Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

18-20 Mayıs 2007 / Sakarya Poyrazlar 1. Motosiklet Şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    çok güzel festivaldi. şarkıları ile geceye damgasını vuran, motosiklet şarkısı ve çocuk yurdunda ki kimsesiz çocuklar adına yaptığı ve de çok duygulandığım şarkı için desperadot arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

tekrar dinlemek ümidiyle sağolasın var olasın............
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel festivaldi. şarkıları ile geceye damgasını vuran, motosiklet şarkısı ve çocuk yurdunda ki kimsesiz çocuklar adına yaptığı ve de çok duygulandığım şarkı için desperadot arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

tekrar dinlemek ümidiyle sağolasın var olasın............
    sevgili engin şu an çok duygusal anlar yaşıyorum beni çok mutlu ettin.
    motosiklet'ciyi şarkılarda ifade etmek anlatmak sizlerle paylaşmak çok güzel motosiklet'ci abi abla'yı nasıl okudum yemin ederim koptum kendimden geçtim o çocuklarımızı yaşadım!
    bana inanın güvenin ne olur sizlerin yani bizlerin sesi olacağım destek ve sevginize sonsuz teşekkürler sağol engin hep yanındayım göz kirpiği yakınmış ama görmezmiş siz beni görün çünkü ben sizdenim! hep sizinlede kalacağım çünkü ben motosiklet'ciyim yaşıyorum yaşatmak ve duygu ve şarkılarımı sizlerle paylaşmak istiyorum sonsuz sevgiler.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili engin şu an çok duygusal anlar yaşıyorum beni çok mutlu ettin.
    motosiklet'ciyi şarkılarda ifade etmek anlatmak sizlerle paylaşmak çok güzel motosiklet'ci abi abla'yı nasıl okudum yemin ederim koptum kendimden geçtim o çocuklarımızı yaşadım!
    bana inanın güvenin ne olur sizlerin yani bizlerin sesi olacağım destek ve sevginize sonsuz teşekkürler sağol engin hep yanındayım göz kirpiği yakınmış ama görmezmiş siz beni görün çünkü ben sizdenim! hep sizinlede kalacağım çünkü ben motosiklet'ciyim yaşıyorum yaşatmak ve duygu ve şarkılarımı sizlerle paylaşmak istiyorum sonsuz sevgiler.....
    yaşadığımız süre içersinde hep yanında olacağız. destekliyeceğiz oğlumla (edy) beraber

Bu arada cd' den bahsetmişsin cd ' in çıkarsa haber ver almak isterim.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    vay baba'cım senmisin ellerinizden öpüyorum ! süper bir evlat yetiştimişsiniz ben annesiz baba'sız büyüdüm ama sizler gibi evladına sahip çıkan anne baba'ları görünce kendi annem babam gibi mutlu oluyorum sonsuz sevgi saygılarımla ...

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Sevgili Desparadost sen motosikletçi ile farkedin artık ile bizim duygularımızı ifade ettin ve işi gücü bırakıp bizimle olarak tarif edemeyeceğim bir dostluk gösterdin , sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim , yolun açık ve başarı dolu olsun ...

Sevgili enngin abi sizinle konuşmak tanışmak için zaman kolladım ama olmadı , yanlız çok sağlam bir delikanlı ile tanıştım sevgili Edy ,

Yağmur Çamur demeden gelen ve gelmek isteyipde gelemeyen tüm motorcu dostlara teşekkürler , daha sonra yazacağım şu an yorgunluk ve uykusuzlugun son noktasındayım , görüşmek üzere ,

syg
    günan
    Özgürlüğüm Rüzgarında Saklı

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaptaniderya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Desparadost sen motosikletçi ile farkedin artık ile bizim duygularımızı ifade ettin ve işi gücü bırakıp bizimle olarak tarif edemeyeceğim bir dostluk gösterdin , sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim , yolun açık ve başarı dolu olsun ...

Sevgili enngin abi sizinle konuşmak tanışmak için zaman kolladım ama olmadı , yanlız çok sağlam bir delikanlı ile tanıştım sevgili Edy ,

Yağmur Çamur demeden gelen ve gelmek isteyipde gelemeyen tüm motorcu dostlara teşekkürler , daha sonra yazacağım şu an yorgunluk ve uykusuzlugun son noktasındayım , görüşmek üzere ,

syg
    günan
    bende seninle tanıştığıma çok sevindim. çok keyifli bir haftasonu geçirdim.

ogün arkadaşımızın videosunu çekiyordum ama malesef fotograf makinesinin hafızası yetmedi. en güzel bölümünde hafıza bitti ama olsun azda olsa ogün'nün sesini kaydettim

ogün bir adet cd'ni istiyorum ona göre

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    fotoğraflar nerde, hadi bekliyoruz...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflar nerde, hadi bekliyoruz...
    bir önceki sayfada biraz foto var. gözünden kaçtı galiba.

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Motorsuz
    Çok sayıda fotograf mevcut eğer moderator arkadaslar sakınca yoksa festival resimlerini topladıgımız topik linklerini vermek istiyorum

FOTO FESTİVAL
    http://www.sakaryamotosiklet.com/seh....php?topic=865

Motosikleti
    TİGER 250 S
    günan sizleri tanımak çok güzeldi misafirperliğinize sevginize sonsuz teşekkürler .seneye daha büyük katılımla daha olgunlaşmış bir festival anlayışında buluşmak üzere ilk olmasına rağmen sizlerin büyük çabaları ve nacizhane bizlerde çorbada tuzumuz olsun misali' katkılarımız'la eğlenceli geçtiğine inanıyorum sevgilerimle...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Biz gelemedik yavv
    Bir dahaki sefere kesin orada olacağız
    Poturdak

Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı kaptaniderya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

syg
    günan
    poyrazlar mevkiine ilk geldiğimiz 5 dakika içerisinde bizleri karşıladın ve ev sahipliğini gösterdin

gösterdiğini ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. umarım yakın zamanda tekrar buluşur konuşur ve dostluklarımızı pekiştiririz.

Motosikleti
    Motorsuz
    İnşallah benimde gezmek için geldiğim bir festivalde karşılaşır ateşin başında sohbet imkanı yaratırız ,

Denizci muzaffer benim diyen birini aradım ama İcimden gelemedi sanırım dedim , canın sağolsun insan sağoldukça bir başka sefer olacaktır.

svg
    günan

Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    poyrazlar mevkiine ilk geldiğimiz 5 dakika içerisinde bizleri karşıladın ve ev sahipliğini gösterdin

gösterdiğini ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. umarım yakın zamanda tekrar buluşur konuşur ve dostluklarımızı pekiştiririz.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    erdem'cim gene sen valla inanmak varya başka bişey ya video'yu yeni gördüm canımsın sevgili kardeşim .
    sağolsun günan güzel şeyler yazmış! biz çok büyük bir aileyiz bunu bütün türkiye görecek motosiklet kardeşliğini.
    herkeze kucak dolusu sevgiler günanım seneye daha bomba olacağız' senin çalışkanlığın ,adamlığın ve smsk mert insanları yönetimi daha nice yıllar süper etkinliklere imza atar iyiki varsınız.
    günan'cım benim için onur gurur'du ilk motosiklet'ci konserimizde verdiğin destek ve bu yazına sonsuz teşekkürler.

Evet arkadaşlar ilk motor festivali daha dogrusu kampini geride biraktik .

Resmi olarak desteklerini aldigimiz kurumlara ,

Katilan tüm dostlarimiza ,

Dernek yönetimine ,

Hepsine teşekkür ettik ,

Ama bu yorgunlukla bile olsa teşekkürü unutmamamız gereken insanlar var , ben koştururken görebildiklerimi yazıyorum farketmedigim insanlar varsa kusura bakmayin ;

Öncelikle Sevgili OGÜN BÜLENT , işini gücünü bıraktın festivalimize katildin hem yeni şarkılarını bizlerle paylaştın , senin desteğin benim için bu yorucu çalışmadaki en büyük ödüldü , gerçekten iyi bir dostsun yolun ve şansın açık olsun motorcular seni her zaman destekleyecektir eminim . Bu adamı unutmayın Sakarya motosiklet , o hepimiz için geldi .....

Sahne ve yağmur açmazında nasıl çözerim diye kafamı patlatırken bir anda ortaya çıkan ve koskoca TIR ı akşamın 9 unda festival alanına getirerek 3 gün boyunca nakliye işi olmasına rağmen bırakan Genç Transport firma sahibi Sevgili abimiz Nezir Elma , mükemmel bir sahnemiz oldu sağolasın ,

Konser için İzmitten Kalkıp gelen grubumuz Sercan&Sercan ve orkestrası , umarım ileride sizi daha iyi ağırlarım , çok sıkıydınız çocuklar gerçekten , yolunuz açık ola ...

Sefer abinin organize ettiği kimi zaman yüksek volume lere çıksalarda gönüllü olarak gelen Liseli genç orkestra ve solistleri , güzel müzik yapıyorsunuz çocuklar , gelecek sizinle olsun...

Hazırlık sürecinde verdiği fikirler ile bizi yönlendiren sevgili Oduncu ,

Oluşabilecek pek çok ihtiyaca çözüm konusunda destek veren Sevgili Ercan ,

Sessiz sedasız her dediğimiz işe koşan üyelerimiz sevgili Muhbir , Boncuk , Yabancı , Çetin ve Tacettin ,

Zamanları ölçüsünde katılarak yapılması gereken işlere destek veren diğer üyelerimiz ,

Festival süresince güvenliğimize destek veren Jandarma , Belediye zabıtası , Poyrazlar Özel güvenlik ekibi ,

Çevre temizliği ve diğer hizmetlerde desteğini esirgemeyen Poyrazlar işletme çalışanları ,

Ne odun taşımaktan nede başka bir işten üşenmeden koşturan Sevgili Serkan , Kannber Ahmet , Kaan Moto İbrahim ,

Arabamla gitrmek zorunda kalınca motoruma göz kulak olan Cihat kardeşime ,

Sabahlara kadar içsede ayık kalarak beni kamp alanında devriye atarken yanlız bırakmayan Asimetrik köpekbalığı Seçkin kardeşime ,

Adını unuttuğum kişiler varsa lütfen hatırlatın , hakkınızı helal edin .

Festival sonuna kadar verdiğim sözü tutarak elimden geleni yaptım ve kimseyi yanlız bırakmadım ,

Kırdıgım herhangi biri varsa özürlerimi kabul etsin , yogunluktan farketmemiş olabilirim , bir süre dernek çalışmalarına uzak kalabilirim bankadaki işlerimin yoğunluğu ve aileme vakit ayırmam gerekiyor .

Toplanti ve gezilere gelmeye çalışacağım ,

Genç arkadaşlar dernekte gerekli işleri ve daha iyisini yapacaktır buna inanıyorum.

Saygı ve sevgilerimle ,

günan

« Son Düzenleme: Bugün 02:13:00 ÖS Gönderen: kaptaniderya » Logged

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    desperadost hocam ilk geldiginde bi hoş geldin diyeyim dedim ama senin sevenin çoktu benimde işim, sonsuz teşekkürler sana.
    MT den kimse gelmedi diye üzülüyordum ama varmış sizede teşekkürler. Artık sıradaki ilk şenlikte görüşmek üzere.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ben teşekkür ederim sevgilerimi yolluyorum.
    yeniden buluşmak umuduyla şu andada ulusalkanal.com canlı yayında şenlikten bahsediyorum seyetme imkanınız olursa seyredin....

Motosikleti
    KLR 650
    Ahbe hocam inşallah birileri atarda youtubeden filan izleriz.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    TİGER 250 S
    http://ulusalkanal.com.tr/canliyayin/canliyayin.html buradan şu an seyredebilirsiniz.

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    erdem resimler için teşekkürler. tem de dipgaz yaptıktan sonra çamların altında uyumak çok keyifliydi.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tamam çok oluyorum ama işteyim açmıyor.
    Evde çanak yok. Bunu sonra netten izlemenin yolu yokmu?
    Yaşa ve Yaşat

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)