Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

3. Yalova Uluslararası Motosiklet Festivali 17-20 TEMMUZ 2008

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yıl tüm festivalleri kaçırdım.
    İstanbulda olursam, Yalova festivaline katılmak istiyorum.
    festivalin tamamında orada olmasak bile en azından rekor denemesine katkıda bulunmamız lazım,, 5000 cok sıkı bir hedef sonucta.
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Cumartesi öğleden sonra 2 yada 3 motor olarak pendikten karşıya biz de geçicez. Muhtemelen çalışanların çokluğuna bağlı olarak,festival katılımı pazar günü zirve yapacaktır.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    istanbul'dan gidecek var mı varsa pendik feribotuyla geçmeyi düşünenler, beraber gidelim.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    ben tekirdağdan yola cıkıcam... en kısa sürede nereden gidebilirim ?
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arkadaşlar ben istanbuldan yola cıkacam ve düşünenler varsa bana ozelden msj atsınlar hep beraber gidelim istanbul MT olarak toplu giriş yapalım alana.

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tekirdağdan yola cıkıcam... en kısa sürede nereden gidebilirim ?
    istanbul üzerinden gidebilirsin en yakın bu şekilde olur istersen bizim guruba dahil olabilirsin

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kısmetse orada olacağım...Festival başlangıcından itibaren orada olmayı düünüyorum.Hes zaman ki gibi çadırımı alıp öyle yola koyulacağım.Bütün arkadaslarım ile orada görüşmek dileği ile...Gerçekten festivallerin yeri bir ayrı oluyor...
    AKIN FİDAN

slm millet öncelikle bende kjatılmak isterim bu festivale ama bir sorum olacak bende ehliyet yok daha yeni yazıldım ehliyete acaba gitsem festivale yolda polis felan durdururmu .normalde 3 senedir biniyom ama kimse durdurmadı ist de oraya gelsem ehliyetsiz bir sorun olurmu bu konuda yardımlarınızı bekliyom pendikten gidecek biri varsada onunla gideyim çunkü hiç şehir dışına cıkmadım ve ilk d,defa bir festivale katılacam saygılarımla...serhan_buffel@hotmail.com ekleyin beni motoseverler

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı cici_cocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet öncelikle bende kjatılmak isterim bu festivale ama bir sorum olacak bende ehliyet yok daha yeni yazıldım ehliyete acaba gitsem festivale yolda polis felan durdururmu .normalde 3 senedir biniyom ama kimse durdurmadı ist de oraya gelsem ehliyetsiz bir sorun olurmu bu konuda yardımlarınızı bekliyom pendikten gidecek biri varsada onunla gideyim çunkü hiç şehir dışına cıkmadım ve ilk d,defa bir festivale katılacam saygılarımla...serhan_buffel@hotmail.com ekleyin beni motoseverler
    Motorun ne? kaç doumlusun? vede madem 3 senedir motorun var ehliyet alsaydınya

Daha bugun biriyle konusuyordum ehliyetsiz yuvacık gezisine giderken arkadaki grubu durdurmuslar birinin supersportunu baglamıslar ehlietsizlikten arkadası durdurmamıslar...
    sen bilirsin ben risk almazdım...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Motosikleti
    Suzuki Burgman
    Biz Mersin den geliyoruz.. bu delikanlıyla beraber.
    Bu bölgeden gelen varsa bekleriz...
    14 temmuz hareket

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı cici_cocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovada motorsiklet denetimi başka hiçbir yerde yoktur..denetim çok sıkı.üstelik festival çınarcık'da olacak ve bu yolda çok sık jandarma çevirmesi oluyor.kendini riske atma derim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Burda asıl önemli olan kendini riske atmak deil birlikte süreceğin dier arkadaslarını riske atman önemli olan..Herkesin moral sıfır oluyor buna emin olabilirsin.O yüsden gelmemeni öneririm...
    AKIN FİDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arkadaşlar istanbuldan birlikte gidelim 17 sinde çikicam ben yola.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar istanbuldan birlikte gidelim 17 sinde çikicam ben yola.
    ben de gidicem festivale. yola birlikte çıkabiliriz??
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

tolgada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    shadow 750 - Vfr 800
    19 u cumartesi sabah yola çıkacak varsa buluşalım derim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    [QUOTE=ahriman;1156564]ben de gidicem festivale. yola birlikte çıkabiliriz??[

ben 18 inde düşünüyorum yola çikmayı cuma oğleden sonra

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    19 u cumartesi öğleden sonra tekirdağdan yola cıkmayı düşünüyorm aksam üstü gibi istanbulda olurum birlikte gitmek isteyen msj atsın özelden..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

“5000 MOTOSİKLET” DÜNYA REKORUNA SÜRÜYORUZ
    Sevgili iki teker dostları;
    Bildiğiniz gibi 17-20 Temmuz 2008 tarihinde III. Uluslar arası Yalova Motosiklet Festivali (Motofest’08) de Guiness Rekorlar Kitabı Yetkilisi ve Noter huzurunda gerçekleştireceğimiz Dünya Rekoru denemesindeki toplu sürüş boyunca aklınıza takılabilecek bazı önemli noktalara açıklık getirmek istedik…

1- Sürüşün zamanı ve rotası; 19 Temmuz 2008 Cumartesi günü öğleden sonra olmak üzere, Çınarcık start – Yalova’ya varış ve Çınarcığa dönüş şeklindedir.
    2- Sürüşe “KASK”ı olmayan sürücüler kesinlikle katılamayacaktır.
    3- Sürüşe , Festival girişinde kayıt olan sürücüler katılabileceklerdir.
    4- Festival girişinde kayıt olan katılımcılara, 4 günlük “Ferdi Kaza Sigortası” yapılacaktır. Bu yüzden Festivale kayıt anında T.C. Kimlik numaralarını ibraz etmek zorundadırlar.
    5- Sürüş boyunca 5 kamera + imkan olursa 1 Helikopter Kamerası tarafından çekim yapılacaktır.
    6- 1 tane sürüşün en önünde 1 tane de en arkada olmak üzere içinde sağlık görevlilerin bulunduğu 2 adet ambulans sürüşe eşlik edecektir.
    7- Her 1 km de bir motorize sağlık ekipleri bulunacaktır.
    8- Sürüşün gerçekleşeceği rotadaki yolları kapatmak ve güvenliği sağlamak için , Yunus( Motosikletli polisler) ve normal Trafik Polisi ekipleri olacaktır.
    9- Bu Dünya Rekoru denemesinin tarihe geçecek bir aktivite olacağından sizlerden Türk Bayraklarınızı yanınızda getirmenizi rica ediyoruz.

Önemli Not :
    • Festival Alanı , Festival tarihi olan 17-20 Temmuz süresine kadar 3 kere ilaçlanarak , sinek ve böcekten mümkün olduğunca temizlenecektir.
    • Festival Alanında , kablosuz internet imkanı ve ankesörlü telefon bulunacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Eskişehir den katılacak arkadaşlar varmı biz minik bir grup olarak perşembe günü akşam 16:00 gibi yollara düşüyoruz...(2006 senesinde en uzak mesafeden katılan bizdik)

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR
    Ben gitmeyi çok istiyorum, inşallah gelebilirim...

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende inş yürüyerek gelicem :d

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)