Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eşsiz ve tek Honda CBR 600 F (F4i)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    dışı güzelmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi takdir etmekle birlikte genel tabloyu begenmedim.

Barkının 96 blade i , 97 ZX-7 si 100.000 de.

keşke sizin makinede 60.000 km de olsa ve ne kadar iyi durumda helal olsun desek.

Motorunuza egzotik muamelesi yapmışsınız
    Konuyu tam okumadan yorum yaptığınız o kadar belli ki yukarıdadaki msajlarda da defarlarca dediğim gibi diğer motorumla gezdiğim için bu motorun km'si düşük,olan bu yoksa motora binmeyen birisi değilim,ayrıca egzotik muamelesi yapmıyorum genelde şehir içinde gezdiğim için diğer motosikletimi kullanıyorum bunuda arasıra viraj yapmak için kullanıyorum ayrıca km yapmasa daha yağından filtresini tüm bakımlarını itina bir şekilde yapıyorum şu an tr'de tek biri eşi dahi yok buda bir ayrıcalık oluşturuyor neyse yinede teşekkrüler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'İşleyen demir paslanmaz' demişler. Bu kadar sevdiğim bir makinem olacak onu süs niyetine kullanırsam yazık etmiş olurum. Motorun tadını bence binerek ve gezerek çıkar derim. Hayat kısa.
    Konuyu tam anlamıyla okumayanlar kervanına sizde hoşgeldiniz merak etmeyin beni tanıyanlar teknik bilgimi hangi demirin nasıl ışıltatılaağını bildiğimi bilir motosiklet devamlı yatan bir motor değil dikkat ederseniz öyle olsa üzerinde fabrika lastikleri olurdu oysa m5 ler takılı niye çünkü fabrika lastikleri sertleşti km yapmasa daha değişmesi gerekti,ayrıca dediğim gibi belirli peryodlarla çalıştırır km si dolmasa dahi en geç bir sene için motor yağını filtresini ipone full power katana ile değiştirir daha nice bakımlarını service manual ne diyorsa o şekilde kendi ellerimle yaparım,hayat kısa ama dünyaya at gözlüğüyle bakanlara kısa defarlarca söylememe rağmen yine söyleyeyim başka motorlarım olduğu için hiç bir zaman motorsuz kalmam kafam esti mi çıkar ayazda yine gazlarım buradaki çoğu kişiden fazla km tecrübesine sahibim hiç merak etmeyin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.
    Teşekkürler,Allah sizede kaza bela vermesin.

Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet temizmiş ammmaaaaa rengi siyah olaymış bambaşka olurdu.Motorda da arabada da siyah bir başka gözteriyor bu benim fikrim.

Allah kaza bela vermesin. Cümlemize (Amin)

Adana dan selamlar...
    Sizin motoru burdura getirebilme şansınız varsa eğer ikisini yan yana koyup inceleyelim ve benim motorun temiz değil sfır olduğunu görün

Renkler ve zevkler tartışılmaz fakat yinede söylemeden geçemeyeceğim bence 600f'in en çok tutulan vede yakışan rengi bu tek renk motoru boğuyor,Allah cümlemizi kazadan beladan korusun,Burdur'dan selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışı güzelmiş
    Havalar ısınınca fazerınızı yada mt 07 herneyse kapın getirin motorumun içininde ne kadar güzel olduğunu isterseniz düzde isterseniz virajda göstereyim.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Hocam nazar değdirmeyiz umarım motorun çok güzel belki 0 ından daha temiz anlaşılan sende böyle binmekten çok izlemeyi seviyorsun. Senin bileceğin iş mutluluklar. Ama benim gözümde binilmeyen motor ilk fotoğraftaki sehpa üstündeki yalancı meyveler gibi görseli var tadı tuzu yok.

Motosikleti
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam nazar değdirmeyiz umarım motorun çok güzel belki 0 ından daha temiz anlaşılan sende böyle binmekten çok izlemeyi seviyorsun. Senin bileceğin iş mutluluklar. Ama benim gözümde binilmeyen motor ilk fotoğraftaki sehpa üstündeki yalancı meyveler gibi görseli var tadı tuzu yok.
    İyi dilekleriniz için teşekkürler ama keşke yorumları tam okusanız bence motorumun gayette tadı tuzu yerinde hemde fazlasıyla defarlarca yazdım yine yazayım bundan başka bir sürü vasıtam var onlarla gezince buna pek vakit kalmıyor yada az kalıyor diyelim o yüzden yoksa gezmeyi seven birisiyim,nazar konusunda haklısınız kendi ellerimle arapça bir nazar duası yazayım bari kazasız sürüşler dilerim.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iyi, iyiii, guzel.
    extrem_015 bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Bu güzelim 600f ler 2006-2007 den sonra iyice unutuldu sıfırları neredeyse hiç satılamıyor
    extrem_015 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi, iyiii, guzel.
    Tşkrlr.

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzelim 600f ler 2006-2007 den sonra iyice unutuldu sıfırları neredeyse hiç satılamıyor
    Aynen öyle çünkü bu modeller safkan ss motosikletlerdi hem gücü hemde rahatlığı ile rr satışlarını bitirdiği için böyle yaptılar diye düşünüyorum yeni çıkanlar artık touring tarzında makinalar.pc35 den sonra 600f bitti yeni 600fler hakkında pek olumlu yorumlar duymadım,kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Bazı arkadaşlar dışı güzelmiş,çalışan demir ışıldar vs. diye imalı saçma sapan sırf laf olsun diye mesajlar atıyorlar,ya konuyu adam gibi okuyun yada laf olsun diye yorum yazmayın motosikletimin içi dışından da temiz varsa aksini iddia eden tr den değil japonyadan ustasını hatta en kral mühendisini getirsin beğendiği adamı getirsin incelesinler sonrada bendenyaptıkları lüzumsuzluk için iki çift laflarını duyduktan sonra ağzı açık şekilde geri dönüp gitsinler...
    Ben sanayide büyüdüm sayılır çoğu kişinin adını bile duymadığı teknik bilgiye sahibim adamı illa konuşturuyorsunuz,service manual ne diyorsa bakımları eksiksiz yapılmıştır....Dışı nasıl cam gibiyse motor kısmıda çiçek bir makinaya sahip,motor steteskopu ile dinletelim tık ses duysunlar bedavaya alsınlar yok abi diyorlarsa da saygı göstermeyi öğrensinler...
    Neyse daha fazla uğraştığıma değmez Allah herkesin fikrine zikrine gönlüne göre versin.
    dyavol-77 ve krd bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    motorcu muhabbetinde de baya bi övülmüştü bu model.
    bu arada evin odasına nasıl soktunuz hocam o makineyi

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Övülesi bir alet olmasıhasebiyle normal.
    Her ne kadar bazı arkadaşlar anlamak istemese de yazın gayette güzel kullanıyorum,kışın tadı olmuyor asfalt soğuk hava soğuk o yüzden kışları evim müstakil ve bahçeli olduğu için plazaya sokarmış gibi kolaylıkla eve sokuyorum bu sayede hem lastiklerin hamurunu koruyorum hemde içim rahat oluyor,kazasız sürüşler.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bisey degil benim salona tapagaz girmisligim var:

extrem_015 ve zulu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bisey degil benim salona tapagaz girmisligim var

Helal hocam sende bendensin en sağlamı salon yinede yavaş gir içeride biri falan olur
    Sj's bunu beğendi.

Kaan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakın zamanda
    hocam bayıldım motora.kendini bilmez insanların dediğine bence fazla takılma, anlamadan, bilmeden ahkam kesen çok cahiller var.
    böylesine temiz motora sahip olmak çok isterdim. Allah nazar değdirmesin.Hocam SUNDOWNER'ın motorda temizdi ama sattı. Sundowner'a da selamlar.Ama seninki bi tık üstte sanki.Ondada bendeki gibi siyah takıntısı var ama dediğin gibi tek renk biraz boğuyor gibi. Allah kimseye kaza bela vermesin burdan tüm motorcu kardeşlerime selamlar...
    extrem_015 bunu beğendi.

RBF2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah müzelik bir motor, tebrik ederim. Üzerine dantel koysaniz salonun doğal bir parçası gibi durur
    extrem_015 bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İmzaya profile yazınca motorumda motorum diye insanlar doğal olarak serzenişte bulunabilir.konuyuda açmışsınız bırakın olumlu olumsuz isteyen istediğini yazsın .

Nazar değmesin sakınan göze çöp batar .Allah kaza bela küf vermesin

Motosikleti
    Alıntı Kaan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bayıldım motora.kendini bilmez insanların dediğine bence fazla takılma, anlamadan, bilmeden ahkam kesen çok cahiller var.
    böylesine temiz motora sahip olmak çok isterdim. Allah nazar değdirmesin.Hocam SUNDOWNER'ın motorda temizdi ama sattı. Sundowner'a da selamlar.Ama seninki bi tık üstte sanki.Ondada bendeki gibi siyah takıntısı var ama dediğin gibi tek renk biraz boğuyor gibi. Allah kimseye kaza bela vermesin burdan tüm motorcu kardeşlerime selamlar...
    Çok teşekkür ederim,aynen dediğin gibi cahil cühela laf olsun diye yorum yapanlara takılmıyorum onlar her yerde her konuda var ama bazen kafam atıyor bir kaç bişey yazmadan da geçemiyorum kendimi motorumu övüp şöyle böyle demeyi sevmediğim otalıkta ifşa etmek istemediğim halde sadece bu konuda değil önceleride bir sürü seviye yoksunu boş adamların laflarından sonra kafam attı alın bakalım dedim siz kaşındınız madem işler böyle yürüyor gerçek motorcu belli olsun dedim,tabi iyi niyetli arkadaşlara değil lafım onlara kapım daima açık elimden gelen yardımı yaparım,Sundowner hocamın motorunu biliyorum ama hani övünmek gibi olmasın ama benim motorum onunla kıyas kabul etmez yan yana koyma şansımız olsa inanın sizde bana hak verirsiniz.Ben tr şartlarında bir eşine daha rastlamadım motorumun.

Büyük küçük bir çok motorum oldu hepside cam gibiydi önceleri sattığım aynı şekilde tr'de tek bir titanım vardı o siyahdı fakat siyah renk titiz adamın seçeceği son renktir,neyse iyi dileklerin için tekrardan teşekkürler,kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmzaya profile yazınca motorumda motorum diye insanlar doğal olarak serzenişte bulunabilir.konuyuda açmışsınız bırakın olumlu olumsuz isteyen istediğini yazsın .

Nazar değmesin sakınan göze çöp batar .Allah kaza bela küf vermesin
    Hocam konuyu sizde konuyu tam okumaşsınız kesinle motorumda motorum diyen birisi değilim!!!! Elimden ne motorlar geçti kaçını imzada orada burada gördünüz????

Bence bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı bırakın,imzama ve profile motorumla ilgili şeyleri daha yeni yazdım motosikleti yukarıdaki bazı mesajlar ve daha fazla cahil kesim mesajları çok daha önceden gelmişti sizde bilmeden ööyle bişeyler yazıyorsunuz işleri bu duruma getirenler için açılmış bir konu bu ayrıca bunları söylediğinize göre eski profilde yazan motosikletimi biliyorsunuz gerçi hala daha silmedim önceden sadece 4 ciğerli eşek arısı yazıyordu uzun zamandır elimde olan motoru şimdiye kadar yüzlerce kez göze sokabilirdim ama yapmadım yazılması için yapılan yere dahi tebessüm veren bir kelime yazdım o kadar çünkü motorum da motorum diyen birisi değilim bu lafı söylediğinize göre siz öyleyseniz sanırım,kişi kendinden bilir işi misali,neyse önceleri bazı insacıkların yazdıkları seviyesiz mesajları bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz,motoru sakındığım falanda yok güzel günlerde gayette binip tadını çıkarıyorum ayrıca küf peynirde pas metalde olur,neyse fazla uzatmanın lüzumu yok,iyi dilekleriniz için teşekkürler,Allah herkesin gönlüne göre versin.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Sizin motoru burdura getirebilme şansınız varsa eğer ikisini yan yana koyup inceleyelim ve benim motorun temiz değil sfır olduğunu görün

Renkler ve zevkler tartışılmaz fakat yinede söylemeden geçemeyeceğim bence 600f'in en çok tutulan vede yakışan rengi bu tek renk motoru boğuyor,Allah cümlemizi kazadan beladan korusun,Burdur'dan selamlar.

evet haklısın senin bir tık daha üste dir.ama ben sıfır almış olsaydım emin ol sen 2 değil 3-5 tık üstte olurdu.Bu konuda biraz kılımdır.At sahibine göre kişner gibi bişey

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    İlana koy sana 15000 vereyım dicekler adamın sinirini bozanda bu
    www.erkakurye.com

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Satsanız kaça satarsınız ,

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satsanız kaça satarsınız ,
    satarsa çok büyük yanlış yapmış olur çünkü her zaman sahibinden.com'a bakıyorum böylesi gerçekten yok
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)