Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Motosiklet Yarış Sezonu Başlıyor - Yarış Takvimi Açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Gelemeyenler nerden izleyebilecek?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    malesef izleyemeyecek, çünkü yayınlanmıyor.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tühh yaa , Mehmet ne yapacağız (: Gelemem valla İzlemem lazım seni, çare bul

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tühh yaa , Mehmet ne yapacağız (: Gelemem valla İzlemem lazım seni, çare bul
    allam yaa senin izlemen lazımda bizim izlemememiz mi lazım

yarışlara giden arkadaşlar amatör kamera ile çekim yapsada olur. böyle imkanı olan yok mu?

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Benim ki daha önemli sen sus Dimi Mehmet

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi ülkemizde düzenlenen yarışları TV'de izleyemiyoruz. ne kadar acıklı dimi? garip TV programları reyting aldıkça biz yarışları biraz zor izleriz. keşke insanımız spora daha çok reyting verse.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    levent abi, bana da sürpriz oldu.

Herkesi tek tekerle geçecem

Erkin sen hala askere gitmedin mi
    Hayir gitmedim henuz. Okul bitti ama surtuyorum ortalikta
    Hakki kusura bakla sana basarilar dilemeyi unuttum Nemrut ismi hatirimdan cikmis
    Sende Cbr 125 Cup ta yarisiyorsun sanirim cok basarili olursun umarim kardes
    1000RR dan sonra da 125cc motor cekilmez be yav, gecen sene kullananlardan biri '' bas bas gitmiyor bunlar'' demisti
    HakkI sen niye 1000RR ile yarislara katilmadin abin vermedi mi motoru , yoksa boy'un karizmasini cizmek istemedigin icin mi
    Saka yapiyorum en iyisini yapmissin kardes dusuk cc baslamak en iyisi daha yasin kucuk cok cok basarilar dilerim

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dishy
    Gelemeyenler nerden izleyebilecek?
    Valla yarışın bu sene bazı kanallarda yayınlanacağı ile ilgili birşeyler söyleyenler oldu ama ben her söyleyenenin olmadığını gördükçe buna da inanasım gelmiyor. MotoGP bile zar zor bir kanalda yayınlanırken ve MotoGP'den yarım saat sonra aynı pistte TMF kupası yarışı olup tüm LCD ekranları kapattıklarını ve herkesin çekip gittiğini görünce bizim yarışların biryerlerde yayınlanacağını veya haber olarak verileceğini görmek hayal benim için. Ancak bazı motosiklet sitelerinde haber çıkıyor. Kimsenin bu yarışlar hakkında bilgisi yok. Halbuki o kadar emek ve para isteyen bir spor ki anlatamam. Antremanlarda fotoğraf çekecek adam bile bulma konusunda zorlandım. Yarışlarda biri video kamera getirip çeker de siteye koyarsa izleyebilirsiniz, aksi taktirde yarış birkaç cümleden oluşan bir metinden başka birşey olmayacaktır.

Hehehehehe amma hayranım varmış Daha yarışa bile girmeden bu kadar hayran sahibi olmak da ayrı bir başarı hahahahahahaha ELINT arkadaşımız da benim sıkı takipçilerimden, masaüstüne benim resimlerimi koyuyor hep, değil mi ELINT? Valla zaman ayırıp yarışa gelebilen, mesafeden veya işi olduğundan dolayı gelmek isteyip gelemeyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

@edy
    kendi ülkemizde düzenlenen yarışları TV'de izleyemiyoruz. ne kadar acıklı dimi?
    Popstar, BBG, Sır Kapısı, Kalp Gözü gibi programlar varken yarışı neden yayınlasınlar ki? Millet bunları seviyor. Türk halkına anket yapsalar sence Kenan Sofuoğlu'nun adını bilen kaç kişi çıkar?

@Pizza
    HakkI sen niye 1000RR ile yarislara katilmadin abin vermedi mi motoru , yoksa boy'un karizmasini cizmek istemedigin icin mi
    Erkin, her zamanki gibi çok komiksin Hakkı bence çok iyi bir sürücü, uzun süre motora binen birçok kişiden de iyi motor kullanıyor. Bence CBR Cup ile bu işe başlaması çok doğru bir seçim oldu. Dün antremanda 5 kişi düştü, bir tanesi belinden darbe aldı. 1000cc motor sürmek zaten riskli birşey, hele yarışmak çok feci. CBR Cup yarışlarında deneyim kazandıktan sonra eğer bu yarış işine devam etmek isterse Hakkı'nın başarılı olacağını düşünüyorum. Erkin gel senle kapışalım pistte, ama tur bindirirsem ağlamak yok heheheheeee
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    arkadaşLar hayırlısı olsun derim ama tvLerde yayınlanma durumu var şuan daha geniş araştırılıyor. bizde sizleri tam destek piste olucaz teknik servis olarak hepinizi bekleriz.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Mehmet abi grenajlar süper olmuş. Kendin uğraşıyordun bi ara grenaj için. Kendinmi döktün grenajları. Bu arada o resimdeki ufak motor cbr125'mi ?? Ben olayı çözemedimde
    Okan ACAR

Motosikleti
    F 650 GS
    boy

masaüstündeki resim eskidi bee sarardı soldu. yenilerini bekliyorum ona göre

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    katılan arkadaslara basarılar , bizde orada olmaya calısacagiz.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen asıl ses sun. kız başına konuşma zaten hep savundugum bir mantık vardır. saçı uzun olanın aklı kısa olur ee atalarımız bile demiş . şimdi onlara yalancı demek olmaz

( tamam tamam tuğba sakin ol hemen raftan insomin laroxyl felan al sakinleş )

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Carcharoth, eğer 72 numaradan bahsediyorsan o bir 600RR! Gözlerin bozuk herhalde. O kadar küçük mü geldi?

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Yarışacak herkese başarılar
    Meeehmet,Meeehmet,Meeehmet
    Ducatista:)

Motosikleti
    F 650 GS
    yürübeee mehmet kim tutar senniii

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carcharoth, eğer 72 numaradan bahsediyorsan o bir 600RR! Gözlerin bozuk herhalde. O kadar küçük mü geldi?
    Valla abi seninkinin yanında hakkaten gözüme ufak gözüktü. Bende sevindiydim bizimkinide böyle yaparız diye
    Okan ACAR

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    @Pizza

Erkin gel senle kapışalım pistte, ama tur bindirirsem ağlamak yok heheheheeee [/QUOTE]

boy Oyle bir durumda sonucun ne olacagini tahmin edebiliyorum. Senin tecrubene ve yetenegine saygim sonsuz

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Carcharoth
    Valla abi seninkinin yanında hakkaten gözüme ufak gözüktü. Bende sevindiydim bizimkinide böyle yaparız diye
    Evet yeni 600RR gerçekten de çok ufak bir motor. Hele 1000RR ile yanyana duruyorken fark çok daha fazla belli oluyor. Sizin motorları da bu şekle sokabiliriz isterseniz.

@Pizza
    boy Oyle bir durumda sonucun ne olacagini tahmin edebiliyorum.
    Eh doğru söze ne denir? Hahahahhaaaa

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, motorları taşıma konusunda acil yardıma ihtiyacım var. Aşağıdaki başlığa bir gözatarsanız sevinirim. Yardım edebilecek varsa benimle acil iletişim kurarsa çok sevinirim.

Yarış motosikleti taşıyabilecek araç!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler