Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5. Uluslararası Yalova Motosiklet Festivali TRH : 17/19 EYLÜL 2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Adapazari-izmit-Golcuk guzergahini kullanipda gidecek arkadas var mi?bende gelmek istiyorum.Uzun zamandir saglik problemleri yasadim.Artik hayata donmek istiyorum.Bi sekilde biyerden baslama cabasi...En acisi da unutulmak...Olsek 2 Allah rahmet eylesin denilip giderdik hic olmadi,bayan olsak ilgilenen cok olurdu bu da ayri bir konu...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ben yazılan yorumları kendi adıma fazla önemsemiyorum çünkü daha öncede gitmiştim.mevzu festival olabilir ama bizim için önceki amaç arkadaşlarla yol yapmak ve güzel bir gün geçirmek gerisi boş .zaten motosiklet sürücüsü diyorsun kendi aralarında bile bölünmüşler yok endurocular,yok copercılar,ss ciler motosiklet motosiklettir kardeşim ayrı gayrının anlamı yok konvoyda giderken bile ayrım yapılıyor ben katılmıyorum bu duruma O sebepten konvoya katılmayı düşünmüyorum.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006

YALOVA yı severimmmmmmmmmmmmm.

Nasipse cuma öğlen oradayım.Görüşürüz dostlar.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Bende çok isterdim gelmek ama sınavlar vs birde biraz uzak düşüyo ama bidahakine inş.
    Arkadaşların dediği gibi maksat yol yapmak , beraber olmak , tanışmak , kaynaşmak ve eğlenmek ... Festival diyelim ki zevksiz oldu arkadaşlarla toplanıp yalovayı gezersiniz ,Yalova daki arkadaşlar gelin gezdiririz karşılarız diyolar bence gidilmeli
    Bu tür festivalleri düzenleyenlere teşekkür ediyorum yoksa muhabbetler , arkadaşlıklar sanaldan çıkamayacak
    Herkese kazasız sürüşler dilerim tekeriniz düz bassın Saygılarımla....

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkesi memnun etmek zor iş

umarım güzel bir festival olur

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Broşure bak hizaya gel.

Yalovayla yada motorcuyla uzaktan yakından alakası olmayan bu tanıtım afişinden dolayı anlıyorum ki bu organizasyonu hazırlayanlar motorcu değil tüccar.

Geçmiş yıllarda katıldığım bu festivalin hava şartları da gözönune alınarak sönük geçeceğini düşünüyorum.

Zaten kapıdan girişte kelle hesabı öpülen katılımcılar sonra çayıra salınark eylendiriliyor.
    Gidersek bakıcaz üstad...
    katılımcı payı yok gibi mi ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama bakcaz.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş senin bu elemanlarla şahsi bir sorunun var galiba istersen git ve yüzleş sorunun olanlarla sıkıntını onların yüzüne söyle bir çözüm bulabilirsiniz belki hani buradan olumsuz propaganda yapmak iyi değil bence oraya giden herkes aklı başında adamlar giderler bakarlar uymazsa herhangi bir yöne çevirirler rotalarını amaç motorla vakit geçirmek değilmi
    İstersen sen kendi adına konuş. Sana o gore cevap vereyim. Başkasının adına konuşarak biyere varamazsın. Ayrıca asıl polemik oluşturarak sen neyapmaya çalışıyorsun.

Eğer birileri yaptıkaları hakkında iyi şeyler duymak istiyorsa yaptığına bir baksın. Yalova motosiklet festivali kötüydü ve kötü olduğunu burada soyleyecek çok kişi var.

Gidip şansını denemek isteyen olabilir ama o kişilerin avukatlığıda sana düşmez.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    dostum öyle oturduğun yerden sinirlenmek kolay gelmiş sana belli sen de başkaları adına konuşma bence adam gibi objektif olarak seçeceğin kelimelere dikkat ederek konuş genelleme de yapma bir kere kötü olan birşey yada o an için sırf senin keyfine uymayan birşey her sene aynı gidecek değil ayrıca festival bahane amaç motor sürmek diye defalarca yazdım polemik oluşturmak niyetin yoksada ayrıca delikanlıysanda pazar günü festivale gelirsin festivali düzenleyenlere aynı lafları yüzlerine karşı söylersin biz de sana o zaman eyvallah ederiz buradan atıp tutmak kolay

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    birilerı gıdecek eğlenecek
    birilerı gıdecek eğlenemıyecek
    birilerı diğerlerınden memnun kalırken memnun kalanın diğerlerı memnuniyetsız kalacak
    ama bu bırılerını kımse zorla gelın yada gıdelım demıyor
    o yüzden o birilerı için burda kendınızı yıpratmayın arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    çok iyi açıklamışsın tebrikler kardeşim birileri beğenecek birileri beğenmeyecek olay budur

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konvoya katılmayı düşünmüyorum.
    ayrılda gel tamer nerede tvs apaçi nerede altındaki motor, sen konvoyla gelme hararet yapar senin motor

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum öyle oturduğun yerden sinirlenmek kolay gelmiş sana belli sen de başkaları adına konuşma bence adam gibi objektif olarak seçeceğin kelimelere dikkat ederek konuş genelleme de yapma bir kere kötü olan birşey yada o an için sırf senin keyfine uymayan birşey her sene aynı gidecek değil ayrıca festival bahane amaç motor sürmek diye defalarca yazdım polemik oluşturmak niyetin yoksada ayrıca delikanlıysanda pazar günü festivale gelirsin festivali düzenleyenlere aynı lafları yüzlerine karşı söylersin biz de sana o zaman eyvallah ederiz buradan atıp tutmak kolay
    Kapasitene göre takılmaya devam et.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapasitene göre takılmaya devam et.
    evet en azından bir kapasitemiz var hiç olmayanlar yani içi boş adamlar ne yapsın

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Vallahi bence tartışmanın alemi yok beyler. Hiç gerek yok. Tercih meselesi. Daha önce dediğim gibi; bana 5 dakikalık mesafede olmasına rağmen ben katılmayacağım. Sebebini de önceki yazılarım da belirttim. Ama dileyen katılır, kimseye de mani olmamak gerekir (onu da belirttim)

Maksat arkadaşların söylediği gibi yol yapmak, tecrübe kazanmak. Yol yaparken araya da 1-2 arkadaş kıstırabilirseler ne ala. Hem arkadaş, hem tecrübe, hem eğlence(bu biraz şüpheli ama olsun ). Memnun olmayan arkadaşlara da tavsiyem; elbette memnuniyetsizliğinizi belirtin, ancak objektif olmaya çalışın. Tamamen tercih meselesi olan böyle bir konu, bu kadar problem yaratmamalı.

Ben Yalova'ya gelip de festivale katılan herkese dışarıda eşlik ederim. Buluşuruz, görüşürüz, çay içeriz. Ama ben festivale katılmıyorum.

Bu arada army77 adlı arkadaş bana özelden bir mesaj göndermiş. Telefon numarasını falan da verip, benim festivale neden kin duyduğumu öğrenmesi için kendisini aramamı rica etmiş.

yalowa nickli kardeşim benim adın göksel ** 053* *** **** telefon numaram yaptığımız festivallere nedir bu kinin pek anlamış değilim. birde balckwolves mc den bahsediyorsun ki bunlar sana ne gibi bir fenalık yaptı merak ediyorum. ararsan seninle bu konu hakkında göreşmek istiyorum.
    Bu arada ona da cevap vermiş olayım. Üstadım benim hoşlanmamam için bana bir şey yapması gerekmiyor herhangi bir kimsenin. Ben 1-2 yerde grup üyelerini gördüm ve hoşnut olmadım. Festivale kin duyduğumu söylemişsin ama, daha önceki postlarımı da okursan ben sadece görüş bildirdim, kin değil. Gidene mani olmayacağımı da ayrıca ilettim. Muhtemelen arkadaş ya bu gruptan ya da festivali düzenleyen ekibin içerisinde. Nasıl 'kin' gibi bir mana çıkarmış yazılarımdan bilmiyorum. Fakat bilinmeli ki ben sadece 'hoşuma gitmediği için' gelmeyeceğim. Bu kadar basit (:

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen arkadaş ya bu gruptan ya da festivali düzenleyen ekibin içerisinde.
    bir önceki sayfada zaten belirtmiş adam kim olduğunu ...
    neden böyle davrandığıda gayet ortada..

sen gitmişsin beğenmemişsin ...öbürü gider beğenir..
    bu göreceli bişeydir...

hiç bişey olmasada bu tür organizasyonların yapılıyor olması bile yeter bence..

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir önceki sayfada zaten belirtmiş adam kim olduğunu ...
    neden böyle davrandığıda gayet ortada..

sen gitmişsin beğenmemişsin ...öbürü gider beğenir..
    bu göreceli bişeydir...

hiç bişey olmasada bu tür organizasyonların yapılıyor olması bile yeter bence..
    Tamam da, ben farklı bir şey söylemedim ki ? (:

Motosikleti
    4 teker
    pazar günü kimler geliyor yahu bırakın kavga gürültüyü
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Ben cumadan yola çıkıyorum.Cuma günü gelmek isteyen varsa beraber gidebiliriz.
    Drift Religion

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    2 motor cumartesi günü öğlen civarında çıkmayı düşünüyoruz. Yalnız aklıma takılan bir soru var . yetkili bir arkadaş varsa aranızda cevaplarmı ? Bireysel ateş-mangal yapmayı düşünüyoruz buna bir mani varmıdır? bunu merak ediyorum. Çünkü eğer yapamazsak kendimizi Karamürselin dağlarına vurucaz

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhtemelen bende Yalovada olurum. 15-20 yıllık Yalova maceramız devam ediyor ama benim 3 yada 5 kere yalovaya gitmişliğim var. 1 bakalım resim çeker paylaşırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)