Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Modifiyeli Cup Motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wast* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    tezer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yere basılmış cubların üzerine fil oturmuş gibi hiç anlamam olduğu gibi bin işte bende de bir cub var yere basmadım ama çok güzel yol tutuyor.

Herkesin zevki farklıdır ama benim hoşuma gidiyo yere basık cuplar GermanStyle [IMG][/IMG]
    tezer bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Valla bir zamanlar bende cup hastasıydım. İçimde biraz apaçilik vardır benimde. Ama aynalarımı çıkararmam sadece zevk olarak. Nasip olursa ilerde zevk olsun diye bi tane cub modifiye etmeyi düşünüyorum. Sadece görsel olarak yapıcam. Şehir içi motorum olur binerim :D Hep hayalimde gri mondial, ince yanak lastik veya beyaz yanaklı lastik, tel jant dururdu. Yukarıdaki fotolardan biri çok benziyo hatta yapmak istediğime hayırlısı...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Bu tarz motorlar görsel olarak nedense benimde çok hoşuma gidiyor ama kullanırmıyım zannetmiyorum.Birde üsten ikinci resim gri cubun jantlar photoshop ama güzel olmuş.
    -unnamed- ve umt123 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla ne yalan söyleyeyim bunları gördükten sonra cubtan soğudum 4tekerli araçlarda yüksekliğin önemi virajlarda çok önemlidir oysaki motosikletler de yükseklik avantajdır yani mantıken düşünüyorumda motosikleti yere basmanın ne gibi fonksiyonları olabilir ? bence zararı olur faydası olmaz , mantıksız olduğuna inandığım hiç bir şeye güzel diyemem , bir tümseğe , sete girsen motoru takarsın allah göstermesin uçarsın bir taraflara ,

modifiye denince bazı şeylerin içine etmekten ziyade görsel ve işlevsel yönden makinaya bir kaç özellik daha ekleyebilirsen modifiye olur kanımca , bazı araçlarıda görüyorum alçaltacam güzel hoş dursun diye araba nerdeyse yerlerde sürünecek mahalle aralarındaki küçük setlere gelince bile 2 dakkada çapraz geçmesse geçemiyor benide bekletiyor ardında uyuz oluyorum sanki pist yarışlarında yarışıyormuşta öyle yapmış , kullanması hep sıkıntı işte adınada modifiye diyorlar nası oluyosa

satacam dedimmiydi ansının nikahını istiyorlar neymiş modifiye yapmış ulen arabayı bitirmişsin orjinalinden eser kalmamış geriye ben tümseklerden geçerken en ıfak çukurda altı yere vuran arabayı neyleyeyim ):
    ergün1968 ve Guven bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Almanlar arabaları yere basınca çok beğeniriz Türkler yapınca adı toplumda apaçiye çıkar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Wast* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanlar arabaları yere basınca çok beğeniriz Türkler yapınca adı toplumda apaçiye çıkar

o bahsettiğin alman arabalarının görünmeyen çamurluk içlerinden , dingil, porya ,firen,disklerinden,motorundan, kaportasından,döşemesinden , donanımlarından , amortisörlerinden konuşalım istersen ben kuş gurubu şahinlerden bahsediyorum

olacak şey var olmayacak şey var şahin, kartal serçeye dokunma bırak orjinal kalsın apaçi ye adının çıkması terimi haklı yeredir , çünki modifiye yapıcam diye içine edip dolaşan çok adam var , gecenin yarısı egzost sesinden uyurken sıçramışlığım hangi birini sayayım , birde bagaj sub voofer (bası) olayı var ulen 23 yıllık müzisyenim tesisatın hoparlörün devasası var ama ne olduğu anlaşılmayan , boooonnk booonnk ful bas sesiyle müzikten ne anlaşılır hala çözemedim

ne isabetse hepte helozonları kesilşmiş , siyah camlara bürünmüş yere sıfır seviyede ilerleyen şahinler, doğanlar vs. apaçi terimini çıkaranda bizim insanımız apaçilikte bize has bir tavır
    ergün1968 ve bora atay bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    mavi jant çemberi güzelmiş, son resimdeki çember uygulamasıda gayet hoş olmuş
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Mavi CUB'in eksoz sistemi fena yikiliyo

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bahsettiğin alman arabalarının görünmeyen çamurluk içlerinden , dingil, porya ,firen,disklerinden,motorundan, kaportasından,döşemesinden , donanımlarından , amortisörlerinden konuşalım istersen ben kuş gurubu şahinlerden bahsediyorum

olacak şey var olmayacak şey var şahin, kartal serçeye dokunma bırak orjinal kalsın apaçi ye adının çıkması terimi haklı yeredir , çünki modifiye yapıcam diye içine edip dolaşan çok adam var , gecenin yarısı egzost sesinden uyurken sıçramışlığım hangi birini sayayım , birde bagaj sub voofer (bası) olayı var ulen 23 yıllık müzisyenim tesisatın hoparlörün devasası var ama ne olduğu anlaşılmayan , boooonnk booonnk ful bas sesiyle müzikten ne anlaşılır hala çözemedim

ne isabetse hepte helozonları kesilşmiş , siyah camlara bürünmüş yere sıfır seviyede ilerleyen şahinler, doğanlar vs. apaçi terimini çıkaranda bizim insanımız apaçilikte bize has bir tavır
    Arkadaşım burası motor sitesi olduğunu sanıyorum ben yanlışmı girdim acaba şahinler doğanlar konuyla alakası ne çözemedim şahin doğan bende sevmem çihan işi ona lafım yok ama konuyla alakasız söyledikleriniz

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wast* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gördüğün alman stil araçların yüzde yüzünü Türkler yere basıyor. Onları beğeniyoruz mesela ama bu cubları apaçiler yere basıyor o yüzden nefret ediyoruz

umt123 bunu beğendi.

Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gördüğün alman stil araçların yüzde yüzünü Türkler yere basıyor. Onları beğeniyoruz mesela ama bu cubları apaçiler yere basıyor o yüzden nefret ediyoruz

http://i46.tinypic.com/6xt57b.jpg
    Bu motorlardaki apaçiliği söyleyinde bileyim bende dikkat ederseniz hiç birinde soba borusu gibi egsoz yok abuk sabuk yazılar yok
    o zaman racinge binmektemi apaçilik kalabalık bi yeri görünce egsoz bağırtırlar 2 tane kız gördülermi tek yaparlar bunlarıda unutmayın
    Samet Özkan ve antilop_skul bunu beğendiler.

Hiçbirinde ayna yok meselef.
    umt123 bunu beğendi.

sizin gönderdiğiniz bmw fotosundada bişeye dikkat etmeniz lazım

Çok tatlı değilmi

sağ aynası nerde yarım apaçi galiba oda

Tabi bunlar german apaçileri

yalnız burası araba forumumu araba muhabbeti yapıyosunuz ya da benmi yanlış konu açtım motor fotosu atarak :/

Senin attığın fotoğrafaftakiler motosikletmi ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)