Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

2014 Mondial Yeni Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    650 lik naked olanın videosunu izledim, yuh diyorum, 2006 kasa ER6 yı direk kopyalamış adamlar, şase, arka maşa, motor seri nosu yazan yer bile aynı, alttaki plastik sakal bile aynı. Bildiğin kopya olmuş alet, iyi, güzel, kopyaladın da bakalım ne kadar dayanıklı olacak senin motorun? Bu arada euro sağolsun, ER6 21.5 gibi bir fiyata geliyor. Yine de bunun fiyatına temiz ikinci el alınabilir. Bir de herşeyini kopyalamışlar ama aletin kuru ağırlığı 190 küsür kilo, 2006 er6 da bu rakam 174 gibi birşeydi, Aynı motoru, bence daha kalitesiz parçalarla yapmış olma ihtimalleri yüksek ama ağırlığı niye daha fazla onu anlayamadım.

Diğer touring versiyonu da bildiğin Deauville yahu, tabii o daha fazla sırıtıyor çıplak versiyona göre. Alana engel olmayayım ama bu motorları almayı mantıklı bulmuyorum, çinli dediğin motorun en büyük avantajı, hatta bana göre tek avantajı fiyatıydı, onu da kaybederse bence bir anlamı kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Sitesine koymuş mondial 650 likleri.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 lik naked olanın videosunu izledim, yuh diyorum, 2006 kasa ER6 yı direk kopyalamış adamlar, şase, arka maşa, motor seri nosu yazan yer bile aynı, alttaki plastik sakal bile aynı. Bildiğin kopya olmuş alet, iyi, güzel, kopyaladın da bakalım ne kadar dayanıklı olacak senin motorun? Bu arada euro sağolsun, ER6 21.5 gibi bir fiyata geliyor. Yine de bunun fiyatına temiz ikinci el alınabilir. Bir de herşeyini kopyalamışlar ama aletin kuru ağırlığı 190 küsür kilo, 2006 er6 da bu rakam 174 gibi birşeydi, Aynı motoru, bence daha kalitesiz parçalarla yapmış olma ihtimalleri yüksek ama ağırlığı niye daha fazla onu anlayamadım.

Diğer touring versiyonu da bildiğin Deauville yahu, tabii o daha fazla sırıtıyor çıplak versiyona göre. Alana engel olmayayım ama bu motorları almayı mantıklı bulmuyorum, çinli dediğin motorun en büyük avantajı, hatta bana göre tek avantajı fiyatıydı, onu da kaybederse bence bir anlamı kalmaz.
    Dikkatinizi çekti mi bilmem ama; naked olan motosiklet marşı bile çok geç alıyor-bu daha yeni,gıcır...yarın-öbür gün(bi 30.000-40.000 km'leri devirsin hiç canı çalışmak istemez herhal)-kaldı ki ''O'' km'leri görebilirse...Bunlara verilen paralara yazık...
    The Power of The Dreams.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Youtube da ki bir videoda, yorumlar kısmında, kullanıcılardan biri aleti sıfır olarak teslim almaya gittiğinde elektrik probleminden dolayı çalışmadığını yazmış, daha sonra da sinyalleri çalıştıran rölenin bozulduğunu yazmış. Anladığım kadarıyla aletin elektrik işçiliği pek kaliteli değil. Bakalım, burda alanlar çıkarsa daha yakından görürürüz kalitesini.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da ki bir videoda, yorumlar kısmında, kullanıcılardan biri aleti sıfır olarak teslim almaya gittiğinde elektrik probleminden dolayı çalışmadığını yazmış, daha sonra da sinyalleri çalıştıran rölenin bozulduğunu yazmış. Anladığım kadarıyla aletin elektrik işçiliği pek kaliteli değil. Bakalım, burda alanlar çıkarsa daha yakından görürürüz kalitesini.
    Touring modelinin arkası ST1300 paneuropean'dan-ön kısmı da TRİUMPH St1200'den AŞIRMA(ÇALMA)....EMEK HIRSIZI Çinliler...Keza gösterge paneli aynı Honda ST 1300'den(fakat kadran 260 değil 240-oda 180'den sonrası ''kırmızı...)Bir bu Çin'lilerde gördüm hız göstergesinde ''Red line'' olayını...
    The Power of The Dreams.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu motorlara bu fiyatlar aşırı fazla. Tartışmanın alemi yok arkadaşlar. Yamaha fiyatlarına bakın, 19. küsüre XJ6 var iken yada yeni gelecek MT-07 yine 19 küsür civarında olacak iken bu motorlara bu paralar verilmez.

En kötü ihtimale ile 20.000 TL ye misler gibi 2.el VFR800 alırım. Selametle

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAKIN BU KONUDA YAZMIŞTIM YİNE YAZIYORUM

kawasakinin 300 lük dandik motoruna 7550 avro
    hyosung 250 13 bin olmuş
    en dandik 250 lik 11 bin tl
    Bunu kim söyledi ? 2014 fiyatları mı anlamadım ?? http://satis.kanuni.com.tr/marka/stkanuni#plist

Burada 11.240 TL. O da R modeli.
    #sürenadam

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bekleyin akşam gidip sipariş veriyorum kendime

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorlara bu fiyatlar aşırı fazla. Tartışmanın alemi yok arkadaşlar. Yamaha fiyatlarına bakın, 19. küsüre XJ6 var iken yada yeni gelecek MT-07 yine 19 küsür civarında olacak iken bu motorlara bu paralar verilmez.

En kötü ihtimale ile 20.000 TL ye misler gibi 2.el VFR800 alırım. Selametle

Bunu kim söyledi ? 2014 fiyatları mı anlamadım ?? http://satis.kanuni.com.tr/marka/stkanuni#plist

Burada 11.240 TL. O da R modeli.
    bayi fiyatı büyük ihtimal oradaki fiyatları güncellememişler
    şu an 250 r satış fiyatı 12.600
    2012 temmuz satış fiyatı 11 500 idi ben aldığımda

Motosikleti
    yok daha...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdiden o paraya 2 el nc 700 alanlar havada uçuşuyor arkadaş nasıl iş bu

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden o paraya 2 el nc 700 alanlar havada uçuşuyor arkadaş nasıl iş bu
    Oda Bişeymi Ben O paraya 3X Motor alırım yetmezmi
    Sado

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bıkmadılar xj6'nın taklidini yapmaktan asya'da var,sym'de var şimdide mondial'de var

MaxiBoost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250i
    evet mondial o kırmızı motoru satmaya başlamış
    fiyatı 20bin tl
    motor çin malları arasında kaliteli olanlardan "cf moto" marka yanılmıyorsam.

bu fiyata alan olurmu? asıl soru bu.
    servisler bu motora nasıl bakacak? (yağını suyunu dedem de değiştirir)

diğer forumlara ve kullanıcılara bakıyorum
    herkeste bir kere ön yargı var, haklılar genelde

marka mondial olunca direk 1-0 yenik başlıyor bir kere
    yani insanlardaki çin malı iticiliği öyle bir safhaya gelmişki, görünce adamın eli ayağı titriyor sinirden.

işte bu, benim seneler önce yazdıklarımın, gerçeklerin gelinen noktası
    arayıp bulabilirim, forumlara yazmıştım
    bu servis kalitesi ile bu insanlara yaptıklarınız gün gelecek size yol-su olarak dönecek.

önemli bir yeri belirtmek istiyorum çin malı yada çok bozulan motor değil
    servis kalitesi diyorum.

Senelerce insanları geri zekalı yerine koydular, bozulan motorları yapamadıkları gibi
    iyice beter ettiler ve sürekli boşuna para harcayan insanları çin mallarından uzaklaştırdılar.
    hemde öyle bir uzaklaşanlar varki adama sıfır motoru bedava ver almaz.

Demek istediklerimi en iyi "ahmet erşen" abi anlar (scooter.web.tr forumundan)
    basit basit sıkıntılar için insanlar dünyalar kadar para harcadı
    servise gittikçe motor daha beter oldu
    biz biliyoruz ama herkes teknik-tamirden anlamak zorunda değil.
    tek gideceği yer var o da servis.

Şimdi bana göre belkide çok kaliteli olan bu yeni motorlar önyargılar yüzünden mundar olacak.
    mondial, honda marka motor ithal etse ve üzerine mondial yazsa gene satamaz.
    servisin önemi burada ortaya çıkar.

dolayısı ile bence mondialin çıtasını yükseltmesi yada o yönde çalışması yanlış
    eskisi gibi sat, çok sat
    niye 20 bin liralık modellere ihtiyacın olsunki?
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    yok daha...
    Bu motor ile Keller k65 aynı motor, sadece isim değişikliği var...
    ...

EmrePirincci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 KT'de balansör var yani resimde ben öyle görüyorum. İnşallah vardır.. KT'de titreşim olmasa gerçekten 4x4'lük motor (:

MaxiBoost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250i
    Alıntı MaxiBoost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet mondial o kırmızı motoru satmaya başlamış
    fiyatı 20bin tl
    motor çin malları arasında kaliteli olanlardan "cf moto" marka yanılmıyorsam.

bu fiyata alan olurmu? asıl soru bu.
    servisler bu motora nasıl bakacak? (yağını suyunu dedem de değiştirir)

diğer forumlara ve kullanıcılara bakıyorum
    herkeste bir kere ön yargı var, haklılar genelde

marka mondial olunca direk 1-0 yenik başlıyor bir kere
    yani insanlardaki çin malı iticiliği öyle bir safhaya gelmişki, görünce adamın eli ayağı titriyor sinirden.

işte bu, benim seneler önce yazdıklarımın, gerçeklerin gelinen noktası
    arayıp bulabilirim, forumlara yazmıştım
    bu servis kalitesi ile bu insanlara yaptıklarınız gün gelecek size yol-su olarak dönecek.

önemli bir yeri belirtmek istiyorum çin malı yada çok bozulan motor değil
    servis kalitesi diyorum.

Senelerce insanları geri zekalı yerine koydular, bozulan motorları yapamadıkları gibi
    iyice beter ettiler ve sürekli boşuna para harcayan insanları çin mallarından uzaklaştırdılar.
    hemde öyle bir uzaklaşanlar varki adama sıfır motoru bedava ver almaz.

Demek istediklerimi en iyi "ahmet erşen" abi anlar (scooter.web.tr forumundan)
    basit basit sıkıntılar için insanlar dünyalar kadar para harcadı
    servise gittikçe motor daha beter oldu
    biz biliyoruz ama herkes teknik-tamirden anlamak zorunda değil.
    tek gideceği yer var o da servis.

Şimdi bana göre belkide çok kaliteli olan bu yeni motorlar önyargılar yüzünden mundar olacak.
    mondial, honda marka motor ithal etse ve üzerine mondial yazsa gene satamaz.
    servisin önemi burada ortaya çıkar.

dolayısı ile bence mondialin çıtasını yükseltmesi yada o yönde çalışması yanlış
    eskisi gibi sat, çok sat
    niye 20 bin liralık modellere ihtiyacın olsunki?

minik bir ekleme yapmam gerekiyor.
    nedendir bilmiyorum yukarıda yazdıklarımı yanlış anlayanlar oldu

benim şahsen mondial ile bir sıkıntım yok
    tam tersi mondial tam bana göre çünkü benim servis ile işim olmaz
    parçasıda ucuz, kendi motorumu kendim tamir ederim ohh mis.

Fakat herkes tamirden anlamak zorunda değil, mecbur servise gidecek
    yukarıda insanların asıl sıkıntısını ve servisin önemini anlatmaya çalıştım.
    cenkito bunu beğendi.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    o utv fiyatı nedir arkadaş öyle 45 bin lira, şöyle bi kaba hesap yaptım 2011 ford focusu 96 model kle 500 ü 2013 model asya swift i satsam yine param yetmiyo

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    adam drift bozması 150 lik makinaya 3990 fiyat yazmış.. sonra kalkıp 3700 nakite neden honda cb125e aldın dıyorlar... SERVİS.... FİRMA... KA_Lİ_TE..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    St 650 t nin fiyatı 21.987 tl olmus hayırlı olsun böylece alan olmayınca bayilrrde yatar bu modeller

Mehmet-03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    HABERİNİZ VARMIYDI?????
    Piyasanın En kaliteli ürünleri bunlar.Birde motorsikletinizi aldıktan sonra parça bulunulabilirligine bakın derim.cogu marka güzel mallar getirmiş ama hepside mondial in getirdigi ürünlerin benzerlerini getiriyor.Hiç kendi kendinize sordunuzmu nedenmi diye? ben hem sorup hemde cevaplayayım.Şöyle bir bakın piyasada onlarca marka var.bunların mondial in motorlarının benzerlerinin getirmesindeki asıl neden egerki parça ihtiyacını karşılayamacak olursak(ki mondial dışında tüm markalarda böyle oluyor)piyasa mondial parçası kullansın diye.şuan mondial piyasada ki o bindiginiz kaliteli mal dediginiz markaların %90 ına parça saglıyor HABERİNİZ VARMIYDI N??????????
    polo34 bunu beğendi.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Mehmet-03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HABERİNİZ VARMIYDI?????
    Piyasanın En kaliteli ürünleri bunlar.Birde motorsikletinizi aldıktan sonra parça bulunulabilirligine bakın derim.cogu marka güzel mallar getirmiş ama hepside mondial in getirdigi ürünlerin benzerlerini getiriyor.Hiç kendi kendinize sordunuzmu nedenmi diye? ben hem sorup hemde cevaplayayım.Şöyle bir bakın piyasada onlarca marka var.bunların mondial in motorlarının benzerlerinin getirmesindeki asıl neden egerki parça ihtiyacını karşılayamacak olursak(ki mondial dışında tüm markalarda böyle oluyor)piyasa mondial parçası kullansın diye.şuan mondial piyasada ki o bindiginiz kaliteli mal dediginiz markaların %90 ına parça saglıyor HABERİNİZ VARMIYDI N??????????
    St 650 modeli neden 16.100tl den 17.700tl ye arttı digerinde 22 bin olmuş. Halbuki 19.900 idi. Japonlarada yedek parça sağlıyormusunuz?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)