Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

3. Yalova Uluslararası Motosiklet Festivali 17-20 TEMMUZ 2008

Motovento
    REKLAM ALANI

www.ymskfestival.com
    YALOVA III. INTERNATIONAL
    MOTOSIKLET FESTIVALI (17-20 TEMMUZ2008)

BİRİZ … SÜRÜYORUZ…

19/TEMMUZ/2008 DE DÜNYA MOTOSİKLET GÜNÜNDE MOTOSİKLET KENTİNDE 5000 MOTOSİKLET’LE DÜNYA REKORU DENEMESİ İÇİN SÜRÜYORUZ... (GUINNESS WORLD RECORDS)

Bu sene III.sü yapılacak olan Geleneksel YALOVA MOTOFEST’08 ‘in yine unutulmaz anılarla geçeceğine inanıyoruz !
    Her geçen yıl artan motosiklet tutkunları sayesinde Yalova Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü’nün bu yıl düzenleyeceği MOTOFEST 2008 YALOVA III. INTERNATIONAL MOTOSİKLET FESTİVALİ’ nde motor tutkunları için daha keyifli,daha aktif ve daha eğlenceli bir festival tasarladık.

17 – 20 TEMMUZ 2008 tarihleri arasında yapılacak olan MOTOFEST 2008 YALOVA III.INTERNATIONAL MOTOSİKLET FESTİVALİ’ inde sadece katılım ücreti olan 10,00YTL'nin olduğu, sanatçı konserlerinin yanı sıra Dj’ ler ,sahne şovları,animasyonlar ve sürpriz etkinliklerle katılımcılarımız çok renkli bir festival yaşayacaklar.Yalova Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü olarak III. sünü düzenleyeceğimiz MOTOFEST MOTOSİKLET FESTİVALLERİNİN gelenekselleşmesini hedeflemekteyiz.
    Düzenlediğimiz ilk iki festival sonrasında gerek katılımcılardan gerekse görsel ve yazılı basından gelen olumlu tepkiler belirlediğimiz stratejilerin doğruluğunu ortaya koyar nitelikte olmuştur.

KONSERLER
    * ERKİN KORAY

*PIJAMA

* ALT ROCK GRUPLARI

*! BUNGEE JUMPING !

!!! BEACH CLUBS !!!

!!! NIGHT CLUBS !!!

İLETİŞİM TEL :
    GÖKSEL ER : 0 533 599 63 61 (YMSK BAŞKANI)
    METİN İREN : 0 539 337 30 39 (YMSK BAŞKAN YARDIMCISI)
    MURAT TÜRKUĞUR : 0 535 898 19 28 (YMSK ORGANİZASYON SORUMLUSU)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ilk benmi yaziyorum Buyuk ihtimalle ordayim hafta sonu konaklayacaz. Gorusmek uzere
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    İkinci de ben yazıcam ya bu organizasyon süper bişey ömrümde gördüğüm en güzel buluşma kaynaşma festivali bunu yapanlara yürekten sevgiler içim içime sığmıyor ilk motorumu bu hafta sonu alıcam allah kısmet ederse ve temmuza kadar iyice alışıcam hayırlısı ile temmuzda Topçulardan İDO ya binip orada olacağım hatta belki CRAZYYUSUFCUK ile gelirim Görüşmek üzere tekrar teşekkürler

Motosikleti
    BMW R27
    Çok güzel bir organizasyona benziyor. Gönlüm gitmek istiyor ama şartlar müsait olursa tabi.
    Zonguldak MT

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bir yalovalı olarak geçen 2 senede olduğu gibi festivalde ki yerimi alacağım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Abi bence ne yap et şartlarına söyle müsade etsinler buraya gel mükemmel bi organizasyon gerekirse istifa et yine de gel ben sana iş bulurum

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konaklama işi belki olmayabilir ama 19'undaki rekor denemesinde mutlaka orada olmak istiyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de çok isterim ama yaza Giresun da otel deym staj için :(
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Ben de gelmek istiyorum . Organizasyon hakkında bilgisi olan lütfen çadır dışında kalınacak oteller le ilgili bilgi verebilirmi?
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelmek istiyorum . Organizasyon hakkında bilgisi olan lütfen çadır dışında kalınacak oteller le ilgili bilgi verebilirmi?
    Çok yakınınızda, bungalow ve panisyonlar bulunmakta . Bunların eli yüzü düzgün olanlarıyla anlaşma ve pazarlıklar yapılarak bilgi ve resimleri size bildireceğim.

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    18 Temmuz akşamından itibaren ben ve 2 arkadaşımla birlikte toplam 3 motor orada olacağız Allah'ın izniyle...

Gesen sene TİGEM de yapılmıştı.. Bu sene daha farklı bi yerde olacağını duydum..
    Geçen seneki kadar temiz ve ucuz odalar bulabiliriz umarım..

Birde inşallah bu sene etkinlikler gerçekten yapılır.. 4 gün boyunca havaii fişek anonsu yapılıp kapanış gecesine bırakılmaz..

Geçen sene ömrümün belkide en eğlenceli 5 gününü geçirdim bu festivalde.. Bu sene daha da iyi olur inşallah..

Birde lütfen DJ arkadaşlara rica edin yanlarında "roman havası" bulundursunlar.. Çeşit çeşit insan var..

Bekle bizi EHO , rekor kırmaya geliyoruz
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gesen sene TİGEM de yapılmıştı.. Bu sene daha farklı bi yerde olacağını duydum..

Birde inşallah bu sene etkinlikler gerçekten yapılır.. 4 gün boyunca havaii fişek anonsu yapılıp kapanış gecesine bırakılmaz..

Geçen sene ömrümün belkide en eğlenceli 5 gününü geçirdim bu festivalde.. Bu sene daha da iyi olur inşallah..

Birde lütfen DJ arkadaşlara rica edin yanlarında "roman havası" bulundursunlar.. Çeşit çeşit insan var..

sen izin alabilcekmisin bakalım onu düşündünmü
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen izin alabilcekmisin bakalım onu düşündünmü
    Abi Yalovanın yeri ayrı.. Şerefsizim istifa ederim artık

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Abi Yalovanın yeri ayrı.. Şerefsizim istifa ederim artık
    istifa ederim demekle neyi kastetigine baglı şimdi iştenmi yengedenmi istifa ediyorsun
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istifa ederim demekle neyi kastetigine baglı şimdi iştenmi yengedenmi istifa ediyorsun
    Şşşş Halis abi daha fazla kurcalayıp deşmeyelim olayı İşten işten

(Hem orası uğurlu geliyor bana Nema Problema )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Şşşş Halis abi daha fazla kurcalayıp deşmeyelim olayı İşten işten

(Hem orası uğurlu geliyor bana Nema Problema )
    iyi bu konuyu bir ara tartişırız yüz yüze bende gelirim her halde hafta sunu nede olsa ama bir havayi fişek seyredemedik be

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))

seni hatırlıyorum gibi 1. yada 2. gün gelmiştin.kapıdaydım ben.siyah deer 152'im vardı.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni hatırlıyorum gibi 1. yada 2. gün gelmiştin.kapıdaydım ben.siyah deer 152'im vardı.
    Festivalin ilk günü erken saatte giriş yapmıştık.. Tanışmadığımız görüşmediğimiz kimse kalmadı gibi.. en azından mutlaka selamlaşmışızdır seninlede..

Bu sene haberdar olur birbirimizden oturup muhabbette ederiz

Belki geçen seneki Motofest ten görüntüler koyarsam, kararsızların pozitif yönde karar vermelerini sağlayabilirim diye düşündüm:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)