Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

“Şampiyona Büyük Bir Yıldızı Kaybetti”

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

MotoGP sürücüler klasmanı lideri Jorge Lorenzo, bugünkü antrenman seansında sakatlanan takım arkadaşı Valentino Rossi’nin olmamasının, spor için kötü olacağını söyledi.

Mugello’ya takım arkadaşı Rossi’nin 9 puan önünde lider olarak gelen Lorenzo, takım arkadaşının bir an önce iyileşmesini umduğunu ancak onsuz şampiyonluk mücadelesinin onun olduğu zamanki gibi olmayacağını söyledi.

Lorenzo “Ne yazıkki şampiyona büyük bir yıldızını kaybetti. Valentino olmadan yarışlar daha az eğlenceli olacak. Umarım kısa sürede iyileşir ancak biz kendimizi düşünmek zorundayız.”

“Şu anda şampiyonada farklı bir hikaye var. Çok fazla odaklanmak zorundayız.”

“Vale için üzgünüm çünkü sakatlandığınızda nasıl hissettiğini biliyorum. Bu harika bir şey değil. Tabiki şu anda kötü hissediyordur.”

“Şu anda, diğerleri ile büyük fark açmak için harika bir fırsatımız var.” dedi.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Valentino Rossi nin sakatlanması çok kötü oldu artık bu sezonun zevki kalmadı Rossi dönene kadar izlemem artık...

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Ya bu motogp 1 sezonda 4 kere ispanyada yapılıyorda niye Türkiyede yapılmıyor biliyormsnz acaba?
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben de biri kaza yaptı öldü sandım....

Bu da haber okutma reklamı olsa gerek...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)