Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eşsiz ve tek Honda CBR 600 F (F4i)

Motovento
    REKLAM ALANI
    EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    valla gördüğüm en temiz 600f değil, en temiz motor bu. Sıfır sandım o derece.
    maşallah nazar değmez inşallah.
    plakaya da bi nazarlık tak abi bence gözü kalan çok olur bu makineye )
    extrem_015 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gözüm kaldı bu motorda açıkcası muhteşem zaten en güzel kasası
    extrem_015 bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kimin gözü kalmadı ki.

Yalnız bu motor satılmaz. Satılacaksa da anca bu sahibi gibi bakacak birine satılır.
    extrem_015 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    alıcan bu fıstığı vurucan kırbacı :p
    cbr1907 bunu beğendi.

Maşallah güzel motor.
    Üç tane motorum var diyorsunuz mesajlarda hep.
    Diğer motorlarınız nedir?
    extrem_015 bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    @sundowner
    Bu kadar emin konuşmayın ben şimdiye kadar bir çok il gezdim kendim gibi birisine daha rastlamadım gerek teknik açıdan bilgi birikimi gerekse titizlik ve ultra kıllık bakımından o yüzden fazla emin olmayın,10 tık yine benim motor üstte olurdu merak etmeyin ;)nice motosiklet ustaları ile yaptığım sohbetlerde susp kaldıklarını bilirim,neyse olayı küçük abdest muhabbetine çevirmenin lüzumu yok,ayrıca 99 yılında sıfır aldığım titanım vardı o motorda bunun gibi tertemizdi şehir içinde gel git işlerinde neredeyse 14 yıl kullandım ve görenler hala şaşırıyorlardı o da tr tek bir motosikletti bazen telefon alıyordum -abi motor rüyama girdi diye o yüzden kendinize başka rakip bulun ben Allahın izniyle sizden ultra kıllık ve diğer konularda daima 10 tık kadar üstte olmaya devam ederim,At sahibine göre kişner lafınıda ben genelde yoldaki beygir manyağı aletleri geçince kullanırım konuyla pek ilgisi yok.Ama illa varsa da sahibi güzel kişnetir merak etmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlana koy sana 15000 vereyım dicekler adamın sinirini bozanda bu
    Kendini bilmez insanlar,ölücüler,morgcular artık ne derseniz maalesef hep olacaktır altının değerini sarraf bilir demişler satacağım zaman değer bilene satarım,öyle motoru laçka edecek adama 100.000 de verse satasım gelmez,15 olsun 16 olsun diyen ölücü insanlara da cevabım çoktan hazır hemde laf olsun diye değil gerçek manada eğer 15.000 tliraya aynen benim motorum gibi devamlı bakım görmüş belgeleri elinde olan f4i varsa model yılı farketmez hemen şimdi 38 taneye kadar alabilirim.
    Dandik çin malı başlangıç motorları bile 20.000 liraya merdiven dayamışken benim motoruma o fiyatlar ancak koca bir kahkaha olur.

Satmayı düşünürsem ki şimdilik düşünmüyorum eğer istediğim fiyat gelmesse satmam,o saçmalayanlar da böyle motoru ancak istihare yaparlarsa rüyalarında görürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satsanız kaça satarsınız ,
    Satmayı düşünmüyorum ama eğer satarsam kesin bişey de söylemek istemem fakat piyasayanın durumuna göre 22-23.000 den aşağı vermem diye düşünüyorum.
    Malum sundowner hocam 2005 25.000km ler deki bunun kadar temiz ve aksesuarlı olmayan makinasını 17.500e vermiş bu durumda benimki 2006 model ve üzerindeki 2-3- binlik aksesuar ayrıcasıfır ayarında 1800 liralık orijinal egzozu sıfır ayarında 480 lira civarındaki oringli fabrika zinciri 400-500 liralık sıfır takılmış yuasa aküsü sıfır ayarında yeni tarihli m5 lastikleri vs.vs. var ki temizlik farkından söz etmiyorum bile,o yüzden fiyat büyük ihtimal dediğim gibi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satarsa çok büyük yanlış yapmış olur çünkü her zaman sahibinden.com'a bakıyorum böylesi gerçekten yok
    Aynen öyle satarsamda sıfır h2 için belki,belkide satmam hiç belli olmaz sahibinden.com'u bırakın yurtdışı sitelerinde bile böylesine ben rastlayamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gördüğüm en temiz 600f değil, en temiz motor bu. Sıfır sandım o derece.
    maşallah nazar değmez inşallah.
    Çok teşekkür ederim Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin,nazarlık bahtıl inanç fakat kendi elimle arapça bir nazar duası yazsam iyi olacak aslında haklısınız.
    Tekrar teşekkürler,kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gözüm kaldı bu motorda açıkcası muhteşem zaten en güzel kasası
    Aman dostlar maşallahı eksik etmeyelim ki bende gözü kalanın gözü çıksın demek zorunda kalmayayım Şaka bir yana aynen dediğiniz gibi ss olarak biten en kıymetli efsane kasa

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimin gözü kalmadı ki.

Yalnız bu motor satılmaz. Satılacaksa da anca bu sahibi gibi bakacak birine satılır.
    Bende şimdilik satmayı düşünmüyorum fakat dediğiniz gibi öyle piyasaya hurda kazandıracak adama trilyonda verse satılık değil.
    Sonuçta bir teenliği var ,dünya çapında dahi kolay kolay eşine rastlayamayacakları bir alet.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O fiyatları normal vatandaşın vermesi zor anlamazki şöyle temiz böyle temiz dersin ama fiyata gelince işler degisir

Anlayan adam bulman gerekir normal vatandaş alır motoru vurur kırbacı vurur kırbacı :p

O değilde kilometresi kesin 30.000 dedir demiştim ama degilmiş 10.000 kmde oda iyi

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıcan bu fıstığı vurucan kırbacı :p
    İşte hocam o kırbacı vuracaklar ellerine geçiremeyeceği için kırbacı kendilerine vurarlar anca
    Öyle teker stoppi yapılacak lastik yakılacak motor değil.
    Zaten nurininde pek hali kalmamış :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyatları normal vatandaşın vermesi zor anlamazki şöyle temiz böyle temiz dersin ama fiyata gelince işler degisir

Anlayan adam bulman gerekir normal vatandaş alır motoru vurur kırbacı vurur kırbacı :p

O değilde kilometresi kesin 30.000 dedir demiştim ama degilmiş 10.000 kmde oda iyi
    Hiç sorun değil benim için hiç fark yapmaz altının değerini anlamak için sarraf olmak gerekir hurdacı altının değerini bilemez....
    Benim motorumda Allaha şükür reşat altını gibi öyle vırt vızık adamlara satılık değil,kıymetini bilene satılık oda belki zaten şimdi satmayıda düşünmüyorum siz sorunca yazdım,ayrıca dediğim gibi 20-30 beygirlik başlangıç motorları bile 20.000 liraya merdiven dayamışken bu sağlamlıkta kalitede güçte temizlikte ve aksesuarda (110ps) motosiklete 22-23.000 benim gözümde bedava.

Benimde kızdığım nokta bu millet konuyu okumadan laf olsun diye yorum yapıyor km ile ilgili eski mesajlarda söz etmiştim fakat tekrar edeyim KM orijinal olduğu garantisi kanıtları ve belgeleri ile 10.000 küsürlar da zaten anlayan bilir ilk sayfadaki dişli fotoğrafına dikkatli bakarsanız fabrikanın attığı test boya izinin durduğunu görürsünüz yani üzerindeki fabrika dişlisi dediğim gibi altını sarraf bilir,öyle piyasadaki motorlar gibi 10 kere geri sarılmış 10.000km değil zaten motoru görünce o kendisini anlatıyor ;)Anlamayana ben belgelerle ve kanıtlarla yardımcı olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel motor.
    Üç tane motorum var diyorsunuz mesajlarda hep.
    Diğer motorlarınız nedir?
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler.
    3 vasıtam var dedim biri golf diğerleride ne denk gelirse ben öyle ego manyağı birisi değilim ne bulsam gazlarım bazen alırım dağ bisikletini onunla quadriceps şişiririm.Bazende racing ile virajın tadını çıkarırım.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA

Dostum motoruna söylenicek kelime yok çok iyi MAŞŞALLAH
    Ama benim gözüm şu resimlerden sarkan yapraklara takıldı "yoksaa??" dedittirmedi de değil hani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Maşallah. Böyle temiz motosikletlere bayılıyorum.

Hani derler ya 8-10 yaşında motosiklet o kilometrelerde olmaz.

Bakınca,titizlikle kullanılınca bal gibi oluyor.

Bende şu an ki 2006 model motorumu geçen yıl 15.000 km'de almıştım.

Benzer temizliğe sahipti. Hem modeli biraz eski olup,hemde böyle hala çıtır olan motosikletlerin tadı başka oluyor

Hep güzel günlerde,keyifle,kazasız kullanmanız dileğiyle...
    extrem_015 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sende motoru ove ove bitirememissin, sanki klasik bir norton yada bsa mubarek. Alt tarafi 600f iste. Bir ara sucuda tupcude bile vardi, o zamanmotorumun ortalik mali oldugunu alnayinca hemen satmistim.

Tek kelime Maşallah.
    extrem_015 bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok enteresan, aynısından arkadaşımda var sanırım eşsiz ve tek değil,sizi dolandırmışlar
    telike ve Tİme_shİft42 bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bu başlığı açtıktan sonra imza değişmiş motosiklet bilgileri değişmiş hay maşallah ego tavan :D

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Böyle temiz motosikletlere bayılıyorum.

Hani derler ya 8-10 yaşında motosiklet o kilometrelerde olmaz.

Bakınca,titizlikle kullanılınca bal gibi oluyor.

Bende şu an ki 2006 model motorumu geçen yıl 15.000 km'de almıştım.

Benzer temizliğe sahipti. Hem modeli biraz eski olup,hemde böyle hala çıtır olan motosikletlerin tadı başka oluyor

Hep güzel günlerde,keyifle,kazasız kullanmanız dileğiyle...
    Uğur hocam bu seviyeli nazik ve otantik yorumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim.

Aynen dediğiniz gibi bakarsan bağ bakmassan dağ olur,bırakın 9 yaşı öyle insanlar tanıyorum ki sıfır motoru eline verin 2 ay sonra tanınmaz hale getirir o derece,bu birazda huy ve düşünce meselesi.
    Benim düşünce şeklim şu yöndedir ben ona elimden geldiğince iyi bakarım oda yola çıkınca bana iyi bakar her şey karşılıklıdır,işin özü bu,yoksa dekor olarak kullanacak değilim.

Km konusunda aynen dediğiniz gibi aracın sahibinin birden çok vasıtası varsa her zamanda müsait biri değilse km gayette ORİJİNAL 10.000 küsurlarda olabilir,zaten motorun yanına gelince alıcı adam motorun dilinden biraz olsun anlıyorsa km'nin orijinal olduğuna şüphesi kalmaz.

Motosikletin modelinin biraz eski olup kendisinin sıfıra yakın olması çok ayrı bir duygu haklısınız.

Tekrardan teşekkür ederim,Allah siz ve sizin gibi iyi niyetli motosiklet dostlarımıza çok daha iyilerini nasip etsin,kazasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:00 ----------

Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motoruna söylenicek kelime yok çok iyi MAŞŞALLAH
    Ama benim gözüm şu resimlerden sarkan yapraklara takıldı "yoksaa??" dedittirmedi de değil hani
    İyi dileklerin için teşekkürler,fakat ne demek istediğini anlamadım o yapraklar evin içinde plastik süs ağacının yaprakları,istersen fotoğrafını çekip yollayayım ''yoksa??'' diyecek bişey yok yani.Fotoğraflar %100 orijinal.Hatta burdura gelirsen gerçeğini gözlerinle de görebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:15 ----------

Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime Maşallah.
    Teşekkür ederim Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin,kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:18 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başlığı açtıktan sonra imza değişmiş motosiklet bilgileri değişmiş hay maşallah ego tavan :D
    Bak bir önce sayfada sen gibi birisi için yazdığım mesaj üç beş boy büyütebilirim istersen;) unutma ki okumayan insan düşünemez!!!
    Düşünemeyen insanda malum.
    Egosu tavan yapan bu durumda sen oluyorsun.Şimdi kendine '':D'' şeklinde gülebilirsin. :D

''Hocam konuyu sizde tam okumaşsınız kesinlikle motorumda motorum diyen birisi değilim!!!! Elimden ne motorlar geçti kaçını imzada orada burada gördünüz????

Bence bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı bırakın,imzama ve profile motorumla ilgili şeyleri daha yeni yazdım motosikleti yukarıdaki bazı mesajlar ve daha fazla cahil kesim mesajları çok daha önceden gelmişti sizde bilmeden öyle bişeyler yazıyorsunuz işleri bu duruma getirenler için açılmış bir konu bu ayrıca bunları söylediğinize göre eski profilde yazan motosikletimi biliyorsunuz gerçi hala daha silmedim önceden sadece 4 ciğerli eşek arısı yazıyordu uzun zamandır elimde olan motoru şimdiye kadar yüzlerce kez göze sokabilirdim ama yapmadım yazılması için yapılan yere dahi tebessüm veren bir kelime yazdım o kadar çünkü motorum da motorum diyen birisi değilim bu lafı söylediğinize göre siz öyleyseniz sanırım,kişi kendinden bilir işi misali,neyse önceleri bazı insacıkların yazdıkları seviyesiz mesajları bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz,motoru sakındığım falanda yok güzel günlerde gayette binip tadını çıkarıyorum ayrıca küf peynirde pas metalde olur,neyse fazla uzatmanın lüzumu yok,iyi dilekleriniz için teşekkürler,Allah herkesin gönlüne göre versin.''

Adam gibi konuyu okumadan anlamadan sırf laf olsun diye parazit yapan lüzumsuz şahısların lüzumsuz laflarıyla tek tek uğraşacak değilim,onlar atmosfere kadar yükselmiş egolarının gölgesinde otlaya dursunlar.Dolandırılanlar da onlar,egosu tavan yapanlarda,ortalık malı olanlarda bu sözleri ayna karşısına geçip yazdıkları açıkça belli zaten.

Parazit yapanlara çekememezlik sorunu olanlara anten satabilirim,not; montaj ücretsizdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    eski bir 600F sahibi olarak sattığıma çok çok pişman olmuşumdur, kazasız belasız sürüşler dilerim
    extrem_015 bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adam gibi konuyu okumadan anlamadan sırf laf olsun diye parazit yapan lüzumsuz şahısların lüzumsuz laflarıyla tek tek uğraşacak değilim,onlar atmosfere kadar yükselmiş egolarının gölgesinde otlaya dursunlar.Dolandırılanlar da onlar,egosu tavan yapanlarda,ortalık malı olanlarda bu sözleri ayna karşısına geçip yazdıkları açıkça belli zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------
    abi çocuık gibi laf çakmışsın :D ilk yorumum gayet mütevazi olmanızdan dolayı gelmişti sizi tenzih etmiştim. ama sizi de dahil etmem gerekiyormuş :D ilk yorumu attığımda profilinz de en ufak ego kırıntısı yoktu. ilgiyi görünce zıplamış ama :D
    YAV HE HE :d eskiden adını bile yazmamoışsın barkın söyleyince başlık açılmış ilgi görünce eşşek arısı "dünyanın en temiz en şekilli en en motosikleti HONDA CBR 600F" diye değiştirilmiş :D sonra bizim egomuz yüksek oluyor :D ben gördüğümü söylüyoırum. f motorun nesını kıskanıcam :d ha allah var hiç binmediğiniz için aşırı temiz. gıpta ederim temizliğinize ve kullanmamanıza ben yapamam böyle. ama kıskanmam be :D

tek bişe söylicem YAV HEE HEE TAMAM SEN BÜYÜKSÜN
    Redneck bunu beğendi.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Sen motoruna yıllarca göz bebeğin gibi bak, temiz tut, sonra paraya sıkışıp ilan ver. Derler ki o paraya az km yapmış MT 07 alırım. Hem daha yeni model diyerek canını sıksınlar. İnşallah satmak zorunda kalmazsınız.
    telike bunu beğendi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hocam Maşallah motor çiçek gibi.
    Adresinizi verin benim motoru size bırakayım 1 hafta sizde kalsın Gözüm arkada kalmaz.

extrem_015 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motoruna yıllarca göz bebeğin gibi bak, temiz tut, sonra paraya sıkışıp ilan ver. Derler ki o paraya az km yapmış MT 07 alırım. Hem daha yeni model diyerek canını sıksınlar. İnşallah satmak zorunda kalmazsınız.
    İki motor arasında kalcak olsam düşünmeden 600f alırdım
    extrem_015 bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)