Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2014 Mondial Yeni Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mehmet-03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    BU Motorsikletlerle diger markaları bi kıyaslayın ondan sonra suu al bunu al deyin.ZONE S 180 İN BENZERİ KANUNİDE 5100 TL :
    Syanur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Bunlar öyledir titrerki varya insan motordan inince sulanmış yoğurda benzer

Mondial'i kesinlikle kötülemek istemiyorum uygun fiyatlı modelleri bütçesi yeterli olmayanlar için çok güzel motosikletler gerçekten ama bu kadar para verip de Mondial alanın çok olacağını sanmıyorum.

Mehmet-03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Hepside Balanslı bunların 1 bardak suyu koy titreme yapmaz görmeden karar vermeyin ocakta bayilere gelir

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı Mehmet-03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepside Balanslı bunların 1 bardak suyu koy titreme yapmaz görmeden karar vermeyin ocakta bayilere gelir
    Şu 650 liklerin tipleri hoş. Acaba test diver yaptırırlarmı? Karar vermek için....

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6

İyiler her zaman taklit edilir,motorum adına gururlandım.Şu mondialin mühendisleri birleşip kaliteli bir marka yapsa sallar ortalığı.
    Adem Balkan bunu beğendi.

MaxiBoost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250i
    mondial çıtayı yükseltiyor
    önce servis kalitesini arttırsa ya
    cenkito bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı MaxiBoost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial çıtayı yükseltiyor
    önce servis kalitesini arttırsa ya
    Bütün Bisikletcilere Vermişler Mondial Bayiliğini Hiç Yoktan KARABÜK için konusalım.
    tr_select bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    650 likler hoş gibi tipi , özellikle touring... amma... bilinmeze gider.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Sonuç olarak Mondial 2014 yılı için bir atak yapmış,

Modeller beğenilir beğenilmez ama ortaya çıkacak rekabet ortamı biz tüketicinin işine yarayacağı kesindir. Diğer markalarında birşeyler yapması gerekir.
    Hiç yeni model getirmese bu seferde yerinde sayıyor, hiç birşey yapmıyor diyecektik. 250cc üzeri motosikletleri yok diyorduk, şimdi o da var.

Tüm motosikletseverlere, hayırlı olsun..
    just4techno bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    650 cc modellerin kalitesi diğerleriyle aynı değildir. 650 cc motor çocuk oyuncağı değil, o yüzden perofrmanslarını bilmem ama dayanıklılık olarak adam gibi motorlar olduğuna eminim. Aksi durumda sadece yolda kalmaz giderken ortadan ikiye ayrılıverir. CFMoto gayet güzel motorları olan bir firma. Bakın bu videoda incelemesi var :

http://www.youtube.com/watch?v=-ytaj_up-I4

180 cc olan modelde önde ters, arkada ise gazlı amortisör var. Bence aralarında fiyatına göre en iyi makina.
    maxi97 bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

http://www.scooter.web.tr sitesinden ballı nickli uyeden alıntıdır.

her geçen gün yeni ürün ve kaliteli satış sonrası hizmet sistemi ile kendini geliştiren uğur şirketler gurubu bünyesinde faaliyet gösteren mondial motorsikletleri..marka bünyesine yepyeni modellerle geldi..şuan ANTALYA da bayii toplantısında bulunan motorsikletlerin..önümüzdeki günlerde 2014 model olarak bayii ve showroomlarda yerini alması bekleniyor..daha detaylı bilgi için bizi takip etmeye devam edin..
    yukarıda görmüş olduğunuz resimlerde bir kaç model var..beyaz renkli olan naked ve kırmızı grenaj aksamlı olan toring motorsikletler..650 cc olup ducatı marka motora sahip ve geliştirilmiş son sistem motorsiklet teknolojisine sahip motorsikletlerdir..fiyat konusunda gizlilik devam ettiği için fiyat hakkında bilgi veremedim..umarım en kısa sürede onun hakkındada bilgi paylaşabileceğim..ayrıca 3 adet yeni ve 150 cc ve 180 cc olan motorsikletlerde vardır..tvs APACHE ayarında ve balansörlü olan motorlarında fiyatı şuan merak konusu..umarım en kısa sürede yakından görüp sizlerle paylaşmak isterim.sabırsızlıkla bekliyorum..iyi günler diliyorum..
    cenkito ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modeller güzel özellikle Z-one lar ile Sentor çok hoşuma gitti fiyatları biraz daha ucuz olsa alınabilir aletler.Ama fiyatlar genel olarak Çin kalitesine göre biraz uçuk gibi.Özellikle en sondaki Tracker 800 44,949 TL fiyatı ile nedir arkadaş öyle.Motosiklet desen değil araba desen değil.Bir gün bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama 45.000 TL alınabilecek ne arabalar ne 4x4 ler varken millet bu saçma sapan 4 tekerlekli aleti ne yapsın?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yenilik iyidir.Alternatifler hele şükür çoğalmaya başladı.ybr-cbf muhabbetleri sıkmıştı artık.Bajaj ve hero da gelsin ortalık şenlensin.Mondialin parçaları ucuz,temin de sıkıntısı yok.Sıkıntı servislerinde ve ucuz diye motosiklet alan kullanıcılarında.7 yıldır kullanıyorum mondial.Servislerle pek işim olmaz,Gitsemde asla motoru onlara bırakmıyorum.İşim bitene kadar motorun yanından ayrılmıyorum.Birde en önemlisi aldığım motorun gücünü bilip fazlasını beklemiyorum.
    cenkito ve tr_select bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenilik iyidir.Alternatifler hele şükür çoğalmaya başladı.ybr-cbf muhabbetleri sıkmıştı artık.Bajaj ve hero da gelsin ortalık şenlensin.Mondialin parçaları ucuz,temin de sıkıntısı yok.Sıkıntı servislerinde ve ucuz diye motosiklet alan kullanıcılarında.7 yıldır kullanıyorum mondial.Servislerle pek işim olmaz,Gitsemde asla motoru onlara bırakmıyorum.İşim bitene kadar motorun yanından ayrılmıyorum.Birde en önemlisi aldığım motorun gücünü bilip fazlasını beklemiyorum.
    aynı sekilde servisle 500 bakımından sonra işim olmadı, arada yedek parca lazım oldugunda gidip sipariş verdiriyorum stoklarında bile yok.

servislerinde adam akıllı usta da yok. motoru kasasından cıkartıp kuran usta test sürüşüne cıktıgında allahdan arkasına binmişimde

bana dediklerini deneyemedi.

test sürüşünde bu motor güzel tekere kalkar, iyi merdiven cıkar iner sen olmasan bakardım durumuna diyor.

gelde o servise motor emanet et
    turkish39 ve KeaSH-07 bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.mondialonline.com/_files/...m/big_1388.jpg
    chopper modeli güzel duruyor bütçe sıkıntısı olan benim gibi insanlar için iyi bir model gibi gözüküyor.
    chepper kullanan ve ya chopper deneyimi olan birisi nitel yönlerinin nasıl olması gerektiği konusunda bilgilendirme yapabilir mi?

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    şu sondaki x-treme max modelinin supermoto olanı galiba. güzel olmuş beyaz renk bi farklı durmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İddialı konuşmak gibi olacak ama Çin malı motorda benim sınırım 250 cc dir.
    ötesinin fiyat/fayda oranı benim mantığımı ve ekonomik gücümü zorlar.Yani ben 250 cc ye kadar olan cin malı motora para veririm,binerim çünkü çıkabilecek mutad masraf ve kullanım maliyeti bellidir.
    Daha üst hacimdeki motorlarda tercihi parca kalitesi tartışmasız olan markalardan yana kullanmak akılcı olur.Hacim yükseldikce kaliteden kaynaklanan emniyet hissinin de artması
    gereklidir.
    Bir diğer yandan Çin malı motorların ekonomik ömrü 20/30/40 bin km aralığında gezerken 20.000 Tl yı Çin malı motora vermek benim aklımın alacağı şey değil.
    mondial gibi bir motosiklet markasının ürün yöneticilerin aslında sıradan bir naked olan motora niye ısrarla chopper dediğini anlamış değilim.
    cenkito, drive, mir ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sekilde servisle 500 bakımından sonra işim olmadı, arada yedek parca lazım oldugunda gidip sipariş verdiriyorum stoklarında bile yok.

servislerinde adam akıllı usta da yok. motoru kasasından cıkartıp kuran usta test sürüşüne cıktıgında allahdan arkasına binmişimde

bana dediklerini deneyemedi.

test sürüşünde bu motor güzel tekere kalkar, iyi merdiven cıkar iner sen olmasan bakardım durumuna diyor.

gelde o servise motor emanet et
    ben 2011 yılında sıfır mc aldım sattım sonra 2013 yenı kasası olan mcx aldım. sıfır motorda arka salıncak hatası var. servis degiştirdı ama aynı sorun devam edıyor başka bır motorcu kaynak hatası var dedı. bu bırıncı hata ıkıncı hata ıse ön dısk sıkan somunlar sıkılmamış nerdeyse yerınden cıkıyordu hatır kutur dıye sesler cıkarınca ıkıncı gun ben fark ettım bu sorunları servıs görmeden okey verıyor test ettık dıyor daha neler neler. bır daha mondıale bulaşmamayı umuyorum ama sonucta bunuda sıfır aldıgım ıcın bır ıkı sene bınecegım mecburen
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Z-One ve Z-One S modelleri Zongshen orijinli aletler.. Zonshen i bilenler bilir sağlam markadır. Bu motosikletler avrupada Piaggio markasıyla satılıyormuş. Kaynak aşağıda;

http://roborat-gadgetfreak.blogspot....-review-x.html

Zongshen in Piaggio ile ortak yapımı diyor sitede galiba ingilizcesi iyi olanlar daha iyi anlar )

Bajaj ve Hero nun karşısında fiyat/performans ve kalite olarak bence en doğrusunu yapmış Mondial.. Denemeden görmeden yorum yapmak aslında yanlış ama Zongshen iyi marka....

Bu arada Piaggio nun sayfasında gezinirken Sentor modelini de buldum;

http://www.piaggio.com.cn/en/pro_parameter.php?ID=69

Yok arkadaş artık Çin malı dandik diye bir şey yok.. Bütün Dünya Çinde biz hala b.k atma derdinde... Adamlar her kalite üretimi yapabiliyor yeterki iste kontrol altında tut... Bir mal Çinli olsa bile fiyatı yüksekse vardır bi şey....

Mutlaka denemek lazım bunları bayilere geldiğinde....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)