Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

1-3 Haziran 2007 / Kapıdağ Motosiklet Şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    tarih yaklaştı ve sms le uyarılar yarın başlayacak.....kayıt için son 2 gün
    sevgi,saygı,birlik,beraberlik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kayıt yaptırmadan gelinse kabül olmuyormu
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    kayıt yaptırmadan da gelebilirsiniz ama sigortalı olamazsınız,hediye alamazsınız,alandaki bazı hizmetlerden ücretsiz yada cüzzi ücetle yararlanamazsınız.
    yani ne yer içer seniz hakkını odersiniz gibi....

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    yaw arkadaslar kımler gıtcek kapıdaga bı aksılık cıkmazsa ben pazar gunu gunubırlık gelebılcem gelırsem eger sızlerle tanısmak ısterım
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı erhan_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 güne kadar sms le kayıtlı üyelere mesajlar gelecektir lütfen dikkatli okuyun.........

yol dediğiniz gibi ocaklardan cınar ağcından sağa devam ederek turanköy oradan devam ediyorsunuz ormanlı devam.....ufak bir koy ve de sonrasında EĞRİLİDERE koyu ve bizler oradayız.......
    yol ormanlı koyune kadar asfalt sonrasında 5.6 km kadar toprak yol........fakat yollar virajlı aman dikkat.
    www.kapidag.com/moto dan ulaşım bölümüne iyi bakınız...........
    erdek te cuma günü kayıt masamız sizleri bekliyor olacak ve sizleri bilgilendirecek...
    Hocam kaça kadar Erdekte olacaksınız biz muhtemel gece yarısı gelecez.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kaça kadar Erdekte olacaksınız biz muhtemel gece yarısı gelecez.
    gece kayıt masası noktasında olmasak bile şenlik alan girişinde de kayıdınızı onaylatabilirsiniz.....(kayıt-onay masası erdek içinden ocaklara devam ederken karşınıza cıkacaktır.)

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    mt bir liste olusturacakmı..? herkez tek olarakmı gidecek
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    http://moto.kapidag.com/
    ******lütfen ana sayfadan uyarıları okuyunuz ve eşe dosta duyurunuz*************

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    erhan katılım az gibi görünüyor bir liste filan varmı
    ^^^ hic bir motorcunun acelesi olamaz...! ^^^
    olcay [COLOR="Red"]sym GTS250[/COLOR]
    [COLOR="Lime"]PY 889[/COLOR]

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    alanda tahmini 500 kişi olacak gibi

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Erhan sana haber geldimi bizimkilerden??

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    Hazırlıklar tam gaz sürüyor ve buradan maddi-manevi emeği gecen,yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.Şenlik ekibi olarak perşembeden orada olacağız,gelecek olanları bekliyoruz.

Alanda cep telefonları çekmiyor bilginize,GSM Operatörleri ile yaptığımız incelemede alana gelecek olan seyyar baz istasyonunun da sinyal alamadığı için yansıtamayacağı belirlendi.Bu sebepten alanda tam Robinsonuz

Motosikleti
    2006 fazer a
    erhan yaww ben bi türlü kayıt olamıyorum ben de mi var bi gariplik anlamadım gitti bi yardımcı olsan sevinirim

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar biz yarın kapıdağa doğru istanbuldan yola çıkıcaz
    su an 12 motosikletiz

Buluşma Tarihi02.06.2007 (Cumartesi)
    Buluşma saati: 08:30
    En geç Hareket Saati: 09:00
    (Not:9:00 hareket edilecektir.Kimse beklenmeyecektir.O yüzden buluşma saatlerine uymamız gerekmektedir.)
    Buluşma Noktası:Kozyatağı Carrefour 2 nolu kapının önünde

Güzergah:Topçular-Eskihisar araba vapuruna binip ordan Yalova-Bursa (Bursa ya girmeden 10 km. kala sağa otoyoldan girip şehir trafiğine takılmadan ) Karacabey istikameti ve Bandırma toplam gidiş dönüş 320 km. Araba vapuru her saat var, sıkıntı olmaz.
    Gelmek istiyenler bana
    05327374526 ulaşabilir.

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    gelenlere ve de gemek isteyipte gelemeyenlere kalbi bizlerle olanlara madi manevi olan sizlere cok teşekkür ediyorum.medeniyete yeni indim ama kısa süreliğine tekrar alana doneceğim,malum daha teslim etmemiz gereken artan mallar ve koca bir jeneratör var.fotolar dicem ben iç çekemedim gibi bişey oradan oraya koştumaktan bnle ve bizlerle paylaşırsanız cok sevinirim..........

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni

Uzun zamandan beri planlanan ve nihayet festival tarihi gelip kapıya dayanan Kapıdağ Motosiklet Şenlikleri için yola koyulduk sevgili artçım, biricik eşimle... Telefonla konuşup Eskihisar feribot iskelesinde buluşmayı planladığımız arkadaşları beklemek için tam saatinde oradaydım. Hava güzel, keyifler yerinde, bütün ihtiyaçlar motosiklete yüklenmiş ve yüreğimizde Kapıdağ heyecanı...

Yaklaşık yarım saatlik bekleyiş, yola yalnız devam edeceğim sinyallerini vermeye başlamıştı, daha fazla beklemeden feribota geçip klasik çay keyfine koyulduk...

Nefis bir sabahın keyifli güneşinde, yazın sıcaklığıyla yollarda aheste aheste Bursa’ya doğru seyrettik. Kısa bir arkadaş molasını Bursa’da verip, tekrar festivale doğru gaz açtık. Sonraki artçı özel istek molasında ise Karacabey’e bağlı Fevzipaşa köyünün hemen girişinde durduk.

Genelde resim çekmek için daha sık durmama rağmen farklı bir artçı taşıdığım için; onun arzuları doğrultusunda mola ve yol planlaması yapmak zorunda kalıyordum. Fevzipaşa’da resim çekerken, hemen önünde durduğumuz şirin evden tonton bir amcanın bize doğru gülerek geldiğini gördük, elimde bir gül, yüzünde gülümsemesiyle...

Bu güzel insan buranın yerlisi ama İstanbul’da uzun yıllar Yeşilköy Hava Liman Müdür Yardımcılığı yapmış Sefer Önen beyfendiydi. Sadece “iyi yolculuklar” temennisi için bizlere merhaba demek istemiş. İşte bu ülkeyi sevmek için en güzel nedenlerden biri daha tüm gerçekliğiyle önümdeydi. Saygılı, kibar ve kültürlü; Sefer Önen...

Kısacık sohbetimizde yıllara sığacak sıcaklıklar, dostluklar kurduk. Kendi ruhunun salınımlarını şiirlerinde yansıtmış çevresindeki dostlarına, eksik olmasın bu güzel tarafını da bizlerle paylaştı ve 2 tane şiir kitabını imzalayarak bizlere takdim etti. Bizi daha yolun başında mutlu bir şekle sokan bu güzel insana sonsuz sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Her zaman kapını çalacağım sevgili Sefer Önen...

Çevrenin, yolun ve yoldakilerin tadına vara vara Karacabey, Bandırma ve Erdek üzerinden hedefimize doğru yaklaşmaya başladık. Birkaç telefon görüşmesiyle şenlikler için ön kayıt yaptırırken tanıştığımız Tansu ve Erhan arkadaşlardan yol tarifi aldık, Erdek içindeki kayıt masasından da bizler için hazırlanan tanıtıcı CD, broşür ve T-shirtlerimizi, kimlik bilgi kartlarımızı alarak nefis bir doğanın ortasında iz sürmeye başladık.

Bu 3. turum olmasına rağmen yıllar önce arabayla santim santim gezdiğim Kapıdağ; aynı sessizliği, yüceliği, bakirliği ve keşfedilmeyi bekleyen tüm güzelliklerle bizi bekliyordu. Bıraktığım gibi bulduğuma çok sevindim onu!

Her biri ayrı zevk ve manzaraya hakim virajlı iniş çıkışlardan sonra şenlik alanına vardık. Bu bakir ve kırsal alanda bu kadar geniş bir altyapı ve organizasyon beklemiyordum doğrusu. Tamamen bu iş için yeniden yapılandırılmış bir güzel alandaydık.

Herkesin tüm ihtiyaçları düşünülmüş, ücretsiz yemek ve içecek, tuvaletler, lavabolar, çadır alanları, masalar, iskemleler, mangal alanları.... Her kayıtlı üye için sunulan ikramlar, bol tüketim malzemeleri (tuvalet kağıdı, kağıt havlu, sabun vs)

Yollarda gelirken de bir çok selamlaştığımız motosikletli arkadaşlar oldu, ama festival alanında sevgili Soykan’a rastlamam çok hoş bir tesadüftü. Kendisi benim ana toprağım olur. Biga’dan, Gönen’den bir çok arkadaşla buraya gelmişler. Sağolsun çadır kurmamızda ve bir gün erken gelmiş olmanın tecrübesiyle bizlere çok yardımcı oldu. Ne de olsa toprak işte!

Hemen ortama uyum sağlayıp, önce deniz olayına adım attık. O kadar keyifli bir yolculuğun da bu kadar keyifli bir varışı ve keyifli ortamı olmalıydı. Oldu da...

Muhteşem denizi, uzun ve bakir sahili, çevredeki kuş sesleri, güneşin yakışı her şey bizler içindi. Tadını çıkarmadan dönmek olmaz, Allah fena yapar adamı!

Denize girmenin dozunu kaçırınca şehirleşen bünye mutasyona uğramaya başladı, arkadaşların ısrarlı seslenişleriyle, değişimin eşiğindeyken sudan çıktım. Fazla uyum sağlamışım ortama... Neyse...

Öğlen yemeği olarak piliç firmasının açık büfe verdiği çeşitlerle gıdamızı aldıktan sonra akşama da balık yemek için, binbir renkli çiçeklerin oluşturduğu sahilden kamp alanına doğru dönmeye başladık. Muhteşem bir gün ve muhteşem bir akşam...

Motorlar, çadırlar, yemekler, mangallar, çaylar, kahveler ve daha niceleri süper bir uyum içinde kaynaşmışlardı. Kamp alanı harika bir olaya ev sahipliği yapıyordu. Bu işleri organize eden ve sponsor olanların ilk defa bu festivali düzenlediklerine inanmak gerçekten zor. Seneye kim bilir nasıl olacak 2. Kapıdağ Motosiklet Şenlikleri...

Festivalin tadını farklı ortamlarda extrem çıkaran arkadaşlar da vardı, onlara da selam vermeden geçmedik!

Eğridere; adını buradan denize karışan ve tertemiz, soğuk suyuyla bölgeye hayat veren bu sudan almış, tam şenlik alanının ortasından şırıldaya şırıldaya akıyor. Hatta denize karıştığı yerde denizin tuz oranını bile düşürmüş, sahilde sudan çıkarken otomatik duş alarak çıkmış oluyorsun!

Motosiklet festivali olur da aksesuar reyonu olmaz mı, o da vardı... Görmeden geçmedik.

Sevgili Soykan’ın 600 F motosikletine merak edip binen sevgili artçım, racer tarzını bilmediği için yanlış bir şekilde poz verdi, kendisinin artçı kalmasını tavsiye ediyorum.

Şenlikler devam ediyor, aynı zamanda katılımlarda devam ediyordu. Festival alanının sorumlusu Erhan kardeşim, gelenleri karşılayıp tek tek ilgileniyordu.

Erdek’te deniz kuvvetlerinde görevli asker kökenli bir motosiklet aşığının bu yolda kendinden bir şeyler katması, yanında en az onun kadar bu işe sevdalı arkadaşları olması, ortaya bu mükemmel organizasyonu çıkarmıştı. Hepsini buradan kutluyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle tanıştım, daha nice etkinliklerde beraber olmak dileğiyle sizleri kutluyorum.

Kamp alanı sürekli katılımlarla dolmaya devam ediyordu. Çanakkale, Bursa, İstanbul ve diğer çevre illerden gelem motor grupları alanı dolduruyorlardı. Yemyeşil bir ortamda her yer çadır ve motosikletle süslenmişti..

Mangalda pişen balıkların hakkını vermek üzere sofraya geçtik.

Tabii hakkını da verdik, Garipçe Büyük Liman’da bu güzelliği paylaştığımız tüm motosikletli arkadaşlarımın kulaklarını çınlatarak yedik içtik! Yarasın!

Motosiklet aleminde dayanışma esastır, artçılar arası bandana bağlama dayanışması...

Bazen ölçüyü kaçıranlar da oldu, bandanayı fazla bulunca şaşırdılar...

Karnımızı doyurduktan sonra derenin denize döküldüğü kısımda resimler çektik, gerek suyun temizliği, gerek sazlıkların yansıması ve kayaların dalgayla rüzgarla sanatsal şekillenmeleri, fotoğraf tutkunu arkadaşlar için muhteşem malzemeler sunuyordu.

Gece başlayınca hareketlilik de başladı, önceden hazırlanan bidonlarda kamp ateşleri yakıldı, iki ayrı grup konser verdi, eğlencede sınır yoktu, dolunayın tepeye çıkmasıyla, yıldızlara karışan ateşin kıvılcımları, düşsel bir ortamın aksesuarları gibiydiler. Herşey mükemmeldi.

Ateşin sıcaklığı, dostluklara yansıdı, çadır önlerinde süren uzun gece; hiç sabah olmasın dilekleriyle devam etti. Her çadır yakınında ateşler yandı. Gece bizimdi.

Sabah önce şırıldayan derenin, sonra çalışmaya başlayan jenaratörün ve en sonda yine katılım halinde olan motosikletlerin egzoz sesleriyle uyandık. Kamp alanı gece gelen diğer motorcu arkadaşların da çadırlarıyla daha da zenginleşmişti. En uygun bir ağacın tepesinden değişik açılarda kamp alanının resimlerini çektim.

Bol çeşitli kahvaltımızı yine yakın yerlerden gelen motosikletli arkadaşlarımızla beraber yapıp güne başladık. Bugün dönüyor olmak çok cazip gelmiyordu aslında.

Çevreyi tekrar turlamak için dere yatağında ellerimi yüzümü yıkayıp dolaşmaya başladık. Bu kadar kurak bir kışa rağmen bu Eğridere hala akmaya devam ediyordu, pırıl pırıl şırıl şırıl..

Hemen elimin üstünde işaretlediğim alan; tuvaletler, duş ve lavaboların olduğu yerdi. Onun da konumu iyi düşünülmüştü, yerleşim yerinden ayrı bir kısımda olması daha uygun olmuştu.

Bu resmi sevgili fulardaşım MrEnduro ve değerli dostum Ante için çektim, onlara saygılarımı sunuyorum, buralara beraber gelmek için bir yem aslında yukardaki kare!

Daha sakin ortam arayan arkadaşlar da vardı, kamp alanının hareketliliğinden uzak, denizin ve mehtabın kumsalda buluşmalarına şahitlik etmek için kıyıya yakın bir yere çadırlarını kurmuşlar. Bu da bir seçenek, bir dahaki sefere değerlendirmek lazım...

Deniz tarafından bakıldığında Kapıdağ Motosiklet Şenlik alanının görüntüsü...

Her güzel şey çabuk bitermiş, toparlanıp, arkadaşlarla helalleşip tekrar yola koyulduk. Denize girdiğimiz Eğridere koyuna tepeden bakış...

Yolumuzu geldiğimiz taraftan değil, Kapıdağ’ın turlamasına yönelik olarak devam ettirdik. Kapıdağîn içlerine doğru gaz açtık, ekili alanlar, köylüler, meyve ağaçları ve tertemiz bir doğa... Kiraz ağaçlarını da yoklamadan geçmedik tabii ki...

Aynı yol üzerinde ikiteker grubundan bir başka arkadaşla karşılaştık, Serhat kardeşim Erdek’e kadar bize eşlik etti ve resmimizi çekti. Motosiklet kardeşliği adına kendisine saygılar, ama resmi yok!

Yol stabilize ve zaman zaman çok bozuk olsa de çevre o kadar güzelki, olumsuzlukların farkına varmıyorsunuz. Binbir çeşit çiçekler, yola paralel akan dereler ve kuş sesleri...

Gelmişken görmek gerekir diye uğradığımız Manastır’da bol bol resim çektik. Gerçekten bu kadar içlerde ve ağaçların arasında kamufle olmuş bir yapı; muhteşem!

İne çıka, sağa sola virajlarla Kapıdağ’ın Bandırma-Erdek bağlantı boğazına geldik. Tepedeki manzara mükemmeldi. Sol taraf Bandırma Körfezi, sağ taraf Erdek Körfezi... Yol boyunca çok bol gördüğümüz arı kovanları bölgede bal üretiminin ciddiyetini ortaya koyuyordu. Erhan arkadaşımızın bilgilendirdiği bir detay da çok önemliydi. Bizim kamp alanı etrafındaki ve güzergahındaki kovanlar, sürücülere tehlike oluşturmasın diye geçici olarak başka taraflara taşınmışlardı. Bu incelikleri için de bir kere daha teşekkür ediyorum tüm organizasyona...

Bu güzel bölgeye 2-3 gün gelmek yetmiyor, özellikle benim gibi resim çeke çeke gezen motosikletli arkadaşlar için kesinlikle bir haftalık bir programla burada gezilmesi gerekiyor.

Tepeden Erdek merkeze indik, her zamanki gibi cıvıl cıvıl bir ortamda, güzel bir hava ve bol motosikletçiler vardı. Sanki motorcuların kâbesi olmuştu bu haftasonu Erdek.

Nefis bir İskender ve ardından deniz manzaralı çay bahçesinde alınan çaylar, bütün bu keyfi tamamlayan Erdek manzaralı resimler...

Motosiklet kültürü; alt başlıklarda sonsuza kadar uzanan nice farklı sevdaları bir arada topluyor. Ben sadece kısıtlı bir kısmını yaşayabiliyorum. Daha yolun başında olduğum için. Yollardaki diğer motosikletli gruplar veya tek gezen herkesle selamlaştım. Bu güzelliği iliklerimde sizlerle paylaşmak için taşıyorum.

Kedi deyip geçmeyin zevk sahibi mükemmel bir hayvandır o! Hatta Leonardo Da Vinci onun için; “doğanın başyapıtı” tabirini kullanmış, haklı değil mi?

Karacabey çıkışında bir resim molası, sırt çantası artçıma fazla geldiğinden onu da bana yükledi, zaten diğerleri sağımdan solumdan sarkıyordu. Yetmedi, sırt çantasının askılarını dizgin gibi kullanmaya başladı, yok hızlı gittin çek bir destur, yok rüzgar var çek bir destur, otobanda mı Veliefendi’de mi gittim anlamadım. Artçınıza yuları kaptırmayın! Tecrübe işte!

Bu zahmetli dönüş sistemi bir dondurma molasıyla bitti, sonraki yolculuk daha sakin sürdü.

Ufukta Uludağ ve eteklerinde Bursa göründüğünde bir resim molası daha verdik. Hayat güzel, yaşamak güzel... Bunları motosikletle ve artçınla yaşamak daha da güzel!

Tilkinin dönüp dolaşacağı misali yine feribottayız, daha buruk bir dönüş hüznüyle çayları yudumladık. Neden geri dönmek zorundayız, 27 yıldır bu soruya cevap bulamadım, hep döndüm. Neden? Oralarda kalmak var, yollarda olmak var... Ama hep dönüyoruz işte...

Sevgiyle kalın, şansınız, farınız, yolunuz açık, kaskınız takılı olsun!
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    EVEEETTTT TOPLAMDA 700 km yol İstanbul Carfour önünden start verip eskihisar- yalova (tüm ara sokakları dahil) - bursa - bandırma - erdek - festival alanı - dönüşte yine aynı güzergahtan dönüp ekstradan çınarcığa uğyıp eve dönüş. Mütiş eğlenceli. çok yorucu, beter bir yolda kum adama döndük yedik içtik sarhoş olduk denize girdik ve mutlu kazasız belasız (ufak kazalar ve arızaları saymazsak) olayı tamamladık. Ama şu bir gerçek bizim makinalar 10 numara değilmiki o yolu gidip döndü bizimkilere hiç birşey olmaz. Spdy manyağı zaten başlı başına bir olay. Onun makina en zavallı makinadır kesinlikle. Gelelim resimlere

eski hisardan gemiye bindik **** spdeeynin bizi doyurduğu yalovadaki mekan ( ona göre orada heryer onun KAYMAKAM bile) *** mekanın önü

ozy kardeşide gördük *** speedy bizi tüm yalova sokaklarında gezdiriyor *** klavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış

kardeşim murat***********************************carvalho** ****************************************yenikö ;ylü

adminim ve first leydi************************************Allahın delisi Speedy*************************iakyürek ve ijlal

Bursalı Bacanak*****************************erdek ocaklar köyüne tepeden bakış*************************yol üstünden manzaralar

manzaraya devam ************************** akşam yemeğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii

3İ İlker&İsmail&İjlal*****************************İlk er&Murat*******************************Admin&Firs t Lady

ilker&handojoe************************************ ****Moonchild************************************* *****murat

REGAAAAAAAALLLLLLLLLLLL RAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRR

REGAAAAAAAALLLLLLLLLLLL RAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRR

**********************************Admin ve First Lady'mizin korumaları**************************************** ***

VEEEEE KARŞINIZDA DELİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İ SPEEDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKAR DELİNİN YANINDA MOON VE AİDİDE SAPITTI. ULAN DELİ MANYAK ETTİN BİZİ DELİ DOLU AMA İNANIN 10 NUMARA DELİKANLI BİRİ MUHABBETİNE DOYUM OLMUYOR. SENİ TANIMAK BÜYÜK ŞEREF KARDEŞİM

MANDA YUVA YAPMIŞ SÖĞÜT DALINA AMAN AMAN YAVRUSUNU SİNEK KAPMIŞ AMİNİNİ YANTIM TİRİDİNE TİRİDİNE BANDIM

GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDEN GÖRÜNTÜLER KONSER, ÇADIR ALANI, SARHOŞ VE YORGUN VÜCUTLAR

***************************ÇADIRLARIMIZ VE ETRAFIMIZDAKİ DİĞER ÇADIRLAR*********************************

********************VEEE DÖNÜŞ YOLUNDAYIZ ALLAH AŞKINA ŞU YOLUN HALİNE BİR BAKIN*****************************

************************************KAPIDAĞINDAN İNİŞ YOLLARI***************************************

**************************DÖNÜŞ YOLUNDAN SON MANZARALAR***************************

******************************BUNLARDA DELİNİN SON MARİFETLERİ!!!***********************************

DÖNÜŞ YOLUNDA BURSA ÇIKIŞINDA MEŞŞUR İSKENDERCİYE UĞRAYIP KARNIMIZIDA DOYURDUKTAN SONRA KENDİMİZİ TOPÇULARDAN GEMİYE ATIP İSTANBULDA GEZİYİ NOKTALADIK

EVET ARKADAŞLAR BENDEKİ RESİMLER BU KADAR GELMEYENLER SEYRELESİN, GELENLER YENİ RESİMLERİ EKLESİN. BU HARİKA GEZİYE KATILAN HERKEZE ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER. VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİDE YOUTUBE ADRESİNİ EKLİYECEM BİLGİLERİNİZE

Motosikleti
    suzuki xf 650 freewind
    cok teşekkürler aidikurt ve hulk abim..........

slm arkadaslar bende marasta keeway choppercı keske bende gezılerde olma ımkanım olsa

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)