Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoGP pilotu Gibernau veda etti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dünya motosiklet şampiyonasında uzun yıllar MOTO GP kategorisinde mücadele eden 34 yaşındaki İspanyol pilot Sete Gibernau, profesyonel sporu bıraktığını

MOTO GP'de 11 yıldır yarışan ve 2003 ve 2004 yıllarında 2 kez Dünya ikincisi olan İspanyol pilot, birçok firmadan devam etmesi için teklif aldığını, ancak bunları kabul etmediğini söyledi.

''Bu şekilde bırakmaktan gururluyum. Para için devam etmek beni mutlu etmez'' diyen Gibernau, yarış hayatı boyunca 9 kez birinciliğe ulaştı.

Kawasaki artık Eckl'sız..

Motorsiklet Dünyası'nın en heyecanlı yarışı olan MotoGP 2007 öncesi Japon ekibi Kawasaki sürpriz bir şekilde Takım şefi Harald Eckl ile yollarını ayrıdı.

Kawasaki'nin şimdiye kadar elde ettiği başarılarda büyük pay sahibi olan ve Motorsiklet camiasının duayenlerinden olarak kabul edilen Alman Eckl sözleşmesinin zamansız fesh edilmesinden yakındı.

Eckl: " Bana bunu sezonun başlamasına az bir zaman kala söylediler, şimdi 2007 için kiminle anlaşabilirim ki, bu yıl geçti. Artık 2008 yılında yeni bir görevle pistlere dönmeye çalışacağım" dedi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    severdim gibernau'yu
    bide kawasaki nini motogp de ne başarısı var ben hatırlamıyorum bilgisiz de olabilirim tabi! bilen biri yazabilir mi?yai bu eckl ne kazandırmış kawasakiye.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    İyi pilottu güzel kullanırdı. Rossi'den tırsardı

Ben bu adamın cesaretine hastaydım ama şanssızlıklarla boğuştu adam sürekli. Hele Rossiyle yarıştığı dönemde Honda kullanırken Finish çizgisine 100 metre kala motor arıza verdi. Adam kahroldu. Bence doğru karar zamanında bırakmış
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi pilottu güzel kullanırdı. Rossi'den tırsardı

Ben bu adamın cesaretine hastaydım ama şanssızlıklarla boğuştu adam sürekli. Hele Rossiyle yarıştığı dönemde Honda kullanırken Finish çizgisine 100 metre kala motor arıza verdi. Adam kahroldu. Bence doğru karar zamanında bırakmış
    bence de doğru zaman, alttan gelenler felaket, artık onlar ile rekabet etme şansı kalmadı, para için de madara olmak istemiyor demek ki.........

kawa konusunda katılıyorum sana trenox, bu büyük başarılar ne ben de çok merak ettim, bilen var mı ? genelde ilk 10 da bile görünmeyen bir marka pilotlar katagorisinde ki bence hiç yakışmıyor ismine, aynı suzuki gibi, herhalde mantık moto gp'de adımız geçsin yeter şeklinde

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iii oldu gıtmesiiii
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Oysaki ülkemizde en çok kawasaki bilinir, racing tipindeki motorlar, bilmeyenler tarafından hep kawa diye adlandırılır.
    Ayrıca ducatiler bu sene tamda toparlanmaya başlamıştı

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    piyasada daha racing yokken zzr'ler dolaşıyordu.bilinçsiz kullanıcı ve servislerinin olmaması sonucunda bunların çoğunda sorunlar çıktı haliyle adam gibi yapılamadı. bugün kawasaki iyi değildir diyenler de bundan dolayı kötülemişlerdir.
    inkar etmemek lazım altında ne olursa olsun herkesin gönlünde kawasaki yatar.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inkar etmemek lazım altında ne olursa olsun herkesin gönlünde kawasaki yatar.
    şöyle değiştirsek daha iyi olur gibi, altında ne olursa olsun her gencin gönlünde bir kawa modeli yatar
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler