Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 NS fotoğraflar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    3 bujisi sayesinde denildiği kadar az yakıyorsa cbr yi felan gözüm görmez bi sezonda 30.000 km yol yapar helaya bile motorla giderim
    kaan898 ve adonis84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Feci bir şekilde KTM DUKE'u andırıyor. Üşeniyorum ama bazı kesitlerinden fotoğraflar alıp koysam yanyana hangisi KTM hangisi Bajaj anlaşılmaz. Hoş, ikisi de aynı fabrikada yapıldığı için normal tabii.

Sanayi dediğiniz böyle yapılır. Önce ortak alırsın, öğrenirsin sonra da kendin yaparsın. Helal olsun Bajaj.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan'daki satış fiyatı 3 bin TL, burada olsa olsa 6 bin falan olur. Bir arkadaş enjeksiyonlu modelin geleceğini yazmıştı.
    Hindistan da 3 bin TL ye satılan hangi modeli 200 lük mü 150 lik mi acaba. 200 lük ise iyiymiş. Türkiyede de taş çatlasın 5 bin TL ye satılır.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan da 3 bin TL ye satılan hangi modeli 200 lük mü 150 lik mi acaba. 200 lük ise iyiymiş. Türkiyede de taş çatlasın 5 bin TL ye satılır.
    5 bine satarlarsa 2 tane alırım Asla böyle bişey olmaz.Bak 10bini çakmasınlar.O fiyatın ez az 3 katına bize çakarlar diye tahmin ediyorum.Türkün Türkten başka kazıklayanı yoktur
    cool113, fat280 ve gelebek bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    uu beybi garibanın (bende dahıl) poposu gün yüzü görecek
    srknbdm bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bine satarlarsa 2 tane alırım Asla böyle bişey olmaz.Bak 10bini çakmasınlar.O fiyatın ez az 3 katına bize çakarlar diye tahmin ediyorum.Türkün Türkten başka kazıklayanı yoktur
    Ülkemizde satılan motosikletler Yurtdışı fiyatının üstünde satıldığı kesin. Ancak 650 cc kadar olan motorlar yurt dışı fiyatının bariz üstünde ama kesinlikle 2 katı değil. 250 ve altında ise durum daha iyi Örneyin crf250 Avrupa fiyatı 4700 dolar (10 bin TL) Ülkemizde 10.500 TL.

Yani verilen 3000 tl lik fiyat 150 lik in fiyatı gibi geldi bana. Burda da taş çatlasın 4000 tl istemeleri gerek. 200 lüğün fiyatı ne olur, gelsin bakalım.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    elciklerde ki kumandarın aydınlatma ayrıntısı gerçekten hoş olmuş daha önce görmemiştim başka bir motor da..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ben 1-2 yıldan beri takipteyim pulsarı.Zaten 2007 de çıkmış piyasaya.Getirse bi Allah ın kulu da alsak diyordum hep.Sonra da getirse ne olcak 3 katına çakarlar gene alamayız diye düşündüm.Eğer fiyatta saçmalamazlarsa almayı düşünüyorum.Ülkemizde malesef 150 cc motora bile 5500 tl fiyat çekiliyor ve peynir ekmek gibide satılıyor.Hal böyle olunca madem alan var çek çekebildiğin kadar fiyat.Birde pahalı mal kaliteli mal zihniyeti eklendimi ooooh bi kere daha fiyatı arttırasım geldi Biz kullanıcı olarak haliyle fiyatı uygun istiyoruz.
    Bak mondiale nasıl coştu.Madem ucuz motor kalitesiz oluyo onlarda şişirdi fiyatları.Bu seferde ula mondiale o para verilirmi.Yahu küçük cc hiç bir motora 5 - 6 bin verilmez.Bekleyip görücez artık.Değerinin üstünde fiyat çekerlerse kendileri bilir artık.Hayırlısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NS200'ü kastettim. 200 cc yani...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kaç kuruş yakıyordu bu makine

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben dışarıdaki fiyatından bağımsız, motorun ederine bakıyorum ve NS200'e 6 bin TL'ye balıklama atlarım. KTM Duke 200 gibi canlı, deli fişek bir motor. Kullanan herkes performansını göklere çıkarıyor. Biraz titreşiminden şikayetçi olanlar var ama hiç şikayet etmeyen de var, bunu da geldiğinde göreceğiz.
    kaan898 bunu beğendi.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dışarıdaki fiyatından bağımsız, motorun ederine bakıyorum ve NS200'e 6 bin TL'ye balıklama atlarım. KTM Duke 200 gibi canlı, deli fişek bir motor. Kullanan herkes performansını göklere çıkarıyor. Biraz titreşiminden şikayetçi olanlar var ama hiç şikayet etmeyen de var, bunu da geldiğinde göreceğiz.
    işte gerçekten akılcı bir yorum tebrik ederim.yok dışarı parası böyle yok şöyle demektense makina gelince bakarsın ,incelersin yorumları okursun,kullananları dinlersin ,ondan sonra çin malı çok daha düşük kaliteli mallara ne paralar dökmüşsün onu karşılaştırırsın .ondan sonra ha tamam bu para buna değer dersen alırsın yok değmez dersen yolun açık olsun...hocam titreşime gelince videolardan anladığım kadarıyla çok yüksek hızlara çıkmadığın sürece 130+ titreşim yok.hatta karşılaştırma yapan bi sitede inazumayla karşılaştırmışlar işçilik ,üretim kalitesi yakın ,titreşim bakımından çok fazla benzer demişler.adamlar KTM nin %47 ortağı ,KTM HUSQVARNANIN son satıştan sonra sahibi,buna istinaden BAJAJ ın hisselerini yuzde 57-58 e çıkarmak istediğini de hint ekonomi sitelerinden okudum.sonuçta KTM den doğal olarak alıntılar benzerlikler var ki amaç bu yani kalite unsuru...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç kuruş yakıyordu bu makine
    hocam abartı rakamlar var ama bu site doğru yazmış bence ki bu değer karbüratörlü olan için geçerli.(türkiyeye gelecekler enjektörlü)ama diğer markalar ile karşılaştırma için uygun bence.

Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bu motor 6.000-8.000tl civarı satılırsa piyasada dengeleri değiştirir. yer yerinden oynar. makina 4 4 lük..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aksesuar olarak mutlaka düzgün bir çanta demiri olmalı. Görüntüyü biraz bozsa da çantasız olmaz. Motorun yakıt tüketimi 3 - 3.5 litre falan olur. Hint'liler saatte 50 km hızla gidice şu kadar yapıyor diyerek ortaya iddialı rakamlar atıyorlar ama böyle bir motorla da o hızlarda gidilmez artık...
    piyanist_irf bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    bu motor enduroya mı yakın communatöre mi?

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    commünatöre yakın bu arada komünatör demek komitır demekten kolaymış. sevdim....

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bu motor gelsin bi 2. ele düşşün alan memnun olsun bende alcam bi tane 2. el.aga ne kadar güzel bi motor bu boyle 200 ccye göre

Motosikleti
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor gelsin bi 2. ele düşşün alan memnun olsun bende alcam bi tane 2. el.aga ne kadar güzel bi motor bu boyle 200 ccye göre
    Nasrettin hocanın koyun diken hikayesine benzemiş
    jackonbir bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Duke 200 den az yakacağı kesin. Yani nekadar düşük bir tüketimi olduğu belli.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    herhangı bır gelışme yok be ya . çok yavaş ılerlıyor surec.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler