Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

3. Marmok Motosiklet Festivali Datça 22 - 28 Haziran 2008 - 7 gün 7 gece festival

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetişirsek sana halatla çekeriz seni
    bak bu iyi fikir bide yandan kanat falan yaparsam asfalt paraşütünü ilk biz çıkarmış oluruz tr de
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bu iyi fikir bide yandan kanat falan yaparsam asfalt paraşütünü ilk biz çıkarmış oluruz tr de
    vasco tequ seni öldürecek haberin olsun

vasco tequ seni öldürecek haberin olsun
    bugun aradı demıssın 22sinde gelcek o heyecanlanmış arkadan yakalayacam onu çünkü (ortak şunu suda boğalım senle beraber )

Motosikleti
    bws50
    bugun aradı demıssın 22sinde gelcek o heyecanlanmış arkadan yakalayacam onu çünkü (ortak şunu suda boğalım senle beraber )
    yok yemez ben yüzme bilmiyom )

yok yemez ben yüzme bilmiyom )
    yalaaaaaaaaaaaannn çadırda kalmıcan herhalde sen demi burjuva

(ben yatar çok yorgunum bugun çok klima karşısında otumuşumda )

Motosikleti
    bws50
    yalaaaaaaaaaaaannn çadırda kalmıcan herhalde sen demi burjuva

(ben yatar çok yorgunum bugun çok klima karşısında otumuşumda )
    ewet canım

mamorkta görüşmekkk üzere

ewet canım

mamorkta görüşmekkk üzere
    ondan önce yolda yakalarsınız gibi hissediyorum görüşürüz

Merhaba herkese o şenlıkte olmayı ben de çok istedim ama işimden dolayı gidemedim inş bir daha kı festıvalde bende bulunucam :(
    festivalde olupda resım çeken falan yokmu ya arkadaşlar resım falan gönderınde bızde görelım burda o mutluluğu yaşayalım ben haberlerını alıyorum çok guzel gidiyormuş ama resim illa da resım istiyorummmmmmmmmmmm ben :(

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    festival amatör gruplar rock yarışması ardından yine müzik gruplarının konserleri ve gündüz etkinlikleriyle devam ediyor.
    bu arada beni bugün sunucu yaptılar konserim perşembe olacak burak77 komtan erhan ve adana grubu hasan ve denizinkızı ve hala göremediğim mt üyeleri buradalar malesef toparlamaya çalışsakta farklı yerlere çadırlar kurulmuş olduğu için biraz dağınığız admin erhan yolda yakın zamanda yanımıza ulaşacaktır festivalden son haberlerden bazıları bunlar sevgiler....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hala buna motosiklet festivalimi deniyor? Program akışına bakmadınız sanırım ? Motosiklet ile alakasız bir festival. Valla benden tavsiye mademki böle bir eğlence arıyorsunuz size daha güzelini söliyim Zonguldak Karadeniz Ereğli Festivali. Bu festivalden çok daha güzel olucağını iddia ederim . Hiç yokdan motosiklet festivali adı altında motosiklete dair hiç birşey olmayan bir festival değil !

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala buna motosiklet festivalimi deniyor? Program akışına bakmadınız sanırım ? Motosiklet ile alakasız bir festival. Valla benden tavsiye mademki böle bir eğlence arıyorsunuz size daha güzelini söliyim Zonguldak Karadeniz Ereğli Festivali. Bu festivalden çok daha güzel olucağını iddia ederim . Hiç yokdan motosiklet festivali adı altında motosiklete dair hiç birşey olmayan bir festival değil !
    evet sana katılıyorum motor festivaline hiçbenzemiyor zaten gelenlerin bikısmı memnun olmadı ve geriye döndü burda olay tamamen ticariye dönüşmüş geçensenede burdaydık ama aynı ortamı göremedik yiyecek ve içecekler fiat olarak daha mantıklıydı geçensene festival bitene kadar burda yer içerdik ama bu yıl malesef hiç içerde yemedik sebebi fiatlar uçmuş bir çay 2,5 ytl sanırım geresini yazmaya gerek yok
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    abicim ben bunu geçen sene de dedim beni kimse dinlemiyorki hatta BBRR aksini iddia etti İnanmayan konuyu bulsun baksın yani . Resmen ticaret olmuş işler adamların yapdığı bişi yok . MT yi de kınıyorum bu festivale destek verdiği için. Yani en azından su festivale motosiklet festivali demesinler !

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    abicim ben bunu geçen sene de dedim beni kimse dinlemiyorki hatta BBRR aksini iddia etti İnanmayan konuyu bulsun baksın yani . Resmen ticaret olmuş işler adamların yapdığı bişi yok . MT yi de kınıyorum bu festivale destek verdiği için. Yani en azından su festivale motosiklet festivali demesinler !
    bakbu olmadı işte mt yi kınamak çok yanlış mt nin ne kusuru var mt biz demek bizburaya onlar için gelmedik böle olacağını nerden bilinirdiki geçen sene çok farklıydı busene ile hiç alakası yok bizburaya diğer illerden gelen mt dostlarıyla buluşmaya ve kısmen tatil yapmaya geldik
    www.perkitan.com

Herşey ticaret yadırgamamak lazım.

En iyi onları ve çok değerli ateş pahası ürünlerini yemeklerini çaylarını çorbalarını saklamaları için onlara yardımcıda olmak lazım.

Mesela hiç el sürmeyerek koruma sağlayabilirsiniz.

Boğazda bile çay herkesin içebileceği bir rakama satılırken 1 hafta boyunca bu insanları soymayı kafasına koymuş bir zihniyet olduğunu düşünmeye başladım.

MT ninde bir kabahatı olduğunu düşünmek büyük haksızlık.

MT kendi düzenlediği organizasyonlarda çok güzel yerlerde oldukca makul fiyata hizmeti MT üyelerine sunmuştur. Bu konuda kendini ispatlamıştır. Ben şahidim.

Motosikleti
    MT nin Organizasyonlarını bana anlatmayın MOD lar beni biliyor nerden ne koşullarda organizasyonlara geldiğimi. Benim Kınadığım bu organizasyona destek vermesidir.

Atasözü: Delinin biri kuyuya bi taş atar kırk akıllı çıkartamaz.

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    MT nin Organizasyonlarını bana anlatmayın MOD lar beni biliyor nerden ne koşullarda organizasyonlara geldiğimi. Benim Kınadığım bu organizasyona destek vermesidir.

Atasözü: Delinin biri kuyuya bi taş atar kırk akıllı çıkartamaz.
    kardeşim senin mt ile kişsel bir sorunun var ise bence kandi aranda hallet bu bizleri pek etkilemez bizler mt nin durumunu iyi biliyoruz.
    www.perkitan.com

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Herkese selam

Bu sene çok istememe rağmen festivale katılamadım, geçen sene ise çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Acımasız eleştiri yapan, icraat yapamayan yurdum insanına sözüm!

- Eleştirmek için alternatifini sunman, sunamıyorsan susman gerekir.
    - Yapılan şey iyi yada kötü, kimse zorla katılmaya mecbur değil.
    - Ortamı güzel yapan, ortamın güzelliği değil, birlikte olunan insanların güzelliğidir.

Forum sayınızı yükselteceğinize olumsuzluğunu görüyorsanız bir şeyin, olumlusunu yapında katılalım.

Hem ucuz olsun, hem motosiklet olsun, hem dolu dolu olsun, gelen herkes mutlu olsun.....

Varmı böyle bir ütopya...
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CenkKeskin

Bu sene malesef dükkanda tek olduğumdan festivale katılamadım . sizlerin yaz tatili malesef benim işlerimin en yoğun olduğu zamana denk geliyor.

geçen sene yarım ekmek köfte 3 ytl idi gidenler bilir .. aynı yarım ekmek köfte istanbulda 1. fuarda (Lütfi kırdar da ki) sokakta 8 ytl idi birisi mavi bayraklı koy diğeri istanbul sokak köftecisi .. geçen sene bir bardak çay veya kahve 0,5 ytl idi yani 50 kuruş .. istanbulda aynı çayı 5 ytlye içtik .. şimdi cenk eğri oturalı doğru konuşalım çamur at izi kalsın olmasın bu sene her kes fiyatlardan şikayetçi .

sen ve senin gibileri memnun edemessin . ya fedonu canlı dinliyosun adam "aşığınım yanında olmasamda" diye canlı konser yapıyo toplam dinleyici sayısı 200-300 civarı yani özel konser havasında . bira 3 ytl aynı bira bakkalda 2,25 ..

seni memnun etmek için bakkal fiyatımı yapacaklar. Ben 7 yaşımdan beri eğlence sektörü ve turizmin içindeyim .. dükkanım barlar sokağında 12 senelik tükkan . bi mekana gidersin birayı 5 ytl den içersin bi mekana gidersin içerde bira 20 ytl dir ama seni içeri dahi almazlar ama ben elimi kolumu sallayarak girerim o başka .

bir laf vardır ne kadar anlatırsan anlat anlatacakların karşındakinin anlayacağı kadardır . geçen senede aynı şeyi anlattım ama anlayamadın demekki buda boşa gidecek

Mt ile şahsi sorunların olabilir. Bu bağlamda ben senin işini kolaylaştıracam . bize takılı kalmaki az zarar gör . Biz üyelerimizin kötülüğünü isteyen kötü bir siteyiz nasıl olsa ..

cenkkeskin nikli üye süresiz forumdan uzaklaştırılmıştır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BBRR(Barış abi) ya nıckını yazarken bile zorlandım sen nasıl salladın elini böyle yazdın

Abi tanıştığıma çok memnun oldum, güzel ağırlaman için çok teşekkürler, maçı beraber izlemekte nasip oldu, ben izmire bugun döndüm sabah 7de çıktım yoksa sana uğrayacaktım, bidahaki sefere geldiğimde marmariste tek yanına uğrayacağım tanıdığım sensin saygılar abi

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benki alkol çok nadir kullanırım ben bile geçen sene marmokta ortama ayak uydurdum içtim .. zira gece motor kullanılmayacak çadırda kalınacaktı.. ne güzel eğlendik .. gündüz beach voley akşam fedon ve arkasında kamp yerinde arkadaşlarla muhabbet ..

bir allahın kulud fiyatlardan şikayet etmedi .. Şimdi biri delinin biri kuyuya taş attı diyo.. yani geçen sene organizasyon kötü idi o yüzden istanbuldan adanadan millet bu sene tekrar geldi .. alayımız deliyizya.

Bu sene gitmedim ama fiyatlar yüksekmiş .. bakın miş diyorum kendim yoktum çünki.. ama eğlenecek olana çözümmü yok basarsın datçaya basarsın marmarise .. istanbulda bir günde kattetiğin yoldan uzun değil. feribota bin bodruma geç .. yani cennetin göbeğindesin .. festival sana uymadımı kafana göre takılırsın .. ve nitekim millet öle yapmış..

Bu arada fiyatlar yüksek dedim ama festivalden içi goratex dışı daha derisi full korumalı botu 80 ytl ye almışlar eldivenler 15-35 ytl arası imiş.. ankarada istanbulda olana sorun yok ama bizler burada bulamıyoz bu gibi aksesuarları ancak böle festivallerde geliyolar beyler .. yamaha ücvretsiz yağ deiştirmiş .. sadece değişim değil yamaha lube yağıda bedava .. yamahası olan herkes yararlanmış yamaha bmw test motorları getirmişler koruması olan ehliyeti olan asıldı ..
    yok mt yi kınıyom yok modlar kuyuya taş attı.. Çıkarımız var bize komisyon verdiler adam başı kaç kişi geldi ise o kadar para aldık biz .. Emok ta yapacak şimdi bir dağın başında git.. amaç mekan değilki. kaldıki burada mekan harika .. amaç asgari müşterekte birleşmiş bir grubu burada görmek ..

gelenlerin içinde şirket sahibi olanda var .. benzin parasını zorla denklemiş insanda var .

Organizasyon iyiyse ki geçen sene öleydi.. kimse mt ye helal olsun bizi böle bir yere teşvik ettiler demedi .. Neden ??etmedikte ondan ..diğer festivallere nasıl duyurduysak bunuda duyurduk

ha bu sene kötüye ver yansın mt ye .. yönetim üyeleri kötü yola düşürdü.

yazık çok yazık .
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler