Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Körfez Pisti'nde nefesler kesildi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dinmeyen

Teşekkürler. Gerçekten dediğin gibi, ilk seferde 5.lik benim için moral verici oldu. Pist ortamı gerçekten çok çok değişik. Cadde ile alakası yok. Buluştuğunuzda ben de geleyim, seninle tanışmak isterim. Erdem ve Hakkı ile buluşuyorduk biz de arada.
    tamamdır hocam
    tanışırsak iyi olur bikaç şey kaparım senden.

Yarışta yakıt ne kullandınız?
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dinmeyen

95 oktan kurşunsuz kullanıldı... Neyse ki 2. sıralama turu dışında benzin sıkıntısı yaşamadık. 2. sıralama turunda Mehmet abinin ışığı yanınca pit'e girmek zorunda kaldı. 3-4 litre daha koyduk.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    1000 RR 8
    teşekkürler görkem

25 karakter..............

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    3 gidiyordum. biraz stressten 4 oldum. düştüm sondan 3 oldum. buna da şükür.
    pistte kamera varsa nasıl düştügümü bir daha görmek istiyorum. var mı pistte kamera, bilen var mı...?

Nemrut
    yok öyle birşey... pistte hiçbirşey yoktu kamera ne arar... yalnız press'den çeken var mı bilmiyorum...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dinmeyen
    tamamdır hocam
    tanışırsak iyi olur bikaç şey kaparım senden.
    Ben de senden kaparım belki Normalde yarışta 95 oktan kullanılıyor. 97 ve 100 oktan bujiyi bozuyormuş.

@Nemrut
    pistte kamera varsa nasıl düştügümü bir daha görmek istiyorum.
    Sen ne kamerasından bahsediyorsun Hakkı'cım? Ben start düzlüğüne çıkarken herifin biri sol taraftan bira şişesi attı piste. Bu olayı bile gören yok. Allahtan resmi var da ispat olarak, yoksa bir de iftira atıyor diyecekler.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gidiyordum. biraz stressten 4 oldum. düştüm sondan 3 oldum. buna da şükür.
    pistte kamera varsa nasıl düştügümü bir daha görmek istiyorum. var mı pistte kamera, bilen var mı...?
    nerdeyse kürsüye çıkıyormuşsun helal. Mehmet in bahsettiği kondisyon olayı işte. konsantrasyonu aynı seviyede tutabilmek. motoru iyi sürebilmek bir tecrübe, motoru finish çizgisine kadar iyi sürebilmek bambaşka bir tecrübe gerektiriyor demek.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Tebrikler arkadaşlar ikinizi de yürekten kutluyorum. Gerçekten büyük başarı göstermişsiniz. Almış olduğunuz sonuçlara hiç kafanızı takmayın bu işte tecrübesiz olduğunuz için her yarışta daha iyi olacaksınız ben eminim.

Örneğin, sonuçlara bakarken dikkatimi çekti 2teker dergisinin test editörü Vedat Kürşün, CBF 250 Cup'ta yarışmış ve yarış dışı kalmış... Sizin aldığınız dereceler ise Vedat Kürşün'e göre çok daha iyi, ne demek istediğimi anlatabildim sanırım..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çalışmalarında başarılar dilerim Mehmet...

Nemrut kardeşede geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler arkadaşlar ikinizi de yürekten kutluyorum. Gerçekten büyük başarı göstermişsiniz. Almış olduğunuz sonuçlara hiç kafanızı takmayın bu işte tecrübesiz olduğunuz için her yarışta daha iyi olacaksınız ben eminim.

Örneğin, sonuçlara bakarken dikkatimi çekti 2teker dergisinin test editörü Vedat Kürşün, CBF 250 Cup'ta yarışmış ve yarış dışı kalmış... Sizin aldığınız dereceler ise Vedat Kürşün'e göre çok daha iyi, ne demek istediğimi anlatabildim sanırım..
    Vedat abiyi de yakından tanırım... Çok iyi sürücüdür , fakat bu iyi yarışacağını göstermez... Ayrıca yarışa girmediği için yarış dışı kalmıştır...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli
    Demek ki dergilerin test editörleri yarışmamalı Ben yapmış olduğum dereceden dolayı çok mutluyum. 16 kişi içerisinde 5. olmak benim için çok güzel birşey. Üstelik Superbike gibi çok hızlı bir yarışta bu başarıyı sadece 2-3 antremandan sonra elde etmek çok önemli benim için. Hatalarımı ve eksiğimi biliyorum. Bu benim için ilk deneyimdi, bundan sonraki yarışta daha iyi bir derece yapacağıma inanıyorum. Bu arada bir sonraki yarış 27 Mayıs 2007 tarihinde gerçekleşecektir.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    var
    izmirde eğitimdeyken vedat kürşün de vardı. 8 çizerken herkesi izledim. ilk başta en düzgün 8 çizmeyi o yapıyordu bana göre. tabi zamanla herkes kendini geliştirdi. son durum ne oldu onu bilmiyorum.

parmagım kırıldıgı için cbf250 cup yarışını beklemedim. ben pistten ayrılana kadar da kendisini görmedim.
    bu arada boynumu da incittim galiba. boynumda da rahatsız etmeyecek derecede bir agrı var. parça parça dökülüyoruz hadi hayırlısı...

Abi Vedat yarışa girmedi... o yüzden diskalifiye oldu bu yarıştan.

Nemrut

Eğer ters bir hareket yaptıysan sonradan da çıkabiliyor acısı. Dinlenmene bak sen zorlama kendini fazla bu 1 hafta... Düzelince çıkarız cbr'larla , gelecek yarış öncesi 1-2 tur atarız

Motosikleti
    var
    o cbr gitti. artık yarış öncesi seninkini sokarız piste birlikte bir döneriz

önceden cbrcup'a ve orada yarışanlara daha uzaktan bakıyordum , ama bu yıl görüşüm tamamen değişti.. keşke bende katılsaymışım dedim... neyse geç olsun güçmasın... seneye hazırlanmış bir şekilde iyi bir derece yapacağıma inanıyorum...
    eğer benim cbr'ı soksaydım bu sene orada yarışan çoğu kişiden iyi bir derece yapacağıma inanıyorum
    istediğin zaman söyle çalışmak istersen ben sana veririm benim cbr'ı ödünç

Motosikleti
    var
    eğer benim cbr'ı soksaydım bu sene orada yarışan çoğu kişiden iyi bir derece yapacağıma inanıyorum
    o motor bozulup seni viraj içinde bırakır

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    körfezzdeki yarışalrı seyretmeye ve boy arkadaşımızı desteklemek üzere bende ordaydım fakat organizasyon tamamen felç,pistte hçbir güvenlik önlemi yok.tüm yarışçılar allah ne verdiyse gidiyorlardı,yarışta kazalar oldu ve etraftan sağdan soldan insanlar gellip motorları kaldırmak için geldiler bu aradada yarışlar devam edio arkadan gelen motorlar çarpsa facia,sonra seyirciler pit alanına rahatça girip çıkıo elini kolunu sallaya sallaya,pistin içine istedikleri herşeyi atıyorlardı.13 yaşınaki çocuklar kasksız,rahat rahat 600lük motor kullanıolar,tmf bu şekilde yeni motosiklet yarışçıları yetiştirmeyi düşünüyorsa bence yanılıo,bu arada mehmetin ilk yarışıymış 5. srada tamamladı yarışı yinede tebrikler........
    :mrgreen:

Nemrut
    hahahaha ararım servisi çekici yollarlar

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bence ilk yarış için çok güzel bir derece. Bundan sonrası çok daha iyi olacaktır eminim. Nemrut çok geçmiş olsun.
    Okan ACAR

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    @Nemrut öncelikle geçmiş olsun ...

@Boy... Önemli olan katılmak bence ... Yalnız yapılan performans çok iyi bana kalırsa .. Peki motor performansından memnun musunuz ? Motoru doldurmak önemli yarışlarda peki sizlerin motorları nasıl.. (Yarışa katılan arkadaşlara genel olarak soruyorum) ... Hissedilir bir fark war mı ?
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)