Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Demir Yığını Suzuki İnazuma F 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Demir yığını olarak lanse etmem umarım kimseyi üzmez Demir yığını deme sebebim Motorsikletlerin,kullandığımız tüm materyallerin birer ''Araç AMAÇ OLMADIĞIDIR''TransAlpinden 600 cc American edition Shadow,Dragstar 650,Harley davidson 883 sporster kullanmış sayısız gezi ve kamplar yapmış biri olarak son demir yığınım Suzuki İnazuma 250 F Gerçekten de bindiğim kullandığım çeşit çeşit motorlara nazaran çok çok daha konforlu ki bindiğim motorlar da da zaten konfor aranmaz Cruiser choper ve Endurolar da konfor aranmaz Kullandığım motorlar dan ve gezilerden bazıları ile sizleri baş başa bırakıyorum
    Herkese gönlündeki motorlara gönlündeki yollara kazasız,belasız çıkmak nasip olsun

Dragstar 650 İle Güney sahil sahil gezimden

[IMG][/IMG]

TransAlp ile Karadeniz-Batuma turlarımdan bir parça
    [IMG][/IMG]

Buda diğer TransAlp[IMG][/IMG] ile Salda Gölü

İstanbul-Bayburt Of Yolu CBF 150 ile 2.5 günde 2300 küsür km
    [IMG][/IMG]

Son Demir Yığınım Suzuki İnazuma f 250 Geziye çıkılmadı henüz...
    [IMG][/IMG]
    tommygun, ilker a., Guven ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hayırlı olsun, nice kazasız belasız rotalara .
    RecepAlışkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, nice kazasız belasız rotalara .
    Herimize nice kazasız belasız yolculuklar Salıcakla
    Motoseverrr bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Vstrom650 olsa hem konfor hem güç olurdu,şimdi konfor olmuş,imkan olursa büyütün hızla
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    DL 650 tahmini 10 yıl önce ilk karadeniz turumda makinayla da yola çıkmıştık ön 19 arka da 17 idi sanırım Kastamonuda toprak bir yolda altı yere sürtmüştü rahatlık olarak bugüne kadar bindiğim en rahat motor bu İnazuma diyebilirim tabi nasıl kullanıldığı da önemli ortalama 100 km hızlarda rahat ama ortalama 120-140 derseniz CC sıkıntısı yaşanılır dolayısıyla 250 iş görmez 650 ler.1000 likler gerekli olur
    Kullandığım demir yığınları Harley Shadow Dragstar TransAlp bunlarda zaten konfor yok keyif ve macera var Bu sebeple de İnazuma konfor olarak çok öte bir motor şehitiçi çok kıvrak uzun yolda da konforlu
    Herkese gönlündeki motor sağlıcakla nasip olsun

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yeni motosikletiniz hayırlı olsun
    hep v twin motosikletten sonra inazuma size konforlu gelmiş ama motosiklet hissiyatı yok malesef BENCE

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Ne kadar acı, ekonominin geldiği duruma bakın. Konuyu açan abimiz alınmasın ama fukara tesellisi gibi olmuş konu.

Elin gavuru çerez parasıyla motoru yükseltir 650 lilikten 1000cc-1200cc ye gecer biz de downgrade yapıyoruz.

Eski resimlerini attığı motorları şuan almak hayal abimiz için.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı RecepAlışkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...İnazuma konfor olarak çok öte bir motor şehitiçi çok kıvrak uzun yolda da konforlu
    Herkese gönlündeki motor sağlıcakla nasip olsun
    Yeni motorunuz hayırlı olsun, emin olun DL650 de gayet kıvrak (CB500F'ten geçtim hiç zorlamıyor) ve konforlu. 19 ön teker ile çukur tümsek çok hissettirmez.

Daha yeni İstanbul - Bodrum git gel yaptım; denemek için gidişte yolun yarısını Airmax Rider konfor sele ile gittim, DL650 selesi daha rahat, gidişin yarısında söktüm, dönüşte Airmax Rider'ı hiç kullanmadım. 8,5 saat sürüş yaptım hiç popo ağrımadı rahatsız olmadı.

Suzuki DL650 aşırı konforlu bir motosiklet vesselâm, Inazuma ile kıyas edilmez.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorunuz hayırlı olsun, emin olun DL650 de gayet kıvrak (CB500F'ten geçtim hiç zorlamıyor) ve konforlu. 19 ön teker ile çukur tümsek çok hissettirmez.

Daha yeni İstanbul - Bodrum git gel yaptım; denemek için gidişte yolun yarısını Airmax Rider konfor sele ile gittim, DL650 selesi daha rahat, gidişin yarısında söktüm, dönüşte Airmax Rider'ı hiç kullanmadım. 8,5 saat sürüş yaptım hiç popo ağrımadı rahatsız olmadı.

Suzuki DL650 aşırı konforlu bir motosiklet vesselâm, Inazuma ile kıyas edilmez.
    Ewt kıyas edilemez zaten bunu da belirttim gidilecek rotaya,varılmak istenilen vekite,ekonomik duruma,hissiyata,gibi gibi Yani duruma göre ihtiyaç değişir,duruma göre cbf 150 duruma göre inazuma duruma göre Transalp duruma göre dl 650 Koşu sporu ile çok ilgiliydim kıkırdak,menüsküs ön çaprazba sıkıntısı yaşıyordum Dur kalk çok sıkıntılıydı bir çok motoru elemiş cbf ile devam ediyordum Şükür iyileştim inazumanın 180 küsür ağırlığını taşıyabiliyorum ve şükür inazumayı aldım Mesela ben sürekli eskisi gibi enduro arazi dolaşsam dl almam ama biraz arazi biraz asfalt tmm derim Neyse konu neden bu neden şu olmasın:D:D:D Herkese gönlündeki motr ihtiyaçlarını karşılasın ve kazasızbelasız sürsün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)