Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

2014 Mondial Yeni Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    İlk mondial motorum 2 sene önce aldıgım 150 mcx modeli oldu. Bu motoru alırken ne aldıgımı ve bana ne verebilecegini bilerek aldım. Beklentilerimide ödemiş oldugum para seviyesine göre fazlasıyla karşıladı. Bu tür motorları bu işin kitabını yazmış en az 10.000 tl civarında başlangıç fiyatı olan japonlarla karşılaştırmak aslında akıl mantık işi değil. Belirli bi ücret karşılığında hesap kitap yaparak yaşamaya çalışan fakat motorbisikletede gönül vermiş motorbisikletten kopamayan kardeşlerimin , ayaklarını yerden kesmek için üretilmiş bi motor gurubu olarak algılamak gerekir bu marka motorları. Ucuz denilecek seviyede alındıgından dolayı nerede tırak orada bırak modunda kullanılan bakımları gerekli periyodlarda yaptırılmayan bu motorbisikletlerin çogu zaman hor kullanılmasından kaynaklanan arızaların , düzenli servis bakımları yaptırıldıgında baş göstermediğini söyleyebilirim. Zira yagına suyuna düzenli bakıp değiştirilmesi gereken parçaları zamanında degiştirmemizden dolayı hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım motorumla. Uzun lafın kısası bu iyi bu kötü muhabbeti yapmaya gerek yok bizde biliyoruz motorun kralı hangisidir , ama iş garibanlıkla, paranın ölçüsüyle alakalı oldugunda garibanın dostudur mondial. Ayrıca kazancıma göre bakabilecegim bakımlarını yaptırabilecegim bi motordur mondial. Parası olan ne alırsa alsın ama ben ailesinide geçindirmeye çalışan birisi olarak 2 nci mondialımı 150 sentor olarak almayı düşünüyorum şimdiden , saygılarımla.
    serkan_kaji bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mehmet-03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HABERİNİZ VARMIYDI?????
    Piyasanın En kaliteli ürünleri bunlar.Birde motorsikletinizi aldıktan sonra parça bulunulabilirligine bakın derim.cogu marka güzel mallar getirmiş ama hepside mondial in getirdigi ürünlerin benzerlerini getiriyor.Hiç kendi kendinize sordunuzmu nedenmi diye? ben hem sorup hemde cevaplayayım.Şöyle bir bakın piyasada onlarca marka var.bunların mondial in motorlarının benzerlerinin getirmesindeki asıl neden egerki parça ihtiyacını karşılayamacak olursak(ki mondial dışında tüm markalarda böyle oluyor)piyasa mondial parçası kullansın diye.şuan mondial piyasada ki o bindiginiz kaliteli mal dediginiz markaların %90 ına parça saglıyor HABERİNİZ VARMIYDI N??????????
    nutkum tutuldu yemin ederim. ibretlik tespit
    abeciMotoru ve Huzeyfee bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şu motosikletlerden birine 20 bin lira versem .Çevremdeki arkadaşlar granajları söküp bi tarafıma sokarlar şerefsizim

Motosikleti
    tvs apache 150
    https://www.youtube.com/watch?v=DdxfP9u3sXU inşallah yardımcı olmuşumdur

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)