Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bunlar sitesinde yazan verileri karşılaştırdım.Rks ye bindiğimde bana güzel gelmişti.Ama nedense 40 tane farklı resme bakmama rağmen bu motor rks den daha alçak ve ufak geliyor.Fuara giden arkadaşlar hiç üzerine binip resim çekinmedilermi?bir koysalarda rahatlasam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

İstanbul'daki bayilere gelmiş.. bol bol resi bekliyoruz arkadaşlar..mümkünse üzerine binip bol bol çekinin..
    ben fuarda bindim, ama fotoğraflardakinden farksız, benim grumble'dan bile ufak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu motora çirkin diyenleri anlamıyorum hatta bi kasıt arıyorum ybr cbf den 10 kat daha yakışıklı
    designserhat ve muhammetcon bunu beğendiler.

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her hafta fiyatı artıyor yaza doğru 4.000 - 4.300 liraya alırsınız.
    Bu motoru rks titanic 150 ile karşılaştırayım 175cm 105 kilo bir adama gayet büyük ve rahat gelmişti.
    Bajaj rks den 28 cm daha kısa
    Bajaj rks den 31 cm daha yüksek
    Bajaj rks den 14 cm daha geniş
    Bajaj rks den 4 kilo daha ağır

SOnuç olarak rks ile aynı sengmette kıyasladım videolardan resimlerden discoverin rks den daha ufak olduğunu düşünüyordum ama ölçüler gösteriyorki 28 cm kısa olmasını geçersek daha yüksek ve daha geniş..
    o 28 değil 2.8 cm dir.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Her hafta fiyatı artıyor yaza doğru 4.000 - 4.300 liraya alırsınız.
    Bu motoru rks titanic 150 ile karşılaştırayım 175cm 105 kilo bir adama gayet büyük ve rahat gelmişti.
    Bajaj rks den 28 cm daha kısa
    Bajaj rks den 31 cm daha yüksek
    Bajaj rks den 14 cm daha geniş
    Bajaj rks den 4 kilo daha ağır

SOnuç olarak rks ile aynı sengmette kıyasladım videolardan resimlerden discoverin rks den daha ufak olduğunu düşünüyordum ama ölçüler gösteriyorki 28 cm kısa olmasını geçersek daha yüksek ve daha geniş..
    hacı biri çin malı, digeri hint malı.

isterse 1 metre kısa olsun. kusura bakmada çin malına ben 3 bin lira gibi paralar bana çöpe atılan para gibi geliyor
    dyavol-77 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    rks de fena değil ama..işçiliği,tornacılığı gene diğer çinlilere göre iyi.Ondan kıyasladım.Birde sürdüğüm motor discover gören duyan yok ondan..ama dediğim gibi discover çok ufak geliyor bana.Forumdan çoğu kişi fuara ve bajaj standına gitti.Hiçmi bu motor üstüne binen resim çekinen yok?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bu kadar zamanda gecti hala alan da yok ben dusunuyorum ama hero motoruda bekliyorum oda cikmadi hala ne zaman bayilerde olcak bilen duyan var mi?

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    rks de fena değil ama..işçiliği,tornacılığı gene diğer çinlilere göre iyi.Ondan kıyasladım.Birde sürdüğüm motor discover gören duyan yok ondan..ama dediğim gibi discover çok ufak geliyor bana.Forumdan çoğu kişi fuara ve bajaj standına gitti.Hiçmi bu motor üstüne binen resim çekinen yok?
    discover güzel motor eğer titreşim de makul seviyede ise hiç düşünmeden al derim.fuarda da bindim öyle küçük falan da gelmedi.hem kalite hem de yakıt tasarrufu konusunda (hint forumlarında 1 lt ile 45-50 km yapanlar ayarlarım bozuldu motor çok yakıyo diyorlar!!)sorun yaşamazsın bence.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Selamlar ben motoru yakından inceledim, bizim burda (Kırklareli) bi bayii cuma günü getirtmiş ben de cumartesi iş çıkışı motoru epey bi inceledim şunu söyleyim motor hiç te küçük falan değil, benim boyum 1.85 üstüne oturdum ergonomik olarak gayet iyi, parça kalitesi çok üst seviyede ben bile düşünüyorum aslında almayı. bayii öve öve bitiremedi motoru yok şöyledir yok böyledir diye. ama tasarım ve kalite olarak bence ybr den de cbf den de çok daha güzel.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bu hintliler benzin işini fena kafaya takmış 125 cc çift buji :D
    eger dedikleri gibi 1 litreyle 60 70 km gidiyor ise. harbiden dehşet rakam

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar zamanda gecti hala alan da yok ben dusunuyorum ama hero motoruda bekliyorum oda cikmadi hala ne zaman bayilerde olcak bilen duyan var mi?
    Asya motor Nisan 15 ten sonra dedi..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    merhaba arkadaşlar bursa bajaj yetikili bayi ve servisiyim arkadaşlar discover araçlar magzamıza geldi ayrıca test aracımızda mevcuttur . bizzat kendim test ettim motorda titreşim hiç yok eger ilgilenen arkadaşlar var ise magzamıza bekliyoruz gelip test edebilirler herhangi bir sorunuz olur ise size burdan veya yazacığım numaralardan cevap vermeye çalışırım. 05449100086 0224 2116489 cok başarıları bir araç denemenizi tavsi ederim

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    bu motor 125'lik 13 hp, diğer modeli 150'lik 12 hp. bu nasıl iş anlamadım gitti.

Motosikleti
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor 125'lik 13 hp, diğer modeli 150'lik 12 hp. bu nasıl iş anlamadım gitti.
    merhabalar öncelikle discover 4 valf çift bujili boxer 150 2 valf tek bujili bu sebepten dolayı hp gücü değişemktedir bilginize

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Hero mart sonu yada nisan ilk haftası 125'lik model 3795 TL 150'lilik olan 4995 TL. Ben bajaja bindim bugun üzerinde çok güzel ve rahat her an alabilirim. Bajaj 125 13 bg Hero 9.9 yada 10 bg miş. Fiyatlar aynı bi kaç ufak detay + - şeklinde mevcut. Kararsızlık olsa da Bajajı daha çok düşünüyorum şuan.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    motor küçük dedim diye amma yüklendiniz bana, şaka bi yana ybr'den daha yakışıklı olduğu kesin, yakıt değerlerine de bakıcaz, kullanıcaz belki yaza düşünülür, ama param yeterse pulsar düşünüyorum öncelikle

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Bursa'da bir motosiklet bayii test sürüşüne sunuyor 13 Mart Cumartesi günü. Adımı yazdırdım gidicem test etmek için. Tekrar test dönüşü yazarım buraya nasıldır nedir ne değildir diye..

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Ben aldim arkadaslar yarin insallah plakamizda cikarsa teslim alicam.. Izlenimlerimi yazarim sorusu olanlarida cevaplariz ins.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Ben Bursa'da test sürüşü yaptım, güzel motor.

Motosikleti
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'da bir motosiklet bayii test sürüşüne sunuyor 13 Mart Cumartesi günü. Adımı yazdırdım gidicem test etmek için. Tekrar test dönüşü yazarım buraya nasıldır nedir ne değildir diye..
    Mutlaka bekliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldim arkadaslar yarin insallah plakamizda cikarsa teslim alicam.. Izlenimlerimi yazarim sorusu olanlarida cevaplariz ins.
    Hayrlisi olsun...iyignlrde kullnin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan bey cumrtesi tekrar bekleriz duyyrlrda konu actim zatn

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz zannedersem lifan kullaniyordunuz karsilasgirma yapmanizi rica etsem cevaplarmisini, aklimda lifan 250 b var hic test ettiniz mi? aklimdaki motordan dolayi sizddn bunu ricaettim iyi aksamlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler