Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Capirossi sezona hızlı bir başlangıç yapmayı umuyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Loris Capirossi, bu hafta Malezya'da testlerin yeniden başlamasıyla sezona hızlı bir başlangıç yapma konusunda iyimser düşünüyor.

Suzuki geçtiğimiz yıl sezon öncesinde çok hızlı olmasına rağmen, sezonun ilerleyen yarışlarında bu performansını yitirmişti. Ancak Capirossi, takımın kış sezonunda fabrikadaki yoğun çalışmasının ardından, Sepang'da yeniden önlerdeki yerini alabileceğine inanıyor.

İtalyan sürücü, "Motosiklete binmeyeli çok uzun bir zaman geçmiş gibi... Sürüşlere başlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Yeniden çalışmaya başlamak üzere olduğum için çok heyecanlıyım" dedi.

Capirossi, "Suzuki'dekilerin bu kış gerçekten çok yoğun çalıştığını biliyorum. O yüzden Sepang'daki ilk günden itibaren, yeniden eski hızımıza ulaşacağımızı veya en azından buna yaklaşacağımız" umuyorum" şeklinde konuştu.

Rekabetçi yarışlar çıkardığı takdirde 2010 sonrasında da yarışmaya devam edebileceğini söyleyen tecrübeli İtalyan sürücü, Capirossi, şampiyonadaki 21. sezonunda hala motivasyonunun yüksek olduğunu kaydetti.

Capirossi, "20 sezon sonra, bugüne kadar olduğu gibi yine yeni sezona odaklanmış durumdayım. MotoGP'de yarışırken hala herşeyden zevk alıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak:TRF1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hadi bakalım...
    suzuki birşeyler yapsa da daha fazla heyacan yaşasak...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler