Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stoner,Yarış Araçlarına Geçiş Yapmayı Planlıyor..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125

Stoner motor sporları kariyerine MotoGP'den sonra yarış araçları ile devam etmeyi planlıyor.
    Casey Stoner MotoGP'den emekli olduktan sonra Avustralya'nın V8 Supercars kategorisinde yarışabileceğiniı söyledi ama şu anki önceliğinin MotoGP olduğunu belirtti.

2007 Dünya şampiyonu Stoner rakibi Valentino Rossi'nin aksine şimdiye kadar ciddi yarışlara katılmamıştı ama Stoner kariyerinin sonlarına doğru bunu deneyeceğini ekledi.

Dolomoties'deki Ducati fuarında sorulan 4 tekerli araçlara geçiş sorusuna Emekli olduktan sonraki temel planım dedi.

Araç sürmekten hoşlanıyorum, emekli olmadan önce belki birkaç test yaparak hazır olabilirim ama önce MotoGP'yi bırakmalıyım. Bana göre yarış araçları biraz daha rahatlatıcı bir spor.

Formula 1'e gitmekten bahsetmiyorum ama Avustralya'daki V8 turnuvaları olabilir. Benim için eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Bu planladığım bir şey. Ama şu anda ve yakın gelecekte motorumla eğleneceğim ve şu anda tek yapmak istediğim bu.
    Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Emekli olmakmi, 25 yasinda bu cocuk daha
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikelten otomobile geçmek moda oldu resmen.. bundan 15 sene önce sampiyon bir pilot başka bir kategoride sıradan bir yarışçı olarak yarışmayı pek istemezdi, kendine yediremezdi..

Ama birazda haklılar çünkü okadar çok organizasyon varki birine takılıyim diyorlar nedd for speed oynar gibi

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Şu anda sürdüğü yarış "aracı" değilmiymiş ki?
    İlginç bir başlık olmuş...

Serlevhadan hisse: "Motosiklet araç değil, amaçtır."
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler