Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Moto rock motosiklet festivali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    war.........
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    konser yarınmış
    gidecek olanlar resim ya da video yükleyebilirlerse sevinirim.
    kim ne yapmış görelim. gruplar pek tanıdık değil.
    ayrıca burdan rock'n coke gitcek olan var mı ?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ne konserı yarınmış ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 PM ----------

Konserle ılgılenen kim maksat gezmek olsun kamp olsun içinden de motosıklet geçsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL

kamp motor varsa yüksek ses de olcak yoxa olmaz

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kamp motor varsa yüksek ses de olcak yoxa olmaz
    Bende de comet var gidecekmisin sen ?

jason55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    duyduğum kadarıyla tamamlanamamış yarıda kesilmiş bi festival olmuş...organisazyonun çok iyi olmaması sonucu bir takım sıkıntılar çıkmış ve önceden çalacağı duyurulan grupların çoğuda sahne almamış...gidenler varsa daha fazla açıklama yaparlarsa seviniriz...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Kavga falan olmuş diye duyduk.. Ve Fiyaskoyla sonuçlanmış...gidenler varsa paylaşsın..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Facebook dan buraya kopyalıyorum herhangı bir yorum yapmıyorum. İş dolayısı ile gidememiştim.

Neslihan Kamadan yazdı
    14 Temmuz 2009, 14:42'da
    üzücü oldu bu festival ,,,desteklemeyenler desteklenmez bir gün baltalayanlar baltalanır bir gün ,,,olan bu tarz güzelliklere oldu diyelimmmm:((((((
    Şikayet Et

Arzu Kaner yazdı
    13 Temmuz 2009, 03:30'da
    Dün Teneke Trampet grubunun yazdığı ama silinen yorumu kopyalamıştım, onu ekliyorum: "TAYFUN OKUR yazdı ( Teneke Trampet Grubu üyesi) : Son dakikaya kadar Teneke Trampet in adını sayfanızda duyurarak ve bizi de oyalayarak;tanıtım duyuru yaptığınız için;Dün gece 24:00 e kadar kendimizi salak hissetmemize neden olan transfer ve konaklama biligleri için dönmeyişinize; ve kibar davranışlarınıza karşılık bizim de aynı kibarlıkla davranarak;dolandırıcıların hep sevimli ve nazik olduğunu bir kez daha teyid ettiğiniz için teşekkürler Motorock Organizasyonu;Bu fikirler şahsıma ait olup;sadece beni bağlar;ama en hafifinden terbiyesizsiniz..En ağırını burada belirtmeyeceğim;ama Teneke Trampet i ;dinlemek için bir kişi bile bugün oraya gelmiş ise sizi onu resmen dolandırıdınız;aldığınız o 10 lira ile;Ve çıktığımız her mecrada bunun sorumluluğunun Teneke Trampet e ait olmadığını açıklamaya devam edeceğim;bıkmadan..
    Şikayet Et

Arzu Kaner yazdı
    13 Temmuz 2009, 03:26'da
    (Aşağıdaki mesajımdan devam) : En azından telefon etmeleri, bir özür dilemeleri veya açıklama yapmaları gerekirdi. Dediğim gibi herşey kötü gidebilir festivalde ama yaklaşım iyi niyet çerçevesinde olsaydı, o bile yeterdi. Herşeyi bırakın, para verip grupları dinlemeye gidenler ne olacak? Ayrıca orada stand açan dostlarımızın bizi aramasıyla öğrendik ki, 50-60 kişilik bir motorcu grubu bizi dinlemeye gelmiş ve orada sorup durmuşlar. Bu insanlara da yazık değil mi? Şimdi biz bu insanları nereden bulup da, gelmeyişimizin bizim suçumuz olmadığını açıklayalalım? Ki bu kişi sayısı sadece soranlar, ya sormadan bekleyenler ve gelenler ne olacak? Bu anlamda bu festival her açıdan zarar oldu. Bir festivalde ters giden şeyler olur ama bu tür bir fiyaskoyu anlayamıyorum.
    Şikayet Et

Arzu Kaner yazdı
    13 Temmuz 2009, 03:23'da
    Tam bir rezillik ve tam bir saygısızlık. "Serhat Kaner Band" adına şunu söylemek istiyorum, herşey ters gidebilir, eğer doğru düzgün bilgilendirilseydik, belki elimizden birşey gelirdi yardımcı olmak için. Ama müzisyenleri almaya gelecek otobüs gelmeyince, aradığımızda otobüsün gelmeyeceğini öğrendik. Sonra bize kendi imkanlarınızla gelin, gelince ödeme yapacağız denildi. Biz de arabamıza tüm ekipmanlarla birlikte sığmak zor olacağından, başka bir araç temin etmelerini istedik, ama sonra ses çıkmadı. Herşeyi anlayabilirim, terslikleri de. Ancak madem sorunlar var, kendi imkanlarınızla gelin neden deniliyor bize son dakikada? Ya gitseydik? Sorun olduğunu söylemeleri gerekirdi. Haftasonu cuma-cumartesi işlerimizi festival nedeniyle iptal etmişiz, kıyafet sponsorlarıyla anlaşmışız, herşeyi ayarlamışız, sonra bunlar oldu. (buraya sığmadı, yukarıdan devam)
    Şikayet Et

famubeah murat yazdı
    12 Temmuz 2009, 23:56'da
    bende en cok oraya kadar gelip çalamayn gruplara üzüldüm . tanıtım çok yetersizdei . organizasyonun maddi imanları yoktu ama inadına yaptılar ve içine ettiler. 2 ay ertleseler çokdaha farklı labilirdi. çünkü 1 hafta kala duyurulmaya başladı.....ama behcet bey in dediği gibi yeni arkadaşlıklara vesile oldu .
    Şikayet Et

Behçet Tolga (Hewlett-Packard) yazdı
    12 Temmuz 2009, 23:05'da
    Herhalde en çok festivali düzenleyenler üzülmüştür zira sağlam bir zarar ettiklerinden eminim..o sahneyi kurmak ekipmanı getirmek kolay iş değil. Bari son dakikada yerel bir grup çıkarsalardı ya da birkaç eğlenceli yarışma falan düzenleselerdi.Herhalde gişe geliri 500YTL'yi geçmeyince o bile kurtarmadı ama insan en azından gelenlere saygı babında birşeyler yapar..Zaten ekonomik anlamda batmışsın batacağın kadar.
    Gene de muhteşem doğa manzarası içinde yeni arkadaşlarla tanışıp sohbet etmek güzeldi!

Yalova'da görüşelim!
    Şikayet Et

Behçet Tolga (Hewlett-Packard) yazdı
    12 Temmuz 2009, 23:05'da
    Tam bir fiyasko.
    Ne doğru dürüst tanıtım yapılmış; ne kulüplerin desteği alınmış.
    MotoRock bu iş için mükemmel bir brand. Yer seçimi de muhteşemdi. Emeklere büyük yazık olmuş.
    Sen grupların isimlerinden yararlan (ya da yararlanama- 50 motor ya vardı ya yoktu) sonra sanatçılara ödemr yapma. Festival alanında farklı standlarda rock dışında arabesk, club vs. çalınmasına izin vererek kakafoniyle insanı çileden çıkar.Neresinden tutsan elinde kalıyor.
    Şikayet Et

Gökay Akbulut yazdı
    12 Temmuz 2009, 20:39'da
    tahmin etmezdim böyle bir olayı
    Şikayet Et

Aleyna Ilkin Ergene yazdı
    12 Temmuz 2009, 18:49'da
    hahahaha büyük dolandırıcılık ve hüsranla iptal edilen üstüne üstlük gruplara ve sanatçılara büyük saygısızlığın yapıldığı bir fest...
    yazıklar olsun...bir festi daha ellerine yüzlerine bulaştırdılar...

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bursa'ya yakın bir yerlerde olsaydım kamp alanına kurmazmıydım tezgahı.. ahh. ahh.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Şahsen gidip bakmadım ama gidicektimki arkdaşlarım telefon etti gelmene gerek yok dediler bir festivali başladığı gün iptal ederseniz olmaz tabi Modlar topici kitleyebilir silebilir başlığı görünce üzülüyorum çünkü çok şey bekliyodum . . .
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

MerT ÇiftÇi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler