Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir Sonbahar Motosiklet Şenliği 23-25 EYLÜL 2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldan gidecek varmı beyler..........272 km yani 2 saatte ordamıyız....
    Ne olsu be kuşmusun mubarek :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Bir aksilik olmazsa 4 motor gelme ihtimalimiz var bir motorlu arkadası artcısı ile ikna etmesi kaldı :D İstanbuldan gece iş cıkışı cıkıcaz yola 10-11 gibi olcak sanirim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Arkadaşlar Dostlar buyrun gelin hava açık

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Yıllık izinimi Yalova'da değerlendirdim.Keşke tarih daha önceden belli olsaydı da 1 hafta daha izin alıp Eskişehir'e de gelebilseydim.Cumartesi akşam işten çıkıp vardiya değişiminden dolayı Pazar akşamı işe gideceğimden dolayı, içime oturacak bir festival olacak sanırım. :(
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Pazar sabahı iki motor 9 gibi ankaradan yola çıkacağız. Ortalama hız 80 km katılmak isteyen olursa msj atabilir
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Terörü lanetliyorum Ankarada bomba patladı yıllık izinler iptal gelemiyoruz maalesef gidenlere iyi eğlenceler arkadaşlar mecburen gene klavye başında sizlerin paylaşımlarıyla yetineceğiz
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Herşey tamam. Allah nasib ederse sabah 07:00 da Denizli den tek tabanca CBF 150 nin tekeri döner. Tüm katılımcılara Allah tan kazasız belasız yolculuklar diliyorum. Görüşmek üzere.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey tamam. Allah nasib ederse sabah 07:00 da Denizli den tek tabanca CBF 150 nin tekeri döner. Tüm katılımcılara Allah tan kazasız belasız yolculuklar diliyorum. Görüşmek üzere.

Görüşmek üzere.

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Bir aksilik olmaz ise pazar sabahı Ankara'dan yola çıkmayı planlıyorum bende, katılmak isteyenler olursa ortalama 130-150km hızla gideceğim, katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj kanalıyla ulaşabilirler bana.
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik olmaz ise pazar sabahı Ankara'dan yola çıkmayı planlıyorum bende, katılmak isteyenler olursa ortalama 130-150km hızla gideceğim, katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj kanalıyla ulaşabilirler bana.
    Yolda 70-80 giden iki motor görürsen selam vermeyi unutma o biziz

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olsu be kuşmusun mubarek :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Bir aksilik olmazsa 4 motor gelme ihtimalimiz var bir motorlu arkadası artcısı ile ikna etmesi kaldı :D İstanbuldan gece iş cıkışı cıkıcaz yola 10-11 gibi olcak sanirim.

Yahu ne olacak black bırd..... 200 kapattıkmı arasıra mecburen 100-120 olacak 2 saate kalmaz ordayız ....yalnız temde 250 altına düşmemek lazım.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç çıkarım diye düşünüyorum ben 10-11 gibi, yolda denk gelirsem takılırım arkanıza birlikte devam ederiz )

Motosikleti
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım festival için pazar günü gelmeyi düşünürsen festival alanında kimseyi bulamıyabilirsin çünkü festivaller genelde pazar günü sona erer ve şehir dışından gelenleri pazar sabahı dönüş hazırlıkları başlar ve en geç öğlen festival alanı boşalıverir onun için cumartesinden gelmeniz gerekiyor ama sadece yol yapıcam benimde Eskişehir de işim vardı derseniz onu bilemem saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sözüm sizin içinde geçerli.

Motosikleti
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım festival için pazar günü gelmeyi düşünürsen festival alanında kimseyi bulamıyabilirsin çünkü festivaller genelde pazar günü sona erer ve şehir dışından gelenleri pazar sabahı dönüş hazırlıkları başlar ve en geç öğlen festival alanı boşalıverir onun için cumartesinden gelmeniz gerekiyor ama sadece yol yapıcam benimde Eskişehir de işim vardı derseniz onu bilemem saygılar.[COLOR="Silver"]
    Cumartesi gecesi Ankara'da olmam gerektiği için ancak pazar günü gelebileceğim, biraz yol yapayım diyordum buda bahane olacak gibi Ama dediğiniz gibi saat 12.00 - 13.00 gibi geldiğimizde bomboş olacaksada festival alanı, gelmeye gerek yok gibi :/

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ne olacak black bırd..... 200 kapattıkmı arasıra mecburen 100-120 olacak 2 saate kalmaz ordayız ....yalnız temde 250 altına düşmemek lazım.....

Siz yinede dikkatli ve sakin olun arkadaşlar.

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım festival için pazar günü gelmeyi düşünürsen festival alanında kimseyi bulamıyabilirsin çünkü festivaller genelde pazar günü sona erer ve şehir dışından gelenleri pazar sabahı dönüş hazırlıkları başlar ve en geç öğlen festival alanı boşalıverir onun için cumartesinden gelmeniz gerekiyor ama sadece yol yapıcam benimde Eskişehir de işim vardı derseniz onu bilemem saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Sözüm sizin içinde geçerli.
    Evet biz eskişehire zaten gelecektik festivalde olunca tabi uğramadan olmaz forumdan arkadaşlar cuma gününden çıkmışlardı yola. Cumartesi mesai yapanlar anca pazar günü gelebiliyor malesef. Maksat yol yapmak biz ilk defa yola gidiyoruz

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Eeee arkadaşlar nasıl geçti festival paylaşım yokmu
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala bende cok gitmek isterdim ama biraz işlerim vardı kaldık
    vala oranın neşesini görmeliyiz diye düşünüyom yokmu foto beyler bayanlar hadi

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    festival çok güzeldi arkadaşlar, organizasyon, insanlar herşey çok güzeldi çok eğlenceliydi. Kortej çok güzeldi, ortam çok güzeldi ama resim konusunda ben yardımcı olamayacağım anatolian riders ın sitesinde bi kısım resim var, bilginize.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bir akilik oldu ve gidemedim :( bari resimleri paylaşında içimiz şenlensin...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Festivale gitmedim ama Ankara'ya dönüş yolunda olan birçok arkadaşı gördüm Son gün festival yerini boş bulursunuz tavsiyesi üzerine 6 motor Ankara - Polatl - Duatepe - Yassıhöyük- Yunus Emre - Mihallıçık - Nallıhan - Güdül - Ankara rotalı yaklaşık 500km lik bir tur yaptık ^_^

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)