Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Birde Benim Gözümden Bakın #1

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Okan hocam fromda bu şekilde iletişime geçip insanlara faydalı olmaya çalışıyorsunuz.Şahsen kendim verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yanlışlarımı düzeltme fırsatı buldum.Allah razı olsun.
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konusu acilmisken ben de bahsi gecen motovlog ile ilgili bir sitemde bulunmak istiyorum.

Hocam guzel bir degerlendirme olmus, elinize saglik. Eklediginiz sarki da , video duzenlemeniz de cok hos.

Simdi konudan ayri olarak motovlogger konusunda ciddi sikintilar var benim gordugum. Misal bu ninjali abimiz...

Kendisinin ilk takipcilerindenim, ilk koydugu trafik videolari, yagmurlu havada islak zeminde surus gibi videolarini cok begeniyordum, ve severek takip ediyorum. Tamam bu adamlar profesyonel degil, egitmen de degil ama ayni sehirde ve guzergahta motosiklet surup deneyimlerini paylasan birini bulduguma cok seviniyordum.

Taaa ki su videoyu kanalindan paylasana kadar ;

https://www.youtube.com/watch?v=Pj8m3wm0ADg

4. dakikadan sonra bir izleyin.

Ilgili videonun altina yorum biraktim, benim gibi dusunen takipci sayisi bayagi bir cokmus ki ayni yorumlar begenildi ve en ustte gosterilmeye baslandi.

Sagolsun abimiz bu konuda birseyler yazacagina veya sonraki videolarinda bundan bahsedecegine videoyu yoruma kapatip, duymazdan gelerek devam etti.

Sunu ogrendim, 500 milyon km deneyimi de olsa, altinda kullandigi 25. litrelik motoru da olsa bu is hakkinda ahkam kesmek egitmen harici kimsenin harci degil.
    Merhabalar,

Videoyu dehşet içerisinde izledim. Maalesef kardeşimiz kendi canını hiçe sayarken diğer motorculara karşı araç sürücülerinin tepkilerini haklı çıkartacak tüm hareketleri yapmış ve bu arada vlog çekmeye devam etmiş. Maalesef bu tür bir sürüş pek çok motosiklet sürücüsü tarafından takdir edilmekte ve sanki büyük bir beceriymiş gibi alkışlanmakta. Özellikle camiamızdaki genç kardeşlerimizi bilinçlendirerek asıl takdir edilmesi gereken sürüşün çok daha güvenli ve akıcı olması gerektiğini anlatmalıyız.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    maalesef motosiklet kullananlara hatalarını söyleyince hiçbir şekilde kabul etmiyorlar. adam otobüsün sağında geçip yayaya çarpıyor, forumdakiler yayanın orda ne işi vardı diyor. ayrıca kavşağa araç girmiş artık motorlu hala gaza basıp önce geçmeye çalışıyor ve bi de kornaya abanıyor. genel itibariyle insanımız kural tanımaz ve saygısız maalesef.
    Okan Sinan Ocan, feti_can ve SweentLy bunu beğendiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Dostlar,

MM için benim yorumum adlı videoyu , orijinal video sahibi "Motosiklet Muhabbeti" nin isteği üzerine yayından kaldırmak durumunda kaldım.Kendisi yapılan eleştirilerin motosiklet sürücüsünü kötülemek olarak algılamış ve rahatsız olmuş.

Başka videolar üzerinde konuşmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimle
    potasyum bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..........maalesef motosiklet kullananlara,hatalarını söyleyince hiçbir şekilde kabul etmiyorlar........

bu durum motosiklet kullananın henüz trafik bilincinin veya trafiği okuma yeteneğinin gelismemesinden kaynaklanıyor,aynı kişi otomobil de kullansa farklı hataları tekrarlayacak veya hatasını goremeyecetir...

Okan hocam güzel bilgilendirici bir konu uretmissiniz...bir musubet bin nasihatten evladir sözüne itibar edip hocalara kulak asmayan herkesin izlemesi gereken yorumlariniz için teşekkürler

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videoları izleyemedim saçma sapan bi sebepten kaldırılmış. sinirlendim gerçekten
    huduni bunu beğendi.

videolar gizlidir ibaresi çıkıyor. Tekrar yüklenirse faydalı olabilir.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Coldblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videolar gizlidir ibaresi çıkıyor. Tekrar yüklenirse faydalı olabilir.
    3 yorum öncenize bakarsanız sebebini görebilirsiniz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)