Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Katılmayı düşünüyor musunuz?

Katılımcı sayısı
97. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet kesin katılacağım...

34 35.05%
  • Hayır katılmayı düşünmüyorum

19 19.59%
  • Belli değil...

44 45.36%
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Zeytinli Rock Fest 08 14/15/16/17 Ağustos

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    grub tamamlanıyo o zaman cok eglencez işallah

arkadaslar ? galiba her kez benim kadar ciidiye almıyo bu işi ben cok gitmek

istiyorum belkide ilk uzun yolum olcağı icim ama baska arkadaslar benım kadar

ilgi gostermıyo sanırım bu konuya belki daha cok wardır diye ama konuya ilgisiz

kalınca uzuluyorum :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Ümit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimal gelicem gibi görünüyor zaten.. Ama Pazar gecesi konserleri biraz yalan olacak gibi.. Ama güzel vakit geçirmek adına orada olurum diye düşünüyorum.. Yalova'da detayları konuşuruz..

Pentagram'ın 20.yıl konserine gitmiştim en son bikaç ay oldu sanırım.. Geçen sene Zeytinlikte sabahladıklarını biliyorum , ama duyduğuma göre millet uyuklaya uyuklaya dinlemiş belli bir saatten sonra

Not: O hafta pazartesi günü için izin istemeyi düşünüyorum.. Küçük bir ihtimal ama izin alırsam o zaman 5 yıldızlı bir festival olur bize orası.. Dur dur beklentileri yükseltmeyelim sonra moral bozulmasın
    Yalova'da detayları konuşamadık ama konuşuruuz daha vaktimiz var epey...

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grub tamamlanıyo o zaman cok eglencez işallah

arkadaslar ? galiba her kez benim kadar ciidiye almıyo bu işi ben cok gitmek

istiyorum belkide ilk uzun yolum olcağı icim ama baska arkadaslar benım kadar

ilgi gostermıyo sanırım bu konuya belki daha cok wardır diye ama konuya ilgisiz

kalınca uzuluyorum :/
    hayatımız bilgisayar başında geçmiyor ne yazık ki....ben kendi adıma konuşmam gerekirse festival festival yoksa kendi başıma bol bol geziyorum.Yazın tadını çıkarıyorum...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    benimde bilgisiyar basında geccmıyor zaten tek takıldıgım sıte mt bu sıralar o da gec saatler de ama gıdersek guzel olacagını dusundum sadece

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Zeytinlirockfest zaten muhteşem bir festival kesinlikle öneririm ayrıca yanınıza bol faktörlü güneş kremi alın şu anlık en öncelikli tavsiyem bu Gölgeliklerden yana çok sıkıntılı çünkü...Ayrıca gece uyumayı düşünüyorsanız uyku tulumu bir de deniz çok souk kesinlikle tadını çıkaracağınızı düşünmeyin Eksileri bunlar gruplar şahane hepsini alt ediyor merak etmeyin.Ayrıca çevrede bol bol bayii fiyatına bira içebileceğiniz yerler var...Sabahtan başlayanlara ben eşlik edebilirim...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    herkez sabahtan baslar zaten birde benim giden arkadaslarım gidersen

kesinlikle motori bi yere zincerle dedi goturebılırler dedi sizde bole bi sorun

oldumu gecmis senelerde ??

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bugün itibariyle iznimi ayaradım, 10 ağustos da izne çıkıyorum full time zeytinli deyim istanbul dan yola çıkacak arkadaşlar ayarlayıp beraber güzel bir yol yapalım yalova ya giden ekibi uyku yüzünden kaçırmıştım bu sefer kesin katılıcam yol ekibine
    festival süperrrr, benzin de sorun değil amaç motorla yol yapmak ne de olsa, hem benim ki çok az yakıo :d:D
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    arkadaşlarla plan yapmaya çalışıyoruz.hiç olmadı belki cumt akşamından gelip pazar akşamı döneriz.bakıcaz artık.inş sizi buluruz içerde..
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    2 yıl sonra ehliyetimi alınca bende gelebilirim sanırım

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Yenikapi-Bandirma feribot ile gidip gelecek arkadaslar kimler acaba? Suan gozume kestirdigim guzergah bu acikcasi.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    tamer Yol yap azıcık yol ;) Motorcu adam yolu daha ne kadar uzatırım diye düşünür kısaltırım die deil...
    AKIN FİDAN

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenikapi-Bandirma feribot ile gidip gelecek arkadaslar kimler acaba? Suan gozume kestirdigim guzergah bu acikcasi.
    hocam ben gidebilirim feribotla
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu haftasonu kartal-pendik-yalova-bursa-bandırma-erdek-tekirdağ-tekrar kartal yolunu artçı ile yapınca gözüm korktu valla, özellikle artçı çok yoruluyor dolayısıyla bandırma üzerinden gitmek daha mantıklı sanki, hem bandırma-edremit yolu da yeterince uzun, keyifli olursa dönüşü antalya üzerinden yaparız yol eksiğini gideririz neyse yenikapı-bandırma ekibine beni de yazın
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Trakya MT Olarak SAnıyorum Kalaba bir Grup GElicez Cumartesi Günü.. PlayBOy 77 Gel Kankacım Gel Takılırız
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    %90'ın üzerine çıktı gelme ihtimalim..Yalnız yolculuk arabayla olacakmış gibi görünüyor..Duruma göre çadır-mat ameleliği yapabilirim İstanbul'dan çıkacak yolculara..
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yaaa bu arada yenikapı-bandırma hattı çok yoğun erkenden bilet alınmazsa yer kalmıo, bende de para kalmadı yani bandırma işi yatar gibi, sonuçta iki hafta kaldı motorun bakımını yaptırıpkta çanta taktırıp da çadırı alınca hazırım ufaktan birileri bi yol organizayonu yapsa da beraber gitsek çok güzel olur biz iki motor 4 kişi gelioz kesin

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer Yol yap azıcık yol ;) Motorcu adam yolu daha ne kadar uzatırım diye düşünür kısaltırım die deil...
    Akın YBR'yi sattım. Bana bi makine bulun bak yana yana motor arıyorum satınalmak için. Zeytinliye motorla gelmek istiyorum. GS500 ve muadilleri var kafamda. Tabi kısmet...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Eheh ben geldim.

Arkadaşlar geçen seneki zeytinli rock fest.e sadece 3 motor gitmiştik bu senekinde ben yokum cunku askerim. Gecen sene gittik gördük eğlendik geldik ve sizlere olabildigince anlatmaya, resimlerle göstermeye çalıştık sanırım gecen seneye göre artış var bu sevindirici. Ben kesinlikle gidin görün derim.

Uzun yol yapacaksınız arkadaşlar o yüzden güvenligi 1. sırada tutun lütfen, ayrıca yol boyunca toplu sürüşte iletişiminizi ve festival alanı içinde iletişiminizi sağlamak amacı ile yanınıza amatör telsiz almanızıda tavsiye ederim gecen seneden akın iyi bilir.

Hepinize bol eğlenceler, güvenli sürüşler.

Not; ben burn out sevmem.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    cbf500
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kesinlikle katılıyorum.kimse kızmasın ama gittiğim yerden ziyade nerden nasıl gittiğim önemli benim için.kısacası festivalden ziyade motorla yol yapmak 11-25 ağustos arası yıllık izindeyim ve bu organizasyon tam benlik.

bu arada bişey soracam.20ytl+her bi gün için 5ytl mi vereceğiz?
    We believe in sky,not to sunroof!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    metallica 'dan sonra kesmez bu beni
    bi ihtimal gelebilirim..yanımda biriini sürüklemem grek.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    kameraman 20 ytl kombine bilet yani 4 gün alanda çadır kurup takılma bileti, 5 ytl ise günübirlik gir eğlen git bileti, yani 20 i verdiysen ok, + masraflar senin yeme-içme kapasitene kalmış

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)