Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhabalar bende bugün tekirdağdan livanur motordan kırmızı renkli bajaj discover aldım. inşALLAH hayırlısı olur. aranıza yeni katıldım bende inşALLAH kazasız belasız günler geçiririz. Yalnız bana 6 taksit yaptırdım üstüne faiz ekledi 4105 liraya patladı motor. Neyse hayırlısı olsun. Arkadaşlar umarım sorun yaşamayız. Tekirdağ/Çorlu'da kullanacağım motoru inşALLAH bir sıkıntı çıkmaz. Rabbim yardımcımız olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadasalar 19 yasında öğrenciyim bajaj discover 125 st almayı planlıyorum ılk motorum olacak. şimdiye kadar kullandıgım motorsıklet babamın 2004 model honda cgl 125 i o motoryu kullanırken hıc zorluk yasamıyorum fakat aklıma takılan bı nokta var. honda cgl modelınde gösterge panelı oldukca ıdeal hem vıtes gosterbgesı hem de devır saatı var ben de ıster ıstemez cok bakıyorum ve o gostergeye alıştım. şimdi baktıgımız zaman discover da devır saatı bıle yok. ben sızce buna alısabılır mıyım yahut bı sekılde devır saatı taktırsam garantıden cıkar mı vs cevap verebılecek olan abılerım var mı

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilginize teşekkürler. Test sonuçlarınızı bekliyoruz. Biraz zaman geçsin raporumu bende hazırlayacağım

Bu arada servisleri çok aıkıştırmışsınız çok da iyi olmuş. Bakımların dakikasına kadar söylüyorlar . Maşallah hep böyle gitsinler. Yaka kartlı servis ilk defa gördüm, o da Kırklareli'nde

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Teşekkür ederim abicim çok ilgilendin çok saol. Tekrar görüşmek dileği ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

bu boya altımda bisiklet gibi kaldığı kesin.

http://i.hizliresim.com/rLQbk7.jpg

servis elemanı muhabbeti iyi bir insan

http://i.hizliresim.com/gl5103.jpg

http://i.hizliresim.com/4mgJyL.jpg

benzinimizi alıyoruz

http://i.hizliresim.com/GnYrM2.jpg
    Boyunuz kac cm
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

ya arkadaşlar nihayetinde 3850 lik bir motor tamam iyi para ama bundan fazlasınıda o paraya beklenemez amakullanıs ve yakıt açısından çok süper bir motor benim açımdan 3500 km yaptım bir kusur görmedimçokta zevk alarak kullandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

bak kardeşim devir saati o kadar önemli degil zaten sesinden anlarsın cgl 125 hondayı 2 yıl kullandım bu mordan daha çok zevk alarak kullanırsın emin ol

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    merhaba arkadaşlar discover için imal edilmiş çanta demiri isterseniz tarafımıza ulaşın http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-discover-125-arka-canta-demiri-176239747/detay/ ürünü buradan inceleyebilirsiniz ayrıca discover orjinal motor koruma demiride elimizde mevcuttur .

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Servise Gittim bajaj discover alacaktım. Servisin bana dediği şu 7 Tane bajaj discover sattım 7 sinin 7sinde Kol çıkardı. hepsi kol çıkarıyor bilginiz olsun. bajaj discover hayalim suya düştü böylelikle.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    hangi servis bu 7 side kol çıkardı diyen

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise Gittim bajaj discover alacaktım. Servisin bana dediği şu 7 Tane bajaj discover sattım 7 sinin 7sinde Kol çıkardı. hepsi kol çıkarıyor bilginiz olsun. bajaj discover hayalim suya düştü böylelikle.
    evet servisin adını bekliyoruz

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    servis adını veremicem malesef. ama kol çıkmış motorları servis alanında yapılmayı beklerken gördüm.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    aynı sıkıntıyı bursa servisinde gördüm. motor yoktu üzerinde neoldu dedim sıkıntısı var biraz deyip geçiştirdiler. Sahibide motor kitledi diye belirtti

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Alıntı sao tome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasalar 19 yasında öğrenciyim bajaj discover 125 st almayı planlıyorum ılk motorum olacak. şimdiye kadar kullandıgım motorsıklet babamın 2004 model honda cgl 125 i o motoryu kullanırken hıc zorluk yasamıyorum fakat aklıma takılan bı nokta var. honda cgl modelınde gösterge panelı oldukca ıdeal hem vıtes gosterbgesı hem de devır saatı var ben de ıster ıstemez cok bakıyorum ve o gostergeye alıştım. şimdi baktıgımız zaman discover da devır saatı bıle yok. ben sızce buna alısabılır mıyım yahut bı sekılde devır saatı taktırsam garantıden cıkar mı vs cevap verebılecek olan abılerım var mı
    ne yapacaksın devir saatini. 125 lik motor sonuçta. daha öncede 125 cc motorun olmuş zaten sesinden az çok anlarsın ne zaman vites istediğini değilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Alıntı pertry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi servis bu 7 side kol çıkardı diyen

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

evet servisin adını bekliyoruz
    çok enteresan gerçekten. ilk defa duyuyorum

Motosikleti
    Nc 750s dct
    bugün sava mc 18 leri taktım, inanılmaz bi lastik bu kadarını beklemiyordum
    tutunması çok iyi ıslak yolda bile çok iyi

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sıkıntıyı bursa servisinde gördüm. motor yoktu üzerinde neoldu dedim sıkıntısı var biraz deyip geçiştirdiler. Sahibide motor kitledi diye belirtti
    motor belli devrin üstüne çıkınca kafayı yiyor, çalışması farklılaşıyor, titreşim orantısız şekilde artıyor
    test sürüşündeki izlenimlerim bunlar
    millet 3 kuruş yakıttan kazanacağım diye bi dünya para veriyor. garanti bitip de motor kitlerse bak sen işin rengine
    ama rahat motor

Motosikleti
    aprilla SRV 850, bajaj discover 125 st
    Arakadaşlar merhaba herkese bende yeşilyurt motordan bugün discover ımı aldım aranıza katıldım. plaka ruhsat işlerini kendim hallederim dedim ama şimdi ne yapacağımı pek bilmiyorum önce sigorta mı yapılacak bilen var mı acaba. iyi günler herkese.

Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaşlar bende Discovery 125 almayı düşünüyorum, 5 ay sonra falan inşallah. İnternet sitesinde 4.130 tl yazmışlar peşin fiyatı ve biraz indirimle ne kadar yaparlar ?

Bugün bir kuryeyle görüştüm şiddetle önerdi yalnız paran varsa ybr al dedi parça daha pahalı olur bajajda dedi diğer her şeyinden memnunmuş 1 depo 500-600 km götürüyo dedi

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Motoru 4 aydır kullanıyorum Yakıt tatmin edici, çokta rahat bir motor fakat titreşim hayal kırıklığı 😟 70-75 ten sonra motorda ciddi titreşim var hele artçı azer bülbüle Dönüyor arkada. Alacak arkadaşlar motoru test etmeden almayın test ederkende şöyle 75 -80 km kadar Çıkın eminim ne demek istediğimi anlarsınız. Bu arada ybr hiç kullanmadım yakın zamanda test edecem görüşlerimi tekrar paylaşacam buradan

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Benim sorum şu bu motor 100.000 km gidermi yardımlarınızı bekliyorum. Artı titreşim motorun ömrünü kısaltırmı

gargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr125 2007,kuba hasat scooter 100cc
    Alıntı Fatih89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sorum şu bu motor 100.000 km gidermi yardımlarınızı bekliyorum. Artı titreşim motorun ömrünü kısaltırmı
    Gider gitmesinede, motoru temiz kullanacaksınız, kronik bakımları haricinde, bu süre içersinde elbet büyük masraf lar açabilir, motor rektefesi falan, Bu tür masraflar japon mallarinda da olur, kullanıma bağlı, Kore mali Hyundai motorum vardı, 70 bin i bulmuştu,tabi bu süreç içersinde motor rektefesi de oldu, geçen gün tesadüf aynı motor dan satılık ilanlarinda gördüm, 164 bin küsür km de olduğunu satıcı belirtmiş, Çok şaşırdım açıkçası, demekki bakınca bağ oluyormuş

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Demek idtediğimde ybr gibi yük masraflar çıkarmadan 80.000 veya 100.000 bini görürmü ? Çünkü çevremde ybr si olan çok insandan duydum 70.000-100.000 yapıtta motora anahtar bile değmediğini. Bu arada motora çok temiz bakıyorum ve ortalama uzun yolda kullanıyorum yani bu şartlar altında bende anahtar bile değmeden bu km lere çıkabilirmiyim

Sirf su gereksiz yere denemeden etmeden yorum yapanlara cevap vermek için üye oldum. Ne zamandır motor ariyorum. MCT 250 ye de bindim falcon crown 150 ye de ve bugün discovery yede binmek nasip oldu. Motordan anlamam ama su 110 yapamazlar edemezler diyen daha motoru hic görmeden yorum yapanlara tek cevabim. Bi abimizle sirf bana fren ve hizlanmayi göstermek için bindik. Kullanan yillarin motorcusu iki kişi o lodoslu havada 110 u gördük. Gidemez diyenlere kapak. Titreşim crownla karsilastirmada yok denecek kadar az diğer. Modellerle karsilastirma da bilemem. On yargilarinizi bi kenara birakin. Deneyin kullanin sonra yorum yapin. Bu aksama kadar kanuni gt170 Küba cr1 rks 150 gibi motorlardan arastiyordum ama simdi tek hedef bajaj 125 ilk oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler