Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Taksitli 4.000 'i geçiyor. + plaka, ruhsat vb. işlemler 4.500 'e geliyor. koruyucu ekipman vs. vs. temiz 5.000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peşin fiyatına taksit bekliyoruz Ekrem Bey

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bajaj şimdiden piyasayı karıştırdı, millet çin malı fiyatına kaliteli motora kavuştu tabi bu durum hem çin malı motorların hemde yamaha honda gibi motorların dengesini bozacak, şu an düşünsenize titreşim makinası dandik cb125ten daha ucuza çok daha kaliteli diskover satılıyor millet daha olayın şokunu atlatamadı yada olayı daha tam idrak edemedi
    MustafaKucuk, okan218, kaan898 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Thrıller
    teşekkürler

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu siteye yazmayalı, arada forumları okuyorum ama mesaj yazmamıştım, uzun zamandır, kısmetse bugün k k ile 6 ay vadeli aldım motoru,4.100 tl ye artı 600 tl de ruhsat v.s işlemleri için verdim, evraklar hallolunca 2.3 gün sonra alıcam motoru, bir süre sonra da izlenimlerimi yazarım, geçen kış benim ybr mi şirkete gönderdim, geride gelmedi, sıkıntılı bazı olaylar oldu ,neyse benim ybr 2005 model di, 110 bin km de gönderdim ve daha motoru açılmamıştı, ybr baya sağlamdır, birçok 125.150 cc lik motor yanına yaklaşamaz, tabi ilk seri ybr için yazdım bendeki ilk seriydi, bu motoru yakıt ekonomisi anlamında aldım, tvs ile bajaj arasında kaldım, kısmet buymuş ,ilk izlenimlerim plastik aksam olarak tvs daha iyi gibiydi, tabi kullanım yönüne bakıcaz artık, zamanla gene yazarım, insanlara yardımcı olmak lazım, piyasada çok kötü ürünler var, halk olarak yardımlaşmamız lazım dürüstçe siyasi konulara girmek istemiyorumda hak etmeyen yada olmayan özellikleri var gibi gösterilen bu firmalara devlet niçin uygundur belgesi verir hayret birşeydir ,genel anlamda belirtmek istedim, birgün sakal düzeltme makinası aldım ,üzerinde 3 wolt şarjlı yazıyor, 1 sene sonra bozuldu, garanti v.s derken, en son ben açtım içini 1 wolt yazıyordu, gelde kızma böyle işmi olur, neyse uzamasın, kazasız belasız arkadaşlar

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj şimdiden piyasayı karıştırdı, millet çin malı fiyatına kaliteli motora kavuştu tabi bu durum hem çin malı motorların hemde yamaha honda gibi motorların dengesini bozacak, şu an düşünsenize titreşim makinası dandik cb125ten daha ucuza çok daha kaliteli diskover satılıyor millet daha olayın şokunu atlatamadı yada olayı daha tam idrak edemedi
    haklısın.hondayı heleki yamahayı çok severim ama şu ybr-cbf muhabbeti gerçekten bıktırdı senelerdir,tamam gerçekten referans motorlar ama diğerleri de yapamaz anlamına gelmez bu.cb - ace de honda ama görüyoruz kalitesiz malın alası tek kelimeyle...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    sizce discover ın en güzel rengi hangisi? ben en çok maviyi beğendim. birde discover için tur camı yapılırmı acaba ybr ve cbf teki gibi?

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce discover ın en güzel rengi hangisi? ben en çok maviyi beğendim. birde discover için tur camı yapılırmı acaba ybr ve cbf teki gibi?
    bence mavisi çok hoş

https://drive.google.com/file/d/0B3yvgmKOUdlKSURtZmhNTzBrYkk/edit?usp=sharing

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam müzik işleri nasıl gidiyor or700 duruyormu Ben trakyamüzikten piyanist şantör nikli ümit.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam müzik işleri nasıl gidiyor or700 duruyormu Ben trakyamüzikten piyanist şantör nikli ümit.
    mrb ümit. müzik ve müzik organizasyon işleri tam gaz devam etmekte. motosiklette benim için bir tutku onsuzda olmuyor. daha yeni yamaha crypton alşdım ama aklım bajajda. çok merak ediyorum bu motorları yakında satın alabilirim. bu arada or700 ü satalı çok oldu, a2000 kullanıyorum artık...

Motosikleti
    Honda Fizy 125 - Black
    Farkındaysan parça üretimi değil montajdan bahsettim dediğin honda tüm parçaları japonyada üretir 0-250 cc arası olan motoların MONTAJI çin yapılır ve bu yüzden pcx'in vs.. üzerinde made in china yazar...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı seko- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan parça üretimi değil montajdan bahsettim dediğin honda tüm parçaları japonyada üretir 0-250 cc arası olan motoların MONTAJI çin yapılır ve bu yüzden pcx'in vs.. üzerinde made in china yazar...
    Pcx 125 ve 150 ÇİN'de değil-Tailand' ta üretilir(parça üretim ve montaj dahil))....Biraz araştır kardeşim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

Honda TR'ye ÇİN'den gelen modeller:cb125 ace,cb125e,cbf 150,spacy 110,fizy 125,wingo 100...bunlar ÇİN(parça üretim+montaj)...diğerleri Tailand,İtalya,Japonya,ABD....İsresen hepsini tek-tek üretim yerini yazarım sana(araştırmak)...
    motorcu48 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı seko- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş cin olmadan adam çarpmaya kalkarsan böyle ben değil başkalarının neşesi oluverirsin

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    Test motoru ile yaptığım şehir içi ve İzmir çevre yolu üzerinde yaptığım sürüş beni çok memnun etti. test sürüşünden sonra hemen mavi renk discover için anlaştık. gelelim izlenimlerime;

-Motosiklet güzel görünüyor.(yakışıklı)
    -Süspansiyonlar iyi, ön süspansiyon sanki yumuşak gibi ama ne kadar sert ön fren yapsamda sonunu göremedim. Slalom denemelerimde lastiklerde, -süspansiyonda görevini yerine getirdi.
    -183 cm boyum var, depo kavislerine bacaklarım girmedi, ama sürüş sırasında rahatsızlık vermedi.
    -Daha önce 7 yıl ybr kullanmış biri olarak beni tireşim rahatsız etmedi, devir yükseldikçe yükselen bir titreşim var ama ayak ve elleri uyuşturacak kadar değil.
    -Hızlanma ybr den iyi ama sanki 100 km hız sonrası kesici var gibi, şöyleki 100km hız ile çıktığım rampayı, 110 km hız ile indim. Aynı iniş rampasında ybr ile 120km hıza her seferinde ulaşıyordum. Ama 100km hıza çok kısa sürüde ulaşıyor.
    -Devir göstergesi yok

Ayrıca İzmir de yaşayıp motoru test etmek isteyenler için Karşıyaka Motoshop da test motoru var. Hem test sırasında, hem satın alma sürecinde çok yardımcı oldular. Sıcak çay ve sohbet için bie gidilebilir.

Motosklet elime geçtikten sonra daha detaylı bir inceleme olacak(eksileri ile). Yazımı okuduğumda sanki reklam yapıyormuşum hissine kapıldım ama motor gerçekten güzel arkadaşlar. Mantık evliliği..
    Garip ve MustafaKucuk bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    osman kardeşim şimdiden hayırlı olsun diyorum .

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar merhaba. Değerli yorumlarınıza bakarak bende almaya karar verdim. Daha yakından görmedim..Yarın gidip bakıyorum motora 100 km evime bayi. Mavi renk düşünüyorum. Izlenimlerimi paylaşacağım detaylıca

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yedeğe düşürerek yakıt ölçümü yaptınızmı arkadaşlar ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaslar elimizde tükenmişti arka çanta demiri fakat bir parti daha ürettik, şu anda elimizde mevcut, fiyatı da 60tl. Bilginiz olsun.
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedeğe düşürerek yakıt ölçümü yaptınızmı arkadaşlar ?
    Ben deneyecem bu işi
    birGarip..

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben deneyecem bu işi
    1lt benzinle ile 35km gittiğimde çocuklar gibi sevinirken , adamlar 1 litre ile 50-70 km gittim diyince bir garip oluyorum inanmak istemiyorum...
    Garip bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler