Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Malatya Motosiklet Festivali ( 24-27 Haziran )

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R

Değerli camia arkadaşlarımız Malatya Motosiklet Festivalimiz 24,25,26,27 Haziran 2010 tarihinde yapılacaktır ... Festivalimiz kapsamında Nemrut Dağı Gezisi , Darende İlçemizde Rafting , Şahin ALGAÇ motosiklet gösterisi ,Her gece canlı müzik , Olimpik yüzme havuzundan limitsiz yararlanma , duş wc imkanı sunulacaktır .. 27 haziran günü Malatya Valiliği Drag Şampiyonası 125,600,1000,1300 cc kategorilerinde
    gerçekleştirilecektir ... Festival alanında Market bulunmaktadır , çadırınız ile katılım göstermeniz yeteli olacaktır ..Benimle irtibata geçebilirsiniz

Ufuk TAN
    0532 798 26 90

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    güncel ...!!!!!

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    hala güncel !!!!!

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Vay be memleketimde Motosiklet festivali yapılıyor ve ben gelemiyorum....
    Şu askerlik herşeyimi mahfetti Neyse artık kısmet seneye dilerim çok güzel bi etkinlik olur şimdiden iyi eğlenceler Ufuk Allah utandırmasın !
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    bende sivastayım birdahaki sefere kacırmayacagım ıns.

cok güzel bir organizasyon

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    hayırlısı inşallah zaman yaklaşsın kendi durumumuxza göre bilgi verriiz moto46 olarak hayırlısı ile mersin şenliği nın ardından butce müsade ederse olabilir ama destek olmaktan mutlu oluruz sizede komşuyuz şurda ya nede olsa
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Allah muhabbetinizi daim etsin.
    Yolver gitsin .

vulcan666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer600
    işallah kavga çıkmaz..genelde kavgalarla hafızamızda kalmış malatya ve motorsiklet deyince

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı vulcan666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işallah kavga çıkmaz..genelde kavgalarla hafızamızda kalmış malatya ve motorsiklet deyince

Adana ve adliye denilince de, benim aklıma Adana adliyesinin önü geliyor... ama bu benim Adanaya gelip gezmemi engellemedi.... ...... münferit ve gelmiş geçmiş , üstelik bizimle hiç alakası olmayan olayların bizim nazarımızda hiç bir önemi yok.....

BerKToprak : teşekkürler

regal : gelmezseniz olmaz , çok yakınız ... lütfen bir toplantı yapın ve bana ulaşın ... Mersin İl Temsilcisi '' yürekçe '' yani Sncer abi şu anda Maraş da onun vasıtasıyla da bana ulaşabilirsiniz ... bahane kabul etmiyoruz

yigido_ : inşallah gelecek sefere katılırsınız , ama yinede Sivasta ilgilenen olursa diye ortamınızı haberdar ediniz

CBR-125 : Bu işler sırayla , 11 yıl önce bende askerdeyken bazı şeyleri yapamamıştım , ama vatan borcudur ödenecek .... İnşallah seneye dönünce sana iyi bir görev veririz hem festivale katılırsın, hemde camiaya faydalı olursun

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Ufuk kolay gelsin şenlikleri organize etmek zor ama sonuçları hep zevkli olmuştur,en son mer-mok'fest de idik,Malatyayı çok özledim 86-95 yıllarında görev yapmıştım,katılmayı çok istiyorum arabayla dahi olsa gelmeye çalışacağım.Kahramanmaraşlı dostlarımızla bir grup yapalım.selamlar.

Ahmet Sami ANTEBOĞLU
    KAMOK Kadirli Motosiklet Kulübü
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk kolay gelsin şenlikleri organize etmek zor ama sonuçları hep zevkli olmuştur,en son mer-mok'fest de idik,Malatyayı çok özledim 86-95 yıllarında görev yapmıştım,katılmayı çok istiyorum arabayla dahi olsa gelmeye çalışacağım.Kahramanmaraşlı dostlarımızla bir grup yapalım.selamlar.

Ahmet Sami ANTEBOĞLU
    KAMOK Kadirli Motosiklet Kulübü

Mutlaka bekliyoruz .... telefonumu yine hatırlatayım 0532 798 26 90 Ufuk TAN

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Mersin motosiklet festifalıne bazı nedenlerden dolayı katılamamiştık..

Bu organızasyonda www.motosiklet.net Gaziantep il Grubu olarak orda olmaktan mutluluk duyacagiz...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersin motosiklet festifalıne bazı nedenlerden dolayı katılamamiştık..

Bu organızasyonda www.motosiklet.net Gaziantep il Grubu olarak orda olmaktan mutluluk duyacagiz...

Sefalar getirirsiniz

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    İşim gereği festival tarihlerinde oralarda olacağım inşallah. Otomobil ile katılmış olacağım ama olsun. Amaç o havayı teneffüs etmek. Allah emeğinizi boşa çıkarmasın.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ahh vakitsizlik ve nakitsizlik.bir türlü ikisini bir araya getiremiyoruz. biri olduğunda diğeri olmuyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşim gereği festival tarihlerinde oralarda olacağım inşallah. Otomobil ile katılmış olacağım ama olsun. Amaç o havayı teneffüs etmek. Allah emeğinizi boşa çıkarmasın.

Aynen öyle amaç o havayı tenefüs etmek , sizlerle olmaktan onur duyacağız ... geldiğinizde festival alanında beni bulun lüften

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:32 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh vakitsizlik ve nakitsizlik.bir türlü ikisini bir araya getiremiyoruz. biri olduğunda diğeri olmuyor.

Değerli ağabeyim herşey nasip kısmet , sizin oralardan katılacak olanlar varsa otomobille daha ekonomik şekle getirebilirsiniz ... imkanınız varsa şeref verirsiniz !!!

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana ve adliye denilince de, benim aklıma Adana adliyesinin önü geliyor... ama bu benim Adanaya gelip gezmemi engellemedi.... ...... münferit ve gelmiş geçmiş , üstelik bizimle hiç alakası olmayan olayların bizim nazarımızda hiç bir önemi yok.....

BerKToprak : teşekkürler

regal : gelmezseniz olmaz , çok yakınız ... lütfen bir toplantı yapın ve bana ulaşın ... Mersin İl Temsilcisi '' yürekçe '' yani Sncer abi şu anda Maraş da onun vasıtasıyla da bana ulaşabilirsiniz ... bahane kabul etmiyoruz

yigido_ : inşallah gelecek sefere katılırsınız , ama yinede Sivasta ilgilenen olursa diye ortamınızı haberdar ediniz

CBR-125 : Bu işler sırayla , 11 yıl önce bende askerdeyken bazı şeyleri yapamamıştım , ama vatan borcudur ödenecek .... İnşallah seneye dönünce sana iyi bir görev veririz hem festivale katılırsın, hemde camiaya faydalı olursun
    inşallah hayırlısı diyelim evet sencer kardeşim arkadaşımdır evet kendisi maraş ta duruma göre haberleşelim benim telelfonum allta imzamda olduğu gibidir
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    way be malatyada he 550 günüm geçti hava alayında karış karış bilirim malatyayı keşke fırsat olsada sürsem oralara ama bi gün gidecem motorla

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elbette kessinlikle.
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    güncel !!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)