Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

5. Uluslararası Yalova Motosiklet Festivali TRH : 17/19 EYLÜL 2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bizler eğlenmek istedikten sonra her yerde eğleniriz ama festival diye gidiyoruz hiç alakası yok gibi,herkes kendi halinde takılıyor,etkinlik desen 5-10 dakika sürüyor sonra gümbür gümbür müziğe devam.bence çogunluğa hitap eden bir organizasyon yapmaya çalışmalı,bir hafta kalmasına rağmen hayla bir canlılık yok demekki bu sene baya bir sönük geçeceğe benziyor.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi simdi 2 sene oncekine gitmiştim.
    deniz vs dediler normalde motosiklet festivallerinde ne hikmet ise rock muzikten baska muzik yapılmıyor bana da yasım itibari ile yaslandık sanırım afedersiniz ama okuz bogurtusu gibi geliyor
    Dedim hani muzik falan zaten zoraki dinliyoruz o zamanlarda denize gireriz arkadaslarla muhabbet ederiz falan cıktık gittik festivale.

Yahu sıcak tepemizde boza pişiriyor giderken hayal kuruyorum ulen vardıgımda donla girip serinleyecegim denize diye

Gittik vardık neyse denize bir baktım vallahi kadıkoy rıhtımdan beter.
    oyle terlemişizki sıcakta motor korumalar falan girdim heryerim saman !
    evet evet yanlıs duymadınız saman...
    yosun saman karıstı denizin ici 2 dk sonra.
    Hay ...................................
    dedim nerden geldim ben buraya

O yuzdendirki sanırım bundan sonra yalova festivaline getiremezler
    tigemde olcakmış bak orası çok güzell gell hemii. bekleriz
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    4 teker
    dostlar hava güzel olsun günü birlik giderim ben tabi yanıma bi kaç arkadaşın katılmasına sevinirim istanbul avrupadayım
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Vallahi traş olacak gibime geliyor yine. Yalova'lıyım, Yalova'dayım. Ben gitmeyeceğim. Yine de kimsenin gelişini gidişini etkilemesin tabi yorumumuz. Zevk ve renk meselesi biraz da.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    kardeşim amaç motorla km yapmak hem siz bizi karşılamayacakmısınız oraya gelirsek tamam merak etmeyin çayımızıda yanımızda getireceğiz

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim amaç motorla km yapmak hem siz bizi karşılamayacakmısınız oraya gelirsek tamam merak etmeyin çayımızıda yanımızda getireceğiz
    koptum ya yılmaz bende sırtıma tüpü alırım diger arkadaşlarda nevaleleri alır
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim buyrun gelin. Karşılamaya karşılar, gezdirip tozdururuz. Ama bu festival işi beni bayıyor. Bir dönem kara kurtlar mı ne öyle bir grup vardı. Muhtemelen hala varlar. O yüzden ben pek sevmiyorum. Siz gidin deneyin, bizlerle de tecrübelerinizi paylaşırsınız dönüşte.

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim buyrun gelin. Karşılamaya karşılar, gezdirip tozdururuz. Ama bu festival işi beni bayıyor. Bir dönem kara kurtlar mı ne öyle bir grup vardı. Muhtemelen hala varlar. O yüzden ben pek sevmiyorum. Siz gidin deneyin, bizlerle de tecrübelerinizi paylaşırsınız dönüşte.
    önemli olan güzel arkadaşlıklar kurup güzel vakit geçirmek dostum yaşasın motorcu kardeşligi

army77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spyder
    siyah kurtlar ne zarar gördün merak ediyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

herkese iyi haftalar diliyorum. Yalova motosiklet ve motor sporları kulübü resmi bir kulüb olup 2006 tarihinden itibaren amatör duygularla motosiklet kardeşliği geliştirmek adına bu festivalleri yapmaktadır.Bu kadar iyi niyetle yapmaya çalıştığımız bu festivaller kimi arkadaşlar tarafından begenilmemesi normaldir. Ama biz bazı organizasyonlar gibi girişlerden yüksek meblalar, içerde motorcu kardeşlerimizi kazıklayan fiyatlar oluşturmadık. Amacımız birlikte keyifli bir kaç gün geçirmekten ve dostlukları pekiştirmek daha öte birşey değildir. Bizde diğer bir çok organizasyon gibi bu işi ticari hiç düşünmedik. BAzı arkadaşların dalga geçmelerini öyle bi tavır göstermelerini kendi karakterlerine bırakıyorum. Festivalimize gelinsede gelinmesede begenilsede begenilmesede herkese saygımız vardır. Ama sanal ortam diyede yapılan işi de bu tip aşağılamalarıda kınıyoruz. Yalova Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Kurucu Başkanı GÖKSEL ER iletişim 0534 924 81 70

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Güncelll şöyle bir katılım listesi yapmalı artık diyorum ben gelenler grubundan birde şu var benim gibi cumartesi katılcak arkadaşlar karışıklık olmaması için hangi gün gidiceklerse ona göre liste yaparlarsa daha iyi olur.

cumartesi festivale gidenler

1-Arjantinli69
    2-Ugurvolkan
    3-....kim acaba ?
    4-
    5-
    6-
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    inşallah festıval güzel gecer festıval havasında olur

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı army77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah kurtlar ne zarar gördün merak ediyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

herkese iyi haftalar diliyorum. Yalova motosiklet ve motor sporları kulübü resmi bir kulüb olup 2006 tarihinden itibaren amatör duygularla motosiklet kardeşliği geliştirmek adına bu festivalleri yapmaktadır.Bu kadar iyi niyetle yapmaya çalıştığımız bu festivaller kimi arkadaşlar tarafından begenilmemesi normaldir. Ama biz bazı organizasyonlar gibi girişlerden yüksek meblalar, içerde motorcu kardeşlerimizi kazıklayan fiyatlar oluşturmadık. Amacımız birlikte keyifli bir kaç gün geçirmekten ve dostlukları pekiştirmek daha öte birşey değildir. Bizde diğer bir çok organizasyon gibi bu işi ticari hiç düşünmedik. BAzı arkadaşların dalga geçmelerini öyle bi tavır göstermelerini kendi karakterlerine bırakıyorum. Festivalimize gelinsede gelinmesede begenilsede begenilmesede herkese saygımız vardır. Ama sanal ortam diyede yapılan işi de bu tip aşağılamalarıda kınıyoruz. Yalova Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Kurucu Başkanı GÖKSEL ER iletişim 0534 924 81 70
    Katılıyorum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Şu festival 1 hafta sonra olsa ne olurdu sanki Pazartesi senelik iznimiz başlıyor

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    festival hakkındaki bütün yorumları okudum kimi kınamış kimi kızmış kimi begenmemiş ama arkadaşlar bişeyler yapmak istiyo ve bole bir etkinlik düzenliyo geçen seneler kötü geçmiş olabilir imkanlar dahilinde ellerinden geldiklerini yaptıklarını düşünüyorum ve bu gibi organizasyonları düzenleyenlere kendim adına teşekkür ediyorum. hiçbirşey yapmamaktansa bişeyler için mücadele vermek bile güzel.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncelll şöyle bir katılım listesi yapmalı artık diyorum ben gelenler grubundan birde şu var benim gibi cumartesi katılcak arkadaşlar karışıklık olmaması için hangi gün gidiceklerse ona göre liste yaparlarsa daha iyi olur.

1-Arjantinli69
    2-Ugurvolkan
    3-....kim acaba ?
    4-MEZİT
    5-
    6-
    ..............................
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT

1-Arjantinli69
    2-Ugurvolkan
    3-MEZİT
    4-
    5-...kim acaba ?
    6-

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    pazar günüde biz gidiyoruz arkadaşlarım cumartesi günü uymayan olursa pazar a bekleriz gezi bölümünde topik var bekleriz cumartesi giden kardeşlerimizde iyi eğlenceler

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Broşure bak hizaya gel.

Yalovayla yada motorcuyla uzaktan yakından alakası olmayan bu tanıtım afişinden dolayı anlıyorum ki bu organizasyonu hazırlayanlar motorcu değil tüccar.

Geçmiş yıllarda katıldığım bu festivalin hava şartları da gözönune alınarak sönük geçeceğini düşünüyorum.

Zaten kapıdan girişte kelle hesabı öpülen katılımcılar sonra çayıra salınark eylendiriliyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güncell
    cumartesi gidenler

1-Arjantinli69
    2-Ugurvolkan
    3-MEZİT
    4-Askon
    5-
    6-sen misin yoksa ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Broşure bak hizaya gel.

Yalovayla yada motorcuyla uzaktan yakından alakası olmayan bu tanıtım afişinden dolayı anlıyorum ki bu organizasyonu hazırlayanlar motorcu değil tüccar.

Geçmiş yıllarda katıldığım bu festivalin hava şartları da gözönune alınarak sönük geçeceğini düşünüyorum.

Zaten kapıdan girişte kelle hesabı öpülen katılımcılar sonra çayıra salınark eylendiriliyor.
    kardeş senin bu elemanlarla şahsi bir sorunun var galiba istersen git ve yüzleş sorunun olanlarla sıkıntını onların yüzüne söyle bir çözüm bulabilirsiniz belki hani buradan olumsuz propaganda yapmak iyi değil bence oraya giden herkes aklı başında adamlar giderler bakarlar uymazsa herhangi bir yöne çevirirler rotalarını amaç motorla vakit geçirmek değilmi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)