Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

2014 Mondial Yeni Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Dışarda CF Moto diye geçiyor sanırım.
    Naked in videosu nu gördüm tuning izlerken.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    O 650 touring'e o parayı verecek adam. Zaten onu almaz.En kötü 23.300 TL 'ye NC700X alır.

Ama Mondial'i cesareti için tebrik etmek gerekir.
    srknbdm bunu beğendi.

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    20.000TL verip Mondial marka bir touring makine alacağıma aynı parayla ikinci el, düşük kilometreli bir Honda Deauville alırım.. Gerçekçi olun. 150cc'lik motor yapmak da satmak da kolay. Fiyatını düşük koyarsın, olur. Ama 650cc touring yapmak her babayiğidin harcı değildir. Bunun enjeksiyonu var, ABS'si var, immobilizer'ı var.Bu segmentte yıllardır üretilen motorlarda bile hala kronik problemler var. Müthiş bir ar-ge departmanın bile olsa, bu markayla bu fiytala bu motorları satamazsın.

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    650 likler bazı forumlarda (ispanyol) okuduğum kadarı ile kawasaki er6n in ilk nesil motor bloğuna sahipmiş enjeksiyonlu 64 hp ve 62nm tork...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O paraya herkes 2 el nc 700 , er6, fazer, cbf 600 , devaluve aldı şimdiden :d

Satamayacagı halde getiriyor bilerekten fakat cinlide 200 cc den gayrısı yalan ..

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    bir mondial sahibi olaraktan gurur duydum şahsen...
    Pahalıda olsa çin klasmanında bir ilk...
    M_S_T ve srknbdm bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    2014 Motosiklet kullanıcıları için güzel bir yıl olacağa benziyor.Herkesin gönlündeki motosiklete sahip olması dileği ile.

Motosikleti
    CB650F
    Bana kalırsa mondial kendide biliyor bu fiyata 600 cc satamayacağını amaç reklam yapmak olabilir.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bizim Xtreme 250 ler gibi bir parti[~20tane) satarlar sonra ne gerisi gelir ne yedek parçası. Aman bu tuzağa düşmeyin.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    600 cc'lerin çok satmayacağı kesin. İnceleme videolarına göre motor kötü bir motor değilmiş, hatta fiyatına göre gayet iyi olduğunu söylüyorlar. Bu arada Avustralya'daki fiyatı 6500 Avustralya doları falan. Bizdeki fiyat anormal değil bence ama en azından birkaç ay 15 bin altı fiyattan satılsa tanıtımı için iyi olurdu. Mondial bu motorları satabilemek istiyorsa şehir şehir dolaşıp test organize etmeli. Denemeden kimse o kadar parayı bağlamaya cesaret etmez.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc'lerin çok satmayacağı kesin. İnceleme videolarına göre motor kötü bir motor değilmiş, hatta fiyatına göre gayet iyi olduğunu söylüyorlar. Bu arada Avustralya'daki fiyatı 6500 Avustralya doları falan. Bizdeki fiyat anormal değil bence ama en azından birkaç ay 15 bin altı fiyattan satılsa tanıtımı için iyi olurdu. Mondial bu motorları satabilemek istiyorsa şehir şehir dolaşıp test organize etmeli. Denemeden kimse o kadar parayı bağlamaya cesaret etmez.
    BAKIN BU KONUDA YAZMIŞTIM YİNE YAZIYORUM

Mondial bu 650 lik nakedi getirtsin yemin ediyorum ilk ben alacam
    aha buraya yazıyorum o parayı da veririm
    youtube yi izleyin cf moto da hiç problem yaşayan yok
    mondial geçen sene ilk getireceğim dediğinden beri bütün yabancı forumlardan bakıyorum
    halen problem bildirmediler halen sorun bildiren yok

kawasakinin 300 lük dandik motoruna 7550 avro
    hyosung 250 13 bin olmuş
    en dandik 250 lik 11 bin tl
    zaferkarizma bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    CF moto firmasının ürettiği 650 cc motorun teknik özellikleri: 60 bg 9000 d/dk;56nm 7000d/dk.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    akla ziyan modeller...bugünlerimide görecektim lan... GS bizi yense bu kadar şaşırmazdım...
    ramizan83 ve cihangir151 bunu beğendiler.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı kamsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 likler bazı forumlarda (ispanyol) okuduğum kadarı ile kawasaki er6n in ilk nesil motor bloğuna sahipmiş enjeksiyonlu 64 hp ve 62nm tork...
    Kawasaki ER6N 2006 yılında çıktı ilk defa, halen kullanmakta olduğum kasadır kendisi, 72 beygir ve 66nm torku vardır. Bu arada söylemek istediğiniz eğer motor bloğunu komple almışlar ise, kawa bu modelde henüz motor bloğu değiştirmedi, 3 farklı nesil er6 var ve 3ünde de aynı blok var, dolayısıyla halen ürettiği bloğu bu adamlara vermeleri mümkün değil bence, ha adamlar çaldı ya da esinlendiyse orasını bilemem

Aşağılamak için söylemiyorum kesinlikle ama xj6n 19300 lira, MT 07 gelirse o da 19 civarında olacak sanırım, 16 lira gibi bir fiyata bunu alacağıma ya 3 lira falan daha koyar diğerlerinden alırım, ya da diğerlerinin temiz ikinci ellerinden alırım.

En azından kendini kanıtlamış modeller. Daha ne oldum demeden 16 liraya motor satmaya kalkmayı mondial için gereğinden fazla cesur ve anlamsız buluyorum.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    600 cc ve üstü dedikmi 4 silindir gelir akla ve o 4 silindirin güçü , güzel sesi gelir.2 silindir mantığını hala anlamış değilim.Ucuz ve az yaksın diye yapıyorlar sanırım ve çok satılmıyor.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    2 silindirin en büyük avantajı düşük devirlerde vermeye başladığı torkudur, bunu 600 cc bir 4 silindirde bu kadar düşük devirlerde bulamazsın, 600 cc bir 4 silindiri hızlı yürütmek için hep devirli kullanmak zorundasın, 2 silindirde böyle kullanmana gerek yok çünkü düşük devirlerde de canlıdır, düşük devirleri de güçlü olan bir 4 silindir istiyorsan genel olarak 1000 cc ve üzerindeki 4 silindirlere bakmak lazım. Mesela 900 hornet o açıdan çok mantıklı bir makina, hem 4 silindir hem de fazlasıyla torku var, hem de 6500 gibi düşük bir devirde o 90 küsürlük torkunu verir. Bildiğim hiçbir 600lük 4 silindir böyle bir tork veremez, verebildiği torku da 9-10 bin devir civarlarında verirler genelde ki bu da motorun verimli devirlerinin bu civarlarda olduğunu gösterir.

Sonuç olarak karakterleri çok farklı iki motor tipinden bahsediyoruz. 2 silindir günlük kullanım için daha uygun bir motordur, özellikle şehiriçinde, trafikte daha avantajlıdır.
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc ve üstü dedikmi 4 silindir gelir akla ve o 4 silindirin güçü , güzel sesi gelir.2 silindir mantığını hala anlamış değilim.Ucuz ve az yaksın diye yapıyorlar sanırım ve çok satılmıyor.
    Yorumun çok mantıksız.
    2 silindir motorları araştır istersen.
    Dikkat et firmalar 3 silindir motor üretmeye ağırlık verdiler.2 ve 4 ün karması gibi.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şunu merak ediyorum kim bu 20.000 tl yi verecek olan !? , bence ona ödül verilmeli !

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu motor lar için en uygun fiyat naked = 15.000 touring = 17.000 bu fiyatı geçtiği anda seçenek çoğalıyoki hepside büyük markalar.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Er6 Serisi bile 20 Bin liraya alına biliyorken kim mondialin 60 Hp motoruna 17,20bin tl vercek şaşarım .
    Naked 12 bin Tourıng 14 bin gibi bişey olsa 3,5 alan çıkardı ama bu fiyatlara çok zor Özellikle
    20 bine ER6,XJ6,NC serileri alınbilirken

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)