Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoGP: Dovizioso Yeni Takımıyla Heyecanlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Valensiya'da yeni takımı Repsol Honda ile ilk kez teste çıkan Andrea Dovizioso ilk günün ardından oldukça heyecanlıydı. İtalyan sürücü bu seneki RC212V morotuyla sürüş gerçekleştirdi ve Michelin lastikleri yerine Bridgestone lastiklerini kullandı. Hâlâ öğrenmesi gereken çok şey olduğunu kabul eden Dovizioso ilk günden memnundu.

"Gerçekten heyecanlı bir gün oldu. Motor iyi durumda. 2008 motorumun evrim geçirmiş hali gibi, umduğum gibi bir adım önde ve bu yüzden mutluyum."

"2008 motorumla karşılaştırıldığında, fabrika motorlarının çok fazla olumlu noktaları var, özellikle motor oldukça daha yumuşak ve güçlü. Ekeltroniklerde, öğrenmek ve anlamak için biraz zamana ihtiyacım var, özellikle de çekiş kontrolü."

"Ayrıca ilk kez Bridgestone lastikleri ile ilk kez denedim ama iyi görünüyorlar. En iyi verimi almak için sürüş stilimi adapte etmem gerekiyor. Sonuç olarak olumlu bir ilk gün oldu ama daha öğrenmem gereken şeyler var. Yeni takımımla çalışmaya adıma adım başlıyoruz ve bu sistemi seviyorum."

Kaynak:trf1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayden'dan kurtulduk iyi oldu. Yerine Dovi'nin gelmesi sevindirici, başarılı olucaktır eminim.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    valla bu adam oldukca yeteneklı son yarıslarda mıllete kok sokturdu...ıyı olcaktır emınım
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ben 2009 senesinde Dovizioso'nun Repsol Honda ile iyi işler yapacağına inanıyorum.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    bence Dovizioso gelecegin rossi si olabilir çok yetenekli bi sürücü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)