Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1-2-3Nisan 2011 Eskişehir-sarıcakaya kampı etkinlikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hava durumu bol yağmurluydu süpriz olmamıştır.
    tulumları çekip dikkatli gittikten sonra bir sıkıntı olmaz Allahın izniyle.
    önemli olan kamp alanında zeminin kuru olması.yoksa hiç çekilmez valla.
    gidenlere hayırlı yolculuklar kazasız belasız iyi eğlenceler,bol sohbetler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sabah Ramço aradı ve ortalığı sel götürdüğünü söyledi Eskişehir'de. Hava da soğumuş. Biz de vazgeçtik gitmekten yahu bu kadar bahtsız olunur..Kamp alanında o kadar yağış olmasa gitmeyi düşünebilirdim aslında..

Gidemeyeceğim dünden belliydi zaten, yağmurluk ve botumu okulda unutmuşum, sabah kalkıp güya okula gidip malzemeleri alıp yola çıkacaktım

Neyse başka bahara kaldı..

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah Ramço aradı ve ortalığı sel götürdüğünü söyledi Eskişehir'de. Hava da soğumuş. Biz de vazgeçtik gitmekten yahu bu kadar bahtsız olunur..Kamp alanında o kadar yağış olmasa gitmeyi düşünebilirdim aslında..

Gidemeyeceğim dünden belliydi zaten, yağmurluk ve botumu okulda unutmuşum, sabah kalkıp güya okula gidip malzemeleri alıp yola çıkacaktım

Bende çok istememe rağmen hava muhalefeti nedeniyle gitmekten vazgeçtim.
    Üstad Eskişehir'de tanışma fırsatıda bulamadık.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Maalesef akşamın ilerleyen saatlerinde bastıran yağmur kampçıları biraz zorladı.Bugün ise gün içinde yüzünü gösteren güneş akşam orta dereceli bir yağış ile kesildi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar bizi düşünen herkese teşekkür ederim....

öncelikle birlikte yola çıktığım uğur, özer ve nadir abilerime teşekkürü bir borç bilirim... kendilerinden yaşça çok ufak olamama rağmen beni aralarına alıp bana gösterdikleri ilgi için defalarca teşekkür ederim..kamp alanında bizi ağırlayan ilgisini esirgemeyen okan abiyede çook teşekkür ederim.. ankara mt acele çıktık sizlerinde selamla aanıyorum ve orda adını hatırlayamadığım herkese teşekkür ederim....

giderken ve gelirken 2 farklı güzargahla geldik..giderken yolu karıştırıp 60 km fazladan yol yapıp kamp alanına geç kaldık ama gördüğümüz manzara gerçekten süperdi.. doğa ile hiç bu kadar iç içe olmamıştım... özer ve nadir abinin sıcak sohbeti uğur abinin bizlere ettiği öncülük bu işe iyice keyif katmıştı... acayip sıcak ve güzel kamp alanına yerleşip birkaç saat sohbet sonrasında rüzgar ve yağmurun gazabına uğrayan çadırımda ıslanmamış hiç bir eşya kalmaması sebebi ile 12,30 civarı kamp alanından istanbula nadir abi ile döndük... yolculuk yine keyifli fakat daha hızlı geçti....
    cok güzel organize olunmuş çok güzel bir yer di kamp alanı... temiz tuvalet sıcak kanlı personeller vardı... yemek içmek ve muhabbette sınır yoktu... ayarlanamayan tek şey bence yağmurdu... her şey ile çok güzel bir gündü... misafir perverliği için okan abiye teşekkür ederim tekrardan... ama bu gezide benim açımdan en büyük teşekkürü hak eden 3 isim yol arkadaşlarım olan özer abi . uğur abi ve nadir abidir.... resimler genelde özer abide.... o ekler bende bir kaç resim var ekleyeceğim birazdan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizi düşünen herkese teşekkür ederim....

öncelikle birlikte yola çıktığım uğur, özer ve nadir abilerime teşekkürü bir borç bilirim... kendilerinden yaşça çok ufak olamama rağmen beni aralarına alıp bana gösterdikleri ilgi için defalarca teşekkür ederim..kamp alanında bizi ağırlayan ilgisini esirgemeyen okan abiyede çook teşekkür ederim.. ankara mt acele çıktık sizlerinde selamla aanıyorum ve orda adını hatırlayamadığım herkese teşekkür ederim....

giderken ve gelirken 2 farklı güzargahla geldik..giderken yolu karıştırıp 60 km fazladan yol yapıp kamp alanına geç kaldık ama gördüğümüz manzara gerçekten süperdi.. doğa ile hiç bu kadar iç içe olmamıştım... özer ve nadir abinin sıcak sohbeti uğur abinin bizlere ettiği öncülük bu işe iyice keyif katmıştı... acayip sıcak ve güzel kamp alanına yerleşip birkaç saat sohbet sonrasında rüzgar ve yağmurun gazabına uğrayan çadırımda ıslanmamış hiç bir eşya kalmaması sebebi ile 12,30 civarı kamp alanından istanbula nadir abi ile döndük... yolculuk yine keyifli fakat daha hızlı geçti....
    cok güzel organize olunmuş çok güzel bir yer di kamp alanı... temiz tuvalet sıcak kanlı personeller vardı... yemek içmek ve muhabbette sınır yoktu... ayarlanamayan tek şey bence yağmurdu... her şey ile çok güzel bir gündü... misafir perverliği için okan abiye teşekkür ederim tekrardan... ama bu gezide benim açımdan en büyük teşekkürü hak eden 3 isim yol arkadaşlarım olan özer abi . uğur abi ve nadir abidir.... resimler genelde özer abide.... o ekler bende bir kaç resim var ekleyeceğim birazdan..

Uploaded with ImageShack.us

resimler yol güzergahlarında çekildi... ama özer abide çok güzel resim ve videolar var... yüklemesini bekleyeceğiz artık...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

demekki benim dediğim bu sefer doğru çıktı Engin
    hava yorumlarına biraz kulak asmalı.
    az kalsın gitmeyi düşünüyordum ama motor yola hazır değildi vaz geçtim.iyiki çıkmamışım yola böyle hayırlısıymış.
    hiç çekilmezdi yoksa çamurlu alanda.
    aslında bu tür yaza etkinlik kamplarını nisan ortalarına doğru başlatmalı hiç yoktan bizleri süpriz hava şartları beklemez.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki benim dediğim bu sefer doğru çıktı Engin
    hava yorumlarına biraz kulak asmalı.
    az kalsın gitmeyi düşünüyordum ama motor yola hazır değildi vaz geçtim.iyiki çıkmamışım yola böyle hayırlısıymış.
    hiç çekilmezdi yoksa çamurlu alanda.
    aslında bu tür yaza etkinlik kamplarını nisan ortalarına doğru başlatmalı hiç yoktan bizleri süpriz hava şartları beklemez.
    Senin dediklerin evvelden nelerdi bilmiyorum ama yağış olacağı muhakkaktı zaten aksini demedi ki kimse Tamer efendi

Sadece Ramazan sabah mesaj atınca ve kamp alanının durumu hakkında bilgi verince vazgeçtim bu işten..Dediğin gibi kamp alanındaki sürekli yağmur hoş olmaz idi..

Yoldaki yağmur değil kamp alanındaki yağmurdan kaçındım ben

O değilde hafta içi sülüklü göle mi gitsem acaba? Bu hafta komple tatilim ben..Bak şimdi tilkiler dolanmaya başladı gene gece yarısı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Senin dediklerin evvelden nelerdi bilmiyorum ama yağış olacağı muhakkaktı zaten aksini demedi ki kimse Tamer efendi

Sadece Ramazan sabah mesaj atınca ve kamp alanının durumu hakkında bilgi verince vazgeçtim bu işten..Dediğin gibi kamp alanındaki sürekli yağmur hoş olmaz idi..

Yoldaki yağmur değil kamp alanındaki yağmurdan kaçındım ben

O değilde hafta içi sülüklü göle mi gitsem acaba? Bu hafta komple tatilim ben..Bak şimdi tilkiler dolanmaya başladı gene gece yarısı
    ben çok bakındım baktım hep yağmur belliki kaçarı yok yağmurdan bereket aylarındayız
    yolda yağmur sıkıntı olmuyor ama konaklamada çok sıkıntı çok kez yaşadım hiç çekilmiyor doğrusu.
    valla bendede kaşıntı var ama güzergahları tutturamıyorum bir türlü

Motosikleti
    arkadaşlar çadırım yağmur alıp esyalarımı ıslatmasaydı ben 1 gün önceden kalkıp gelmezdim... çok güzel bir havası var oranın... adamı üşütmüyor..kamp alanıda çok güzel öyle çamur falanda yok idi ama yağmur olayı bozdu.... bide yağmur olmasaydı eşyalarım ıslanmasaydı işte o zaman mükemmel olurdu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    arkadaşlar çadırım yağmur alıp esyalarımı ıslatmasaydı ben 1 gün önceden kalkıp gelmezdim... çok güzel bir havası var oranın... adamı üşütmüyor..kamp alanıda çok güzel öyle çamur falanda yok idi ama yağmur olayı bozdu.... bide yağmur olmasaydı eşyalarım ıslanmasaydı işte o zaman mükemmel olurdu...
    geçmiş olsun kardeşim hayırlısı ile gittin geldin ya önemli olan bu,
    resimlerdeki manzaralar ve yollar çok harika gözüküyor,diyorum ki ay sonuna doğru hafta içi veya hafta sonu farketmez,sabah çıkıp gece bi kaplıcada konaklayıp ertesi günü de dönüş fena olmaz hani.

Motosikleti
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim hayırlısı ile gittin geldin ya önemli olan bu,
    resimlerdeki manzaralar ve yollar çok harika gözüküyor,diyorum ki ay sonuna doğru hafta içi veya hafta sonu farketmez,sabah çıkıp gece bi kaplıcada konaklayıp ertesi günü de dönüş fena olmaz hani.
    eğer böyle bişey yaparsanız haberim olsun... yollar çok keyif verici..insan viraja girmekten bıkıyor... kaplıcalar şifalıymış ve türkiyenin dört bi tarafından plaka gördüm.. otel fiyatı tuvalet banyo içinde olanlar 25 lira... ama haftasonu full oluyormuş...

Motosikleti
    eğer böyle bişey yaparsanız haberim olsun... yollar çok keyif verici..insan viraja girmekten bıkıyor... kaplıcalar şifalıymış ve türkiyenin dört bi tarafından plaka gördüm.. otel fiyatı tuvalet banyo içinde olanlar 25 lira... ama haftasonu full oluyormuş...
    kardeşim nasıl haberin olmayacak beraber yapalım diye yazdım,,nasıl olsa sen yollarıda öğrendin,hafta arası olması her yönden avantajlı olur,biz günü ayarlayıp buradan yazarız katılmak isteyen arkadaşlar da katılırlar.

Motosikleti
    bana uyar sorun olmaz.. ama havalar biraz ısınmalı....

Motosikleti
    bana uyar sorun olmaz.. ama havalar biraz ısınmalı....
    dedim ya zaten ay sonuna doğru,bakalım kısmet olursa yaparız güzel bi gezi.

Motosikleti
    çok daha güzel kareler yakalandı... fakat benim makinede değil ... diyer resimleride paylaşınca aşık olacaksınız güzergaha.... biraz dolaştık ama deydi gerçekten... ama virajlardan bıkacağına eminim...

Motosikleti
    çok daha güzel kareler yakalandı... fakat benim makinede değil ... diyer resimleride paylaşınca aşık olacaksınız güzergaha.... biraz dolaştık ama deydi gerçekten... ama virajlardan bıkacağına eminim...

valla bu iki resim bile yetti bana,
    Virajdan bıkan bi motorcu ben görmedim henüz.

Motosikleti
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla bu iki resim bile yetti bana,
    Virajdan bıkan bi motorcu ben görmedim henüz.
    4 motorcu gittik..ikisi bıktı... az uz değil... bu sorunun cevabını gelince almak isterim...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    4 motorcu gittik..ikisi bıktı... az uz değil... bu sorunun cevabını gelince almak isterim...
    Bana haber vermeden gelirseniz hakkımı helal etmem haberiniz olsun
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan abi gelirsek seni ararım...numaran bende var... zaten oralara gelip te sen orda isen ve seni görmezsem çok üzülürüm... seni tanıdığı çok memnun oldum...

Motosikleti
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidilen yerde bekleyen bir dost olduğunu bilmek kadar güzel bişey varmı?Festivalde tanışmak kısmet olmadı inşallah böyle bir gezi yaparız da tanışmış oluruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)