Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlaka bekliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Hayrlisi olsun...iyignlrde kullnin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Serkan bey cumrtesi tekrar bekleriz duyyrlrda konu actim zatn
    Gelmeye çalışırım. Cumartesi hava da güzel olacak. Ama asıl Pulsar'ı bekliyorum denemek için

Selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz zannedersem lifan kullaniyordunuz karsilasgirma yapmanizi rica etsem cevaplarmisini, aklimda lifan 250 b var hic test ettiniz mi? aklimdaki motordan dolayi sizddn bunu ricaettim iyi aksamlar
    Lifan Discovery vardı bende... 250B'yi bir kez denedim ama beğenmedim çünkü çok titriyordu. Belki de motor yeni olduğu için bilemiyorum ancak malzeme kalitesi falan çok iyi. Lifan alacaksanız en iyisi EM150L, onu alın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    cevabiniz icin tesekkurederim iyi aksamlar

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    motorumu aldım az biraz kullandım şimdilik. Titreşim konusuna açıklık getirelim, sıfır titreşim diyemeyiz ancak rahatsız edici bir durum yok. Tek silindir motorların genelinde olan, makul düzeyde bir titreme var. Kullanım, kıvraklık, konfor muhteşem. Kullandıkça yazarım tekrar.
    Adem Balkan bunu beğendi.

nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    bende bugun kirmizi rengini aldim arkadaslar.. resimler ve video yuklicem. ayrintili surus izlenimlerimi paylascam;)

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bugün halicte bir taksici cok cok ani bi sekilde saga donmeye calisinca sagolsun ilk sert fren denememi yaptirdi.. Motor lastikleri milim kaymadi 80 km ile sert frende kesin düştüm derken sasirtici sekilde durdum.. Ancak aklima koruma demirini getirdi bu olay onde var ben komple istiyorum cbflerde olan gibi nasıl bulurum veya nerde yaptirabilirim.. Fiyat falan bilen arkadaslar yazarsa sevinirim..

Bende konuyu merakla takip ediyorum.Bininci yorumlarını dikkata alıyorum.Gerçek yakıt değerleri gelsin alımaya ondan sonra karar varaceğim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dün ikinci kez test sürüşü yaptım. Bu sefer test motorunun plakası da geldiğinden anayola da çıkabildim. Motorda titreşim bir miktar var. Depoda hiç yok, peglerde ve selede hissediliyor ama rahatsızlık verecek seviyede değil. Honda CB125 veya CB125 ACE seviyesinde bir titreşim ve motorun rodajı bittiğinde mutlaka düşecektir. Benim eski motorum Lifan Discovery ilk başlarda 7000 devirde yaptığı titreşimi, sonraları 8500 devirlerde yapmaya başlamıştı. Bajaj'da henüz rodaj döneminde 5. vites 70 km hızda giderken titreşim hiç yok. Ondan sonra gaza basınca hissediliyor. Genel olarak motor çok iyi gidiyor. Rahatlıkla 100 km hıza çıkabildim ki üzerine yatmadım ve rodajda olduğu için gazı sonuna kadar açmak istemedim. 13 BG'nin hakkını veriyor yani... En olumlu yönleri ise dengesi gerçekten harika ve vitesler kusursuz. Vites değiştirirken hissetmiyorsunuz bile. Tabi hissetmek isteyenler bundan şikayetçi olabilirler. Dengesini denemek için hayatımdaki yaptığım en dar daireleri çizerek dönüş yapabildim. Motoru almak isteyenlerin çok düşünmesine gerek yok. Ayrıca görüntüsü de gerçekten çok güzel. Şimdi Pulsar'ı bekliyorum bakalım o nasılmış...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün ikinci kez test sürüşü yaptım. Bu sefer test motorunun plakası da geldiğinden anayola da çıkabildim. Motorda titreşim bir miktar var. Depoda hiç yok, peglerde ve selede hissediliyor ama rahatsızlık verecek seviyede değil. Honda CB125 veya CB125 ACE seviyesinde bir titreşim ve motorun rodajı bittiğinde mutlaka düşecektir. Benim eski motorum Lifan Discovery ilk başlarda 7000 devirde yaptığı titreşimi, sonraları 8500 devirlerde yapmaya başlamıştı. Bajaj'da henüz rodaj döneminde 5. vites 70 km hızda giderken titreşim hiç yok. Ondan sonra gaza basınca hissediliyor. Genel olarak motor çok iyi gidiyor. Rahatlıkla 100 km hıza çıkabildim ki üzerine yatmadım ve rodajda olduğu için gazı sonuna kadar açmak istemedim. 13 BG'nin hakkını veriyor yani... En olumlu yönleri ise dengesi gerçekten harika ve vitesler kusursuz. Vites değiştirirken hissetmiyorsunuz bile. Tabi hissetmek isteyenler bundan şikayetçi olabilirler. Dengesini denemek için hayatımdaki yaptığım en dar daireleri çizerek dönüş yapabildim. Motoru almak isteyenlerin çok düşünmesine gerek yok. Ayrıca görüntüsü de gerçekten çok güzel. Şimdi Pulsar'ı bekliyorum bakalım o nasılmış...
    Arkadaş; sen Yamaha mt-07 siparişi vermemişmiydin? Ne işin var Bajaj'la? Şİmdi de Pulsar'ı bekliyorum-diyosun...
    The Power of The Dreams.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    resim çekin resim.Yokmu kameralı cep telefonunuz?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş; sen Yamaha mt-07 siparişi vermemişmiydin? Ne işin var Bajaj'la? Şİmdi de Pulsar'ı bekliyorum-diyosun...
    Verdim ama seviyorum farklı motorları denemeyi... Bir de MT07'yi almasam NS200'ü kesin alacaktım, o yüzden içimde kalmasın bir deneyeyim istiyorum

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Acil motor ihtiyacım olan şu günlerde beni de ciddi ciddi düşündürüyor bu motor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim çekin resim.Yokmu kameralı cep telefonunuz?
    Var ama çekmedim çünkü bayi kendisi çekti. O yükleyecekmiş resimleri...

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Teşekkürler paylaşım için. Bajaj ilgim başlamadan bitmiş oldu böylece. Sana kolay gelsin bu merdiven altı servisleriyle.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    balansör olmadığını 1.2 milyar nüfuslu hindistan+75 milyon nüfuslu Türkiye biliyor.sana biri yanlış bilgi vermiş dostum.ayrıca balansör olmayan bir motordan 0 titreşim beklemek elazığsporun şampiyon olmasını beklemekle aynı şey.o zaman yıllardır cbf ye ybr ye adamlar balansörü boşuna mı koymuş.sen iyi bir motorcu olsan zaten bunu bilirsin ,ona göre beklentiyle yola çıkarsın.bayiler toplantısında ,fabrika eğitimlerinde binen servis arkadaşlar var titreşimin kesinlikle rahatsız edecek seviye olmadığını söylüyorlar.hindistan forum siteleri ,videolarda bu söylenenlerle aynı paralelde.sorunsuz ,az yakan,şehir içi manevra kabiliyeti muhteşem ,güçlü motor olarak artı yönleri var .bence direkt eksi yönlerini görmektense bu artıları bi kağıda dök o,,ondan sonra alacak olanları bari yanlış yönlendirme...
    tahsins bunu beğendi.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Kuba Xyz-5a
    125 cc yeni alternatif motorların gelmesi ne kadar güzel ülkemize. Motorun özellikleri çok iyi ancak bende şu hp'sine takıldım motorun herkes iyi bir özellik sanıyor ancak motor çok kolay dağılır gibime geliyor o beygir gücüylen neyse kullanıcı yorumlarını okudukça daha da içimiz rahatlıcak gibi motora karşı.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balansör olmadığını 1.2 milyar nüfuslu hindistan+75 milyon nüfuslu Türkiye biliyor.sana biri yanlış bilgi vermiş dostum.ayrıca balansör olmayan bir motordan 0 titreşim beklemek elazığsporun şampiyon olmasını beklemekle aynı şey.o zaman yıllardır cbf ye ybr ye adamlar balansörü boşuna mı koymuş.sen iyi bir motorcu olsan zaten bunu bilirsin ,ona göre beklentiyle yola çıkarsın.bayiler toplantısında ,fabrika eğitimlerinde binen servis arkadaşlar var titreşimin kesinlikle rahatsız edecek seviye olmadığını söylüyorlar.hindistan forum siteleri ,videolarda bu söylenenlerle aynı paralelde.sorunsuz ,az yakan,şehir içi manevra kabiliyeti muhteşem ,güçlü motor olarak artı yönleri var .bence direkt eksi yönlerini görmektense bu artıları bi kağıda dök o,,ondan sonra alacak olanları bari yanlış yönlendirme...

Kullanıcı yorumları bu saydıklarınızın hepsinin önünde gelir ben şahsen kendisinin cesaretinden dolayı tebrik

ederim sonuçta kimse yoğurdum ekşi demez..Varsa var yoksa yok..

Elazığspor'u bu işe karıştırma hoca..
    jackonbir bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dün test etme fırsatı buldum.

fabrika içinde bir kaç tur attım.

beğenmediklerim

açıkçası bana hiç 12hp gibi gelmedi! 1. vites çok düşük oranda 20km he de bağırıyor. titreşim çinliden az ybr den fazla arasında birşey. bir ybr bir cbf gibi 1. ve 2. vistede akmıyor.

beğendiklerim.

komutatörler güzel konumda frenler iyi. genel olarak parasına göre kaliteli ve tipi hoş. üzerinde çok yumuşak lastikler var. ve süspansiyon bozuk yollar için tasarlanmış, arkada cbf150 gibi mono ve gazlı süspansiyon var küçük olukları pek hissettirmedi. yakıt konusu söylendiği gibi az ise bence çinli almanın hiç bir anlam ve önemi kalmıyor..

Motosikleti
    /Honda CBF 150/Bajaj Discover 125ST
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum sen çok biliyorsun bilmeye devam et eleştirirken dikkat et laflarina bunu sana soyliyim ayrıca insanları yanlis yonlendirmiyorum hayal kirikligina kapilmamak için yazdim Türkiye de ilk bakimini ben yaptirdim ve basimdan gecenide yazdim tüm alacaklar okusun sonra alsin haaa bide kullandigim kadariyla kagida yazilcak bi özelliği yok titan 98 bildiğin saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Titreşim demek rahatsizlik demek erkekliği sikintiya düşürür beni rahatsız ettiği için grajda yatiyor cbf e devam

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elazığspor'u bu işe karıştırma hoca..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı gknstyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen çok biliyorsun bilmeye devam et eleştirirken dikkat et laflarina bunu sana soyliyim ayrıca insanları yanlis yonlendirmiyorum hayal kirikligina kapilmamak için yazdim Türkiye de ilk bakimini ben yaptirdim ve basimdan gecenide yazdim tüm alacaklar okusun sonra alsin haaa bide kullandigim kadariyla kagida yazilcak bi özelliği yok titan 98 bildiğin saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Titreşim demek rahatsizlik demek erkekliği sikintiya düşürür beni rahatsız ettiği için grajda yatiyor cbf e devam
    ne biliyim artık yeni motor alacaklara ybr nin cbf nin tavsiye edildiği kısır dönemden çok bunaldım belki de bu yüzden hintlilere bu kadar güveniyorum...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler