Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye Motosiklet Pist şampiyonas İstanbul Park'ta devam Ediyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası'nın 5., Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nın 4. ayak yarışı 3-4 Eylül tarihlerinde İstanbul Park'ta yapılacak.

Pist şampiyonasında 100 cc (A, B, C), 600 cc (A, B, C) ve 125 cc, süpermoto şampiyonasında da SM (A, B), gençler ve minikler kategorilerinde yarışlar yapılacak.

Motosiklet meraklılarına heyecanlı bir hafta sonu yaşatacak organizasyonda aynı zamanda Türkiye Motosiklet Federasyonu GP Kupası da gerçekleştirilecek.

Şampiyonada, 2 Eylül Cuma günü teknik kontroller, 3 Eylül Cumartesi günü de antrenman ve sıralama turları, 4 Eylül Pazar günü de yarışlar yapılacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun, ücretsiz organize ettiği yarışların öncesinde ve sonrasında izleyicileri sürprizler bekliyor. Yarışları izlemeye gidenlerin, yapılacak çekilişle Moto2 ve MotoGP'ye ücretsiz gitme şansı elde edeceği bildirildi. Ayrıca izleyicilere yine çekilişle, ünlü markaların kask ve motosiklet eldivenlerinden hediye edileceği kaydedildi.

Yarışları takip edecek basın mensupları arasında da ''Press Cup'' adıyla mini bir kupa organize edilecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Pazar günü orada olucam
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Cumartesi pazar orda olacağım bekleriz.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Sezlong ve güneş kremlerim le orada olacağım yanma garantili organizasyon
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Gelmeyi çok isterim ama motorsuzluk işte.
    Umarım orda olabilirim
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayret.... Mt de pist yarışları ile bilgi.... Aman aman.... Nazara gelmesin... ;)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    pazar orda olmayı düşünüyorum avcılar tarafından gidecek varmı ki ??bir yol arkadaşlığı yapsak
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Yarın ordayım

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Katılım düşüktü. Motor meraklıları oradaydı ama dediğim gibi düşüktü. Halkımız hele hiç merak edip gelmemişti. Bunuda biraz bayram ertesi olmasına bağlıyorum. Neyse. Sonuç itibariyle süpermoto kesinlikle ama kesinlikle süperdi. Herkesin mutlaka canlı izlemesi gerekiyor.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Önceki 2 organizasyona göre daha güzel daha düzenliydi, bu sefer araçların yoğunluğu dikkatimi çekti, motosikletten çok arabasıyla gelenler olmuştu. Kenan Sofuoğlunu 1 metre yakından görmekte ayrı güzeldi . Bence de süpermoto yarışları çok iyiydi. Girişte yapılan çekilişin sonuçlarını nasıl öğreneceğimiz hakkında bilgisi olan var mı?

TMF'yi tebrik ediyorum. Bu işi yeni yeni öğrenmeye başladılar. Tabiki hâlâ birçok eksik var ama daha da güzel organizasyonlar yapacaklardır. Ulaşım problemi olmasaydı daha çok izleyici gelirdi diye düşünüyorum. Avcılardan ve şehir dışından gelen arkadaşları da tebrik ediyorum. Günün en müthiş olayı Kenan Sofuğlu'nun gelmesiydi. San Marino'da tatil yapmak varken kırık bacağıyla İstanbul Park'a gelmesi beni çok şaşırttı. Helal olsun. İnşallah Motogp ye geçer ve fırtınalar estirir.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Talhaboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TMF'yi tebrik ediyorum. Bu işi yeni yeni öğrenmeye başladılar. Tabiki hâlâ birçok eksik var ama daha da güzel organizasyonlar yapacaklardır. Ulaşım problemi olmasaydı daha çok izleyici gelirdi diye düşünüyorum. Avcılardan ve şehir dışından gelen arkadaşları da tebrik ediyorum. Günün en müthiş olayı Kenan Sofuğlu'nun gelmesiydi. San Marino'da tatil yapmak varken kırık bacağıyla İstanbul Park'a gelmesi beni çok şaşırttı. Helal olsun. İnşallah Motogp ye geçer ve fırtınalar estirir.

İnaşallah kardeşim..TMF yi tebrik ediyoruz bu sefet t şhırt ve şapka da dağıttılar....Yakında tulum kask falanda dağıtacaklar o yüzden yakından takip edin derim....(Yarışmacı arkadaşlar bir an önce lisans alın ve yarışlara katılın antreman turları bile çok önemli bence...)
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay arkadaş keşke gitseydim ya kenan sofuoğlu bile gelmiş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler