Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Körfez Pisti'nde nefesler kesildi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kıtipiyoz Rockİstanbul festivaline bile bir hastane ayarlamışlardı sponsor olarak, başını belaya sokanları ücretsiz tedavi etmişlerdi, hatta bir baterist parmağını yarmıştı dikiş bile atmışlardı.

Eğer TMF bu kadarını bile ayarlayamıyorsa gerçekten yazık, insanlar işlerini yapmıyorlar demektir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugünkü Özgür Kocaeli gazetesinden alıntıdır.

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası 1. ayak yarışları, Körfez Pisti'nde yapıldı. Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilen ve Körfez Pisti'nde yapılan yarışlarda, toplam 98 pilot mücadele etti. 3 gün süren organizasyon düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

7 SINIFTA 98 YARIŞÇI KATILDI

Türkiye Motorsporları Federasyonu, Türkiye Pist Şampiyonasının ilk ayağını hafta sonunda Körfez Yarış pistinde gerçekleştirdi. 7 sınıfta 98 yarışçısının katılımı ile yapılan organizasyonda ayrıca genç yıldızların yarıştığı Honda 125 cc ve 250 cc Cup yarışları da koşuldu. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği şampiyonada, Sinan Sofuoğlu 1. oldu. İkinciliği Barış Tok, üçüncülüğü ise Ziyaatin Göktepe elde etti. 3 gün süren Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası 1. ayak yarışları düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

KMSK İLİMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL ETTİ

Yarışlarda ilimizi temsil eden Kocaeli Motor Sporları Kulübü (KMSK) aldığı derecelerle gururumuz oldu. KMSK'dan Tuna Şahbazoğlu C Kategorisinde üçüncü, 15 yaşında olan ve ilk kez yarışan Emre Sarı, beşinci, Honda CBR Cup 125 cc'de yine 15 yaşında olan, ilk yarışına çıkan Tunç Şahbazoğlu Sekizinci, Süper Bike A'da (600 cc ve üstü) Aydın Erkan İkinci, Çetin Acar Üçüncü, Süper Stok B'de Orhan Aktürkoğlu ikinci, Engin Yılmaz Üçüncü oldular. Yine KMSK’den olan Hamza Çetin ise düşmesi nedeni ile yarış dışı kaldı.
    ==============================

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @richy
    Bugünkü Özgür Kocaeli gazetesinden alıntıdır.
    Gazetedeye koydukları resim bu mu? Eğer öyleyse yuhhhhh!!! diyorum çünkü resimdeki Sinan Sofuoğlu ve bu onun geçmiş senelerde yarıştığı motoru. Bu sene turuncu, beyaz 600RR ile yarışıyor. Basın bu kadar ilgili işte yarışlara. Adamlar gelip resim bile çekmemiş, oradan buradan duyduğu sonuçları yazmış.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    evet boy katılıyorum basından hıc ılgı yok hıc baksanıza oraya hamza CETIN dusmesı nedenı ıle yarıs dısı kaldı dıyo ab o adam bızım arkadasımız hamza BASOGLU yuh dıyorum artık yanı olmaz bu kadar yaa
    üssü var,üstü yok

Özgür Kocaeli gazetesinin haber linki arkadaşlar -> http://www.ozgurkocaeli.com.tr/news.php?id=14547

haberin altına yorum yazılabiliyor.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @richy
    haberin altına yorum yazılabiliyor.
    Ben yorumlarımı yazdım ama yorumların okunabileceği bir link göremedim. Zaten yorum yazsak ne olacak, kimsenin iplediği yok!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    evet arkadaslar bende yazdım herkez yazsınkı belkı basının bıraz kulagı cınlar
    üssü var,üstü yok

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler,
    vay be...........
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @richy

Ben yorumlarımı yazdım ama yorumların okunabileceği bir link göremedim. Zaten yorum yazsak ne olacak, kimsenin iplediği yok!
    haberin olduğu sayfanın alt kısmında yorumlar okunabiliyor. herhalde editör onayladıktan sonra yayınlanıyor. ben de şu anda yorumları okuyorum. Hiç olmazsa yerel basının ilgi göstermesini beklerdim ben de ama demekki onlarda sallamamış. Ama aynı gazetenin bugunkü ilk sayfasınında kim hangi partiden aday olmak için nerden istifa etmiş onlar yazıyor. Ne desek boş.

uspet racing team (foto)süper....

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Arkadaşlar 27 mayıstaki yarışa gelecekler varmı?

Destek bekliyoruz.

Mehmet ne yapıyosun abi?

Heyecan varmı? Ben heyecanlıyım bakalım bu hafta ne olacak!

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaya34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 27 mayıstaki yarışa gelecekler varmı?

Destek bekliyoruz.

Mehmet ne yapıyosun abi?

Heyecan varmı? Ben heyecanlıyım bakalım bu hafta ne olacak!
    biz mehmet ve hakkı'yı desteklemeye gidiyoruz. bu akşam buluşup hafta sonu için plan yapacağız. pazar günü otoban girişinde buluşup gideceğiz. senide bekleriz. bu başlık altında yapacaklarımızı tartışıyoruz ( http://www.motosiklet.net/forum/tani...m-basligi.html ) . en yakın zamanda yarışlara olan gezi içinde bir başlık açıır.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)