Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 1100 XX "SuperBlackbird"

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    binlik fazerı kaç model bakıyorsun. son kasalardan mı eski kasa mı
    karbüratörlü eski kasa fzs 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tutku ve özenle yazılmış bu yazı için teşekkür ederim bu tarz konular bulmak oldukça zor.
    initial-D bunu beğendi.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    98 model cbr 1100 xx blackbird. 8 9 ay önce tekirdağ çorluya sattım. sattığım kişi eşiyle beraber kaza yapmış. Bugün olsa yine alırdım diyeceğim motorlardan birisiydi.

initial-D ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Görünce bunlardan, kaldı mı bunlardan diyesim geliyor.
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Valla kaldı mı kalmadı mı sanırım koca ülkede 50 tane çıkmaz zaten 25 tanesi de satılık sitelerde. Yine de blackbird tam bir efsane.
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    98 model cbr 1100 xx blackbird. 8 9 ay önce tekirdağ çorluya sattım. sattığım kişi eşiyle beraber kaza yapmış. Bugün olsa yine alırdım diyeceğim motorlardan birisiydi.
    kazanın olduğu güm çekiciye yüklenirken oradan geçiyordum.sonrasında grenajsız haliyle binilirkende görmüştüm.yine artçılıydı

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    3 sezon xx arkası hayabusa gözüm hala xx'de :(
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    İnitial- d bu senin motorun mu benim çorluya sattığım kaza yapan motor mu acaba? O motoru Fatih diye bir elemana verdim cbf 500 aldım kendisinden. Biraz hıza merakı vardı sattıktan 1 ay sonra eşiyle motoru yatırmış motoru haşat etmişti ama yurtdışından parçaları getirdiğini ve hallettiğini söylemişti bir daha da göremedim. O motor oyuncak değil diye de satarken söyledim 500 cc ye de benzemez dikkat et demiştim ama arkadaş tek teker falan yapıyor diye arkadaşlar söylüyordu. Umarım akıllanmıştır.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnitial- d bu senin motorun mu benim çorluya sattığım kaza yapan motor mu acaba? O motoru Fatih diye bir elemana verdim cbf 500 aldım kendisinden. Biraz hıza merakı vardı sattıktan 1 ay sonra eşiyle motoru yatırmış motoru haşat etmişti ama yurtdışından parçaları getirdiğini ve hallettiğini söylemişti bir daha da göremedim. O motor oyuncak değil diye de satarken söyledim 500 cc ye de benzemez dikkat et demiştim ama arkadaş tek teker falan yapıyor diye arkadaşlar söylüyordu. Umarım akıllanmıştır.
    benim motorum o motor değil.benim kendi motorumla gezdiğim gün kaza yapmıştı diyorum ya senin xx.çorludan almadım zaten.hem karbüratörlü değil bendeki

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önce x11 sonra 1100 xx'i Uzun zaman kullandım , xx ' im vance & hince egzozla tadından yenmiyordu. Sesi hala aklımda
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce x11 sonra 1100 xx'i Uzun zaman kullandım , xx ' im vance & hince egzozla tadından yenmiyordu. Sesi hala aklımda
    headers+egzos komple vance hines olan arkadaşım vardı bende hastaydım o sese

üstündeyken duymasamda kardeşim bindiğinde orjinal egzosunun sesini duymakta çok keyifli.birsürü motor arasından orjinal egzoslu xx sesini çok net ayırırım.çok farklı çok güzel.

üzerindeyken k&n filtre ile 5000 devir gibibaşlayan hırıltının kesiciye kadar uzaması çok daha tatlı geliyor egzos sesinden
    fz6_fazer ve retox70 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    kazasız belasız sürüşler dilerim.
    initial-D bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kahvemi aldım,fotoğraflara iç çekerek baktım,kazasız sürüşler dilerim,nazar deymesin
    Yamaha FJ 1200 üzerine konu açmıştınız,açtığınız her konuyu,inceleyip,bir kenara not almak gerekir,bilgiyi paylaştıkça,hedef kitlesi artmakta,elinize sağlık
    Motosiklet 1999 model enjeksiyonlu,benim merak ettiğim bir konu,tecrübeli birini bulmuşken sormak istedim.
    Enjeksiyonlu motosikleti,ilk kim icat etti,hangi marka ve modelde kullanıldı
    İyi geceler
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahvemi aldım,fotoğraflara iç çekerek baktım,kazasız sürüşler dilerim,nazar deymesin
    Yamaha FJ 1200 üzerine konu açmıştınız,açtığınız her konuyu,inceleyip,bir kenara not almak gerekir,bilgiyi paylaştıkça,hedef kitlesi artmakta,elinize sağlık
    Motosiklet 1999 model enjeksiyonlu,benim merak ettiğim bir konu,tecrübeli birini bulmuşken sormak istedim.
    Enjeksiyonlu motosikleti,ilk kim icat etti,hangi marka ve modelde kullanıldı
    İyi geceler

kim ilk kullandı bilmiyorum ama 1100XX hondanın 4. enjeksiyonlu motoru
    fz6_fazer bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    headers+egzos komple vance hines olan arkadaşım vardı bende hastaydım o sese

üstündeyken duymasamda kardeşim bindiğinde orjinal egzosunun sesini duymakta çok keyifli.birsürü motor arasından orjinal egzoslu xx sesini çok net ayırırım.çok farklı çok güzel.

üzerindeyken k&n filtre ile 5000 devir gibibaşlayan hırıltının kesiciye kadar uzaması çok daha tatlı geliyor egzos sesinden

Bende Kn filtre yoktu ama ses harikaydı

initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Kn filtre yoktu ama ses harikaydı
    o egzos varken zaten emme sesi duyulmaz
    retox70 bunu beğendi.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ilk elektronik enjeksiyonlu motosiklet 1980 Kawasaki Z1000 Classic. O zamanlarin Nissan'larinda kullanilan Bosch Jetronik sistemi kullaniyormus.
    initial-D ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    bende öyle diye biliyorum ama emin değilim internet üzerinden araştırmak lazım. herkese iyi pazarlar dilerim.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Cbr serisi race değil mi? Neden touringe kullanıyorlar acaba. İyi günlerde kazasız belasız kullan inşallah
    initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)