Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konser haberi - 27.07.2008 Metallica - İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helaaallll
    rakshasa memleket nere bu arada.. o damgayı vuran memleketi merak ediyorum

dibak abim bu arada bende ki var bi gariplik ama ben hayatımda hiç bi zaman milletle albül tartışmasına girmedim..
    kendim buldum kendim dinledim. kendi kendime yorum yaptım..
    yaşıtlarımla değil sağlam abilerden aldım bi kaçç yorum..
    ama müzik marketlerin kapısında yatıp albüm almak için debelenen biri olmadım hiç bi zaman..
    başkası beğenir ben beğenmem.. ulan adam beğenmiş ben beğenmedim bende mi var gariplik diye sevmediğim şeyi dinlemek zorunda kalmadım..
    kendi kendime yetiştim bu alemde diyebilirim

En güzeli

Biz şanslıydık tam kanımız kaynadığı zamanlar alemin en baba Rock müziği damarımızdaydı... Şİmdiki insanlar ya kendi kendilerine keşfediyorlar ya da yumoş kılıklı helldorado vari yavşak müziği ile takılıyorlar...

David Coverdale (Deep Purple - WHITESNAKE) 57 yaşında bizim memlekette taş gibi performans çıkarıyorsa, Joe Elliot (Def Leppard) 49 yaşında "ben daha önce nasıl gelmedim bundan sonra her turda Türkiyedeyim" diyorsa, 15 sene öncesinden tecrübeli 47 yaşındaki James Hetfield (METALLICA) diz çöküp muhteşemsiniz diyorsa.... Bu müzikte de, bu müziği sevenlerde de bişeyler vardır be ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helaaallll
    rakshasa memleket nere bu arada.. o damgayı vuran memleketi merak ediyorum

dibak abim bu arada bende ki var bi gariplik ama ben hayatımda hiç bi zaman milletle albül tartışmasına girmedim..
    kendim buldum kendim dinledim. kendi kendime yorum yaptım..
    yaşıtlarımla değil sağlam abilerden aldım bi kaçç yorum..
    ama müzik marketlerin kapısında yatıp albüm almak için debelenen biri olmadım hiç bi zaman..
    başkası beğenir ben beğenmem.. ulan adam beğenmiş ben beğenmedim bende mi var gariplik diye sevmediğim şeyi dinlemek zorunda kalmadım..
    kendi kendime yetiştim bu alemde diyebilirim
    aynen bende oyle 2-3 abım sayesınde basladım yoksa tokıo dınlıordum sımdı guluorum hatırlayınca aslına bakarsan bana bı abım demıstı metallıca ılk albumu harıc gerısı hard rock gıbı dıye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı dibaK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli

Biz şanslıydık tam kanımız kaynadığı zamanlar alemin en baba Rock müziği damarımızdaydı... Şİmdiki insanlar ya kendi kendilerine keşfediyorlar ya da yumoş kılıklı helldorado vari yavşak müziği ile takılıyorlar...

David Coverdale (Deep Purple - WHITESNAKE) 57 yaşında bizim memlekette taş gibi performans çıkarıyorsa, Joe Elliot (Def Leppard) 49 yaşında "ben daha önce nasıl gelmedim bundan sonra her turda Türkiyedeyim" diyorsa, 15 sene öncesinden tecrübeli 47 yaşındaki James Hetfield (METALLICA) diz çöküp muhteşemsiniz diyorsa.... Bu müzikte de, bu müziği sevenlerde de bişeyler vardır be ;)

heytt bee..
    tamamiyle hayat bu abi..

hele ki bu konserde james hayatının konserini yapmıştır heralde..
    deliren seyirciler.. her şarkıya harfi harfine eşlik edenler ..
    defalarca mexica dalgası
    bi türlü inemediler sahneden..tonla pena baget dağıttılar ki bunu da her konserlerinde yapmazlar...

Abine çok sağlam küfür edebilirim RakshaSa... Metallica Master of Puppets albümü gelmiş geçmiş en büyük hevy metal albümüdür belkide... Metallica ile hard rock hiiiç alakası yok... Adamlar 91 albümü sonra sağlam mıçtı öncekilere kötüydü de Metallica yine de Metallicadır...

Hard Rock nedir öğrenmek istiyorsan Poison, Motley Crue, Scorpion, Guns'n'Roses, Alice Cooper falan dinle... Ondan sonra Metallica ya hardock diyen abine hadi leeeennn dersin ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

abımın .... bıdaha onu ewe cagırıp calanında ......

Lay lay lay lay lay laaaay Meeetallicaaaa... hahaha stadyumda konser olursa tezahurat da olur meksico dalgası da olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hem de harika olur
    bi anda kendimi elimde taşan bira çök çök yaparken buldum

demeyın ya metallıca dınlemeye baslıorum en kısa zamanda :D 18 yas sınırı warmıydı konserde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yoktu. ben kardeşle gittim 14 yaşında
    ne kimliğe baktılar ne arıza yaptılar..

Motosikleti
    GİLERA RUNNER VXR 200
    Ortamı Yararak En öndeki Bariyerlere Kadar Ulaşan Ve Iyiki Sahne önü Aldım Diyen Azınlıktanım
    geleceknesilsporkulubu.com

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler