Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni – Hyosung Standi – Motosiklet Fuari 2014

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    X5'i yan yatırmışlar, grenaj çizilmiş

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gv 650 ile ST 7 aslında güzel aletler ama onlara yakın fiyata satılan aynı sınıftaki Japon rakipleri varken pek şansları yok gibi.Bu arada GV 250 nin yeni renklerini hiç sevmedim.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv 650 ile ST 7 aslında güzel aletler ama onlara yakın fiyata satılan aynı sınıftaki Japon rakipleri varken pek şansları yok gibi.Bu arada GV 250 nin yeni renklerini hiç sevmedim.
    Krem rengi yenilikci ve cok hos telefondan girdigimden goremiyorum ama umarim naked modelide oradadir. Yaz sonu almayi dusundugum motor

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krem rengi yenilikci ve cok hos telefondan girdigimden goremiyorum ama umarim naked modelide oradadir. Yaz sonu almayi dusundugum motor
    Krem rengi güzel olmuş ona lafım yok o renk zaten yabancı ülkelerde çoktan beri vardı.Siyah rengin üstündeki deseni pek sevmedim.Yeni naked modeli X5 in beyaz rengi var resimlerde ama eski GT 250 yok.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krem rengi güzel olmuş ona lafım yok o renk zaten yabancı ülkelerde çoktan beri vardı.Siyah rengin üstündeki deseni pek sevmedim.Yeni naked modeli X5 in beyaz rengi var resimlerde ama eski GT 250 yok.
    Bilgi icin saol merak ediyorum neden yok bilgin var mi ? Su naked.motoru harcadilar resmen ya guzelim.motor zorla sym wolf aldircaklar bana.

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi icin saol merak ediyorum neden yok bilgin var mi ? Su naked.motoru harcadilar resmen ya guzelim.motor zorla sym wolf aldircaklar bana.
    Açıkçası net bir bilgim yok.GT 250 arayan arkadaşların bayiilerde bulamadığını duydum.GT250 yerine X5 geldiği için GT 250 nin gelmeme ihtimali var.Ama dediğim gibi kesin bir bilgim yok yanlış bilgi verip yanıltmayayım.GT 250 hala Hyosung'un hem Türkiye sitesinde hem global sitesinde gözüküyor belki yine getirirler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Eyyy kanuni şu rt 125 d nin fiyatını adam gibiyapta sıfırından alalım! 8 lira olurmu o motor yahu!!!!

arkadaşlar merhaba. foruma yeni üye oldum ve nasip olursa 2. el GV 650 alma niyetim var. motor tecrübem var çok şükür.fakat yol göstermenize ihtiyacım var. bu motorlarda 2008 model sonrası enjeksyonlu diye biliyorum ve bu motorların herhangi bir enjeksyon sorununda tamirini yapabilecek ustalar zor bulunur diye okumuştum. şimdi sizce bu mantığa göre 2007 sonrası bi GV 650 mi almak mantıklı yoksa 2007 öncesi karbüratörlü bi GV650 almak mı mantıklı??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)