Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu'ndan Filistin'e 20 bin Euro

Motovento
    REKLAM ALANI

Kenan Sofuoğlu, Amerika’da birinci oldu, 20 bin Euro’luk geliri Filistin’e bağışladı. ABD'de koşulan Dünya Supersport Şampiyonası'nın 7. ayağında birinci olan Kenan Sofuoğlu, kazandığı para ödülünü Filistin'e bağışladı. Salt Lake City kentindeki Miller Motorsport Park'ta yapılan yarışmaya ilk sırada başlayan Sofuoğlu, 1.51.702'lik derecesiyle aynı zamanda pist rekoru kırdı.

20 bin Euro Filistin'e
    Başarılı sporcumuz, ABD'li gazetecilerin de bulunduğu basın toplantısında zaferini Filistin halkına armağan etti. Gazze'ye giden insani yardım gemilerine saldıran İsrail'i de kınayan Sofuoğlu, elde ettiği 20 bin Euro'luk geliri Filistin'e bağışlayacağını açıkladı.

Filistin halkı için galip geldim
    Miller Motorsport Park'ta tüm rakiplerini geride bırakan Sofuoğlu'nun annesi Nuray Sofuoğlu, oğluyla yarıştan önce gerçekleştirdiği son telefon görüşmesini anlattı. Kenan'ın piste çıkmadan önce İsrail saldırısını duyduğunu ve bu sebeple çok hırslandığını dile getiren anne Sofuoğlu, "Kazandıktan sonra yeniden konuştuk. Bana 'Yarışta Filistin halkı için galip geldim. Buradaki gelirlerimin hepsini Filistin'e bağışlayacağım.' dedi. Oğlumun bunu ABD'li basın mensuplarıyla yaptığı röportajlarda özellikle vurgulaması gurur verici bir olay. Çok mutlu oldum." ifadelerini kullandı.

Allah'tan rahmet diliyorum
    Dün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen Kenan Sofuoğlu ise, "Birinciliğimi Filistin halkına armağan ediyorum. İskenderun'da şehit düşen askerlerimiz ile İsrail'in kanlı eyleminde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum." şeklinde konuştu.

Liderliğini devam ettirdi
    Öte yandan ABD'deki 25 puanla 142 puana ulaşan Kenan Sofuoğlu, genel klasmanda liderliğini devam ettirdi. Kenan'ın finişi önde geçtiği parkurda İrlandalı Eugene Laverty 2., İspanyol Joan Lascorz 3.lüğü elde etti. Şampiyonanın sekizinci ayağı, 27 Haziran'da San Marino'da koşulacak.

Kaynak : www.ensonhaber.com

Helal olsun Kenan. Duyarlılığından ötürü tebrikler
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1

Sofuoğlu gelirini Filistin'e bağışladı

Kenan Sofuoğlu, ABD'de koşulan Dünya Supersport Şampiyonası'nın 7. ayağında birinci oldu.

Salt Lake City kentindeki Miller Motorsport Park'ta yapılan yarışmaya ilk sırada başlayan Sofuoğlu, 1.51.702'lik derecesiyle aynı zamanda pist rekoru kırdı. Başarılı sporcumuz, ABD'li gazetecilerin de bulunduğu basın toplantısında zaferini Filistin halkına armağan etti. Gazze'ye giden insani yardım gemilerine saldıran İsrail'i de kınayan Sofuoğlu, elde ettiği 20 bin Euro'luk geliri Filistin'e bağışlayacağını açıkladı.

Miller Motorsport Park'ta tüm rakiplerini geride bırakan Sofuoğlu'nun annesi Nuray Sofuoğlu, oğluyla yarıştan önce gerçekleştirdiği son telefon görüşmesini anlattı. Kenan'ın piste çıkmadan önce İsrail saldırısını duyduğunu ve bu sebeple çok hırslandığını dile getiren anne Sofuoğlu, "Kazandıktan sonra yeniden konuştuk. Bana 'Yarışta Filistin halkı için galip geldim. Buradaki gelirlerimin hepsini Filistin'e bağışlayacağım.' dedi. Oğlumun bunu ABD'li basın mensuplarıyla yaptığı röportajlarda özellikle vurgulaması gurur verici bir olay. Çok mutlu oldum." ifadelerini kullandı. Dün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen Kenan Sofuoğlu ise, "Birinciliğimi Filistin halkına armağan ediyorum. İskenderun'da şehit düşen askerlerimiz ile İsrail'in kanlı eyleminde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum." şeklinde konuştu. Öte yandan ABD'deki 25 puanla 142 puana ulaşan Kenan Sofuoğlu, genel klasmanda liderliğini devam ettirdi. Kenan'ın finişi önde geçtiği parkurda İrlandalı Eugene Laverty 2., İspanyol Joan Lascorz 3.lüğü elde etti. Şampiyonanın sekizinci ayağı, 27 Haziran'da San Marino'da koşulacak.

Zaman

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    çok güzel bir davranış kutluyorum kenanı Allah razı olsun kardeşimizden
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Helal olsun,Allah kabul etsin, başarıları daim olsun

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Tek kelimeyle Harika

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu adamı seviyorum

allah yar ve yardımcısı olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    rabbim gönlüne göre versin, lakin böyle yardım, ve vatan, insan severlere ihtiyaç var bilegine ,yüregine sağlık rendeer:

Kenan Sofuoğlu'nu bu duyarlı davranışı nedeniyle tebrik eder,
    Rekorları, alt üst etmesini ve kazasız belasız yarışları başarı ile
    tamamlamasını dilerim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Allah zeval vermesin Kenan abimize.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal olsun be

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    kenan sofuoğlunun zaten sevme sebebim böle insaflı birisi anne babasına olan saygısı ve yardımsever..adam ailesiyle ümere'ye gidiyor hayırlı evlt daha ne olsun...allah kazadan beladan korusun
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    Helal olsun valla kaç kişi böyle duyarlı bi davranış gerçekleştirebilirki
    Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur.
    Sadıkane belki ol al alemde serdar olur,yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    yav seviyorum bu adamı be.adam gibi adam.
    Orgazma Dudak Büktürür

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşeyin en iyisini hek ediyor bu adam ALLAH çok daha güzel yerlere gelmesini nasip etsin...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyin en iyisini hek ediyor bu adam ALLAH çok daha güzel yerlere gelmesini nasip etsin...
    Amin.

İnşallah kariyerinde nice birincilikler, nice şampiyonluklar görecek, buna inanıyorum.

ABD'deki yarış başlangıcında, start çizgisindeyken ellerini açıp, ALLAH'a dua etmeye başlayınca bu yarışı Kenan'ın alacağını tahmin etmiştim.

Yarış sonrası yaptığı bu takdire şayan davranış ise umarım tüm insanlarımıza örnek olur.

Tebrikler Kenan. Seni seviyoruz
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    Allah kabul etsin, yolu acık olur inşallah kardeşimizin..
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

bravo, yerinde bir davranış.

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Kenan'ın bu tarz olayların içinde fazlasıyla olduğunu biliyoruz.Ve onu canı gönülden kutluyoruz...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Hangi spor kulübü, hangi futbol takımı, hangi spor federasyonu
    Böyle bir yardım yaptı; Yada hangisi bizim bayrağımızı sıklıkla podyumda zirveye taşıyabildi...

Bu devlet, artık çirkefleşmiş bir spor olan, uğruna canlara bile kıyılan,her derbi öncesi ve sonrası şehiri adeta bir savaş alanı haline getiren ve daha sayamadığım nice olumsuzlukları olan futbol yerine, Kenan'a ve onun gibi olmak isteyen gençlerimize de en az o kadar destek olsa...

Sizce neler olurdu ?
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    zamanlama itibariyle çok anlamlı bir hareket yapmış, umarım israil yardıma el koymaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler