Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu: İnançlı olduğum için sponsorluktan çekilenler oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

bu gazete militan ve yalancı bir gazetedir, insanların doğru haber alma hakkını yaptığı taraflı yayınlarla ayaklar altına alır, aynı MA BiRAND gibi.
    sorun Kenan'da değil gazetede. Kenan'ı yarışlarda inançlı yada inançsız diye izlemem - bir sporcu olduğu için izlerim.
    Hem kim karar veriyor kimin inançlı kimin inançsız olduğuna, bu ayrımı yapanlar böyle yapmakla günah işlemiyor mu ?

Çamur at izi kalsın tipleri gelip saçmalamadan belirteyim, Avrupada gazete ve televizyonların nasıl haber yaptıklarını iyi bilirim bu gazeteleri ve haberleri zamanında yeterince izlemiş biri olarak, en azından bizim burdaki laleler kadar ülke çıkarlarını belli bir grup zümre yada başka ülke çıkarlarına feda edecek kadar vatan haini değildirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R
    Bir "insanın inancımdan dolayı çok eziyet çektim" diyerek eziklikten prim yapmaya çalışması bir kez ayıp, aynı zamanda günah. Günah çünkü o sıkıntının ecrini kaçırmış oluyor. Ayıp çünkü bizim kültürümüzde çektiğin acıyı anlatıp prim yapmaya çalışmazsın. Bir ideal için bunu yapmışsan ağır ol da molla desinler dersin. Bilen bilir ve sana saygı duyar. İki günlük cırtak şarkıcının magazincilere yaptığı gibi gazetelerde yaptığın işin duygusal istismarını yapmak kenan'a yakışmaz. En hafifinden "UCUZ" olmuş demek isterim.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kaynağa yeni dikkat ettim....
    Eh yani... Kenan ın böyle bir açıklaması olmayacağı kesin...
    Gazete tarafından yuvarlatılmış bir haber olduğunu düşünüyorum...

Kaynak: Zaman
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaynağa yeni dikkat ettim....
    Eh yani... Kenan ın böyle bir açıklaması olmayacağı kesin...
    Gazete tarafından yuvarlatılmış bir haber olduğunu düşünüyorum...

Kaynak: Zaman
    Neden kaynakta ne sorun varki , o kaynak vakti zamaninda yazarlarin ve askerlerin iceri tikilmasi yayinladiklari haber ile yargida kaynak olarak kabul edilmis bir organ. Adelet bile o kaynaga bu kadar guvenmis ve kaynak diye kabul etmis, bizlermi kabul etmeyecegiz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    CBR250R
    Zaman gazetesi bayilerde 100.000 civarında satan ve cemaate yaranmak isteyen zenginlerin toplu alımları ile en çok satan gazete olan, sağda solda okunmadan gezen bir gazetedir. Yazarları devamlı değişir. Çünkü cemaatin menfaatleri çerçevesinde yazı yazmaları istenir. Yazmazlarsa kovulurlar. Ayrıca yaftalamaya karşı bir kampanya başlattıktan sonra en büyük yaftalama kampanyasını başlatmıştır. Bu yaftalama kampanyası halen devam etmekte olan ergenekon, balyoz vs davaların sanıklarını "ergenekoncu" vs diyerek karalamaktır. Bu insanlar suçlu olabilirler. Fakat suçları halen ispatlanmamıştır. İspatlanmamış suçları sonucu beraat etseler bu sözde müslümanlar nasıl hesap verecekler ? "Saman" gazetesi ve "SAMANyolu tv" senelerdir bu kısır kafadan kurtulamadı. Şu anda çok para kazanıp nüfuz sahibi oldular ama şark kurnazı kafadan hiç değişiklik olmadı. Aynı kapalı çevrenin aynı az gelişmiş zihniyeti. Değişen para.
    alp_tunay ve 35emre35 bunu beğendiler.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kaynakta ne sorun varki , o kaynak vakti zamaninda yazarlarin ve askerlerin iceri tikilmasi yayinladiklari haber ile yargida kaynak olarak kabul edilmis bir organ. Adelet bile o kaynaga bu kadar guvenmis ve kaynak diye kabul etmis, bizlermi kabul etmeyecegiz.
    Evet..Şu anki adalet sistemi kabul etmiş....
    O zamanlarki adalet sisteminin aklı nerdeymiş?...
    Neyse..
    Anlayan anladı...
    Sen kabul et....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varsayalım ki dediğin doğru...
    Her misyoner terörist midir tigercan?
    Peki her müslüman terörist mi? Her hıristiyan örgüt üyesi mi? Her Yahudi siyonist mi? Her Ermeni düşmanımız mı? Her Rum Enosis hayali mi kuruyor?
    İdeolojileri insanlara, kurumlara bağlamayınız. Hatta kendinizi ideolojilere, örgütlere, kurumlara, cemaatlere hiç bağlamayınız.
    İnsansınız, aklınızı kullanın! Büyükleriniz olmadan, kendi adınıza düşünün. Sürüye, cemaate, topluluğa, kalabalığa katılmayın!
    Ünlü şair Audioslave'in dediği gibi "Be yourself is all that you can do", yani "başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin".
    aynı şeyleri farklı açılardan söylüyor gibi görünsek te kıyasta hata yapıyorsun
    din gibi İlahi kaynaklı bir ideoloji kişiler üzerinden yorumlanamaz
    bu demektir ki islam kenan sofuoğlu veya zaman gazetesinin yaptıkları değildir. evet, hristiyanlık ta lili mina raiman ın yaptıkları değildir
    birileri hristiyanlığı mı anlatacak? anlatsın kardeşim. biz de islamı anlatırız. hangisini doğru buluyorsa onu seçsin, vallahi keyfi bilir

lakin bir kurumu kurucusu üzerinden değerlendirebiliriz
    çünkü kurucusu o' dur, fikir o' na aittir

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şeyleri farklı açılardan söylüyor gibi görünsek te kıyasta hata yapıyorsun
    din gibi İlahi kaynaklı bir ideoloji kişiler üzerinden yorumlanamaz
    bu demektir ki islam kenan sofuoğlu veya zaman gazetesinin yaptıkları değildir. evet, hristiyanlık ta lili mina raiman ın yaptıkları değildir
    birileri hristiyanlığı mı anlatacak? anlatsın kardeşim. biz de islamı anlatırız. hangisini doğru buluyorsa onu seçsin, vallahi keyfi bilir

lakin bir kurumu kurucusu üzerinden değerlendirebiliriz
    çünkü kurucusu o' dur, fikir o' na aittir
    Öbür tartistiginiz zen mevzusu da buraya gelmisti.
    Oraya yazacaktim aslinda ama üstüme rahat biseyler almaya gittim geldim, baska sey tartismaya baslamissiniz.
    Buraya yazayim bari.

Din,dil,irk ve benzeri kavramlarda hiç kimse lafa bakmaz.
    Yani insanlar Türkleri tanimak için açip Türk tarihini okumaz.
    Atatürk'ün,
    Türk milleti zekidir, Türk milleti çaliskandir.
    sözünü referans alip,
    vay be Türkler ne kadar zeki, ne kadar çaliskan insanlar, ben de Türk olucam,
    demez!!!
    O topluma bakar önce.
    Eger severse, sonra tarihini, içerigini arastirmaya baslar.

Ayni sey din için de geçerlidir.
    Iste birilerinin yaptigi yanlislar dine referans olmaz, isin özü önemlidir sözü bu nedenle güdük kalir.
    Insanlar önce müslüman topluluklarin ne yaptigina bakar.
    Sen istedigin kadar islam soyledir, boyledir,asli nefistir,sahanedir diye debelen.
    Eger o dine inananlar senin iddia ettigin gibi yasamiyorlarsa,o din disaridan nasil yasaniyorsa, öyle algilanir.

Bu bizim için de geçerlidir.
    Baska dinlere de ayni onyargi ile yaklasiriz.
    Insanlari bir olguya yaklastiran sey, onun iyi örnekleridir.
    Siyasi fikirlerin yeserirken de, din kültürün olgunlasirken de hatta uluslararasi kimlikle ilgili düsüncelerin de hep etrafindaki referanslara bakarsin.
    Kisacasi din kisiler uzerinden bal gibi de yorumlanir.
    Hz Muhammed kötü bir insan olsaydi, yalancinin önde gideni olsaydi, annesinden baska ona inanan bir kisi bile çikmazdi.
    Felon ve 35emre35 bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Ducati 797
    anlaşılan açarak yazmalıymışım, le horoz bile yanlış anladıysa tavuklar ne yapsın
    ya da üstüne hafif birşeyler almaya gittiğinde aklını da hfifletecek birşeyler mi içmiş ne yapmış

inançlarınızı kişiye, kuruma bağlamayınız
    o inanç, kendi varlığıyla sizin beyninizde bir anlam kazanamıyorsa, hem beşer hem şaşar bir beni ademin ona katacağı bir anlamın önemi yok
    burada kasıt "inandığınız değerleri benimsemiş gibi görünenlerin yaptıkları hataları, aynı inancı paylaşıyor olmaktan kelli sanki o inancınızın getirileriymiş gibi savunmayınız veya manasıyla algılamadığınız bir inancı, kişisel hataların müsebbibi görmeye de çalışmayınız" demekti

bir kimse dinimizi anlamak istiyorsa, dinimizin nasıl olduğunu, kitabına bakarak anlasın
    ötesi, ne kötü örneğin ne de yanlış değerlendirenin hesabı bana sorulmayacağı için sorun değil
    bekleriz hep beraber, hesap günü olacaksa(inanıyorum ki olacak) Allah' a, "ben senin gönderdiğin kitaba bakmadım da filanca kişinin yaptığı riyakarlık yüzünden senin dininden soğudum" diye hesap verebiliyorsa öyle verir hesabını
    anlatıyorsak, yandaşa ihtiyaç duyduğumuzdan değil, ihtiyacı olanlar var olduğu için anlatıyoruz. yoksa, bize Allah yeter

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öbür tartistiginiz zen mevzusu da buraya gelmisti.
    Oraya yazacaktim aslinda ama üstüme rahat biseyler almaya gittim geldim, baska sey tartismaya baslamissiniz.
    Buraya yazayim bari.

Din,dil,irk ve benzeri kavramlarda hiç kimse lafa bakmaz.
    Yani insanlar Türkleri tanimak için açip Türk tarihini okumaz.
    Atatürk'ün,
    Türk milleti zekidir, Türk milleti çaliskandir.
    sözünü referans alip,
    vay be Türkler ne kadar zeki, ne kadar çaliskan insanlar, ben de Türk olucam,
    demez!!!
    O topluma bakar önce.
    Eger severse, sonra tarihini, içerigini arastirmaya baslar.

Ayni sey din için de geçerlidir.
    Iste birilerinin yaptigi yanlislar dine referans olmaz, isin özü önemlidir sözü bu nedenle güdük kalir.
    Insanlar önce müslüman topluluklarin ne yaptigina bakar.
    Sen istedigin kadar islam soyledir, boyledir,asli nefistir,sahanedir diye debelen.
    Eger o dine inananlar senin iddia ettigin gibi yasamiyorlarsa,o din disaridan nasil yasaniyorsa, öyle algilanir.

Bu bizim için de geçerlidir.
    Baska dinlere de ayni onyargi ile yaklasiriz.
    Insanlari bir olguya yaklastiran sey, onun iyi örnekleridir.
    Siyasi fikirlerin yeserirken de, din kültürün olgunlasirken de hatta uluslararasi kimlikle ilgili düsüncelerin de hep etrafindaki referanslara bakarsin.
    Kisacasi din kisiler uzerinden bal gibi de yorumlanir.
    Hz Muhammed kötü bir insan olsaydi, yalancinin önde gideni olsaydi, annesinden baska ona inanan bir kisi bile çikmazdi.
    Bakış açına hastayım usta ya
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda

burada kasıt "inandığınız değerleri benimsemiş gibi görünenlerin yaptıkları hataları, aynı inancı paylaşıyor olmaktan kelli sanki o inancınızın getirileriymiş gibi savunmayınız veya manasıyla algılamadığınız bir inancı, kişisel hataların müsebbibi görmeye de çalışmayınız" demekti

bir kimse dinimizi anlamak istiyorsa, dinimizin nasıl olduğunu, kitabına bakarak anlasın
    ötesi, ne kötü örneğin ne de yanlış değerlendirenin hesabı bana sorulmayacağı için sorun değil
    bekleriz hep beraber, hesap günü olacaksa(inanıyorum ki olacak) Allah' a, "ben senin gönderdiğin kitaba bakmadım da filanca kişinin yaptığı riyakarlık yüzünden senin dininden soğudum" diye hesap verebiliyorsa öyle verir hesabını
    anlatıyorsak, yandaşa ihtiyaç duyduğumuzdan değil, ihtiyacı olanlar var olduğu için anlatıyoruz. yoksa, bize Allah yeter
    Ilk paragrafi okudum idrak ettim.
    Burda sorun yok.
    Sorun ikinci paragrafta.
    Bir dine inanip hesap verme zamani geldiginde ben senin kitabina bakmadim demenin savunulacak bir tarafi yok.
    Mesele o kitaptan haberi olmayanlarin meselesi.
    Ben onu anlatmaya çalisiyorum.
    Eger bir din güzel seyler emrediyorsa (ki kötü seyler yapmani emreden din olurmu bilmem) sen de o emirlere uyuyorsan, hem etrafina,hem de yaradana guzel bir izlenim birakirsin.
    Bu senin dunya hayatini da, ahiret hayatini da guzellestirir.
    Öbür tarafta örnek olacagin birileri yoktur ama bu dünyada var.
    Bu nedenle inandigin gibi yasamak lazim.
    Sahte isler çok çabuk anlasiliyor.
    Konu Kenan oldugu için fazla dallandirmak istemiyorum.

Kenan'da öyle inandigi için etrafina örnek olmak istemis olabilir.
    Namaz kilarken çekilmis bir pozunun, gençlere örnek olacagina, onu referans alanlarin dini vecibelerini yerine getirme konusunda bir fayda saglayacagina inaniyor olabilir.
    Kaldi ki Kenan'in reklam için, ya da maddi çikar saglamak için böyle bir sey yapmasina gerek yok.
    Zaten inançli olarak bilinen, eger bu bir sistemse, o sistemin içinden gelen bir kardesimiz.
    Ama iste yine dönüp dolasip, en basa gelecegim.
    Kenan sadece namaz kilmakla referans olmaz.
    Yasam tarziyla, davranislariyla, basarilariyla kendini desteklerse, ancak o zaman ortaya iyi bir seyler çikar.
    Ama din ile siyaset birbirine karisirsa, o zaman evliya olsan, kimseye faydasi yok.
    Siyaset gibi yalan üzerine kurulu bir olguyla ne islam, ne de ahlak kurallari bagdasmiyor maalesef.

Dip not:Felon eyvallah.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    1996 yılıda bakırköyde bir dershanenin tübitak destekli olarak düzenlediği sınavda türkiye genelinde 7. olmuştum. dersaneden %50 indirim almıştım. Telefonla haber verdiler kazanan gençler ile dersane flaması önünde fotoğraf çekilecek. gittik annemle. aa o da nesi . annem başörtülü olduğu için fotoğraf çekimi yapılmadı. annen olmaz baban gelsin dediler. ben de o gün sokayım gözünüze sizin indiriminize dersanenize parmak dedim. ne dersane ne indirim. neyse. o öneml değil. adamlar başörtüsünü dini simge sayıyorlardı. simge değil mi. lan saki memleket yahudi memleketi ve yarışmayı düzenleyen de surp astvadzazin kilisesi. vesselam inancım sebebi ile sponsor olmadı bana totoşlar. yoksa inancım sebebi ile değil de gelen emir üzerinemiydi devrimci solcu laik demoktarik albaylardan. eğer öyle ise "sürmeli hepinizden daha erkek" ulan
    İbrahim Büyükcevher bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Ducati 797
    sayın emmi
    ilk paragrafı idrak ettiysen ikinci paragraf üzerine konuşmaya gerek kalmamalıydı
    zira 1. paragrafın örneklenmesi ve birinci paragraftakine uygun davranılmadığında ne gibi bir çıkmaza düşüleceğinin anlatılması şeklindeydi
    siz inandıklarınızı yaşayın ve anlatın
    lakin din konusunda kimse mükemmel bir örnek olamayacaktır, hepimiz günahkarız
    bu, doğru olanı anlatamayacağınız manasına gelmez tabi
    din, bilmem hangi hoca efendinin tekelinde olamayacağı için "işte dindarlar böyledir" gibi bir örneklemeyle insanların karşısına çıkmamak gerek.

yazdıklarımı açıklama getirmek suretiyle tekrarlamak zorunda kalıyorum
    çok mu şifreli yazıyorum? siz mi anlamıyorsunuz yahut anlamak istemiyorsunuz? yahut ben mi özgüvensizim?
    ortadadogulu bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sayın emmi
    ilk paragrafı idrak ettiysen ikinci paragraf üzerine konuşmaya gerek kalmamalıydı
    zira 1. paragrafın örneklenmesi ve birinci paragraftakine uygun davranılmadığında ne gibi bir çıkmaza düşüleceğinin anlatılması şeklindeydi
    din, bilmem hangi hoca efendinin tekelinde olamayacağı için "işte dindarlar böyledir" gibi bir örneklemeyle insanların karşısına çıkmamak gerek.

çok mu şifreli yazıyorum? siz mi anlamıyorsunuz yahut anlamak istemiyorsunuz? yahut ben mi özgüvensizim?
    ulen kafir devlet sana niye maaş veriyor halkın işleriyle ilgilen diye...e sen devlet memurusun ama mesai saatinde burda lak lak yapıyorsun...hakmı adaletmi lan mu denyo... çabuk kapa pcyi eşşek herif... bir kere etik olsa sende bu hareketi yapmazsın...yokmu amirin müdürün...he raporlu vs olmadığımı nerden biliyon diye uydurma resmi kurumda görevinin başındasın işte yeme beni...zaten hep burdasın anasını satayım...seni mesai saatleri içinde buralarda görmicem kereste müdürü... taammı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen kafir devlet sana niye maaş veriyor halkın işleriyle ilgilen diye...e sen devlet memurusun ama mesai saatinde burda lak lak yapıyorsun...hakmı adaletmi lan mu denyo... çabuk kapa pcyi eşşek herif... bir kere etik olsa sende bu hareketi yapmazsın...yokmu amirin müdürün...he raporlu vs olmadığımı nerden biliyon diye uydurma resmi kurumda görevinin başındasın işte yeme beni...zaten hep burdasın anasını satayım...seni mesai saatleri içinde buralarda görmicem kereste müdürü... taammı...
    vatandaşla direk bir işim olmuyor, tepedeki karar mekanizmasının bir çarkıyım
    sonra işimiz de çoğunlukla bilgisayar başında ve internet üzerinden, ne yapalım yani
    boş vaktimi de mc hammer dinleyerek değil de bir şeyler anlatarak geçirmeyi tercih ediyorum
    herhangi bir aksaklık ta vermiyoruz çok şükür
    haa illa suçluysam asın beni

Motosikleti
    Honda
    sayın emmi

Sen de özgûven eksikligi var.
    Yapilan her yorumu anlattiklarina itiraz ediyormusuz gibi anlama be abicim.
    Yani bakis açimizi anlatmaya çalisiyoruz.
    Yanlis seyler söylüyorsun demiyoruz.
    Eksiklikleri tamamlamaya çalisiyoruz.
    Yani teori ile pratik arasindaki farka baktigimizda, yalanci çikiyorsun.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapilan her yorumu anlattiklarina itiraz ediyormusuz gibi anlama be abicim.
    Yani bakis açimizi anlatmaya çalisiyoruz.
    Yanlis seyler söylüyorsun demiyoruz.
    Eksiklikleri tamamlamaya çalisiyoruz.
    peki, senin yazdıklarının fikirlerime karşı olduğunu düşündüğüm fikrine nereden kapıldın emmi
    "cevap vermenden" deme, aynı şeyi sen de yapıyorsun

Motosikleti
    vatandaşla direk bir işim olmuyor, tepedeki karar mekanizmasının bir çarkıyım
    sonra işimiz de çoğunlukla bilgisayar başında ve internet üzerinden, ne yapalım yani
    boş vaktimi de mc hammer dinleyerek değil de bir şeyler anlatarak geçirmeyi tercih ediyorum
    herhangi bir aksaklık ta vermiyoruz çok şükür
    haa illa suçluysam asın beni
    bana masal anlatma arkadaşım...zaten din bezirganlığı yapıyorsun...bunu mesai saatleri dışında yap...

mesai saatlerinde engin fikirlerini sunma ve lobinide yapma mc hammerde dinleme...ben vatandaşım...seni denetlemekte benimde hakkım var...hakkımı helal etmiyom nan sana garagtersiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana masal anlatma arkadaşım...zaten din bezirganlığı yapıyorsun...bunu mesai saatleri dışında yap...
    mesai saatlerinde engin fikirlerini sunma ve lobinide yapma mc hammerde dinleme...ben vatandaşım...seni denetlemekte benimde hakkım var...hakkımı helal etmiyom nan sana garagtersiz...
    kaç lira vergi veriyorsan söyle, payıma düşeni iade edecem ganga, helal etmedin çünkü
    Felon bunu beğendi.

Motosikleti
    kaç lira vergi veriyorsan söyle, payıma düşeni iade edecem ganga, helal etmedin çünkü
    mesai saatinde mc hammer dinlemezsen veya mt nette lak lak yapmazsan hakkımı helal ederim...

yani hakkımı ödeyip yine etik olmayan bişey yapmaya devam mı edeceksin...

hani dinibütün hak hukuk kollayan bu bağlamda yaşayan bir adamdın...

seni mesai saatinde nette makara kukara yaparak gören MT de 100 bin kişi var...herkeş şahit...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)