Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Motoshow 2008 Tüm Fuar Fotoğrafları Burada

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ninja250 iyiymiş valla, bizim zamanımızda tek elle tutulur CBR125 vardı, onun da tuttuk zaten elinden Seneye CBR 125 kasa değiştirmezse nolim
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasa deil ilk önce motoru 250 cc yapsın
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    yarıda kestim walla daha fazla bakamicm içim gitti hele birde gidip göremeyince iyice mahvoldum

konuyu toplam 26 kişi okuyo 26'sıda uye

melocann, Eserali, westblood, chopper-delisi, cemilww, Chief of HardAffairs Dept, rainboss, ledo, Deryali, enderege, kaos2007, masaya, eric_cartman, Steaven, Carlitoturco, BaD BoY, *zeus, ışık ercan, boyraz, cinedev, koray gfb, Aspendos8181, Tassadar, fallenangel, Emrah81, blitz
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja250 iyiymiş valla, bizim zamanımızda tek elle tutulur CBR125 vardı, onun da tuttuk zaten elinden Seneye CBR 125 kasa değiştirmezse nolim
    Yahu şunun üzerinde bi foto çekilinde boyutları bizde karşılaştıralım

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Fuardan bir kaç karede benden,Keeway 250 Cruıser modeli bence uzak doğu motorları arasında bu seneki en heybetli ve güzel modellerden biri işte o motordan iki kare,

Buda benim favorim oldu Yamaha XVS 650 cruıser modeli

Bir gün mutlaka ...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arkadaşlar olayı abartıp sadece kızları çekmeniz garip değil mi ? Bi tanesin de sadece kızın yüzü, diğerinde de sadece bacakları var yau !!
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar olayı abartıp sadece kızları çekmeniz garip değil mi ? Bi tanesin de sadece kızın yüzü, diğerinde de sadece bacakları var yau !!
    şimdi resimi çekerken ya motordan yada kızın yüzünden vazgeçecektim ben kızdan vazgeçtim
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Bianchi Hunter
    resimler için elinize sağlık arkadaşlar gerçekten hepside dehşet bir araç doğrusu

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı POWER150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Headquarters (HASAN ) abi fotolarına bayıldım abi yawww))) Nasıl güzel pozlar onlar öyle maşallah hatunlar da bir güzel poz vermişler sen de iyicene yakından çekmişsin yani insanın yüreği hoplar yaww. Motorlar bahane hatunlar şahane olmuş yaniii maşallah hepsi de taş gibii keşke ben de gidebilsemm
    abinin motor aşkı bambaşka bellide ediyor zaten bence yanlış site seçmiş

Aşağıda yazacağım yazı gayet yersiz olabilir fakat bana yanlış gelen bir düşünce dikkatimi çektiği için yazacağım. Umarım yanlış anlaşılmalara mahal vermem.

Öncelikle bazı arkadaşlarımız, manken konulması konusunda ikiye bölünmüş. Birisi hoş bakarken (hoş bakanlar bile ikiye bölünmüş o ayrı), kimisi hoş karşılamadığını beyan etmiş. Hatta hoş karşılamayanlar bile ikiye bölünüp, kimisi modelleri "et" yerine bile koymuş. Evet kıyafetler açık saçık olabilir fakat, bu oradaki modellerin "et" olarak kullanıldığı anlamına gelmez... Öncelikle bu ciddi yanlıştan dönelim ve şöyle diyelim bir şeye nasıl bakmak isterseniz öyle görürüsünüz...

Konuya girelim, motosikletkler inasanlar için üretilmekte ve motosiklet denen aleti insanlar kullanmaktadır, aynı elbiseler gibi. Nasıl elbise tanıtımlarında canlı model kullanılıyorsa ve canlı model kullanılması işin tanıtıcılık rolüne pozitif bir etki katıyorsa bu işte de kullanılmalıdır.

Şimdi aranızdan "e çoğu kullanıcı erkek neden oraya yakışıklı erkek modeller koyulmuyor" diyecek olalanlar çıkabilir. Öncelikle şunu söylemek istiyorum oraya yakışıklı erkek koysalardı inanın bizden çok hanım kullanıcı giderdi, fakat hedef kitle erkek bu işte bir terslik olmaz mıydı? Şimdi elbise hadisesinde bayan elbisesini bayan, erkek elbisesini erkek model giyerken motosiklet fuarında tam tersi gibi bir anlayış çıkabilir. Bunun sebebi motosikletlerin uniseks olmasındandır yani kadını erkeği yoktur. Üzerine de erkek koyup adamları kaçırmanın mantığıda. Bu iş tamamen araştırılmış ve fuarcılık tüm dünya da bu şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Tersini istemek birçok pazarlama startejisini alt üst etmekle eş değerdir.

Pazarlama işi karışık stratejilerin, sosyolojinin, psikoljinin kullanıldığı bir olgudur. Derinlemesine girersek işin içinden çıkamayız. Pazarlama ve reklam, biraz da gösteri ilgi çekme işidir, bunu yapanlarda namussuz değildir size sadece kapkara bir sayfada beyaz noktayı göstermektedirler aslında ve bunun bir çok yolu vardır. Onları, bu beyaz noktanın, elipsliği, yuvarlaklığı, kareliği değil beyaz oluşu (kontrastı) ve dikkatinizi çekişi ilgilendirir ve aynı şekilde güzele herkes bakar hatta bayanlar bile.

Ama görüyorum ki çoğu arkadaşımız beyazlığından çok olayın şekliyle ilgilenip bakış açısını yansıtmış, nasıl baktığını söylemiş. Hemcinslerinin aşağılandığını düşünen hanım arkadaşlarımıza hak veriyorum ama asıl aşağılamayı orada mini etekle durmaları değil, elipse takılan ardaşların yaptığını düşünüyorum.

Yukarıda genelde hep evrensel konuştum şimdi alanı daraltıp gelelim Türkiye Cumhuriyeti için durumlara. Evet bizim oturmuş bir ahlak yapımız, namus anlayışımız var. Bazı arkadaşlarımıza o işini yapan kızlar, hafif kız gibi gelebilir, çünkü orasını burasını açmıştır, duruma, kişiye göre seksi pozlar vermektedir, hatta onlara asıldığımızda hemen birşeyler olabileceğini, aralarında karşı koyulmaz vıcık vıcık bir aşk başlayacağını düşünenlerimiz de olabilir. Bu düşüncelerin farklı varyasyonlarına sahip olanlarımızda.

İşte asıl aşağılama, ahlak olarak sandığımız bu düşünce yapısının tetiklemesi sonucu başlar, işte o zaman "et" olmayan bir şeyi "et" gibi görme işi başlar. Fakat asıl Türk ahlak'ı bu değildir, namusu bu değildir. Herşeyi kapatıp, herhangi bir yerini açanı böyle görmek değildir, bu anlayış nasıl bu hale geldi inanın ben de bilmiyorum, asıl Türk ahlakı insanları yaptığı işin aslında ne mantığa hizmet ettiğini anlayıp o insanın orada sizin için bulunduğunu unutmamaktır. Hem oraya o kızları koyan adamlar için, hem o kızları orada gören (bakan) adamlar için. Bu böyle anlaşıldığı takdirde Türk'de olsa Avrupalı'da o zaman bu tartışmalar hiç yaşanmazdı. Yanlış anlaşılmasın Avrupalı olalım demiyorum biz Türk olarak zaten güzeliz fakat Türk Ahlak ve Namus anlayışını unutmamak kaydıyla. O kızlara sırf açık giyinip motor üstünde oturdukları için aklımızda bin türlü yakıştırma yapıp, terbiyesizlik gibi bakmamak kaydıyla... Asıl ayıp insanın beynindedir...

Fuarcılık işi bir günde ortaya çıkmamıştır, bu çoğu yerde böyle uygulanmaktadır ve faydaları görülmüştür ki bu şekilde devam etmektedir. Sadece motoru fotoğraflamak isteyen arkadaşlarımız da rica ederler hanımlar çekilir, fotolarını çekerler.

Kısaca oradaki hanımlar bizlere bilinçüstü cinsellikten çok, bilinçaltı cinselliğimizi çağrıştırdığı için oradadırlar, yani güzel oldukları için ve güzelliklerini sergiledikleri için güzel bir motosikletle orada kontrast oluştururlar.

Bir erkek motosiklet alıyorsa altında mutlaka çiftleşme içgüdüsü de vardır, bir erkek güçlü gözükmeye çalışıyorsa içinde çiftleşme içgüdüsü vardır, bir erkek kavga ediyorsa içinde üreme içgüdüsü vardır, bir erkek sabah saçını tarayarak işine gidiyor, kıyafatlerine dikkat ediyorsa içinde üreme iç güdüsü vardır. İnsanlar üremek için yaşarlar, üremek içinde farkında olmadan birbirlerine kur yaparlar, kadınlar kendilerine göre en mantıklı, en güçlü erkeği seçer, erkekler ise seçilir ve birbirleri ile mücadele içindedirler. Burası bu açılımları yapmanın yeri olmadığı için bu işi kısa kesiyorum.

Eğer o hanım alt cinselliğinizdeki erkeği harekete geçirip size o motoru aldırıyorsa zararsızdır ve satış için faydalıdır. Yok hemen aklınıza başka şeyler geliyorsa önce kendi ahlak yapınızı sorgulamalısınız...

Uzun ve yersiz bulan arkadaşlar olabilir. Bazen yazarken bile "ulan ben ne yapıyorum fuarla ne alakası var" dediğim bile oldu. Okuduğunuz için teşekkür ederim...

yeni resimler istiyoruuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyoruzzzzzzzzzzzz
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Resim değil fotoğraf

Fotoğraf istiyoruzzzzzzzzzzzzz

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Arkadaşlar; aksesuar ve giyim fiyatları ne durumda ?
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600

Motoshow 2008 Tüm Fuar Fotoğrafları Burada

KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim değil fotoğraf

Fotoğraf istiyoruzzzzzzzzzzzzz
    senimi kırcaz

yeni fotoğraflar istiyoruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dgrmr
    Sen ne zaman haksız bir yazı yazacaksın çok merak ediyorum abi
    Bir konuyu bu kadar iyi açıklamak herkesin yeteneği değildir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    senimi kırcaz

yeni fotoğraflar istiyoruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    katılıyorum fotograf istiyoruzzzzzzzzzzz
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..

Birazda ben güzel resimler ekleyim

:
    [IMG]http//img529.imageshack.us/img529/452/dscn1280bn0.80034bbbab.jpg[/IMG]

Daha çok var ama içinde hep ben varım sonra düşündüm yani benim yerime mankenleri görmeniz daha iyi dimi?

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    biraz daha resim lütfen biz gidemedik 1000 km silifkeye uçakdanda korkuyorum

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler