Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati'de Guareschi terfi etti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Ducati, emektar test sürücüsü Vittorio Guareschi'yi MotoGP Takım Menajerliği görevine getiriyor.

2001'de test pilotu olarak Ducati'ye geçmeden önce Dünya Superbikes'ta podyum finişleri bulunan Guareschi, şimdi eskisinden daha fazla garaj görevi üstlenecek. "Bir eksikliği gidermek üzere görev alıyorum" diyen İtalyan sürücü, Motosprint'e yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Daha önce Ducati takımında böyle bir görev mekanizması bulunmuyordu. Halbuki gereklilik arz ediyordu. Sürücüler ile teknik direktör Filippo Preziosi arasında çok iyi bir köprü olmaya gayret göstereceğim. Görevim icabı sürücülere daha yakın olacağım, Pistte neler olduğuyla ilgili, geniş bir bakış açısıyla hepsine tavsiyelere vereceğim. Buna ilaveten, garajdaki işleri de organize edeceğim."

Kaynak:Türkiye F1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geüzel.... Ordaki sistemi daha detaylı bilsem daha çok şey yazardım ama adamın tam olarak hangi göreve geldiğini bile anlamadım

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlısı osun herkes için.haketmişti çoktan
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Hayırlısı olsun
    Paylaşım için teşekkürler ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler