Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu: İnançlı olduğum için sponsorluktan çekilenler oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tan_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW s 1000rr
    Amerikadan sonra en artist hükümetin vatandaşı nasıl sponsorsuz kalır, hemde inançlı...
    "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fotoğraf photoshop değilde böyle bir poz veren kenanı kınıyorum....ayıp gerçekten...

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan bence sponsor'dan önce iyi bir danışman falan bulmalı kendisine.........
    çok severek takip ettigimiz, başarılarından önyargısızca gurur duydugumuz, çok iyi bir insan kendisi ama maalesef röportajlarından bir türlü keyif alamıyorum.....iki demeçten birinde mazlum edebiyatı var, neler yaşadıgı var, artık hepimiz çok iyi biliyoruz bunları, hiç kolay şeyler değil başına gelenler, geldigi nokta için yaptıgı savaş falan ama artık bunları geride bırakmalı, dünya çapında bir sprocuysa ona göre davranmalı, bu röportajları yanlız biz okumuyoruz...........kaldıki bu konular bile daha profesyonel işlenmeli, öyle dakka başı heryerde dile getirilmesi çok doğru değil
    diğer taraftan en basiti başarısız olunca takımına çamur atan bir sprocu görüntüsü veriyor ısrarla, hala moto2 de yaşadıklarını anlatmaya devam ediyor, kürsüde hiç bir şekilde kişisel bir şov yapmıyor, siz yabancı olsanız sponosr olurken iki kere düşünmezmisiniz, bence Kenan çok iyi kaynak, çok geniş bir kitleye hitap ediyor ama profesyonlerle çalışmalı,

bu arada demeci verdigi yeri altta okuyunca çok şaşırmadım, zaten bu aralar yine bir mazlum edebiyatı başladı eski bir futbolcuda bu aralar neler çektigini anlatıyor orada burada

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su pozu veren adamin ben samimiyetine inanmam!
    bu söylemi ve pozu vererek nereden sponsorluk beklediğini belirtmiş zaten. nereden istiyorsa insan gider oraya başvurur, böyle bir açıklama yapması çok şaşırttı beni

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Jet Fadıla soylesin , bence isimide tam uyuyor bu spora. Super olur.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Sevgili Kenan nın hal ve hareketleri,dünya şampiyonu olmuş bir sporcuya yakışmıyor.Artık bu madur ayaklarını bırakıp,gündeme başarıları ile gelmelidir.Başarıdan yoksun geçirilen bir kaç sezondan sonra,sponsor bulmak elbette zor olacaktır.Bu işin dindar olup olmamakla alakası yoktur.Anladığım kadarı ile;başarısızlıklara mazeret aranmaktadır.
    Oysa,TMF kuruldu kurulalı,Kenan nın arkasındadır.Keza 10 yıldır iktidarda olan hükümette arkasındadır.
    Kenan Sofuoğlu nu,tekrardan sportif başarıları ile görmek,herkesi sevindirecektir.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yazının başlığına konu olan kısım koca yazının içinde bir iki cümle sadece, yeri gelmiş anlatmış adam
    hal bu ki asıl başlık Kenanın spor kariyerinde yaşadığı güçlükler üzerine olmalıydı
    oysa nemez gazetesi oraya takılıp başlığı ordan atmış, bu yanlış
    hemen kenanı suçlamayın

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sofuoğlu'nun beyanında "inanç" kelimesi geçince cemiyetimizin tüyleri diken diken olmuş
    inançlarından dolayı destek bulamadığını iddia eden sporcunun iddiasından önce inancı ve samimiyeti sorgulanmış yine.
    ha ben kenan olsam böyle açıklama yapmazdım ama kenan gibi şampiyon sporcuyu böyle bir açıklama yapmaya iten nedir, samimiyetinden önce bunu sorgulamak lazım. belki yanlış anlamalar, belki kenan'ın amatörce bir davranışı. bilemem. kenan'a giydirmekten ziyade konuyu eğrisiyle doğrusuyla ele alma taraftarıyım. kenan'a giydirmek kolay iş.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Vah kenan vah, sende o zaman inançlı olanlardan alsaydınya sponsorluk, toplumu bölmek için yaptığın bu söylemlerden vazgeç, işine bak sen, hoşuna gitmiyorsa bırakırsın. Mağdur pozlarını bırak artık, ikide birde ininç lafları, nedir bu yahu
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

ülkenin yarısı ülkeyi yönetmenizden memnun, geri kalanın da yarısı zararsız olduğunuzu düşünüyor. daha neyin peşindesiniz? arkadaş, yıllardır ülkeyi big brother gibi yöneten bir zihniyet hala mağdur pozlarına bürünüyor da pirim yapmaya çalışıyor ya anlayamıyorum bunu. canının istemediği gazeteciyi işten kovdur, öbürünü hapse at yıllarını çürüt, sağlığını elinden al. senin adamın olmayan silah tüccarının başını ye. amaç belli her türlü köşe başında kendi adamın olsun, diğerleri ölsün. ne oldu? sıra motosiklet üreticilerine mi geldi? onları mı hedef gösteriyorsunuz sayın zaman? honda'yı yamaha'yı kawasaki'yi de mi hapse tıkasınız var? yoksa mümin bir meczup honda bayiilerini ateşe versin mi istiyorsunuz? hayırdır, yoksa jet fadıl motosiklet işine mi girecek? kafirlerin motorlarına değil jet fadıl'ınkine mi binsin insanlar?

pozu veren genç adama kızmaya gerek yok. bu ülkede zaman yetkilileri gelecek ve bana "senin dua ederken resmini çekip haber yapacağız şekerim" diyecek ben de "yürü len işim olmaz seninle" diyeceğim ha. yok ağa altı okka tenasül organı ister onu demek. oyarlar adamı oyarlar. ben de güzel güzel takkemi takar duamı eder pozumu veririm. kendimden, cesaret yoksunluğumdan utanır eve kapanırım o ayrı. ama işsiz kalmaktan hapse tıkılmaktan çok iyidir.

sonuç olarak, yaşasın dindar gençlik ve müminlerin yanında olan ticari sermaye! bmw de zaten türbanlıları almamıştı arabalarına. cenab-ı ALLAH hebsinin ticared yollarını dıkasın inşALLAH!

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazının başlığına konu olan kısım koca yazının içinde bir iki cümle sadece, yeri gelmiş anlatmış adam
    hal bu ki asıl başlık Kenanın spor kariyerinde yaşadığı güçlükler üzerine olmalıydı
    oysa nemez gazetesi oraya takılıp başlığı ordan atmış, bu yanlış
    hemen kenanı suçlamayın
    kaskın yanında kuran la poz veren de başka biri değil mi?

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın yanında kuran la poz veren de başka biri değil mi?
    başkası dedik mi?

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Röportajı yapan zaman gazetesi olunca konunun kawasaki,honda,yamaha kıyaslaması mı olacağını sandınız.Muhabirin soruları nasıl olursa cevaplarda o yönde olur.MT'de bu tür konuları çok sevenlere malzeme edilmiş Kenan kardeşimiz.Nedense Türkiye'de ünlüler İslam diniyle alakalı açıklamalar yapınca belli bir kesim tarafından hedef alınıyor.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normal sartlarda sadece bakip gececegimiz bir fotograf gunumuz sartlarinda rahatsiz olunasi birseye donustu. Iste memleketin son hali. Kenanin bu fotografi ya da soylemleri cok da onemli degil. Zaten resmin altinda yazanlari degil yorumlari okudum sadece. Bu gibi seyler beynimizdeki bir yeri tetikler hale geldi. Kategorize etme otomatiklesti artik. Tepkilerimiz de bu dogrultuda zayifladi ve kaniksadik herseyi. Bizler ve onlar olduk... halbuki boylemiydi bundan on yil once. Dini meseleler her yerde bu kadar gozumuze sokuluyor muydu? konusulmazdi bile boyle seyler. herkesin dini kendineydi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Başarısızımmadurumspor
    reklamını izlediniz

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkası dedik mi?
    kenanı suçlamayın, yazının küçük bir bölümünde geçiyor diyorsun ya...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Degerli arkadaslar,
    Haberde kullanilan bu fotograf eski bir fotograf.
    Daha önce forumumuzda da yer almisti.
    Yani samancilar eski bir fotografi alip, röportaja uyarlamislar.

Bir de elimizde Kenan'dan bir tane daha yok.
    Onu da kirip dökmenin alemi yok.
    Elestirilerimizi belli bir çerçeveye oturtmak gerek diye düsünüyorum.
    Bununla beraber tabi ki herkes elestirilebilir,kimse kimseye kizmasin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Kulakların çınlasın ey Abdullah bin Selâm...
    Freng’ i görünce hayran kalmış, adını almış. Ne yapsın işte garip bir sevnç.
    Kendi halkını sevmek, Eyfel’ den küçük görme ile olur mu hç?
    Senin atan da oraları görünce Devletine-İnsanına sövmüş idi bre pç.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenanı suçlamayın, yazının küçük bir bölümünde geçiyor diyorsun ya...
    bu yorumun fotoğrafa ilişkin olduğunu nereden çıkarıyorsun?
    dahası bu resmin hangi şartlarda ve hangi ortamda çekildiğini nereden biliyorsunuz?
    ben bilemediğim için o konuda yorum yapamıyorum

coq emmim de olayı açıklamış zaten

tek tavsiyem şudur: yobazlığı örnek göstererek din düşmanlığı yapmaktan sakının

İster beğenelim ister beğenmeyelim Kenan Sofuoğlu hepimizin şampiyonudur.Yetenek kolay yetişmez.Konuya gelirsek insanı sırf namaz kılıyor diye yaptığı işte yüceltmek ne kadar yanlışsa eleştirmekte o kadar yanlıştır.Sonuçta kulla Allah arasındaki bir olaydır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)