Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1-2-3Nisan 2011 Eskişehir-sarıcakaya kampı etkinlikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    WTP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 GV 250
    biz de arkadaşımla donduk, duş banyo motor bakımı derken yeni girebildim siteye..

organizasyon'u düzenleyen herkese -tek tek isim yazmaya gerek yok- ramço'nun da dediği gibi yaşça büyük olmalarını bir kenara bıraktım, inanılmaz tecrübelere sahip abilerimin bu kadar ilgilenmesi gerçekten çok güzeldi..

arkadaşlar ne onbin km ler deviriyoruz hergün ama cmtsi günü söğüt-bilecik gezisi yapıldı, babacan hocamız liderlik yaptı ve ben o onbinlerde öğrendiğimden çok daha fazlasını kesinlikle o 100 km'de öğrendim..

hocam bir turlasak gelsek dediğimizde sagolsun "hemen çocuklar" dedi ve giyindi gidelim dedi. o kadar güzeldi ki..

festivallere katılın, eğlence ve sohbet zaten harika -ki bunu her yerde yapabilirsiniz- ama festivallerin öğretici kısmı, kaç yaşında, hangi tecrübede olursanız olun gerçekten paha biçilemez..

herkese tekrar teşekkür ediyorum,

okan abi, diğer abilerime ve kardeşlerime, buradan değilde anatolia'dan teşekkür ederim,

sevgiler..
    it's a long way to the top...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidilen yerde bekleyen bir dost olduğunu bilmek kadar güzel bişey varmı?Festivalde tanışmak kısmet olmadı inşallah böyle bir gezi yaparız da tanışmış oluruz.
    İnşallah ....

Mayıs ayından itibaren güneşli havalar ve güzel bir yüzme havuzu garantisi verebiliyoruz.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Selamlar;
    ben ve özer kardeşim çok keyifli bir yolculuktan sonra saat 16:30 itibari ile evdeydim..
    emeği geçen herkeze buradan sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
    Yağmur hakkında yorum yapmak istemiyorum.. zaten biliyorduk..ama varsın yağsındı..tatlı bir anı olarak belleğimizde yerini şimdiden aldı bile..

Batmandan ,antalyadan gelenler bile oldukça yağmurun ne önemi kalırki..
    Ben sözü fazla uzatmadan bizim yol hikayemiz ve fotolarımız için ayrı bir başlık açacağım.. buradanda duyururum sizlere..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizi düşünen herkese teşekkür ederim....

öncelikle birlikte yola çıktığım uğur, özer ve nadir abilerime teşekkürü bir borç bilirim... kendilerinden yaşça çok ufak olamama rağmen beni aralarına alıp bana gösterdikleri ilgi için defalarca teşekkür ederim..kamp alanında bizi ağırlayan ilgisini esirgemeyen okan abiyede çook teşekkür ederim.. ankara mt acele çıktık sizlerinde selamla aanıyorum ve orda adını hatırlayamadığım herkese teşekkür ederim....

giderken ve gelirken 2 farklı güzargahla geldik..giderken yolu karıştırıp 60 km fazladan yol yapıp kamp alanına geç kaldık ama gördüğümüz manzara gerçekten süperdi.. doğa ile hiç bu kadar iç içe olmamıştım... özer ve nadir abinin sıcak sohbeti uğur abinin bizlere ettiği öncülük bu işe iyice keyif katmıştı... acayip sıcak ve güzel kamp alanına yerleşip birkaç saat sohbet sonrasında rüzgar ve yağmurun gazabına uğrayan çadırımda ıslanmamış hiç bir eşya kalmaması sebebi ile 12,30 civarı kamp alanından istanbula nadir abi ile döndük... yolculuk yine keyifli fakat daha hızlı geçti....
    cok güzel organize olunmuş çok güzel bir yer di kamp alanı... temiz tuvalet sıcak kanlı personeller vardı... yemek içmek ve muhabbette sınır yoktu... ayarlanamayan tek şey bence yağmurdu... her şey ile çok güzel bir gündü... misafir perverliği için okan abiye teşekkür ederim tekrardan... ama bu gezide benim açımdan en büyük teşekkürü hak eden 3 isim yol arkadaşlarım olan özer abi . uğur abi ve nadir abidir.... resimler genelde özer abide.... o ekler bende bir kaç resim var ekleyeceğim birazdan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

Uploaded with ImageShack.us

resimler yol güzergahlarında çekildi... ama özer abide çok güzel resim ve videolar var... yüklemesini bekleyeceğiz artık...
    .................................................. ............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ne onbin km ler deviriyoruz hergün ama cmtsi günü söğüt-bilecik gezisi yapıldı, babacan hocamız liderlik yaptı ve ben o onbinlerde öğrendiğimden çok daha fazlasını kesinlikle o 100 km'de öğrendim..

hocam bir turlasak gelsek dediğimizde sagolsun "hemen çocuklar" dedi ve giyindi gidelim dedi. o kadar güzeldi ki..

festivallere katılın, eğlence ve sohbet zaten harika -ki bunu her yerde yapabilirsiniz- ama festivallerin öğretici kısmı, kaç yaşında, hangi tecrübede olursanız olun gerçekten paha biçilemez..

herkese tekrar teşekkür ediyorum,
    sevgiler..
    Sizi Babacan hocasız bırakmamak için "Babacan hocanın maceraları" adı altında seri başlıklar açacağım.
    Bilgili ve sevimli Babacan hocamızı herkesin tanıması gerekir.

Sevgiler

Motosikleti
    bende 40a yakın foto olmuş. ama özerdekiler daha iyi olması lazım..BURAYA ekleyebiliriz..

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi Babacan hocasız bırakmamak için "Babacan hocanın maceraları" adı altında seri başlıklar açacağım.
    Bilgili ve sevimli Babacan hocamızı herkesin tanıması gerekir.

Sevgiler

OKAN hocam herşey için nacizane teşekkür ederim umulanın tahmin edilenin çok üzerinde bir festivaldi akıllarda kalacağına eminim,umarım bizimde sizi ağırlama şansımız olur.
    Daha uzun seneler görüşmek,paylaşma dileği ile

BABACAN evet tanıdığım ve kısa zamanda işte budur dediğim insanlardan,
    bence başlık doğru olur

Motosikleti
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OKAN hocam herşey için nacizane teşekkür ederim umulanın tahmin edilenin çok üzerinde bir festivaldi akıllarda kalacağına eminim,umarım bizimde sizi ağırlama şansımız olur.
    Daha uzun seneler görüşmek,paylaşma dileği ile
    Yağmura rağmen memnun ayrılmanıza çok sevinim. Eskişehirli dostlarımız bizler için gerçekten mükemmel bir ortam hazırlamışlardı gidenler için sürpriz oldu.

Tüm katkısı olanlara huzurunuzda teşekkür ederim

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah ....

Mayıs ayından itibaren güneşli havalar ve güzel bir yüzme havuzu garantisi verebiliyoruz.
    Bak bu ayrı bi güzel oldu,tez geçsin günler demekten başka çare kalmadı,

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    birkaç fotoğrafta bende var. atarım birazdan.

nallıhan güzergahı muazzam. yol çok güzel. manzara lokum.angaranın yiğitlerine duyurulur.

oocan abiye teşekkür eder, gelecem deyipte gelmeyenlere teessüf ederim.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç fotoğrafta bende var. atarım birazdan.

nallıhan güzergahı muazzam. yol çok güzel. manzara lokum.angaranın yiğitlerine duyurulur.

oocan abiye teşekkür eder, gelecem deyipte gelmeyenlere teessüf ederim.
    patron teessüf etmekte haklısın ama öyle aksilikler oldu ki değil kampa gitmek, yol yapmak evden çıkmak bile yalan oldu kaldı ki herşeyde bi hayır varmış cuma gecesi ciddi hastalığa yakalandım tüm haftasonu baygın gibi yattım. baştan beri gidelim diyip de gelememiş olmam kötü oldu ama kısmetse bi sonraki gezide beraberiz.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patron teessüf etmekte haklısın ama öyle aksilikler oldu ki değil kampa gitmek, yol yapmak evden çıkmak bile yalan oldu kaldı ki herşeyde bi hayır varmış cuma gecesi ciddi hastalığa yakalandım tüm haftasonu baygın gibi yattım. baştan beri gidelim diyip de gelememiş olmam kötü oldu ama kısmetse bi sonraki gezide beraberiz.
    yazdık bunu kara kaplı deftere başkan. geçmiş olsun.

ankara güzergahından birkaç foto:

çayırhan nükleer reaktörü;

çamaşır ipi vasıtasıyla 45 beygir olan cava;

yol üzeri şugar köylerden biri;

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Öncelikle organizasyonda emeği geçen herkese, Orada herkese yardımcı olmaya çalışan Okan abimizin gayret, ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Biz üç motor(2 CBF 150, CGL 125) Isparta ve Dnizliden geldik. Tadı damağımızda kalan bir yoculuk (çıkış sabah 09:30, varış 19:00) çok güzel bir karşılama, mükemel organizasyon, harika motorlar ve bir okadar da güzel sürücüleri, ortam, yer yer yağışın güzelliği, ayrlışımız,(sabah 09:30, 19:30) hepsinin tadı damağımızda kaldı. Dönüşte yağış bir başladı eve gelene kadar aralıksız, Adeta sürüş zevkinin doruğuna ulaştık. Ben zaten hep yağış, ve doğa şartlarının bu şekilde olmasını temenni etmiştim. Herşey arzuladığım gibi gelişti. Yalnız organizasyondan bir tek talebim olacak: Küçük te olsa bir mescit imkanı düşünülebilirdi. Camimiz yakındı sıkıntı olmadı. Yinede herkese sonsuz teşekkür ederim. Diğer fotoğrafları da kısa zamanda yükleyeceğim.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Festivalimize büyük bi özveriyle katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim, maalesef hava şartrlarından dolayı istedikleri ortamı paylaşamadık ama yinede kendileriyle maalesef tanışamadan geri döndüklerini öğrendim çok üzüldüm haklı olarak geri dönmüşler yinede dosluklarımızın temeli atılmış oldu ileride görüşmek üzere tekeriniz düz bassın arkadaşlar.

Motosikleti
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız organizasyondan bir tek talebim olacak: Küçük te olsa bir mescit imkanı düşünülebilirdi. Camimiz yakındı sıkıntı olmadı.
    hemen köprünün az ilerisindeki camiye sürekli gittim bende..

Motosikleti
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Festivalimize büyük bi özveriyle katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim, maalesef hava şartrlarından dolayı istedikleri ortamı paylaşamadık ama yinede kendileriyle maalesef tanışamadan geri döndüklerini öğrendim çok üzüldüm haklı olarak geri dönmüşler yinede dosluklarımızın temeli atılmış oldu ileride görüşmek üzere tekeriniz düz bassın arkadaşlar.
    evet biz erken ayrılmak zorunda kaldık... ıslanmadık hiç bir eşyamız kalmamıştı.. kurutmayıda beceremedik..aslında arkadaşlar özellikle ankara ekibi bize kıyafet vermeyi teklif etti ama ben kabul etmedim... bana orda ilgilerini eksik etmeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim..tanışamadığım abilerim ise kusurumuza bakmasınlar.. birdahaki sefere...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yazdık bunu kara kaplı deftere başkan. geçmiş olsun.

ankara güzergahından birkaç foto:

çayırhan nükleer reaktörü;

çamaşır ipi vasıtasıyla 45 beygir olan cava;

yol üzeri şugar köylerden biri;
    Toprağımın motora ne yaptın abi sen öyleee!!!
    ANGARAJ

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toprağımın motora ne yaptın abi sen öyleee!!!
    benzin tasarrufu, çektik biraz adamım.
    çok yakıyodu namıssız

Motosikleti
    benzin tasarrufu, çektik biraz adamım.
    çok yakıyodu namıssız

yakar ama hakkınıda verir.....

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yakar ama hakkınıda verir.....
    motor hakkını verecekte motorcu tırt

yolda sigortası attı, sigortayı değiştireceğine candarmayı arıyo gelin beni alın mağdurum diye ta o kadar tırt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)