Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MotoGP 2008 Takvimi Açıklandı İstanbul Yok...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bigün olabilir mi

2008 sezonunun takvimi ilan edildi ve maalesef İstanbul Park yok

Mart 9 Qatar Doha/Losail
    Mart 30 Spain Jerez de la Frontera
    Nisan 20 Portugal Estoril
    Mayıs 4 China Shanghai
    Mayıs 18 France Le Mans
    Haziran 1 Italy Mugello
    Haziran 8 Catalunya Montmelo
    Haziran 22 Great Britain Donington Park
    Haziran 28 ** Netherlands Assen
    Temmuz 13 Germany Sachsenring
    Temmuz 20 United States * Laguna Seca
    Ağustos 17 Czech Republic Brno
    Ağustos 31 San Marino Misano
    Eylül 14 Indianapolis Indianapolis
    Eylül 28 Australia Phillip Island
    Ekim 5 Japan Motegi
    Ekim 19 Malaysia Sepang
    Kasım 2 Valencia Ricardo Tormo - Valencia

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bunun sorumlusu kim acaba?
    Türkiye'nin tanıtımı için çok faydalı olan bu tarz organizasyonları kaybetmek çok acı.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu güzelliği bizden esirgeyenler! ne diyim birşey demek gelmiyor içimden...
    ==============================
    ==============================

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    böyle olacağı belliydi.. yazık... Bernie Ecclestone'un İstanbul Park'ın işletmesini aldıktan sonra bize attığı en büyük kazık... Tebrikler Bernie....

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Yazık oldu...

Büyük bir hevesle beklediğimiz bir organizasyonu izleyememek Türkiye adına üzüntü verici...

BU arada bugünkü MotoGp'yi hangi kanaldan takip edebileceğiz? Bişlgisi olan var mı?
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    istanbul park ta yapılan son motogp yarışı istanbul parkın motogp ye son evsahpliğiydi.istanbulpark ın işletmeciliğini yapılan ihale sonucunda bernie ecclestone adında bir işdamı 14 yıllığına kiraladı.istanbulparkta motogp yarışları olmayacağı aylar öncesinden kesinleşmişti zaten.
    ülkemiz adına çok büyük kayıp.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzüldüm ne desem boş tek teselli ist. yapılan son yarışı izlemiş olmam ama bu tesellide bana yetmiycek

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul park ta yapılan son motogp yarışı istanbul parkın motogp ye son evsahpliğiydi.istanbulpark ın işletmeciliğini yapılan ihale sonucunda bernie ecclestone adında bir işdamı 14 yıllığına kiraladı.istanbulparkta motogp yarışları olmayacağı aylar öncesinden kesinleşmişti zaten.
    ülkemiz adına çok büyük kayıp.
    Bernie Ecclestone adında bir iş adamı dediğin, Formula 1'in sahibi... önümüzdeki sene Formula 1 takımları testlerini İstanbul Park'ta yapacaklarmış ve Bernie Ecclestone İstanbul Park'ta Formula 1 dışında başka organizasyon yapılmasını da istemiyor...

Zaten işletmeyi aldığı gün İstanbul Park'ın günlük kirasını 10 bin Euro!dan 70 bin Euro'ya çıkartmasıyla niyetini belli etti... önce DTM, sonra WTCC ve şimdi de MotoGP.... Dünyanın parasıyla dünyanın en iyi pistlerinden birine sahibiz fakat yılzda sadece 1 gün yarış izleyebiliyoruz... Ne piste girip parasını verip araba yada motosiklete binebiliyoruz ne de piste gidip keyifle yarış izleyebiliyoruz.. Bernie Ecclestone'un İstanbul Park'ın işletmesini alması, Türkiye'deki motorsporlarına verilen en büyük zarar oldu...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bence bu pisti yaksınlar çünkü ne bizim motorcularımıza bi faydası var nede motogp ye .işletmesini yabancı birine vermişiz zatennnn
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    elimize sağlık.
    ülke olarak ciddi orgazniasyonlarda var olmak neyimize
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    bu millet bunları hakediyo mu sorusuna bugun şu saat itibarile artık yanıt veremiyorum...

istanbul park ıda dier sattıklarımızın yanına koyduk.motogp takviminden çıkarılmamızda doğal hiç şaşırmadım.bravo bize.

böyle bir rezillik olamaz türkiyede katılım gerçektende az destek yok fakat kötü oldu bu...

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu pisti zaten istanbula yapmak başlı başına hataydı istanbuldan araba aldım izmire dönerken arabayı denemek için otobandan gideyimdedim o zaman gördüm nerede içimden dedimki hangi salak yapmış bunu buraya eğer bu pist selçukta olsaydı emin olun dunyada ne kadar yarış varsa gelirdi yarıştan sonra herkeste meryem anaya efese kuşadasına aklınıza neresi geldi oraya giderdi ama bu pisti istanbula yapan mantık şimdi bir daha duşunsun 14 sene daha moto gp yarışı göremeyeceğiz ve kenandan başka inşallah yarışçıda çıkartırız korfez pistinin hali belli izmirdekide belli adamgibi bir pist yapıldı oda çöl gibi uçra bir yere yapıldı ben izmirden çıktıktan taş çatlasa 45 50 dk sonra selçuktayım ama şişliden çıksam 45 50 dk da arabayla nereye varırım istanbullular söylesin inşallah ikinci pistimiz selçuka yapılırda motosiklet yarışçılarının onu açılır saygılar

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    hiç mi dogru birşey olmaz bu ülkede ya. sinirden tv'yi kapatıp buraya geldim, burda da canım sıkıldı şimdi.

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bernie Ecclestone adında bir iş adamı dediğin, Formula 1'in sahibi... önümüzdeki sene Formula 1 takımları testlerini İstanbul Park'ta yapacaklarmış ve Bernie Ecclestone İstanbul Park'ta Formula 1 dışında başka organizasyon yapılmasını da istemiyor...

Zaten işletmeyi aldığı gün İstanbul Park'ın günlük kirasını 10 bin Euro!dan 70 bin Euro'ya çıkartmasıyla niyetini belli etti... önce DTM, sonra WTCC ve şimdi de MotoGP.... Dünyanın parasıyla dünyanın en iyi pistlerinden birine sahibiz fakat yılzda sadece 1 gün yarış izleyebiliyoruz... Ne piste girip parasını verip araba yada motosiklete binebiliyoruz ne de piste gidip keyifle yarış izleyebiliyoruz.. Bernie Ecclestone'un İstanbul Park'ın işletmesini alması, Türkiye'deki motorsporlarına verilen en büyük zarar oldu...
    bu bilgileride yazacaktım ama uzun uzun yazmaya üşendim doğrusu.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    sevgili türkiyemizin büyük yöneticileri varya şimdi deseçildi sağolsunlar...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    ya siyaset yapmak istemem ama... sülayman memnun demişti yarışa gidenler hatırlar... böyle büyük bi rekalm aracını üç kuruş için satanlara yazıklar olsun. elde tutularak kazanılan para daha faydalı ve türkiye tanıtımı için daya iyi olacaktı... yazık...
    Dorado V5

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Moto GP başta olmak üzere tüm motor sporlarının türk motorspor severlerinden uzak tutulması, belli bir para karşılığında peşkeş çekilerek formula 1 patronu o gevura veren tüm yöneticileri her kimse onları lanetliyorum, türk sporseverler ülkemizde yapılmış olan bu pistten ne yararlanabiliyor ne de yarış seyredebiliyor.nasıl bir mantık analamadım barajmı ki bu yap işlet modeli gibi satıcan mantığım almıyor o pist umarım formula 1 de yar olmaz.
    THRACE

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu takvim MotoGP geçici takvimi, asıl takvim yıl sonu gibi açıklanacak.
    TMF hala MotoGP'yi Türkiye'ye getirmek için uğraşıyormuş ama mevcut koşullarda ya Supersport ya MotoGP ev sahipliği seçilbileceği için de Kenan SOFUOĞLU'nun daha çok ilgi çekeceği düşüncesiyle Türkiye'nin 2008'de Supersport yarışına ev sahipliği yapacağı ön görülüyor.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    KANUNİ DEER 152

Bu Sene Yapilan Gp'den Belliydi

BU SENEKİ MOTO GP YE GİTTİĞİMDE BÖYLE BİR SÖYLENTİ WARDI O AN DUA ETTİM ALLAHIM NE OLUR SENEYEDE OLSUN DİYE. BİZ BİZE VERİLEN ŞANSI KAYBETTİK .İĞRENÇ BİR ORGANİZASYONDU.. HALBUKİ BU SENE CADDELERDE GEÇEN SENELERE ORANLA BİR SÜRÜ MOTOR WAR BENİ NASIL MUTLU EDİYOR ANLATAMAM. .. FAKAT BUNA RAGMEN İNSANLARIN MOTORA KARŞI BAKIŞI TRAFİKTE SAYGISIZLIKLARI..V.S HEPİMİZ KARŞILAŞIYORUZ ZATEN YAZMAYA BİLE GEREK YOK.. TABİ ACABA BİZLERDE DE HATA WARMI.!!!
    BENCE ARTIK GERÇEKTEN BİRLİK OLMA ZAMANI GELDİ GRUPLAŞMALAR COK Bİ FAYDA GETİMİYOR.. . GERÇEKTEN MOTOR AŞKI İÇİNDE OLANLAR BU TUTKUYA SAHİP ÇIKMALI..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)