Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Zeytinli Rock Festivali 2-3-4-5/8/2007 Balıkesir

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    " Azcık destan yazdım ama okumaya sabrı olan varsa okusun "

Adı Zeytinli Rock Fest.

Festivalde yapılan müzik tarzı hernekadar benı açmıyor olsada yinede dinleyebileceğim 3-5 grup çıkmıştı. Zaten oraya gidiş amacım müzik dinlemek, konserde eğlenmek olmadıgından dolayı, ben 4 günlük sürede cok eğlendim. Ben oraya tatil ve motosikletle ilk defa bu kadar uzağa gidebilecekmiyim ölçme amaçlı gitmiştim. Ha konser veren 3-5 grupta bana göre biras daha yakın müzik yaptıkları için oda işin cilası oldu.

Perşembe sabah saat 5 ve ben kalktım ist.den 3 ark. motosikletle yola cıkacaktık ama 2 kişi çıktık, bursadan 1 kişi aldık biras dinlendik kahvaltı yaptık ve 3 ark. 2 telsiz yolda muhabbet ede ede gittik. saat 14:30-15:00 arası fest. alanına ulaşmayı başardık, girdigimiz butun yanlış yollara rağmen.

İlk gün ben akşama kadar çadırı kurmak, yemek yemek, motoru kitlemek vs.vs. binumum gereksiz işlerle uğraşmak sureti ile havayı kararttım ve başlayan müzikle konser alanına doğru ilerledim. İlk gun cıkan gruplar Kargo ve NEV iyiydi kısmen, başka kim cıktı dikkat etmedigim için bilmiyorum ve gece 4 de yatmama sebeb oldu.

2.gun: çadırda uyurum diye düşünürken saat 08:00am de alarmlı saat gibi kalktım, tabi güneş vurunca çadırın içi hamam gibi, duramıyorsun. neyse 4 saatlik uyku ve bir önceki gunden sabah 5 de kalkıp motosikletle yola cıktıgımızın yorgunlugu ile kahvaltı arayışına giriştik.

Festival alanında satılan yiyecek ve içecekler pahalı, yetersiz ve sıralı oldugundan doayı neredeyse fest.e katılan herkes dışarıda kahvaltı yapıyor, yemek yiyor, bira içiyor (fest. kapısına 50m. ilerde tuborg bira 2ytl, fest. içinde aynı gramajda efes bira 3ytl) . Neyse kahvatlıyı yapıp ayvalıga gittik, ben daha once bu çevreye hiç gelmedigimden hani gezmiştikte olsun diye ayvalıga gittik ama pek durmadık tost yiyip geldik. 2. günüde böyle bitirdikten sonra hava karardı ve almora, pentagram için konser alanına tekrardan gittik. yine gece saat 4:30 ve ben yatmaya gittim. Almora farklı farklı insanları vokal için cıkardı, kimi ışık iskelesine tırmandı, kimi TR nin en iyi tenörüydü (adını tam bilmiyorum) ama almora gibi vokal sesinin cok iyi oldugu bir gruba bence bu adam cok yakışmıştı. Pentagram desem iyiydi ama o kadar iyi deil ve bu gruba kıl olma gerçegimi değiştirmedi.

3.gün sabah saat 08:00am alarm ötmeye başladı ve ben kalktım, fest. alanı dışında 2.5ytl ye süper bir ev kahvaltısı yapan bir yer bulduk ve orda kahvaltıyı yaptıktan sonra ilk defa denize girmeye gittik, ama deniz çivi gibi, neyseki girdik yüzdük falan, Bir abimizin (DenizciMuzaffer) yazlıgının oldugu mekana motosikletlerle gitmeye hazırlanırken, voleybol topumuz, 40 faktör güneş kremimizin kayboldugunu gördük. Motosikletlerde şehir merkezinden fest. alanında geçişimiz, ist.li motorcular burda dedirtecek kadar vardıki polisde zati siz ist.lisiniz gelin buyrun dedi ve çevirdi.
    Akşam catafalque - hayko ve ogun sahne alacaktı. En öenmlisi Catafalque kaçırılmamalıydı ve erkenden konser alanına gittik, Catafalque dinledik süperdi, ardından hayko çıktı ama bir kaç kendini bilmez terbiyesiz "hayfan cılarmış" catafalque ya laf attı sinirler gerildi, hayko bir türlü sahneye cıkamadı guvenlik konser alanını bastı vs.vs. sorunlar yaşandı neyseki haykoda cıktı dinledik bir anda kendimizi toz topragın içnde bulduk herkes pogo yapmaya başlamıştı, tamer ile girip bir dağıtalım dedik ve bir girdik pogo alanı şöyle bir açıldı herkes durdu derken devam etmeye başladılar, ulan dedim bunların duracakları yok tamer ve şerah dan yardım istedim ellerine bastım ve sanki denize atlarmış gibi 1,2,3 dedim havaya zıpladım aşada pogo yapanları yere yığdım ondan sonra zati pogo mogo kalmadı hep başka yerde yaptılar.

4.gün: haykodan sonra saat 3 gibi uyuyabildim ve yine saat 8 de kalktım 2 ark. 4.gun sabahtan 1 ark.da akşamdan yola cıktı. zaten 4.gün mor ötesi vs.vs. geyik gruplar sahne alıyordu ben 4-5 gunluk uykusuzlugumu geçirmek üzere saat 22:00 gibi çadırıma çekildim.

5.gün artık fest. bitmişti herkes dönüş için hazırlanıyorduki lavugun teki elinde borozan çalmayıda bilmiyor, öttüre öttüre çadırların arasında geziyordu, allahtan uykumu almıştım kalktım çadırı topladım vs.vs. hazırlandım ve kahvaltımı yaptıktan sonra bende yola düştüm.

--------------

2 adet telsiz vardı bende ve fest. alanı içinde dışında yakınında vs.vs. çok acaip işe yaradı. gereksiz telefon faturasından kurtulduk ve hergören gorev yeri neresi diye soruyordu en son dayanamadım söyledim, sahne arkası istersen gel sokayım senı içeri diyince cocuk sevinçten havalara uçtu ama sora öyle olmadıgımızı anlayınca dalacaktı galiba bize, hızlı adımlarla uzaklaştık
    4.gün çadır,mat ve uyku tulumumu satışa çıkarmıştım cunku motosikletle dönecegim için gereksiz ağırlıktan kurtulmak istiyordum. elimde bir sopa, sopanın ucunda kartona yazılmış satılık çadır, mat, uyku tulumu yazısı butun fest. alanını dolaştım. 4-5 kişi çadıra bakmaa geldi ve 1 kişiyede uyku tulumumu satmayı başardım.
    Bende duş ve WC ihtiyacı süper karşılandı, daha beterlerini gördügüm için WC bence süperdi, temiz ve tuvalet kagıdı, el havlusu ve klozet kagıdı vardı, suyu akıyordu. bence süperdi ama giriş 50ykr olması kötüydü ama bence aldıkları 50ykr ye değer bir hizmet sundular.

----------------------

Ben cok eğlendim, umarım herkes eğlenmiştir.

Resimler burda; (Telefonla Çekildi anca bu kadar)

Bursa'da Kahvaltı yaparken

Şerah - Buğra - Akın

Şerah - Buğra - Akın - Ertekin

Almora (Işık iskelesine tırmandı)

Pentagram

Catafalque

Eğlenceli Gençlik

Ev Kahvaltısı

Kamp Alanı (1.Gün, tamamen dolmuştu)

Kamp Alanı (5.Gün, Artık güvenlikler insanları kovarlarken, görüdüğünüz toplanmamış çadırlar içinde uyuyanlar veya bırakılmış çadırlardır)

-----------------

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suspectın numarasını verdı daha aramaya kalmadan motorların basında buğra ile karsılastık ole ıstesek denk gelemezdık ,tanıstık
    Hehe tam süper denk gelmiştik yanlız.
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tabanvay
    ne f650 si en geç 2 ay içinde geçici süre için bi cabbar yada comet alma kararı aldım şu zımbırtıyıbi satiyim satamadım diyelim galericiler bu gün istanbula dönerken sordum doruşturdum 1500 ytl sayıyolar motora hiç arkama bakmadan bırakırım onlara üstünede kredi mis gibi hh yarasın tosunuma zaten ultraukala akınında cabbarını kullandım hayretlere düştüm o kadar titredikten sonra 6 viteste devirli giderken titremeyen bi motoru kullanınca insan haliyle şaşırıyo tabi

olum buğra bikereden beni çekseydinde bende ünlü olsaydım işte başımın belası diye koyardın şuraya

ünlü fotorrafçı ertekinin fotolarını bekliyoruz

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öldüm de geldim böle organizasyonun
    son dün sabahın 5inde borazan sesiyle uyandırılmak bana en çok koyanlardandı dövecektim adamı

akın sende farkettinmi abi kemalpaşadan sonra bursaya kadar yağmur gibi sinek vardı vizör komple kapandı
    sinek olayını sorma kaskımda temiz hiç bir yer kalmadı ya...Yok böle bişe düşünemiyorum bi desnin farlar sağlam olsaydı da şöle hızımızı arttırsaydık 110a kadar...Düşünemiyorum 50-60 ile giderken yeterince belaydılar...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    bak arada bi motorum işe yarıyo

bu arada motoru sattım satacam müşteriyi buldum istanbula girer girmezde honda satan biyere girdim peşindende suzuki satan fiyatlara baktım kredi çıkarttırıp alıcam bi tane hepğ sizin yüzünüzden borca giricem şimdi

bu hayabusalar benimi buluyo arkadaş zeytinliye giderken modifiyeli bi hayabusa gördüm yenikapıda sabah yalovaya giderkende bursa plakalı kırmızı bi hayabusa gördüm hatta aynı hayabusayla sabah kadıköyde altıyolda bile karşılaştım hayabusamı alsam {yok artık abarttıq}

kötü haberim var birde bi o kadarda komik

senden ayrıldıktan sonra sapağa girer girmez ön frenim patladı ardındanda arka fren boşaldı çok az tutar hale geldi hem kör hem topal yalova sapağına kadar geldim otogarın karşısındaki benzinliğe kurdum çadırı abicim yattım uyudum sabahın ilk ışıklarıylada düştüm yola ver elini istanbul anlican bu gün varabildim

sende haftaya konsere gelmezsen elimden kurtulamazsın

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ya semih senden ayrıldık ya kafam o yorgunluktan sora geç çalıştı ben dedim bu çocuğa nie çağırmadım bi gün geçirsin biz de ardından elektriği hallettirir öle sabah yola koyulurdu die...Kusura bakma ya...Bakalım konser işi yalan olabilir motorun biraz masrafı var şimdi çeşitli sorunları var onları hallettirmem lazım...Ne yapıcam bilmiyorum...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    estağfirullah abicim çağırsanda inat eder gelmezdim zaten büyük bi hırsla istanbula gitmekistiyodum dün gece sen en iyisini en doğrusunu yaptın boşver zaten yolda yeterince yavaşlattım seni özellikle bayırları tırmanırkene

hayırdır yahu ne masrafı :S nooldu cıbırına

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    YA bi kısım sorunu var ona baktırcam çeşitli sesler geliyor zaman zaman...Yok ya ne yavaşlatması zeytinliye giderken 5buçuk saat sürmüştü 4saatte evdeydim dönerken önemli deil...Ama yalnız gelseydim 3saat falan sürecek onu anladım...evimin önü zeytinli 260km civarı...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    aslında 3 saattende biraz kısa sürmesi lazım o yolun senin cıbırla

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak arada bi motorum işe yarıyo

bu arada motoru sattım satacam müşteriyi buldum istanbula girer girmezde honda satan biyere girdim peşindende suzuki satan fiyatlara baktım kredi çıkarttırıp alıcam bi tane hepğ sizin yüzünüzden borca giricem şimdi

bu hayabusalar benimi buluyo arkadaş zeytinliye giderken modifiyeli bi hayabusa gördüm yenikapıda sabah yalovaya giderkende bursa plakalı kırmızı bi hayabusa gördüm hatta aynı hayabusayla sabah kadıköyde altıyolda bile karşılaştım hayabusamı alsam {yok artık abarttıq}

kötü haberim var birde bi o kadarda komik

senden ayrıldıktan sonra sapağa girer girmez ön frenim patladı ardındanda arka fren boşaldı çok az tutar hale geldi hem kör hem topal yalova sapağına kadar geldim otogarın karşısındaki benzinliğe kurdum çadırı abicim yattım uyudum sabahın ilk ışıklarıylada düştüm yola ver elini istanbul anlican bu gün varabildim

sende haftaya konsere gelmezsen elimden kurtulamazsın
    Yaaavv metalgold
    sen beni öldürecen en sonunda meraktan heee
    yine mi kaldın len yollarda. sana bir Honda alacam artıkın yok başka çaresi baksana
    Geçmiş olsun diyelim. Geç olsun güç olmasın
    Poturdak

Motosikleti
    tabanvay
    honda hayat onda abi bakıyoruma raştırıyorum bi caıbır yada 250 lilik hysoung comet inşeallah yoksa ya ben bu kanuniyi öldürecem yada o bnei hatta bunu satmadan direk alabilrim o meretlerden birini çok süper olur bunlada cross yaparım tabii biraz masraf yapıptoparlamak lazım motoru

önümüzdeki ay gelişime gidip 100 gr ehliyet almayı planlıyorum bakarsın ardından bi cross lisansı çıkartır bi sene antreman yapaıp yarışlara falan katılırım

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Selamlar, ben de Bugra, Semih, Akin ve Ertekin ile birlikte idim. Bana gosterdikleri ilgi ve alaka icin cok tesekkur ederim. Dolu dolu 2 gun gecirdim. Keyifli sohbetler, deniz ve muzik haftasonumu mukemmel gecirmemi sagladi. Kisa soluklu ama cokca da guzel bir tatil yapmis oldum. Ozellikle motosikletler ile ilgili sohbetlere katilmak, arkadaslara sorular sormak benim icin ele gecmis guzel birer firsat idi. Hepsine tesekkur edip, saygilarimi sunuyorum.
    Tekrar baska bir organizasyonda gorusmek uzere...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler