Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dünya Şampiyonu ehliyet sınavında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yarışları daha rahat seyredebilmek için karavan aldığını ve bu nedenle de ağır vasıta ehliyeti için sınava girdiğini söyledi.

Yurt dışındaki Super Bike test sürüşlerinden sonra memleketi Adapazarı'na gelen Sofuoğlu, ağır vasıta ehliyet sınavına katıldı.

Direksiyon sınavında otobüs kullanan Sofuoğlu, otomobil ve motosiklet ehliyeti olmasına rağmen, ağır vasıta ehliyetine de ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Yarışları daha rahat takip edebilmek için, karavan satın aldığını kaydeden Sofuoğlu, şunları söyledi:
    "Yurt dışındaki yarışları daha rahat izleyebilmek için kendime bir karavan aldım. Karavanı kullanabilmek için de ağır vasıta ehliyeti almam gerekiyordu. O nedenle Türkiye'ye geldim. Tabi ağır vasıta kullanmak motosiklet kullanmak kadar kolay değil ama inşallah sınavı geçmişimdir. Sınavım zor geçmedi, hocam da yardım etti, sıkıntı yaşamadım. Motosiklet ve ağır vasıta arasındaki fark büyük. Birisinde iki, diğerinde 8 teker var. Motosiklet yarışmak için kullandığım bir vasıta, bu nedenle ikisi arasında kıyaslama yapmıyorum."

"2008 TECRÜBE, 2009 ŞAMPİYONLUK YILI OLACAK"

2008 yılını Super Bike yarışı hazırlıklarıyla geçireceğini kaydeden Sofuoğlu, şöyle konuştu:
    "2008 yılında Süper Bike kategorisinde yarışacağım, hazırlıklarım devam ediyor. Son 3 günde Super Bike testlerim vardı ve çok güzel geçti. 2008 yılı bu kategoriye hazırlanma ve öğrenme yılım olacak. 2009 yılında inşallah şampiyonluk için koşturacağım, ama bu 2008 yılında gezmeye çıkacağım anlamına gelmez, bu yıl içinde de yarışmaya devam edeceğim. Elimden geldiği kadar başarılı olmaya ve motosikletin üzerinde kalmaya çalışacağım. Çünkü kendimi sakatlayıp 2009 yılındaki yarışlarımı riske etmek istemiyorum. 2008 yılı tecrübe, 2009 yılı inşallah şampiyonluk yılı olacak."

Kaynak: Hürriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    2009 yılı şampiyonluk yılı olacak evet katılıyorum
    Super bike a hazırlanmak bittiği anda şampşyonluk gelecek
    Paylaşım için teşekkür ederiz...
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim için 2010'da bile şampiyon olsa gurur verici olacak.Çünkü çok genç bir arkadaşımız.Sindire sindire basamakları tırmanması kalıcı olmasını sağlayacaktır.Milletimiz başarılı birini strese sokup onun konsantrasyonunu bozmada uzmandır.İnşallah Kenan kardeşim bunları savuşturup bizleri daha çoook sevindirecek.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    -
    inş .

inşallah kenan ebmizi bir gün gururla motogpde de görürüz.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Öncelikle yeni karavanının hayırlı olması dileklerimle ,
    nekadar mütevazı konussada kenan kardeşimiz bu sezonda fırtınlar estireceğini biliyorum ,
    bizim için yıllar önemideğil 2008 2009 olmuş farketmez hep bizim gözümüzde şampiyon gönüllerin şampiyonu dur kenan
    herşeyın gönlünce olması dileğimle kardeşim yolun bahtın açık olsun şampiyon

kenan abiyi karavan kesmez viraja yatamayınca kopleks yapar valla hayırlı olsun abime yakışır :=)

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yeni karavanının hayırlı olması dileklerimle ,
    nekadar mütevazı konussada kenan kardeşimiz bu sezonda fırtınlar estireceğini biliyorum ,
    bizim için yıllar önemideğil 2008 2009 olmuş farketmez hep bizim gözümüzde şampiyon gönüllerin şampiyonu dur kenan
    herşeyın gönlünce olması dileğimle kardeşim yolun bahtın açık olsun şampiyon
    Aynen katılıyorum....
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    belki tır yarışlarınada katılır
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

rsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    italyadaki yarislarda saglam bir taraftarin oldugunu unutma kenan,en kotu ihtimalle ailece 3 kisiyiz turk bayragimiza da buyuk ebat yaptiriyoruz, ogrenme yilindada birincilikler diliyoruz......

mondi.playturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151Rs

Şampiyon ehliyet sınavında!..

2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yarışları daha rahat seyredebilmek için karavan aldığını ve bu nedenle de ağır vasıta ehliyeti için sınava girdiğini söyledi. Yurt dışındaki Super Bike test sürüşlerinden sonra memleketi Adapazarı'na gelen Sofuoğlu, ağır vasıta ehliyet sınavına katıldı.

Direksiyon sınavında otobüs kullanan Sofuoğlu yaptığı açıklamada, otomobil ve motosiklet ehliyeti olmasına rağmen, ağır vasıta ehliyetine de ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Yarışları daha rahat takip edebilmek için, karavan satın aldığını kaydeden Sofuoğlu, şunları söyledi: "Yurt dışındaki yarışları daha rahat izleyebilmek için kendime bir karavan aldım. Karavanı kullanabilmek için de ağır vasıta ehliyeti almam gerekiyordu. O nedenle Türkiye'ye geldim. Tabi ağır vasıta kullanmak motosiklet kullanmak kadar kolay değil ama inşallah sınavı geçmişimdir. Sınavım zor geçmedi, hocam da yardım etti, sıkıntı yaşamadım. Motosiklet ve ağır vasıta arasındaki fark büyük. Birisinde iki, diğerinde 8 teker var. Motosiklet yarışmak için kullandığım bir vasıta, bu nedenle ikisi arasında kıyaslama yapmıyorum."

2008 yılını Super Bike yarışı hazırlıklarıyla geçireceğini kaydeden Sofuoğlu, şöyle konuştu: "2008 yılında Süper Bike kategorisinde yarışacağım, hazırlıklarım devam ediyor. Son 3 günde Super Bike testlerim vardı ve çok güzel geçti. 2008 yılı bu kategoriye hazırlanma ve öğrenme yılım olacak. 2009 yılında inşallah şampiyonluk için koşturacağım, ama bu 2008 yılında gezmeye çıkacağım anlamına gelmez, bu yıl içinde de yarışmaya devam edeceğim. Elimden geldiği kadar başarılı olmaya ve motosikletin üzerinde kalmaya çalışacağım. Çünkü kendimi sakatlayıp 2009 yılındaki yarışlarımı riske etmek istemiyorum. 2008 yılı tecrübe, 2009 yılı inşallah şampiyonluk yılı olacak."

mondi.playturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151Rs

Şampiyon ehliyet sınavında!..

2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yarışları daha rahat seyredebilmek için karavan aldığını ve bu nedenle de ağır vasıta ehliyeti için sınava girdiğini söyledi. Yurt dışındaki Super Bike test sürüşlerinden sonra memleketi Adapazarı'na gelen Sofuoğlu, ağır vasıta ehliyet sınavına katıldı.

Direksiyon sınavında otobüs kullanan Sofuoğlu yaptığı açıklamada, otomobil ve motosiklet ehliyeti olmasına rağmen, ağır vasıta ehliyetine de ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Yarışları daha rahat takip edebilmek için, karavan satın aldığını kaydeden Sofuoğlu, şunları söyledi: "Yurt dışındaki yarışları daha rahat izleyebilmek için kendime bir karavan aldım. Karavanı kullanabilmek için de ağır vasıta ehliyeti almam gerekiyordu. O nedenle Türkiye'ye geldim. Tabi ağır vasıta kullanmak motosiklet kullanmak kadar kolay değil ama inşallah sınavı geçmişimdir. Sınavım zor geçmedi, hocam da yardım etti, sıkıntı yaşamadım. Motosiklet ve ağır vasıta arasındaki fark büyük. Birisinde iki, diğerinde 8 teker var. Motosiklet yarışmak için kullandığım bir vasıta, bu nedenle ikisi arasında kıyaslama yapmıyorum."

2008 yılını Super Bike yarışı hazırlıklarıyla geçireceğini kaydeden Sofuoğlu, şöyle konuştu: "2008 yılında Süper Bike kategorisinde yarışacağım, hazırlıklarım devam ediyor. Son 3 günde Super Bike testlerim vardı ve çok güzel geçti. 2008 yılı bu kategoriye hazırlanma ve öğrenme yılım olacak. 2009 yılında inşallah şampiyonluk için koşturacağım, ama bu 2008 yılında gezmeye çıkacağım anlamına gelmez, bu yıl içinde de yarışmaya devam edeceğim. Elimden geldiği kadar başarılı olmaya ve motosikletin üzerinde kalmaya çalışacağım. Çünkü kendimi sakatlayıp 2009 yılındaki yarışlarımı riske etmek istemiyorum. 2008 yılı tecrübe, 2009 yılı inşallah şampiyonluk yılı olacak."

Motosikleti
    drz 400
    www.kenan54.com
    kenan sofuoğlu nun sitesi

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.kenan54.com
    kenan sofuoğlu nun sitesi
    o cavurca http://www.kenansofuoglu54.com/
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    sen bizim gururumuzsun.yakısır sana
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Motosikleti
    drz 400
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım cavurca bende anlamıyom cavurca zaten resimlere bakıyorum

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    insallah hedefıne ulasır bundan oncekınde oldugu gıbı...sen bızım gururumuzsun kenan abı

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ohh süperr.Koy motoru karavana.İstediğin yerde çıkar sürrr ne güzel olurduu. Hade bakalım Kenanım yeni ehliyetin hayırlı olur inş..

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Sana herşey helal...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    as200gy
    ehliyetin hayirli olsun karavanda daha dikkatli ol sana bişey olmasini istemeyiz sen bizim gürür kaynamizsin....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler