Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İki hobimi birleştirdim yorumlariniz değerli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    motosikleti anladımda diğer hobin nedir genç adam motosiklet üzerinde Küçük Emrah filmi Boynu Bükükler pozu vermek hobimidir :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Nerden bildin

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden bildin
    birşey bildiğimiz yok kızma hemen biraderim

paylaştığın fotoğraf facebook gibi seni tanıyan insanlara sunulabilecek bir kare , fotoğraf senin için hobi ve sunum yeri burasıysa herkese hitab etmeli , eklediğim fotoğrafı incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin ;)

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey bildiğimiz yok kızma hemen biraderim

paylaştığın fotoğraf facebook gibi seni tanıyan insanlara sunulabilecek bir kare , fotoğraf senin için hobi ve sunum yeri burasıysa herkese hitab etmeli , eklediğim fotoğrafı incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin ;)

https://oi869.photobucket.com/albums...psf624225b.jpg
    Abi dur,ben sana demedim onu 😂😂😂 yorumun ikinci sayfaya dusmus gormemisim bile 😂😂

Motosikleti
    MT-07
    Hobiler ile karşılıklı sert diyalogları görmezden gelip bir soru soracağım!..

Sen bizim İstanbul'da full ekipman giymediğimizi nereden biliyorsun? Veyahut nasıl motosiklet kullandığımızı? Ayrıca bir yerini kırmasan bile o ayak bileğini arı, böcek vs sokar. Panik yaparsan yapışırsın yere. Ayrıca o dizliklerde kaza anında ilk darbede iş gördükten sonra cırtlarından kopup seni asfalt ile yalnız bırakacak. O pantolonda sittin sene derini asfalttan korumayacak. Buradaki herkese giydirmişsin kendince ama yapma bir daha. Herkes kendi yorumunu katmış. Ayrıca sen forumun lincini görmemişsin. Bence gayette ponçik davranmışlar
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buralar değerlenir

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Öncelikle Kazasız Belasız Diyorum Ve En Kısa Zamanda Motorcu Botu Almanı Tavsiye Ediyorum

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hobiler ile karşılıklı sert diyalogları görmezden gelip bir soru soracağım!..

Sen bizim İstanbul'da full ekipman giymediğimizi nereden biliyorsun? Veyahut nasıl motosiklet kullandığımızı? Ayrıca bir yerini kırmasan bile o ayak bileğini arı, böcek vs sokar. Panik yaparsan yapışırsın yere. Ayrıca o dizliklerde kaza anında ilk darbede iş gördükten sonra cırtlarından kopup seni asfalt ile yalnız bırakacak. O pantolonda sittin sene derini asfalttan korumayacak. Buradaki herkese giydirmişsin kendince ama yapma bir daha. Herkes kendi yorumunu katmış. Ayrıca sen forumun lincini görmemişsin. Bence gayette ponçik davranmışlar
    Abi ben orada bottaki ve dizlikteki hakliliginizi asla sorgulamadim,sorgulama hakkim yok,motosiklet geçmişiniz bilginiz benden fazla ve sizden yillardir bir seyler kapmaya calisiyorum oncelikle bunu soyleyeyim,ama mesele çorabımın görünmemesinden ayakkabımın markasına geldi,oradan motor perte çıktı,sonra biraz küçük emrah oldum,olay bu,yoksa sizin bot giy demeniz,kevlar pantolon al demeniz,art niyet tasiyan bisey degil,sizi dinlemediğim takdirde bana zarar verecek bir şey, ve ekipman konusunu defalarca actim ki cogunada sen ve arndiol abi cevap verdiniz,mesele o değil ki makaraya alinmak😂
    Angrypower bunu beğendi.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    ben daha çok o pozu verirken siyah vizörlü kaskın içindeki yüz ifadesini merak ettim.
    Sanırım altta resimdeki gibi bir ifade olması gerek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)