Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir festival coşkusu daha... CCCFEST

Motovento
    REKLAM ALANI
    Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere Gümüldür de CCC fest olacak 18-20 haziran arası ben gideceğim. Haftasonu orada geçecek ve pzt'ye kadar döneceğiz iş güç var . Bursa'dan gelecek arkadaşlar şimdiden bu konu altında toplanalım planımızı yapalım. Rota organizasyonunu kuracağım.
    iletişim : Batuhanuludag@hotmail.de
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cokk guzell yaaaa kralsınız agbı :p

Motosikleti
    Bianchi 150 mach
    Anlatım super
    gezı guzel
    sınerjı muthıs

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    ne yazıkki güzel olmuş diyemeyeceğim festival adı altında hep teşhircilik hep teşhircilik!
    ne üzücü kendimizi geliştirecek eğlendirecek şeyler yerine, böle yerlerde hem kültürümüzü hem ahlakımızı zedeliyoruz

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Gümüldür'e her sene hemen hemen gitmişliğim vardır Çocukluğumun, gençliğimin büyük kısmı oralarda geçti, yeri ayrıdır hep benim için. Çok güzel eğlenmişsiniz, fotoğraflar da şahane..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    CCC Fest CCC - Güzel Festivaldi 2011 yeni modeline hep birlikte gideriz iyişallah.

Yanlız bu konudaki fotoğraflar 2009 festivalinden aşağıdaki linkten 2010 fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Turk Chopper' a Saygılar.

http://www.turkchopper.com/forum/ind...a=album;in=175

Motosikleti
    Honda Cd 100
    resimlere bakarken dedim bizim abiler iyi stres atmış rahatlamışlar diye de düşünurken birden dikkatimi çeken bir sey oldu bizim abilerden hiç göruntü yok hep danscıların gösterilerindeki güzel hanımların resimleri var nereye kayboldu bizim abiler :D:D

ama sonradabaktimki bizimkiler ölümsüz asklarına tekrar kavuşmuslar sevindim en dogrusuda budur dedim tebrikler abi cok güzel bir festival olmuş ve sizler cok güzel eglenmişsiniz...
    [B]Müslümanların iman yönünden en üstünü, ahlakı en güzel olanı, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranandır.[/B]
    [COLOR="Red"][B][Tirmizi] [/B][/COLOR]

Motosikleti
    xvs650 DragStar 2006m
    Türk chopper'in yelekli bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum, tüm chopper sevenleri ve kullananları organizasyonlarımızda, festivallerimizde, etkinliklerimizde aramızda görmekten memnunluk duyarız. Birlikteliğimiz Gücümüzdür. Saygılarımla

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    nakış gibi içten ve emektar bir gezi ve gezi raporu... kazasız nice paylaşımlara abim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Allah nasip ederse inşallah 2011 yılı etkinliklerinizde yer almak dileğimle yeni sıfır motorumla katılmak isterim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:33 ----------

Bir İzmir'li olarak yapmış olduğunuz bu etkinliklere,gurubunuza,birbirine sıkı sıkı bağlı olan bu güzel insanlara hayran kalmamak elde değil.Banimle ilgili olan bazı şeyleri paylaşmak istedim,çünki gurubunuzda her sınıftan her meslekten her marka motosikletden insanları barındırıyorsunuz.Çok uzun zamandır kurumsal bir şirketde çok farklı departmanlarda askari ücretle çalışan beyaz yakalılardan biriyim;1987 İzmir Çınarlı End.Mes.Lisesi/Sıhhi Tesisat Mezunuyum.Şuan Açık Öğ.Fakültesi-Halkla İlişkiler Bölümü okumaktayım,geçen yıllar içerisinde hayatda çok şeyler öğrendim öğrenirkende benden çok şeyleri alıp götürdü götürürkende bir çok şeyi kazandırdı ve en başta insan sevgii insana olan değer ve saygıyı kazandım.Neşeli hiperaktif,çok güler yüzlü bir yapım var herhalde kan gurubumdan ve Yengeç burcu olmamdan kaynaklanıyor Yaklaşık 10 yıl öncesi aynı şirketde fabrikada geçirdiğim iş kazası sonucu sol elimde 3 parmağımı kaybettim ve işte o anda hayat benim için yeniden başladı.Elde ettiğim kazanç ve çalışma şartlarının zorluğu neticesinde bir çok işimi hayalimi ertelemek zorunda kaldım ki buna evlenip çocuk sahibi olmakda dahil.Tesadüfen başladığım ve profesyonel olarak işim haricinde hobi sanatı olan Ahşap Statik ve Dinamik Gemi modelleri yapmaktayım,bu iş için evimde odamda küçük bir atölye kurdum ve bu hayalimi gerçekleştirdikten sonrada sırada motosiklet tutkunluğum vardı.Bunu gerçekleştirebilmem için öncelikle A2 sınıfı ehliyet almam gerekiyordu Temmuz 2010 da müracaatımı yaptım,tüm sınavları başarıyla tamamlayıp ehliyeti almaya hak kazandım derken Emniyetde parmaklarım sorun teşkil etti ve resmi olarak devlet hastanesinde 2 gün süren kontrol ve tetkikler sonucu heyet raporu kararıyla ehliyetimi 6 aylık bir mücadeleden sonra almaya hak kazandım.Bunuda başarınca iş motosiklet almaya geldi; yaptığım araştırmalar sonucu bütceme en uygun olan Ramzey QM250 Chopper motosiklet aldım,nasipse Nisan 2011 de motosikletimi mağazadan teslim alacağım ve inşallah yine Allah nasip ederse bende sizlerin arasında olmaktan mutluluk ve onur duyacağım.Saygı ve Sevgilerimle
    İhsan (Yaş 42) İzmir
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler