Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Motosiklet Yarış Sezonu Başlıyor - Yarış Takvimi Açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    mehmet kesinlikle yarışlarda seni yalnız bırakmayacağız.yarın için tekrar kusura bakma ama malesef çalışıyorum.o yüzden gelemiyorum antrenman turlarına.
    ama bütün yarışlarında yanındayız.

nemrut sana da başarılar dilerim.mehmet ile beraber çok güzel günler geçireceğinizden hiç şüphem yok...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @desperadost
    tabiki öyle ama sitemizden bir arkadaşımızın bakalım kendimi önce bulacak motosiklet'ini! yoksa sizlermi tahmin edeceksiniz! çünkü bir sürpriz var biraz tahmin
    Çok alemsin haaa... Erhan başlık açmış, ben de başka resimler koymuşum, sen de bunun üzerine "bilin bakalım bu motor kimin" diye mesaj atmışsın. Artık bilemeyen varsa pes diyeceğim
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @desperadost

Çok alemsin haaa... Erhan başlık açmış, ben de başka resimler koymuşum, sen de bunun üzerine "bilin bakalım bu motor kimin" diye mesaj atmışsın. Artık bilemeyen varsa pes diyeceğim
    ya valla görmedim bugün yasin usta'ya sordum mehmet'in makina buradamı diye gösterdi resim çektim sürpriz yapayım dedim anaa erhan meğerse topik açmış siz resim eklemişsiniz patladık yani neyse şad etmiş olduk pro. yetişti sağolsun eşleştirdi bak sonuncu filan olma yemin ederim dilimizden kurtulamazsın saten ledo abi pusuda haberin olsun.......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    7 tane pist yarışı gözüküyor. benim 6 yarışım var diye biliyorum.
    sitemizin üyelerinden Tronic nickli arkadaş da benim gibi cup'ta yarışıyor. onu da belirteyim.
    bu arada herkese tebrikleri için teşekkür ederim.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Nemrut
    7 tane pist yarışı gözüküyor. benim 6 yarışım var diye biliyorum.
    Valla Hakkı'cım bu memlekette herşey muallakta. En geç Ocak sonu açıklanması gereken yarış takvimi Nisan sonu açıklanıyor. Yarışların nerede olacağı bile tam olarak net değil. En son duyduğuma göre ilk yarış İzmit Körfez Pisti'nde, diğer altı yarış İstanbul Park'ta olacakmış. Bir süre önce de üç yarış İzmit Körfez Pisti'nde, üç yarış İstanbul Park'ta olacak deniyordu, daha sonra İstanbul Park iptal oldu dendi. İlk sayfadaki yarış takvimi Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun açıkladığı resmi takvim. CBR125 Cup belki altı yarıştan oluşuyordur. Daha önceki senelerde de altı yarış oluyordu sezon içerisinde. Dediğim gibi hiçbir şey belli değil, zaman geçtikçe göreceğiz.

Bu arada site üyelerinden Hasan arkadaşımız (nickini bilmiyorum) da son dakika yarışa girmeye karar verdi. 2004 model R6'sı var. Bir haftadır hazırlanıyor, bugün tulumunu aldı. Sanıyorum sonuncu da olsak yarışlar zevkli geçecek

@desperadost
    sonuncu filan olma yemin ederim dilimizden kurtulamazsın saten ledo abi pusuda haberin olsun.......
    Valla elimden geleni yapacam. İşin ucunda sonuncu olmak da var tabi Pisti öğrendikçe, sınırlarımı zorladıkça daha iyiye gideceğimden eminim. Buraya kadar herşey çok ters gitti, umarım bundan sonrasında sorun çıkmaz. Önemli olan imzamdaki sözün ispatı olarak, "kafaya koyduğum şeyi başarmam" Yarışmayı gerçekten çok istiyordum, bundan sonrası benim kapasiteme bağlı olarak belli olacak...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Boy sonuncu ol önemli değil.

Riske girme.

Bu işlerde yarışa yarışa pişiliyor.

Zamanla ne yapıp ne yapamayacağınızı zaten anlayacaksınız.

Yarışların mesafelerini bilmediğim için atıp tutmayayım ama burada benim önümde birinci giderken benzini biten arkadaşımız bile oldu.

Yarış esnasında her şey olabiliyor.

Pazar günü gördünüz.
    Dünyanın en profesyonel pilotları kabul edilen adamlar bile büyük hatalar yaptı.

Önemli olan çok istediğin bir şey konusunda mesafe kaydetmiş olman.

Benim gözümde bu arzunu gerçekleştirmek için harcadığın çaba ile zaten birincisin.

Gerisi içinse kolaylıklar dilerim.

Nemrut bu hevesi konusunda daha önce birşey yazmadığı ya da ben rastlamadığım için hakkında bir şeyler yazmadım.

Fakat yazdığı ve katkıda bulunduğu konulardan onu da tanıyor ve kapasitesini tahmin edebiliyorum.

İkinize de kolay gelsin.

Kazasız belasız inşallah......

Zevkini çıkarın.

Ben her ikinizi de avuçlarım patlayana kadar alkışlayacağım.
    Sonuç ne olursa olsun.....

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    Yahu su ise bak daha gecen yaza kadar eldiven takmayan adam, tumumu cizmeleri giymis yarislara katiliyor
    Mehmet basarilar dilerim
    Senin motosikletin yanindaki motor nedir 600rr mi ? Bireysel mi yarisiyorsunuz yoksa takim filan misiniz?
    Tulum cok sik bu arada hayirli olsun kac para sormasi ayip

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Sonuna kadar arkanızdayız arkadaşlar başarılar
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @patriote
    Benim gözümde bu arzunu gerçekleştirmek için harcadığın çaba ile zaten birincisin.
    Çok teşekkürler. Eşim de aynı şeyi söylüyor. Bir şeyi kafaya koydun ve şu an buradasın diyor. Önemli olan buralara kadar gelebilmekti. Elbette zaman içerisinde yarışlara girdikçe başarı sağlanabilir. Risk almamak, istikrarlı olmak, hataları zaman içerisinde düzeltmek önemli.

@Pizza
    Yahu su ise bak daha gecen yaza kadar eldiven takmayan adam, tumumu cizmeleri giymis yarislara katiliyor
    Yaa görüyorsun Erkin'cim motosiklet aşkı nelere kadir... Tuluma alıştıktan sonra da kotla motor sürmek çok garip geliyor. İnsanoğlu ne garip yaratık!

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Başarılar dilerim Mehmet abi

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    her iki arkadaşımıza başarılar dilerim
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    boy, hayırlı olsun... inşallah kazasız belasız bir yarış hayatın olur.. önemli olan yarışmak, o havayı solumak... hiç birşey sağlıktan öte değil zaten yıllardır ss kullandığın için bunu en iyi sen biliyorsundur...

neyse benim merak ettiğim bir iki şey var ayrıntılı olarak açıklarsan çok memnun olurum.. İlk olarak, o 8 numaralı motosiklet senin 1000 rr'ın mı? yani grenajlarını falan değiştirip o hale mi geldi, yoksa yarışmak için başka bir motosiklet mi buldun...

diğeriyse, yarışmaya başlarken başına gelenleri yaptıklarını yani işini prosedürünü ayrıntılı olarak açıklarsan çok sevinirim.. nereye başvurdun neye ne kadar harcadın..? kısaca bu noktaya nasıl geldin? Tabi bu işi için ne kadar para harcadığın da başlamayı düşünen arkadaşlar için belirleyici olabilir.. açıkça söylersen çok iyi olacak...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    levent abi, bana da sürpriz oldu.

Nemrut bu hevesi konusunda daha önce birşey yazmadığı ya da ben rastlamadığım için hakkında bir şeyler yazmadım.

Fakat yazdığı ve katkıda bulunduğu konulardan onu da tanıyor ve kapasitesini tahmin edebiliyorum.
    Herkesi tek tekerle geçecem

Erkin sen hala askere gitmedin mi

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesi tek tekerle geçecem
    Ön mü?
    Arka mı?

ulen ben bu 25 karaktersiz karakterin

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    bende tebrik ediyorum arkadaslar sızı onemlı olan yarısmak kenanın yerıne yenılerı mı gelıyor acaba.. inş sızınde basarılarınızı ızlerız
    ι ωαѕ вσяη ωιтн ωяσηgℓу ωαу вυт ι мυѕт ℓινє

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    boy bence sen böyle dedin ya kesin kazanırsın cok sevindim ya.
    bende yarıscı olmayı cok isterdim ama imkanlar hiç el vermiyo.
    bol şans arkadaslar

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Arkadaşlar 28-29-30 nisan ve 1 mayıs tarihlerinde izmir yarış pistinde honda cbr 125 cup ve cbf 250 cup yarışçılarının eğitimleri var nemrut ve ben de orda olacağız.Kendi adıma üzülerek söylüyorum beni tokatlayacaklar herhalde 250 cc de

@boy

Mehmet hocam sana da başarılar diliyorum.Kazasız belasız istediğin gibi yarışırsın umarım.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli

neyse benim merak ettiğim bir iki şey var ayrıntılı olarak açıklarsan çok memnun olurum.. İlk olarak, o 8 numaralı motosiklet senin 1000 rr'ın mı? yani grenajlarını falan değiştirip o hale mi geldi, yoksa yarışmak için başka bir motosiklet mi buldun...
    Ayrıntılı olarak açıklayayım... 8 numaralı kırmızı beyaz motor benim o bildiğiniz meşhur siyah motorum. Aşağıdaki önceki ve sonraki halinin resmini koyuyorum. Aynı motor değilmiş gibi duruyor değil mi? Motorun bütün orjinal grenajları değişti. Yarış için başka motor kullanmak isterdim ama böyle bir lüksüm olmadı ne yazık ki. Aslında düşüp motoru kırmadığınız sürece kendi motorunuzla yarışmanın bir zararı yok motora. Yarış motorları zaten o performanslarda kullanım için üretilmiş motorlardır. Her yarış sonrası gerekli her türlü bakımı yapılıyor, her yarıştan sonra yağ değişimi oluyor. Yani normal kullanımdan çok daha iyi bakılıyor motorlara.

diğeriyse, yarışmaya başlarken başına gelenleri yaptıklarını yani işini prosedürünü ayrıntılı olarak açıklarsan çok sevinirim.. nereye başvurdun neye ne kadar harcadın..? kısaca bu noktaya nasıl geldin? Tabi bu işi için ne kadar para harcadığın da başlamayı düşünen arkadaşlar için belirleyici olabilir.. açıkça söylersen çok iyi olacak...
    Bu konu oldukça detaylı aslında. O yüzden bir başlık altında diğer geyik konulara karışıp kaybolmasın diye çok ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler ve resimlerin olacağı özel bir yarış bölümü açılacak forumda. Bu bölümde hem yarışa girmek isteyen arkadaşlar için her türlü bilgi, fiyat, ne nerden kaça temin edilir, v.s.. gibi bilgiler hem de yarış sezonu boyunca yarışlar hakkında bilgiler, puanlamalar, yarış sonuçları, yarış takvimi ve resimler olacak. Ancak kısaca şunu söyleyeyim, bu iş dışarıdan göründüğü kadar kolay değil, tek başına yapılabilecek bir şey değil. Özellikle maddi konular çok önemli, sponsorsuz pek mümkün değil, ki bizim sponsorluk işlerinde sıkıntılar çıktı. Şu an çoğu gideri cebimden karşılıyorum, bu şekilde devam ederse de 1-2 yarıştan sonra bırakmak zorunda kalabilirim. Yarış konusunda her türlü çok detaylı bilgiyi çok yakında vereceğim.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Mehmet yarış tam olarak ne zaman ve nerde ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Tarih :
    5 Mayıs 2007 Cumartesi Sıralama Turları (seeding)
    6 Mayıs 2007 Pazar Yarış

Yer :
    İzmit Körfez Pisti

Erhan konu ile ilgili organizasyon yapacaktı. Erhan nedir son durum?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler